Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 4 of 7]

76 Re: Košarkaška liga Srbije! on Thu May 08 2014, 23:26

Strax

Administrator
Administrator
Naša liga više nema prohodnost ka Evropi, ali bi sigurno imala da nije ABA. Ne znam ko je tačno zadužen za odluku o tome, ali bi bilo logično da bar zbog Zvezde i Partizana bude barem 1 mesto zagarantovano u EL i 1 za kvalifikacije. Istina da je reputacija naše lige u poslednje vreme drastično pala, ali je bar Partizan zaradio veliki kredit u EL u poslednjih par godina, a i Zvezda tu i tamo za ono ove/prošle godine. 

Nema sumnje da su Cibona,Cedevita,Budućnost prejaki naspram Crnokose,Metalca i sličnih, ali bi i te naše ekipe postale kvalitetnije u nekom sistemu gde bi više puta igrali jake mečeve. + bi Mega i Radnički imali veću motivaciju... 

Uostalom, Zemlja smo košarke, a ne možemo da napravimo svoju ligu... pa jebem li ga. To mi je nekako najjadnije u celoj priči

View user profile

77 Re: Košarkaška liga Srbije! on Sat Jun 14 2014, 22:04

Jaz

Global Moderator
Global Moderator
I onda me neko pita zasto gledam NBA.

View user profile

78 Re: Košarkaška liga Srbije! on Sat Jun 14 2014, 22:06

Sugar

Administrator
Administrator
al kako ga je izvrnuo onaj zvezdin crnac Laughing Laughing

View user profile http://www.nba-serbia.net

79 Re: Košarkaška liga Srbije! on Sat Jun 14 2014, 22:12

4evaStK

Hall Of Fame
Hall Of Fame
Jaz wrote:I onda me neko pita zasto gledam NBA.

e pa to, kad me pita neki onako teski grobar ili zvezdas, jaoooooo gledas te amere ne gledas nasu ligu, ovi sto navijaju tamo sto urlaju jedva cekaju da se desi ovako neki trenutak na terenu, pa onda da i oni posle utakmice imaju razloga da se izbodu i izubijaju do smrti, tuga jad i beda, nemam reci, zatvoriti sve u kavez jedan pa neka se pobiju stoka mrtva, i igraci i navijaci, ovo je jedan veliki virus koji se nece nikad isterati iz nase kosarke.

View user profile http://www.youtube.com/user/AllGodMix

80 Re: Košarkaška liga Srbije! on Sat Jun 14 2014, 23:14

LeBron

Chat Animator
Chat Animator
Sta se desilo?

View user profile

81 Re: Košarkaška liga Srbije! on Sat Jun 14 2014, 23:18

LeBron

Chat Animator
Chat Animator
Sad sam upalio TV i ovo jos traje. Laughing
3 na 4, potukli se cujem. XD

View user profile

82 Re: Košarkaška liga Srbije! on Sat Jun 14 2014, 23:40

Mr.Big Shot

NBA Superstar
NBA Superstar
Sugar wrote:al kako ga je izvrnuo onaj zvezdin crnac Laughing Laughing
ahaha ja sam oplako kad sam video snimak Laughing

Inace lepo je napisao neki lik na fejsu: Dodeliti titulu Mega Vizuri a ove dve kosarkaske "institucije" ugasiti. Smesni su i jedni i drugi, i kosarka koju igraju i sve ovo sto pokazuju iz meca u mec... Bagra ona najobicnija... Glare

edit:

Laughing

View user profile http://www.facebook.com/dragan.22

83 Re: Košarkaška liga Srbije! on Sun Jun 15 2014, 01:03

SN10

Moderator
Moderator
dajte neki snimak sa yt,nisam upucen Sad

View user profile

84 Re: Košarkaška liga Srbije! on Sun Jun 15 2014, 01:07

Che

NBA Superstar
NBA Superstar
Zna se i ko je devalvirao domacu ligu, i ko je zasluzan za ova sranja.
Mada ja sam generalno da se ugase oba kluba.

View user profile http://www.nhl-serbia.com

85 Re: Košarkaška liga Srbije! on Sun Jun 15 2014, 02:36

Nele

Počasni član foruma
Počasni član foruma
Pa Duško Vujošević jebeni psihopata

View user profile

86 Re: Košarkaška liga Srbije! on Sun Jun 15 2014, 11:11

Strax

Administrator
Administrator
ej džombe mlade, ej džombe lude

View user profile

87 Re: Košarkaška liga Srbije! on Sun Jun 15 2014, 17:24

jocamelo7

Moderator
Moderator

View user profile http://www.last.fm/user/RHCP_MAN

88 Re: Košarkaška liga Srbije! on Sun Jun 15 2014, 17:49

SN10

Moderator
Moderator
Ugasiti kosarku u srbiji i ajde polako

View user profile

89 Re: Košarkaška liga Srbije! on Sun Jun 15 2014, 17:56

Strax

Administrator
Administrator
onda ne očekujte ni od reprezentacije rezultate, ili još gore- ne razočarajte se kada ne uđemo u finale Evropskog prvenstva ili tako nešto

View user profile

90 Re: Košarkaška liga Srbije! on Sun Jun 15 2014, 18:07

Sugar

Administrator
Administrator
ja ni ne ocekujem odavno Laughing

91 Re: Košarkaška liga Srbije! on Sun Jun 15 2014, 18:41

Strax

Administrator
Administrator
klasično omalovažavanje... 

da neko sa strane čita postove ovde na forumu, pomislio bi da Srbija igra košarku srazmerno sa onim što ulaže i kolika je i koliko nas je i sve to...

View user profile

92 Re: Košarkaška liga Srbije! on Sun Jun 15 2014, 22:21

LeBron

Chat Animator
Chat Animator
Izbaciti Partizan i Zvezdu i dogodine sa mnom da igraju letnju ligu.

View user profile

93 Re: Košarkaška liga Srbije! on Sun Jun 15 2014, 23:27

Che

NBA Superstar
NBA Superstar
Strax wrote:ej džombe mlade, ej džombe lude
Strax cigane, ostani slep...
Ne kazem da je Partizan nevinasce u celoj situaciji. Ali zna se koja organizaca ima mafijasa i kriminalca na celu.
A sto se tice konkretno situacije na terenu, Nelson postavlja lakat Milutinovu posle pistaljke, i onda mu se ne svidja sto je ovaj odlucio malo da porazgovara sa njim, pa pokrece kavgu. Sta treba Milutinov da mu se klanja?
Stvarno je Zvezdin igrac, to su te ciganske vrednosti.
Da ne govorimo o sudjenju, koje je bilo... pa ocajno.
I onda, za bis, na kraju se igra 5 na 3. Jer je Partizan vise kriv, sta?

94 Re: Košarkaška liga Srbije! on Mon Jun 16 2014, 03:02

Strax

Administrator
Administrator
dule sklanja igrače sa terena jer je suđenje očajno, tj samo 6 faulova više za zvezdu.sramota

ravnopravno suđenje mu nikako ne odgovara

a realno džomba....dok ste nas jebali po 45 razlike onda je svima bilo bajno, sad kad se zadrmala stvar malo, odma prpa... pomoć države, pomoć arapa.... pa stvarno nije realno da zvezda parira partizanu...

sami ste napravili blato, I tu smo vas pobedili

oj džobem mlade,oj džombe lude

sad sa ojjjjj

View user profile

95 Re: Košarkaška liga Srbije! on Mon Jun 16 2014, 05:38

Che

NBA Superstar
NBA Superstar
Ja nisam uopste u tom fazonu. A vidim da ti jesi u fazonu, briga nas sto su kriminalci u sportu, vazno da Zvezda pobedjuje...

Dule, kolko god ga ti ne voleo, jeste samo kosarkaski trener. Dobro, i predsednik SD. Ali on je covek sve (ili vecinu stvari) stekao svojim radom.

Ne kazem. Nije trebao da povlaci ekipu, to je bzvz. Znalo se i pre pocetka sta ce biti.
Ali ja na prvom mestu ne bih placao one debilne kazne koje su izrecene njemu i Partizanu, i koje su smesne i tuzne u isto vreme.

Nego, opet, i posle svega, igra se 5 na 3... Ma daj... Koji je smisao toga?

96 Re: Košarkaška liga Srbije! on Mon Jun 16 2014, 09:34

Strax

Administrator
Administrator
Ako već pričaš o kriminalu u košarci, moram da te pitam: jel je ti pratiš od juče?

Dok smo se mi borili za opstanak u ligi, gledali derbije koje smo gubili po 40 razlike, niko iz Zvezde nije urlao na sve četiri kako država pomaže Partizanu.

Dulo je jedan bolestan čovek koji se koprca na sve načine, pa nekad posledicom propuštene terapije krene da davi svog igrača... ili pomene Zvezdu 200 puta u roku od 10 minuta, ali to radi i pod dejstvom lekova.

Inače, davi svog igrača kojeg je tako vaspitao da ovaj otvoreno odbija da da autogram devojčici od 5 godina zato što je nosila Zvezdinu majicu na sebi.

I ko je tu sad bolestan?

View user profile

97 Re: Košarkaška liga Srbije! on Mon Jun 16 2014, 13:59

West

NBA Superstar
NBA Superstar
Neke stvari se nikada nece promeniti. I da imamo para (mi - partizan i zvezda) opet cemo praviti sranja kao PAO i Olimpijakos. Sta je tu je...

Dule je dobar trener, ne odlican, ali dobar. Tesko da ce ga skloniti iz Partizana. Da se ja nesto pitam poslao bih ga da vodi neki tim tipa Mega Vizura gde ne moze da dovodi neka jaca pojacanja nego samo da pravi nove talente. To ume da radi... Mnogo je lakse Zvezdi da se otarasi Covica, mada i njima treba neko ko moze da odgovori Duletu na neke prozivke upucene zvezdi.

Ne ocekujem nikakve promene za sledecu sezonu. Scenario: Zvezda igra EL, dobice neke pare, bice jos jaca, a Partizan u evro kupu i da napravi nesto nece uspeti da napravi bolji tim od Zvezde i onda idemo opet...

View user profile

98 Re: Košarkaška liga Srbije! on Mon Jun 16 2014, 17:56

Che

NBA Superstar
NBA Superstar
Mene boli kurac realno sto Partizan nece biti ABA, a mozda ni SL sampion, i sto nece igrati EL. Zasluzili su, sami su krivi. Gledao sam sve utakmice pri kraju sezone, bio sam i na Cedeviti, i sami su krivi.

Pomagala je drzava oduvek i Zvezdi najmanje tolko koliko je i Partizanu. Na kraju krajeva, evo, i omogucila je celu tu stvar (muljazu) sa Covicem i FMP-om...
A to sto je Partizan imao vece budzete ranije - pa normalno je, ipak je to ekipa koja je pravila neke rezultate, za razliku od Zvezde. Imali su bolje ljude, bolju struku. Igrali EL. Normalno da su imali vise para, i valjda i normalno da je vise preduzeca htelo i da sponzorise takav tim.

...

Moze ti da pricas o Vujosevicu sta hoces, on je covek ipak zaradio sve svojim radom i znanjem. Da li je trebao da "davi" (mada ga nije davio, nego uhvatio za vrat, sto ne cini stvar manje ozbiljnom, ali cisto da budemo objektivni), pa naravno da nije, ali jbg., u tom trenutku pogresno je reagovao. A to sto Bogdanovic nece da da nekom autogram, to je njegova stvar, nznm sta Vujosevic ima tu.

Ja ne opravdavam sve njegove postupke, ali ga donekle razumem. On je bolestan covek (ne mentalno, mentalno je i dalje veoma zdrav), a bolesni ljudi su razdrazljiviji i nervozniji... I naravno da ga nervira sve ovo sto se desava sa kriminalcem Covicem, i sa ovim sto se pise o njemu u medijima. Ali ja ga cenim... Zasto? Zato sto se covek bori za svoje. I u takvim uslovima, u ovoj ovakvoj drzavi i sportu, on se bori za svoje. Nema ko drugi. Mora on. Fino bi bilo da to radi neko iz uprave KK Partizan, da se on koncentrise samo na teren i igrace, ali kad nema drugi, mora on. I treba. Nepravdu ne treba trpeti. Sem ako ne moras, kao npr. u EL. Al u domacim okvirima je Partizan ipak nesto, i to je bruka i sramota sta se radi. Ne treba nikakav povlascen tretman, samo ravnopravan.

I on se za to bori, jer mora. Jer Partizan sledece sezone nece imati EL i sve ono sto ona nosi, finansijski i u drugim aspektima. A sa druge strane Partizan nema mafijasa Covicevog kalibra, niti ima drzavne - citaj nase, moje, tvoje - pare kao sto Zvezda ima. (btw, Covic je ovu Zvezdu napravio na drzavnim - citaj nasim - parama, i to je prvi i osnovni razlog zasto ja ne volim taj novi klub).

Partizan nema nista od toga. Partizan ima samo Duska Vujosevica.

P.S. Ova medijska kampanja koja se vodi protiv DV utice na sve naravno, ali vidim i na neke toboz navijace Partizana. Msm da je njima glavni problem to sto on nije kriminalac i mafijas, jel? Da li je reagovao uvek primereno? Nije. Da li se sluzi prljavim sredstvima nekad? Sluzi se. Al mediji, ciganski mediji, tome dodaju jednu apsolutno novu dimenziju. Broje kolko je puta rekao Zvezda na presici... Pa sta? Jel to zabranjeno govoriti?
I kao uvek u ovoj zemlji, stvar se skrece sa sustine, gubi se sustina, a ide se u tabloidizaciju i zaglupljivanje i ovako glupog naroda i navijaca.
Umesto da su brojali kolko puta je rekao Zvezda, bolje da su slusali sta je govorio. Pa ako nije u pravu, ako siri lazi, ako se ne slazu, da daju argumente. Ali ne.

P.S.2. Da se ja pitam, ugasio bi sve to. Uredio novi sistem, 100% privatno sve, pa izvolte igrajte se... Ali se ne pitam.
Zato je logicno da svako u ovom sistemu pokusava da izvuce sto vise koristi za sebe. A to na kraju placa narod. Uvek.

99 Re: Košarkaška liga Srbije! on Mon Jun 16 2014, 18:01

Sugar

Administrator
Administrator
samo nas samo rad

100 Re: Košarkaška liga Srbije! on Mon Jun 16 2014, 22:07

Strax

Administrator
Administrator
Džomba... sad ti nije čudno što je sve prošlo bez incidenata? 

nema povlačenja ekipe, nema tuče... furnuli sa crte nismo. 
I ja vam čestitam na pobedi.

View user profile

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 4 of 7]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next