Go to page : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40, 41  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 39 of 41]

951 Re: Miami Heat on Sat Mar 05 2011, 23:02

Poslije ovakve utakmice i najveći optimisti se moraju usaglasiti da od titule nema ništa.

View user profile

952 Re: Miami Heat on Sat Mar 05 2011, 23:03

Kole

Počasni član foruma
Počasni član foruma
Ja sam siguran da ćemo doći dalje nego vi...pa ti gledaj kafa

View user profile

953 Re: Miami Heat on Sat Mar 05 2011, 23:18

Sugar

Administrator
Administrator
po rezultatima ova sezona i dalje neodoljivo podseca na 2006.
isto smo se mucili na pocetku, svi bolji timovi lige su nas redom pobedjivali, svi mediji su srali protiv nas ali na kraju awesome

View user profile http://www.nba-serbia.net

954 Re: Miami Heat on Sat Mar 05 2011, 23:26

Iggy9-13

All-Star
All-Star
AH! Samo kaj ste tada imali Shaqa koji je još mogao ubijati igrače pod košem te Wadea i svi ostali igraci su pruzali koliko god su mogli.

View user profile

955 Re: Miami Heat on Sat Mar 05 2011, 23:29

I ja mislim da je Wade tada igrao mnogo bolje... kafa

View user profile

956 Re: Miami Heat on Sat Mar 05 2011, 23:58

johnny24

NBA Superstar
NBA Superstar
Pa i vejda polako stizu godine, vec ima 30 na ledjima... Pre 5 godina je bio u top formi, naravno da je bolje igrao...

View user profile

957 Re: Miami Heat on Sun Mar 06 2011, 00:01

Kole

Počasni član foruma
Počasni član foruma
johnny24 wrote:Pa i vejda polako stizu godine, vec ima 30 na ledjima... Pre 5 godina je bio u top formi, naravno da je bolje igrao...
Jesi li siguran ti u ovaj post? Very Happy Kako će on da pokida vi niste svesni, kada najviše bude trebalo.

View user profile

958 Re: Miami Heat on Sun Mar 06 2011, 00:07

johnny24

NBA Superstar
NBA Superstar
Koleman wrote:
johnny24 wrote:Pa i vejda polako stizu godine, vec ima 30 na ledjima... Pre 5 godina je bio u top formi, naravno da je bolje igrao...
Jesi li siguran ti u ovaj post? Very Happy Kako će on da pokida vi niste svesni, kada najviše bude trebalo.

Nisam bas najsigurniji, mozda je to i do saigraca jer normalno da mu vise prija Shaq ispod kosa koji ce ispravljati njegove greske, nego lebron koji ce mu krasti poene...

View user profile

959 Re: Miami Heat on Sun Mar 06 2011, 00:14

Iggy9-13

All-Star
All-Star
johnny24 wrote:
Koleman wrote:

Nisam bas najsigurniji, mozda je to i do saigraca jer normalno da mu vise prija Shaq ispod kosa koji ce ispravljati njegove greske, nego lebron koji ce mu krasti poene...

Potpisujem, a pod kosem vise nemaju nikoga da im ispravlja poene zato što bi ja imao više skokova nego BOSH

Last edited by Iggy9-13 on Sun Mar 06 2011, 00:59; edited 1 time in total

View user profile

960 Re: Miami Heat on Sun Mar 06 2011, 00:22

-the lood-

NBA Superstar
NBA Superstar
Nešto ste se svi raspisali otkad Majamiju ne ide,tema ovako nije bila aktivna dok su imali onaj niz od 10+ pobjeda Very Happy

enivej
2006. su imali Shaqa,ali nisu imali LeBrona i Bosha,tako da se ja baš ne brinem za Majami.Joel je strašan defanzivac,u napadu nije kao Šek,zapravo,ja sam bolji u napadu,ali tada su se oslanjali na Vejda i Šeka,a sada na Vejda,Brona i Bosha,znači jedna opcija više o kojoj protivnici moraju da razmišljaju,druga stvar što se Bosh mora sabrati do PO.

View user profile

961 Re: Miami Heat on Sun Mar 06 2011, 01:00

Iggy9-13

All-Star
All-Star
pa zašto pisati ako igraju dobro? mislim valjda se fanovi brinu i argumentiraju kada igraju loše, to je valjda logički Smile

View user profile

962 Re: Miami Heat on Sun Mar 06 2011, 01:02

Sugar

Administrator
Administrator
niko ove ne argumentira ovde svi samo seru kada majami izgubi a tri utakmice majamija nisu pogledali.

963 Re: Miami Heat on Sun Mar 06 2011, 01:03

Iggy9-13

All-Star
All-Star
Seljak wrote:niko ove ne argumentira ovde svi samo seru kada majami izgubi a tri utakmice majamija nisu pogledali.

kao da je bitno gledati utakmice Miami kad gube. Vjerojatno sam ih pogledao preko 10+ utakmica...

View user profile

964 Re: Miami Heat on Sun Mar 06 2011, 01:05

Sugar

Administrator
Administrator
do pre dve nedelje si rekao da nisi pogledao nijednu a od tada nit je majami igrao 10 utakmica nit si ti pogledao ijednu, ne glupiraj se.

965 Re: Miami Heat on Sun Mar 06 2011, 02:49

4evaStK

Hall Of Fame
Hall Of Fame
Wadea stizu tridesete, i sve to stoji, ali ako neko moze da se optuzuje za poraze, to on nije sigurno....Gledam miami od 2005 godine i dobro znam sta je on u stanju da uradi i kakvu jadnu ekipu je zadnjih godina nosio SAM na svojim ledjima i kakav show je pravio, prosle sezone sa onakvom ekipom cak su se lepo nosili sa bostonom do prve runde playoffa....nije sad da ga branim jer mi je omiljen igrac ali tako je....
drugo, Spo i sam nema startnu petorku, skripe PG i C to je poznato koliko je petorki menjao u rotaciji sa Erikom Zidrunasom, Joelom i na pleju sa Arojom, Calmersom i sada Majkom, trazi startnu petorku sto ce nadam se do playoffa naci, ali poznato je da ce miami biti glavna tema svakog poraza i svake pobede od kad je dosao ovaj konj lebron i ovaj malo manji konj bosh, tako da je skroz ocekivano, svaki poraz je smak sveta pa je tako i na forumu, nemas potrebe da se cudis seljo, a i zasto je sramota izgubiti od Spursa koji su trenutno NO1 ekipa u NBA-u, i mi i mnogi su pukli od njih ove godine sto nije uopste sramota, kada pocne PO onda pocinje show.... Wink
sta je boston uradio prosle godine, cetvrto mesto u regularnom delu svi su pricali kako su matori kako su gotovi sa osvajanjem, i kad je dosao PO sta je bilo, i sam znam da sam kenjao i sumnjao u boston ali eto, od tad nikoga ne podcenjujem pa tako ne i heat, ali mislim da se ove sezone ne moze ocekivati stize nam leto stizu slobodni agenti, bice zanimljivo, i ako ne padne titula ove godine nadam se povratku legende

koliko post Yey

View user profile http://www.youtube.com/user/AllGodMix

966 Re: Miami Heat on Sun Mar 06 2011, 03:29

dr Hofmann

NBA Superstar
NBA Superstar
Ja ne vidim ekipu na istoku koja moze da ih dobije 4 puta u 7 meceva,eto toliko.Pa vi pricajte.

View user profile

967 Re: Miami Heat on Sun Mar 06 2011, 08:06

Strax

Administrator
Administrator
Seljak wrote:po rezultatima ova sezona i dalje neodoljivo podseca na 2006.
isto smo se mucili na pocetku, svi bolji timovi lige su nas redom pobedjivali, svi mediji su srali protiv nas ali na kraju awesome

A sećaš se i onih svađa Wadea, Paytona, Walkera... ? awesome
Pa povreda Shaqa, šta sve nisu proživeli u te 2 sezone. U prvoj od dolaska Shaqa su takođe bili blizu, ali su ipak Pistonsi bili prejaki. Ali kada su im se 2005. pridružili i Posey i Payton, nije bilo brige. awesome

Ne znam koliko je sličnosti i ove godine... drugačija je ipak koncepcija igre bila, drugačiji mentalitet igrača... mada, tada nisam pratio NBA pa ne mogu baš da tvrdim...
videćemo šta može današanji Heat.

View user profile

968 Re: Miami Heat on Sun Mar 06 2011, 08:36

Iggy9-13

All-Star
All-Star
Seljak wrote:do pre dve nedelje si rekao da nisi pogledao nijednu a od tada nit je majami igrao 10 utakmica nit si ti pogledao ijednu, ne glupiraj se.

prije 2 nedelje miami nije odigrao 10 utakmica? hihi. To sam napisao zato sto niti jednu utakmicu nisam gledao do kraja, stalno kada mi je dosadno prebacim na NBA TV i tamo uvjek bude miami pa gledam.

Pa tko bi mogao gledati cijelu utakmicu dok igraju Lebron i Bosh Facepalm , to uopce nije ljepo za oci kakav oni napad igraju.

View user profile

969 Re: Miami Heat on Sun Mar 06 2011, 09:23

SymphonyX wrote:Ja ne vidim ekipu na istoku koja moze da ih dobije 4 puta u 7 meceva,eto toliko.Pa vi pricajte.

nije sto je moj ali je pametan Very Happy ali stvarno na istoku generalno svi pokazuju lose partije ,e sad PO je PO

View user profile

970 Re: Miami Heat on Sun Mar 06 2011, 14:18

Sugar

Administrator
Administrator
@iggy
posto vidim da si blago retardirdan ajde leba ti sledeci put procitaj moj post 20-30 puta pa onda odgovori posto je ocigledno da nisi bas shvatio sta sam ja hteo da ti kazem. em sto lazes, em sto krades postove sa drugih foruma.

971 Re: Miami Heat on Sun Mar 06 2011, 16:34

Kole

Počasni član foruma
Počasni član foruma
Večeras moramo da dobijemo one nabeđene bikčiće. Spo iako me ne čuješ voleo bih da pustiš Wadea na Rosea da vidim kako će da se razigra.
Da bi Majami bio nepobediva ekipa nama treba PG asistent-mašina a ne skorer, mi takvog nemamo. Bez centra ćemo preživeti, eto Joel može da brani 90% centara a pokazao je da izlazi i sa Dwightom na kraj. I bez PG-a ja nas vidim u finalu Very Happy

View user profile

972 Re: Miami Heat on Sun Mar 06 2011, 21:31

KG

Bench warmer
Bench warmer
Opet poraz od Cikaga...87:86 i opet su se Wade i James krili kao Cenzura pa je Chalmers dao 5 poena za redom u zavrsnici.

View user profile

973 Re: Miami Heat on Sun Mar 06 2011, 21:59

Seljo jesi li siguran da ćete ući u playoff? awesome

View user profile

974 Re: Miami Heat on Sun Mar 06 2011, 22:03

Zola

Chairman
Chairman
Montenegro wrote:Seljo jesi li siguran da ćete ući u playoff? awesome

Hahaa dobra.. Very Happy Ako se ovaj Miami ne sastavi dok ne počne playoff, biće gadno za njih.

975 Re: Miami Heat on Sun Mar 06 2011, 22:04

LeBron

Chat Animator
Chat Animator
Kole, sta sam ti rekao na poluvremenu?

View user profile

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 39 of 41]

Go to page : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40, 41  Next