Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 6 of 9]

126 Re: NBA Preseason 2010 on Fri Oct 08 2010, 14:56

Mr.Big Shot

NBA Superstar
NBA Superstar
Juuu a jeste li videli ono kucanje Jasona Terry-a protiv Bullsa? Respekt!

View user profile http://www.facebook.com/dragan.22

127 Re: NBA Preseason 2010 on Fri Oct 08 2010, 15:08

Strax

Administrator
Administrator
Da, da, kako je jedan Bulls popio poster... Respekt! Ne znam sad tačno ko je to bio, ali Terry je odma krenuo snažno, ovaj ga podcenio i na kraju napravio i faul pored toga što je namagarčen. Dirk je sabio juče, ali kada igra 35 minuta, ništa čudno. Eh, što bi voleo da se povredio, pa da se Cuban malo zapita. I on i Butler i Terry su igrali po 30 i kusur minuta...
P.s. Shaq još jednom 8 poena, a sada uz 5 skokova, što je odlično gledajući da je na terenu proveo tek 11 minuta.

View user profile Online

128 Re: NBA Preseason 2010 on Fri Oct 08 2010, 15:10

dr Hofmann

NBA Superstar
NBA Superstar
Mene raduje sto je Griffin sjajno odigrao.

View user profile

129 Re: NBA Preseason 2010 on Fri Oct 08 2010, 15:16

Mr.Big Shot

NBA Superstar
NBA Superstar
Ma jeste Dirk imao gomilu poena ali sut iz igre cini mi se 9 od 21 :S

View user profile http://www.facebook.com/dragan.22

130 Re: NBA Preseason 2010 on Fri Oct 08 2010, 15:19

Jack Dempsey

Sixth man
Sixth man
ja sam sinoć odspavao da bih uspeo da odgledam celu utakmicu kingsa i clippersa koja je počela u 4h i šta se naravno moralo desiti - nije bilo streama, skinuli utakmicu sa liste walldzomba
već vidim da ćemo timove sa zapada moći da gledamo samo kad budu igrali na istoku ili centralnom delu SAD-a :S

tako sam uspeo odgledati samo finish utakmice spurs-rockets. opuštena utakmica koja je "slučajno" došla u penal završnicu ali je se videlo da ni jedan ni drugi tim neće biti previše razočaran ako izgubi. rocketsi su 2min pre kraja imali +10 ali onda su se spursi uspeli vratiti na -1 i onda je usledila penal završnica. da se ne radi o takmičarskoj utakmici videlo je se i u zadnjem napadu. rocketsi su pogodili dva bacanja (a predhodno je jedan igrač stajao pored out linije dok mu je popović objašnjavao nešto, nije uopšte učestvovao u odbrani lol) a spursi su krenuli odmah u napad umesto da zatraže time out. niko tu nije želeo produžetke.
kod spursa me iznenadila odlična partija marcusa cousina.

View user profile

131 Re: NBA Preseason 2010 on Fri Oct 08 2010, 15:25

Strax

Administrator
Administrator
Mr.Big Shot wrote:Ma jeste Dirk imao gomilu poena ali sut iz igre cini mi se 9 od 21 :S

Pa dobro, nije to puno ispod 50%... a sve što je 50% + je dobro...
Na drugoj strani, Noah je razbio, predpostavljam jedna od boljih individualnih (index) partija sinoć. 13 poena, 8 skokova, 6 asistencija, 3 ukradene, bez izbuljene, 4-7 iz igre, i to za samo 19 minuta u igri. "Večni pobednik Scalabrini" je odigrao svoja rekordna u karijeri 23 minuta, i naravno, nije dao koš, ali je imao 4 skoka i 4 asistencije.

View user profile Online

132 Re: NBA Preseason 2010 on Sat Oct 09 2010, 00:55

4evaStK

Hall Of Fame
Hall Of Fame
u pola 3 vs
jedva cekam mec da pocne duel Durantule i kraljice napaljen jedan napaljen drugi ovo mora da se gleda iako ne igra legenda dwade. ajmo na chat ako uopste neko bude gledao?

View user profile http://www.youtube.com/user/AllGodMix

133 Re: NBA Preseason 2010 on Sat Oct 09 2010, 02:26

Sugar

Administrator
Administrator
ovo sto cu napisati apslutno nema veze sa temom ali mrzi me da trazim gde da stavim ovo..

Steve Francis arrested at L.A. airport

LOS ANGELES -- Los Angeles International Airport police say three-time NBA All-Star Steve Francis has been arrested for alleged public drunkenness.

Airport spokesman Albert Rodriguez says Francis was arrested at 11:30 p.m. Thursday because he was intoxicated, unable to care for himself and combative toward staff. Sgt. Belinda Nettles says the arrest took place in the Terminal 7 lobby near the United Airlines ticketing counter.

Los Angeles Sheriff's Department records show Francis posted $10,000 bail and was released about 3:30 a.m. Friday. He is to appear in court Nov. 5.

The 33-year-old averaged 18.1 points, 5.6 rebounds and 6.0 assists in nine seasons with the Houston Rockets, the Orlando Magic and New York Knicks.

He was an All-Star in 2002, 2003 and 2004, all as a Rocket. He was waived by the Memphis Grizzlies in 2009.

View user profile http://www.nba-serbia.net

134 Re: NBA Preseason 2010 on Sat Oct 09 2010, 02:31

4evaStK

Hall Of Fame
Hall Of Fame
koliko sam gotivio ovog coveka.....

View user profile http://www.youtube.com/user/AllGodMix

135 Re: NBA Preseason 2010 on Sat Oct 09 2010, 02:31

dr Hofmann

NBA Superstar
NBA Superstar
Da kod nas privode zbog pijanstva,ja ne bih izlazio iz zatvora Laughing MEne su jednom policajci poveli kuci Laughing

View user profile

136 Re: NBA Preseason 2010 on Sat Oct 09 2010, 02:39

Sugar

Administrator
Administrator
ej bre 10000 dolara za setanje u pijanom stanju + mora da ide na sud. i sta da kaze na sudu? jbg ja malo popio, izaso da pisam, kupim burek kad ono panduri i kita.

137 Re: NBA Preseason 2010 on Sat Oct 09 2010, 02:42

dr Hofmann

NBA Superstar
NBA Superstar
Kad zivite u despotskoj drzavi Laughing Ovamo su i policajci pijani Laughing Jednom sam se vracao iz grada oko 2 kuci,i negdje na pola puta vidim manji udes.Neki lik iz Tivta i turista iz Paracina.Dolazi policajac i pocinje da vice: "Zbog ovoga ste me dovukli iz kafane???Ajde dogovorite se i idite" Laughing Ja sam umalo pocelo da placem

View user profile

138 Re: NBA Preseason 2010 on Sat Oct 09 2010, 02:59

Sugar

Administrator
Administrator
zbog toga nam je i fudbal ovakav banana2

139 Re: NBA Preseason 2010 on Sat Oct 09 2010, 09:16

Strax

Administrator
Administrator
A kako se baš potrefi da uvek te najkasnije utakmice večeri budu sa najvećom razlikom? Very Happy
Warriorsi oprali Clipperse, ali Griffin. Respekt! Kako bi voleo da me demantuje i nastavi ovako da igra u RS. Juče za 24 minuta dao 23 poena, 9 skokova i 4 asistencije. Ipak, nije mogao da utiče na poraz od 40 razlike. Curry i Ellis šutirali 100% za tri, tako da je Ellis uz 22 poena (4-4 za tri), imao i 4 asistencije, ali Curry uz 18 poena (3-3 za tri), i 6 asistencija i 4 skoka. Biendris (8p, 10s) je imao solidnu minutažu, 20 minuta, a toliko prošle sezone skoro nije mogao da poveže ni za 2 utakmice. Zapravo, na svakoj drugoj je imao većih i manjih problema sa povredom, a nadam se da mu je ovo put ka gore, jer je potreban Donu. Jedini koji bi mogao malo da iskontrliše skok uz Leeja, i pritom zatvori reket, jer bi sam Lee ispod koša bio nedovoljan.
P.S. Sada gledam top 10, kakav alleoop Walla za McGeeja! Respekt! I nije bilo samo to što bi moglo da se vidi, Griffin se 2 puta našao u top 10, jednom blokadom i jednom snažnim zakucavanjem posle alley-oopa.

View user profile Online

140 Re: NBA Preseason 2010 on Sat Oct 09 2010, 09:58

Zola

Chairman
Chairman
Ohohohoh polako počinju da dižu tempo, biliži se sezona.. Veća minutaža.. Very Happy Sada u ovim hajlajtsima imam utisak da gledam pravu NBA sezonu, jedva čekam da počne. Very Happy
Carter se juče raspucao, u prvoj četvrtini šta je radio. Strašno. D-Rose i njegovi circus shoots, Wall odličan alley oop, GRIFFIN, pa nemojte se zajebavati sa tim momkom, ubiće vas, kako će on da jebe u ovoj sezoni, samo da se ne povredi.. Facepalm Laughing Lepi potezi Lebrona i Bosha.
Stvarno pregršt lepih poteza, jedva čekam NBA. Very Happy Još 17 dana..

141 Re: NBA Preseason 2010 on Sat Oct 09 2010, 11:12

Sugar

Administrator
Administrator

142 Re: NBA Preseason 2010 on Sat Oct 09 2010, 20:54

nets - 76 ers da li zna neko neki stream?

View user profile

143 Re: NBA Preseason 2010 on Sat Oct 09 2010, 21:53

Strax

Administrator
Administrator
Jel to bio neki game winner, ili šta? Ja nisam mogao da nađem stream, a poslednjih 7 sekundi na sports.yahoo na tekstualnom prenosu je stajalo 2 poena razlike za Sixerse, nakon što je Nocioni dao 2 bacanja. I, onda mi stigao dres, naravno, ostavio sam utakmicu, i kada sam se vratio, vidim Netsi dobili? Sada tražim na NBA.comu, još nema ništa od videa.
U svakom slučaju, "fal Bogu da je Turner odigrao kako valja i kako bi trebalo. Iako je proveo 38 minuta na parketu, imao je statse: 14 poena, 7 asistencija, 6 skokova i 6 stealsa, tako da smo sada još jednom mogli da se uverimo da se radi o odličnom all-arounderu. Drugi rookie, Favors, 9 poena, 10 skokova, ali za 26 minuta na parketu.

View user profile Online

144 Re: NBA Preseason 2010 on Sat Oct 09 2010, 22:31

Evo i za nocas neki moji predlozi ko igra online kladionicu a i ko voli da prati uzivo preko streamova

Indiana/Houston -5.5 , a sada je poraslo na -9 tako da mislim da ce Houston da pobjedi i sa hendikepom i bez jos uvjek nespremnu Indianu

Charlotte/Milwaukee- ova utakmica se igra na neutralnom terenu (Green Bay) i gledajuci predhodne pripremne tekme cini mi se kao izgledan under a granica je 194 poena.

Miami/San Antonio po meni bi trebao Miami da dodje i sa hendikepom -5 jer u ekipi San Antonia jos ne forsiraju veterane na ovim pripremnim mecevima a oni su i najvece zvijezde dok u Miamiju vlada zagrijana atmosfera i na ovim probnim utakmicama a cak mi se i under koji je na 196 poena cini veoma izgledan

Dallas/Phoenix moj predlog ovde je over. Ne simpatisem igru Dallasa ali 205 koseva mslim da ce biti iako se igra na otvorenom u Palm Springsu a i trener Dallasa je imao zdrastvenih problema i moguce je da nece igrati Dirk i Richardson.

View user profile

145 Re: NBA Preseason 2010 on Sun Oct 10 2010, 17:13

Jack Dempsey

Sixth man
Sixth man
i kao i obično, imao sam probleme sa streamom walldzomba
pa sam tako bio "primoran" da umesto bucksa i bobcatsa gledam rocketse protiv pacersa i imao sam šta da vidim. 4/4 je bila jedna od najatraktivnijih četvrtina koje sam ikad gledao. rookie ishmael smith je igrao fenomenalno, kao veteran. njegovi "alley up" pasovi su stizali do budingera, leeja ili hayesa. odigrao je praktično bez greške i biće zanimljivo šta će rick adelman raditi jer je bilo planirano da on dobije otkaz pre nego što počne sezona. rocketsi sad imaju 3 veoma talentovana pleja u brooksu, lowryju a sad i smithu. yao ming je igrao nekih 15tak minuta i bio je sasvim solidan, videla se razlika u igri houstona sa i bez njega.

View user profile

146 Re: NBA Preseason 2010 on Sun Oct 10 2010, 19:44

Strax

Administrator
Administrator
A, jel ste videli Netse? Respekt! 13 sekundi do kraja, 88-81 za Philly, znači čak 7 razlike. Morrow potom pogađa trojku (88-84), a onda Jrue H promašuje oba bacanja (ipak još mora da uči, statsi su mu između ostalog, i više nego prosečni za ova 2 meča, ali verujem da će pokazati šta zna kada krene sezona, mogući i MIP sledeće sezone). Nego, da se vratim "prepričavanju". Ostalo je još 8 ili 9 sekundi do kraja, i Farmar daje novu trojku za NJ (88-87). Zatim, Nocioni od 2 bacanja, pogađa "samo" jedno (89-87), i 4 ili 5 sekundi, nisam siguran, novo pojačanje Netsa kao FA, Stephen Graham daje trojku i Netsi slave čudnu pobedu...

View user profile Online

147 Re: NBA Preseason 2010 on Sun Oct 10 2010, 20:17

Ћира

NBA Superstar
NBA Superstar
hahaha ako, i treba banana3

View user profile

148 Re: NBA Preseason 2010 on Sun Oct 10 2010, 21:03

Insanity

All-Star
All-Star
Ima li negde neki haj da se odgle te utakmice

View user profile

149 Re: NBA Preseason 2010 on Mon Oct 11 2010, 00:12

E gledah i ja Rocketse i stvarno extra. Odusevio sam se. Ovi nisu znali sta ih je snaslo a plus Skola ludi koji je pogadjao sve i svasta i krao lopte i skakao -kralj totalni.

View user profile

150 Re: NBA Preseason 2010 on Mon Oct 11 2010, 02:49

kecman

Rookie
Rookie
Orlando razbio Hornetse 135-81, nije mi bilo interesantno ni da gledam kod 30 razlike...

View user profile

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 6 of 9]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next