Share
View previous topicGo downView next topic
Iggy9-13
Phoenix Suns

Re: Miami Heat

on Tue Mar 08 2011, 10:05
problem je zapravo bio u tome, kaj su oni mislili da će osvojiti naslov s 3 igrača? Ono kad su imali ono predstavljanje kad su bili BOsh-Wade-James, nije bilo ostalih igrača nego samo oni i radili su neke gluposti a gle ih sada, svatko to baš ne prati NBA , kad bi cuo da oni igraju zajedno u jednom klubu rekli bi da imaju omjer 82-0.
SN10
Phoenix Suns

on Tue Mar 08 2011, 10:12
a james nikom neda loptu

7,1 asistencija po utakmici....ne stoji ti prica kafa
4evaStK
Los Angeles Lakers
http://www.youtube.com/user/AllGodMix

on Tue Mar 08 2011, 10:36
SN13 wrote:
a james nikom neda loptu

7,1 asistencija po utakmici....ne stoji ti prica kafa

to je problem , kao sad na primer kod tebe sto si naveo ovu statistiku, vama je najbitnija ukupna statistika pojedinih igraca a ne rezultat.....
nisi sad u pravu, ako si gledao poslednje utakmice i ove poraze dzabe mu i 15 apg kad u zadnja 2 minuta nikome ne da loptu kad se utakmica resava i to je skroz istina....samo cu navesti podatak da u poslednjih 10 sekundi utakmice miami ima sut 1/18 pa ti vidi... Wink
SN10
Phoenix Suns

on Tue Mar 08 2011, 10:46
brate mene stvarno boli ona stvar za majami..Don\'t know.boli me i za statistiku i za rezultate..navijam za njih protiv ekipa koje ne volim nikako i to je to Smile....bio sam na nba.comu kad sam procitao taj post pa sam hteo malo da kontriram Razz
Jumpman
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

on Tue Mar 08 2011, 11:44
@lawson
ne lupendraj molim te, haslem i bosh su sasvim lepo delili minutazu pre haslemove povrede i haslem je uvek bio negde oko svog standardnog 10-10 proseka. da nam haslem ne treba ne bi pravili toliku frku oko toga da on ostane. on i miler su trebali da budu glavna podrska ali su ih povrede sprecile u tome.
Sponsored content

View previous topicBack to topView next topic