Share
Go down
4evaStK
Los Angeles Lakers
http://www.youtube.com/user/AllGodMix

Re: Miami Heat

on Sun Mar 06 2011, 22:38
3-0 za bullse ove sezone....dal se Spoelstri trese mesto trenera?

btw Wade 7TO, ponavljam 7 Sad :S
4evaStK
Los Angeles Lakers

on Sun Mar 06 2011, 22:50
Wade said the world is getting what it wanted: the Heat are losing

LeBron said he felt like a lot of the blame was on him and told team in locker room he "won't keep failing them."
Lolic
Boston Celtics

on Sun Mar 06 2011, 23:45
Ljudi onaj ASIK, da izvinete, oca mu jebem! Ja ne znam kako je tom coveku dopusteno da igra kosarku!
Ne navijam za majami,niti cu sad pricam kako su i zasto izgubili,tragicno je to sto im se desava u zadnje vreme.
LeBron
Cleveland Cavaliers

on Sun Mar 06 2011, 23:48
nba_dwade 3 wrote:
LeBron said he felt like a lot of the blame was on him and told team in locker room he "won't keep failing them."

Nadam se. Iskreno se nadam.
johnny24
Los Angeles Clippers

on Sun Mar 06 2011, 23:59
Lolic wrote:Ljudi onaj ASIK, da izvinete, oca mu jebem! Ja ne znam kako je tom coveku dopusteno da igra kosarku!
Ne navijam za majami,niti cu sad pricam kako su i zasto izgubili,tragicno je to sto im se desava u zadnje vreme.

Odgledaj ovaj video, smirices se Wink kafa

Lolic
Boston Celtics

on Mon Mar 07 2011, 00:01
Buahahahah ispomerao mu jetru! Smile
Jumpman
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

on Mon Mar 07 2011, 00:16
koga mrzi da cita ceo post neka procita samo onaj iskosen deo na samom kraju posta.

jedino sto treba da se trese su mesta u startnoj petorci na pozicijama 2, 3 i 4, spoelstra je najmanji krivac ovde.

wade tom izjavom tako samo prikriva to sto je odigrao ko Cenzura a od dzejmsa smo se naslusali tih sranja, upravo tece sedma godina kako to prica.
toliko govore o tom pozrtvovanju za tim a ja to pozrtvovanje ne vidim od pocetka 2011. lebron je rekao da mu nece smetati ako mu padne prosek poena samo zarad pobede i prstena? Rolling Eyes vidim kako mu ne smeta. daje cela 2 poena manje nego inace i to sve zarad tima. zarad tima moj kurac. to je sve njegovo nabijanje statistike na sta je navikao u klivlendu gde je mogao da radi sta hoce jer je imao ocajnu ekipu pa je i morao sve sam da radi. on samo zna da prica o pozrtvovanju a da primeni, ne ume. vejd bi trebalo da je neki vodja ovog tima ali u ovom trenutku veci vodja tima od njega sam ja jer njemu tacno puca kita da uzme loptu kad treba i uradi sa istom sta treba (bilo da je to poen ili asistencija). pustio je da se lebron izdrkava po timu kad god mu se cefne. bosh je takodje posebna prica. odigra jednu tekmu maestralno, pa pet ocajno i tako cele sezone. ne moze to tako. danas je davao neki intervju gde kaze da se jos nije navikao na to da je tek treca opcija u timu. pa Cenzura ti materina jel te zbog toga placamo 100 miliona?

ono sto je calmers danas uradio to spoelstra i trazi od igraca u zavrsnici. skupio je muda i ODLUCNO krenuo da puni a ne ko ove bojazljive preplacene Cenzura koji se useru kad treba da sutnu. sutnu oni u tim "zeznutim" trenutcima ali vidis im na faci kako to bojazljivo izgleda sve a koliko su pojedini promasaji izgledali katastrofalno suvisno je trositi reci (samo dzejms je 2-3 puta slomio tablu u takvim situacijam ove sezone a sta reci tek za ono protiv njujorka kad je stojao sam ko duh i promasio i jos puno slicnih situacija). ako si najbolji onda si najbolji 48 minuta a ne 46.

jako malo nam fali da budemo predobar tim ali to necemo biti dok ova trojica konacno ne shvate da i ostali igraci i te kako mogu da doprinesu timu. da se ja pitam dzejms mi u zivotu vise ne bi igrao pleja pogotovo od sada kada je dosao bibi koji je jako pametan plejmejker i zna da organizuje igru na pravi nacin.

i uz svu ovu katastrofalnu igru mi i dalje imamo dobar skor i samo za jedan tim se moze reci da nas je potpuno nadigrao a to su bili sparsi prekjuce (onu prvu sa bostonom ne racunam.. em sto su nas jedva dobili em sto je to bila prva utakmica velike trojke zajedno a protiv denvera nam je to bila peta utakmica road tripa u 8 dana).
evo i dempsijev komentar koji je objasnio celu situaciju.
"toliko godina je bio u clevelandu i kukao kako nema skim da igra i sad pređe u miami, igra sa najboljim igračima na svetu i šta se dešava? i dalje se igra 1 na 5. to donekle važi i za ostalu dvojicu, 1+1+1 vs. 5"
Lolic
Boston Celtics

on Mon Mar 07 2011, 00:22
Lepo si to napisao,smo bih ja izdvojio Bosha. Po meni on ne spada u isti kosh sa gore pomenutim. Radi svoj posao,ne izdvaja se preterano. Wade i LeBron samo treba da se spuste malo na zemlju,verujem da je ovo prolazna kriza.
Jumpman
Miami Heat

on Mon Mar 07 2011, 00:30
i meni je bosh najvise ok mada zaista je imao par katastrofalnih suterskih veceri. i nekad mu se bas i ne igra odbrana.
Lolic
Boston Celtics

on Mon Mar 07 2011, 00:32
Nekako nije mi "prepotentan" kao ova dvojica,mozda zbog one face mrtvacke koju nikad ne menja
4evaStK
Los Angeles Lakers

on Mon Mar 07 2011, 00:50
koliko se pricalo ko uzima poslednji sut sva trojica su smrtonosni za zavrsnicu, this is Wade house, wade je lider i tako tih sranja je bio pun kurac, a znao sam od pocetka sta ce James da uradi kad dodje u tim...kladim se tj glavu bih sad mogao da dam da bi ekipa bila timski bolja a manje rezultatski da james nije u ekipi.....bila je statistika u mecu protvi bullsa Miami u 4. cetvrtini u poslednjih 10 sekundi utakmice, ima sut 1/16 i prvi su u ligi po tom brutalnom clutch performansu....chalmers bode trojku i ide na polaganje, daju zvalavom milleru koji je dva ili 3 puta POTPUNO sam bio po coskovima bez ikakve odbrane bacao cigle....sto je Wade kriv sto je James neizivnljena stoka?
Jumpman
Miami Heat

on Mon Mar 07 2011, 00:53
wade je kriv jer je picka i jer nece da uzme loptu kada treba.
4evaStK
Los Angeles Lakers

on Mon Mar 07 2011, 00:56
Seljak wrote:wade je kriv jer je picka i jer nece da uzme loptu kada treba.

pa koji kurac da uzima loptu kad svaki napad LeBron igra pleja i neda nikome loptu u poslednjoj akciji sta je wade mogao sto mu ovaj nije dodao nego je ono njegovo sivonjski isao na ulaz i sve sjebao, wade je posle samo pokupio ostatak i nesto pokusao.... walldzomba
Nba History Fan
Los Angeles Clippers

on Mon Mar 07 2011, 00:57
Nisam gledao tekmu sa Bullsima, ali sam odgledao samo recap. Znam da je bzv komentarisati na osnovu toga, ali ovo je sranje. Zaista ne vidim nijedan nacin na koji oni mogu da dobiju Boston u PO. Ne bi me cudilo da ih i ranije izbace Bullsi ili Magic. Jebes ga, ovo je mozda trenutni utisak, zna se da sam katastrofalan prognozer, tako da ko zna...
nesogalic
Utah Jazz

on Mon Mar 07 2011, 01:06
Gledao sam, Majami je loš, jer ne igraju timsku košarku. Nema akcija, sve se svodi samo na 1-1, dodaje se samo kad nemaš kud sa loptom...Zapostavili su Džonsa, koji je bolji šuter od Milera, Big Z je trebao u penziju, a ne da ostane upamćen po zadnjoj lošoj sezoni u promašenoj ekipi.
Ništa od titule, ako ovako nastave svako za sebe
Iggy9-13
Phoenix Suns

on Mon Mar 07 2011, 09:00
nesogalic wrote:Gledao sam, Majami je loš, jer ne igraju timsku košarku. Nema akcija, sve se svodi samo na 1-1, dodaje se samo kad nemaš kud sa loptom...Zapostavili su Džonsa, koji je bolji šuter od Milera, Big Z je trebao u penziju, a ne da ostane upamćen po zadnjoj lošoj sezoni u promašenoj ekipi.
Ništa od titule, ako ovako nastave svako za sebe

slažem se s ovim postom od prvog do zadnjeg slova. Zato ih nemogu zamisliti.
West
Denver Nuggets

on Mon Mar 07 2011, 09:38
Zbog ovakve igre i Vejd je poceo da mi ide na ,a njega jedino gotivim u ovom timu. Ako naidju u prvoj rundi na malo ozbiljniji tim(i NY racunam u ozbiljan tim) ima da prsnu samo tako. Nevidjeno mi je drago sto su prsli 30 poena razlike od Sparsa.
SN10
Phoenix Suns

on Mon Mar 07 2011, 17:10
Jumpman
Miami Heat

on Mon Mar 07 2011, 17:33
to sam pravio ja, inspirisan dzekovim komentarom Laughing
4evaStK
Los Angeles Lakers

on Mon Mar 07 2011, 18:27
prejaka slika ali nije sa poslednjeg postgame intervjua

Kole
Miami Heat

on Mon Mar 07 2011, 22:04
Dobra vest: Odigrali smo očajno 25 minuta(ne kažem ni da je ostatak bio fenomenalan) a imali smo šut za pobedu.
Loša vest: Ozbiljno ugroženo čak i 3. mesto a samim tim znači da imamo prednost domaćeg terena samo u prvom meču.
Jumpman
Miami Heat

on Tue Mar 08 2011, 03:51
In just a few weeks, Udonis Haslem could be back in uniform for the Heat.
ajde molim te.
dr Hofmann
Portland Trail Blazers

on Tue Mar 08 2011, 03:54
Ja sam ih vec uplatio za sutra.Hendi je 7.5 kafa
Iggy9-13
Phoenix Suns

on Tue Mar 08 2011, 09:16
Udnois je veliki radnik i mislim da ce im navelike pomoci pod kosem kad se vrati.
Lawson
Denver Nuggets

on Tue Mar 08 2011, 09:20
Samo mi nije jasno jedno....na pocetku lige ste urlali doso james doso bosh...a sad molite da vam se haslem vrati....on jeste dobar igrac i sve i u svakoj ekipi bi mogo igrati ako ne u prvoj onda kao 6 igrac...ali zar vi niste pravili Tim sa velikoooooom trojicom????
I po vasem nacinu igre ja opet mislim da se haslem nee naigrati...jer bosh mora dobiti minutazu za pare koje je dobio....a james nikom neda loptu tako da ne vjerujem da ce haslemu davat....
Sponsored content

Back to top