Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 23 ... 41  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 5 of 41]

101 Re: Miami Heat on Tue Oct 26 2010, 00:27

Sugar

Administrator
Administrator
The Miami HEAT have waived Patrick Beverley and Da'Sean Butler.
krivo mi je jako zbog ove dvojice, posebno butlera (nadam se da su nam ostala neka prava na njega mada cisto sumnjam), ali neko je morao da ode.

znaci nas konacan roster:
Joel Anthony
Carlos Arroyo
Chris Bosh
Mario Chalmers
Udonis Haslem
Eddie House
Juwan Howard
Zydrunas Ilgauskas
LeBron James
James Jones
Jamaal Magloire
Mike Miller
Dexter Pittman
Jerry Stackhouse
Dwyane Wade

srecno i da pokidate!!!!!!!!!

View user profile http://www.nba-serbia.net

102 Re: Miami Heat on Tue Oct 26 2010, 01:09

4evaStK

Hall Of Fame
Hall Of Fame
Seljak wrote:
znaci nas konacan roster:
Joel Anthony
Carlos Arroyo
Chris Bosh
Mario Chalmers
Udonis Haslem
Eddie House
Juwan Howard
Zydrunas Ilgauskas
LeBron James
James Jones
Jamaal Magloire
Mike Miller
Dexter Pittman
Jerry Stackhouse
Dwyane Wade

srecno i da pokidate!!!!!!!!!

Respekt! Respekt! Respekt! Respekt!

View user profile http://www.youtube.com/user/AllGodMix

103 Re: Miami Heat on Tue Oct 26 2010, 01:30

Sugar

Administrator
Administrator

104 Re: Miami Heat on Tue Oct 26 2010, 10:20

Kole

Počasni član foruma
Počasni član foruma
Seljak wrote:
:d:

Vidi se da su svi maksimalno napaljeni ali i da je kod nekih prisutna određena doza straha.

View user profile

105 Re: Miami Heat on Tue Oct 26 2010, 12:06

Lawson

NBA Superstar
NBA Superstar
Jao garneta sto se dere XD XD

View user profile

106 Re: Miami Heat on Wed Oct 27 2010, 02:46

dr Hofmann

NBA Superstar
NBA Superstar
Koliko ce im koristiti Mike Miller to je nevjerovatno.Ono sto bi skroz upotpunilo igru je low post igrac koji bi natjerao da se odbrana malo skupi gdje bi spoljni igraci imali mnogo vise prostora i slobode za sut izvana.Neka dovedu Pekovica kafa

View user profile

107 Re: Miami Heat on Wed Oct 27 2010, 02:51

Sugar

Administrator
Administrator
pa taj low post bi trebao da bude big zi valjda. a bolje da je igrao stekhaus umesto ovog dzounsa bota. tri puta sam ko duh na trojci i omasi sve. miler bi od tih tri dao sest kafa

108 Re: Miami Heat on Wed Oct 27 2010, 02:53

4evaStK

Hall Of Fame
Hall Of Fame
nervoza radi svojek, nema sta istina je da ne mozemo da se pokupimo ali sta je tu je. Miler sigurno nedostaje ali ne mozemo se vaditi na njega, jer i sa ovom postavom smo prejebani, ali jednostavno nervoza i velika zelja.

109 Re: Miami Heat on Wed Oct 27 2010, 02:56

Strax

Administrator
Administrator
Meni se čak sada čini da ih Kelti baš ovom užom odbranom čine nervoznim. Igraju neku vrstu zone, ali sa nešto agresivnijom prvom linijom Ronda, Ray Raya i Piercea pa se onda ostavlja mesta u napadu i za Danielsa i sigurno je da će Doc morati često da rotira kako bi ovi izdržali u odbrani. Bekovi igraju čvrsto na Wadeu i Bronu, a i kada bi ovi probili prvu liniju, posle bi Garnett, Shaq ili J.Oneal bez razmišljanja skupljali, udvajali da ovi često nisu imali izlaza.
Low post igrač bi bio Big Z, ali obzirom da on nikada nije bio jak igrač i da je sada u poznim godinama, ne verujem da može da nosi tu ulogu, dok je Joel samo za odbranu.

View user profile

110 Re: Miami Heat on Wed Oct 27 2010, 04:16

Sugar

Administrator
Administrator
uz ocajnu igru i ocajan procenat suta skoro stici manjak od 19 razlike je potpuno ok za mene. obecava ovo itekako. Very Happy

samo cu reci sredina decembra a vi zapamtite kafa

111 Re: Miami Heat on Wed Oct 27 2010, 04:31

Zola

Chairman
Chairman

112 Re: Miami Heat on Wed Oct 27 2010, 08:49

Поздрав за навијаче Мајамија. Bye

View user profile

113 Re: Miami Heat on Wed Oct 27 2010, 10:05

Kole

Počasni član foruma
Počasni član foruma
Više što me brine od totalne kofnuzije u napadu je loša igra u odbrani.Konstantno sam imao utisak da ''kasnimo''.Praktični primer je trojka Ray Ray-a koja nas je zakopala minut i nešto pred kraj.Igrali smo neki čudan sistem odbrane, posebno u 4. četvrtini, neku vrstu zone da nam je jedan igrač u višku pa da ga stižemo.To su sjajno kažnjavali jednom Allen i 2 puta Pirs.Naravno, Erik je hteo takvu odbranu da postavi, znajući da su nas razbili unutra(posebno Shaq i Big Baby pa i KG) pa smo onda skupljali kod koša a to su već pomenuta dvojica pa i Garnet preko mid-rangea.Takođe što brine je mnogo primljenih poena iz tranzicije.Brzina je jedan od naših najvećih aduta a nismo je iskoristili...Pa nama je Shaq da koš iz kontre Shocked .
Što se tiče napada...Mislim da je primetan nedostatak pleja, tj. ne pleja već organizatora igre, za ove veće mečeve.Išlo se mnogo na individualan kvalitet.LeBron ili Wade prenesu loptu, dodaju saigraču na 9 metara i onda se taj neko snalazi.Takođe je tužno da u izostanku Mike-a naš prvi izbor u šutu van 7.25m je Jones fp On se pokazao juče sjajno!Dao je 2 trojke ali je promašio ja mislim 4, 5 totalno otvorenih.Bosh i Wade su dosta podbacili a Lebron je imao 8 greški prouzrokovanih onom taktikom srljanja.
Verovatno bismo i pobedili da Boston nije bio onako silno motivisan(pa pogledajte samo Pirsove reakcije posle poena i onih trojki u 4/4).Mada, mislim da nam je ovaj poraz i dobro došao.Sada imamo pravu sliku a ne da se provučemo i onda da bezveze najebemo u PO.Erik ima mnogo posla, to je i video ali vreme radi za nas i bićemo mi oni pravi.Najkasnije u januaru.
P.S.
Pohvalio bih Ronda koji nam je razbijao sjajno odbranu vraćao odlične pasove.Takođe i Pierce i Shaqa.I da još kažem da sam i nagoveštavao ovaj poraz u jednoj od tema.Realnost je bila da ne igramo odmah kako valja ali je isto tako realnost da polupamo sve u drugom delu sezone.I zato ja uopšte ne brinem kafa
Miami rules!

View user profile

114 Re: Miami Heat on Wed Oct 27 2010, 10:54

kb8

NBA Player
NBA Player
S obzirom da vam je ovo bila prva tekma di ste svi bili na okupu, niste tako lose ni izgledali... Kad se dogovorite ko sta treba radit, sasvim cete fino izgledat... E sad, oce li vam to biti dovoljno da nam dodjete na megdan u Finale pa da vama uzmemo mjeru umjesto Celtsa ili Magica, vrijeme ce pokazat Very Happy

View user profile

115 Re: Miami Heat on Wed Oct 27 2010, 11:36

Mr.Big Shot

NBA Superstar
NBA Superstar
Moze da prica ko sta hoce, da Miami nije uigran, da Wade jos uvek nije 100% spreman od one povrede ali juce smo u prvom poluvremenu videli sta znaci nemoc. Rivers je postavio sjajnu odbranu koja je odmah vrsila pritisak pre svega na Wade-a i Jamesa koji su morali ili da sutiraju iz neizgradjenih pozicija ili da loptu jednostavnu salju dalje. U mnogim situacijama doslo je i do gresaka pa i izgubljenih lopti. U drugom poluvremenu su i Celticsi malo popustili i u odbrani ali i u napadu, pa me je 3. cetvrtina mnogo podsetila na LeBronovo vreme u Clelvelandu... Get out of the way, ja cu sve sam Very Happy

View user profile http://www.facebook.com/dragan.22

116 Re: Miami Heat on Wed Oct 27 2010, 13:27

Milo mi je što im je Boston pokazao da ima tu još dosta posla. Čini mi se da je samo James bio na nivou.

View user profile

117 Re: Miami Heat on Wed Oct 27 2010, 13:41

WoLF

BANNED
BANNED
Po meni trojka Miami je baš podbacila.James koliko god je dobre statse imao previše je srljao što je prouzrokovalo dosta faula u napadu i izgubljenih lopti.U ovoj utakmici pobijedili iskustvo i veća uigranost Kelta.

View user profile

118 Re: Miami Heat on Wed Oct 27 2010, 13:45

4evaStK

Hall Of Fame
Hall Of Fame
mislim da je rano da ista pricate jer boston sa ovom postavom igra jako jako dugo i dobro znaju jedni druge a heat je bukvalno potpuno renoviran i sve je novo u timu tako da ce vreme pokazati svoje....

119 Re: Miami Heat on Wed Oct 27 2010, 14:49

ajd dosta sa tom neuigranoscu , kad su se sastavili bosh wade i lebron , a mi poceli da pricamo kako su neuigrani i nece moc dobro da se uklope odmah ste svi drvlje i kamenje na nas krenuli kako oni su igrali zajedno pogledajte olimpijadu i te kurce palce. Realno smo vas je sabili i pokazali jos jednom da imamo najkvalitetniju ekipu.

View user profile

120 Re: Miami Heat on Wed Oct 27 2010, 15:21

WoLF

BANNED
BANNED
ljebac wrote:ajd dosta sa tom neuigranoscu , kad su se sastavili bosh wade i lebron , a mi poceli da pricamo kako su neuigrani i nece moc dobro da se uklope odmah ste svi drvlje i kamenje na nas krenuli kako oni su igrali zajedno pogledajte olimpijadu i te kurce palce. Realno smo vas je sabili i pokazali jos jednom da imamo najkvalitetniju ekipu.
posle kafa

View user profile

121 Re: Miami Heat on Wed Oct 27 2010, 15:23

zavisi kako se uzme Wink

View user profile

122 Re: Miami Heat on Wed Oct 27 2010, 15:31

dr Hofmann

NBA Superstar
NBA Superstar
nba_dwade 3 wrote:mislim da je rano da ista pricate jer boston sa ovom postavom igra jako jako dugo i dobro znaju jedni druge a heat je bukvalno potpuno renoviran i sve je novo u timu tako da ce vreme pokazati svoje....
U pravu je covjek,iskulirajte malo.Sto rece Darjan sredina decembra ce biti neki prvi pravi pokazatelj stanja.

View user profile

123 Re: Miami Heat on Wed Oct 27 2010, 17:22

Strax

Administrator
Administrator
SymphonyX wrote:
nba_dwade 3 wrote:mislim da je rano da ista pricate jer boston sa ovom postavom igra jako jako dugo i dobro znaju jedni druge a heat je bukvalno potpuno renoviran i sve je novo u timu tako da ce vreme pokazati svoje....
U pravu je covjek,iskulirajte malo.Sto rece Darjan sredina decembra ce biti neki prvi pravi pokazatelj stanja.

U pravu si, samo kada bi Spo umeo da posloži kockice kako treba, da se ne svede sve na njihovo soliranje i "individualne atrakcije". Mnogi bi rekli sada da bi im W bio u džepu da su Wade i Bosh bili na nivou, ali to što nisu su najviše bili zaslužni defanzivci Celticsa, tj. ceo tim Bostona. Počev od prve bekovske linije Ronda, Allena i Piercea, do Garnetta, Shaqa i J-Oneala. Tu ih je Doc Rivers ubio taktikom, i na kraju došao do zaslužene pobede. Lepo je Bigi malopre rekao kako su agresivnijim bekovima na Wadeu i Jamesu i nešto užom defanzivnom linijom u reketu (kada bi ovi probijali, jednostavno su udvajali i izlazili na njih) i više nego često prinuđivali LeBrona i Wadea na greške i nerezonske šuteve. Tako je i KG postupio sa Boshom.

View user profile

124 Re: Miami Heat on Wed Oct 27 2010, 17:24

Sugar

Administrator
Administrator
pa vi niste svesni kako cete da jedete ta svoja govna za par nedelja awesome
ne mislim na sve naravno.

125 Re: Miami Heat on Wed Oct 27 2010, 17:27

Strax

Administrator
Administrator
Ako se LeBron i Wade rastrče, pa još i Bosh, pa će celoj ekipi biti lakše, sumnjam da će neko moći da ih zaustavi. Neuigranost Heata je uzela svoje, a još na drugoj strani uigranost Kelta i iskustvo i + odlično postavljena taktika za novo-posloženi Heat.
Ako dobro sklope kockice, verujem da neće biti problema da u cugu dođu do velikog NBA finala.

View user profile

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 5 of 41]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 23 ... 41  Next