Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 3 of 7]

51 Re: Košarkaška liga Srbije! on Fri Feb 04 2011, 18:23

Kole

Počasni član foruma
Počasni član foruma
Kup Koraća od 9. do 12. februara u Železniku. Mogao bih da odem na neke mečeve ako se ne rasproda jer je to siroma od hale(imao sam par treninga tamo, vrhunski teren ali tribine za rodbinu i prijatelje.da trenirao sam na glavnom)...Zaboravite.Cena pojedinačne karte 1000 din. Lepo će biti i kod kuće kafa

View user profile

52 Re: Košarkaška liga Srbije! on Wed Feb 09 2011, 11:44

West

NBA Superstar
NBA Superstar
Jel prenosi neko Kup Radivoja Koraca? Video sam da RTS prenosi samo polufinala i finale...

View user profile

53 Re: Košarkaška liga Srbije! on Wed Feb 09 2011, 11:51

Kole

Počasni član foruma
Počasni član foruma
West wrote:Jel prenosi neko Kup Radivoja Koraca? Video sam da RTS prenosi samo polufinala i finale...
Samo to Sad

View user profile

54 Re: Košarkaška liga Srbije! on Sat Feb 12 2011, 21:52

Sugar

Administrator
Administrator
ma nisu pokrali fmp uopste kafa

View user profile http://www.nba-serbia.net

55 Re: Košarkaška liga Srbije! on Sat Feb 12 2011, 22:35

Zola

Chairman
Chairman
Sramota. Kako mi se stomak okrene stomak kad tako nešto vidim. Veni vidi vici. Facepalm

View user profile http://www.nba-serbia.net

56 Re: Košarkaška liga Srbije! on Sat Feb 12 2011, 22:57

Strax

Administrator
Administrator
Koliko je Mile Ilić smotan igrač, to nema nigde. (dobro, jeste igrao dobro tokom utakmice, ali na kraju je sve usrao) Facepalm I Čović se nameračio da šutira sa 8 metara minut pre kraja (a napad tek počeo), u stilu Tea, a lopta je jedva i dotakla obruč. Malo sudije, malo publika, malo iskustvo, i eto Partizanu nova titula. Mada sam danas navijao za FMP, bez dileme, makar pobedio Zvezdu.

View user profile

57 Re: Košarkaška liga Srbije! on Wed Feb 08 2012, 00:57

pfc.tomcat

All-Star
All-Star
West wrote:Jel prenosi neko Kup Radivoja Koraca? Video sam da RTS prenosi samo polufinala i finale...
Ove godine prenosi Arenasport, a RTS ako plati njima... Jedva čekam da čujem opravdanje sportske redakcije javnog servisa!

View user profile

58 Re: Košarkaška liga Srbije! on Wed Feb 08 2012, 01:01

Kole

Počasni član foruma
Počasni član foruma
Nije tacno bas to Smile
Arena prenosi od cetvrtfinala a RTS od polu. Prenosi i niska TV5, takodje od cetvrtfinala.

View user profile

59 Re: Košarkaška liga Srbije! on Wed Feb 08 2012, 01:25

pfc.tomcat

All-Star
All-Star
Arenasport ima full prava, a RTS može da dobije second right od njih, kao što B92 dobija za ABA ligu i Primeru!

Prostim rečnikom, moraju da plate... E sad, da li će, ali neće, kako u slučaju Partizanovih utakmica na gostovanjima u EL ove sezone, ostaje da se vidi!

View user profile

60 Re: Košarkaška liga Srbije! on Mon Feb 27 2012, 21:50

Legolas

NBA Superstar
NBA Superstar
malopre sam procitao da je Dejan Musli dosao iz Kahe u Mega Vizuru na pozajmicu, kako su tog decka sjebali , a stvarno je obecavao.

View user profile

61 Re: Košarkaška liga Srbije! on Mon Feb 27 2012, 23:07

Strax

Administrator
Administrator
Lik je sa 13 godina imao 203cm, pritom broj patika 49 (mada sada imam saigrača sa 14/15 godina od 205cm i 52), ali Musli je imao i košarkaško umeće i znanje, u tim godinama se pola Evrope posvađalo oko njega. I onda je stao sa rastom i to bi bilo to... sada je prosek.

View user profile

62 Re: Košarkaška liga Srbije! on Mon Feb 27 2012, 23:34

Kole

Počasni član foruma
Počasni član foruma
Ko ga jebe. Poleteo je za parama.

View user profile

63 Re: Košarkaška liga Srbije! on Sat Mar 24 2012, 10:20

Strax

Administrator
Administrator
Glup poraz Voše u Novom Sadu Glare Imali su +10 već na poluvremenu i sve su prokockali u nastavku...

Danas nas čeka duel 2 Radnička i uveče Mega Vizura - Partizan.

View user profile

64 Re: Košarkaška liga Srbije! on Sat Mar 24 2012, 22:18

Strax

Administrator
Administrator
Pobeda Radničkog FMP-a nad BKK Radničkim (78:73), Dimić 31 poen Clap Na njega treba računati u svakom slučaju...

I Partizan je rutinski odradio Mega Vizuru.

View user profile

65 Re: Košarkaška liga Srbije! on Wed May 23 2012, 23:18

Strax

Administrator
Administrator
Kidaće Luka Mitrović u budućnosti, veliki je potencijal. Jeste da igra u sada raspalom Hemofarmu sa kvazi igračima gde dobija šansu posledicom slabe konkurencije, on je kao 19-godišnjak postao glavni igrač. Danas protiv Mega Vizure 14 poena, 14 skokova, 6 asistencija...

View user profile

66 Re: Košarkaška liga Srbije! on Wed May 23 2012, 23:32

Kole

Počasni član foruma
Počasni član foruma
Partizan u najavi...

View user profile

67 Re: Košarkaška liga Srbije! on Sun May 27 2012, 20:58

auuuuuuuuuuuuuuu Scott jbteee kakvo kucanjeeeeeeee!!!!Simon je vrhunski igrac!!!jbg bolji je Radnicki!!!

View user profile

68 Re: Košarkaška liga Srbije! on Sun May 27 2012, 22:24

Corleone

All-Star
All-Star
Padnički u transu luduje! Imaju ekipu za Euroligu. Idem u Jezero da gledam sledeću 100%. banana3

View user profile http://www.nba-serbia.net/

69 Re: Košarkaška liga Srbije! on Sun May 27 2012, 23:24

Kole

Počasni član foruma
Počasni član foruma
Nemaju tim za Evroligu nikako. Iz prostog razloga sto i Skot i Sajmon nema sanse da ostanu tamo dogodine. Ja ne znam kako iskopase ovog Sajmona ali covek je potencijal za spansku ligu. Tamo ce i zavrsiti ili u turskoj bez obzira na godine.

View user profile

70 Re: Košarkaška liga Srbije! on Sun May 27 2012, 23:29

Strax

Administrator
Administrator
Jako moćan igrač, jak, dosta pokretan, ume da skoči, mekane ruke, nije glup... sposoban da pobaca sve naše visoke igrače i da nas još utrpa i midrange šutevima. Da je koju godinu mlađi...
I naravno da nemaju tim za EL.Samo je Zvezda loša, + ćemo videti kako će proći u Pioniru.

View user profile

71 Re: Košarkaška liga Srbije! on Tue May 29 2012, 21:52

Strax

Administrator
Administrator
Nedostatak snage i nešto raniji pad koncetracije.. šteta zbog Voše, igra dosta dobru košarku ove godine, mogla je ovo da istera do majstorice. Bili su bolji 3. četvrtine, i onda su zbog pre svega slabog skoka u odbrani dopustili Partizanu preokret i pobedu.

View user profile

72 Re: Košarkaška liga Srbije! on Sat Nov 03 2012, 17:06

Legolas

NBA Superstar
NBA Superstar

View user profile

73 Re: Košarkaška liga Srbije! on Wed May 15 2013, 20:18

Strax

Administrator
Administrator
Novica ubica se vraća Smile

Ali zato Bobijev indeks, 49 Respekt!

View user profile

74 Re: Košarkaška liga Srbije! on Thu May 08 2014, 21:42

Strax

Administrator
Administrator

View user profile

75 Re: Košarkaška liga Srbije! on Thu May 08 2014, 22:36

LeBron

Chat Animator
Chat Animator
Nemam pojma. Nasa liga je degradirana skroz. Koliko sam shvatio, ona ne znaci nista u pogledu plasmana u Evropska takmicenja(ne racunajuci ABA ligu). A opet, bolje je da se gledaju utakmice sa Cibonom, Cedevitom i drugim jacim ekipama nego cele sezone gledati Tamis, Crnokosu i koga sve ne jos...
I jedna i druga solucija imaju svoje prednosti i svoje mane. Nemam pojma sta je bolje za nas.
A i ne zanima me nesto preterano. I da se ukinu i jedna i druga liga, ne bih trepnuo. Ne znam

View user profile

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 3 of 7]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next