Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 3 of 9]

51 Re: NBA Preseason 2010 on Wed Oct 06 2010, 14:26

4evaStK

Hall Of Fame
Hall Of Fame
Airlines je bio puniji sinoc nego u PO protiv bostona a jos+ ovo je preseasons znaci totalno nebitne utakmice samo jos jedan dokaz koliko ce miami biti popularan ove godine bice lepa zarada od ulaznica.

View user profile http://www.youtube.com/user/AllGodMix

52 Re: NBA Preseason 2010 on Wed Oct 06 2010, 14:31

Strax

Administrator
Administrator
Ihh, kako da Heat neće biti popularan. Kada bi samo vi znali broj novopečenih navijača Miamija, to je nenormalno.
P.s. Ming se vratio, brzo izašao sa 6 faulova, a Dwight ga je za to vreme blago rečeno razbio.

View user profile Online

53 Re: NBA Preseason 2010 on Wed Oct 06 2010, 14:35

Sugar

Administrator
Administrator
blago receno ming nije potrcao od 2009. mada ne sumnjam da bi ga dvajt svakako razbio u odbrani.

View user profile http://www.nba-serbia.net

54 Re: NBA Preseason 2010 on Wed Oct 06 2010, 14:38

Zola

Chairman
Chairman
Zaboravio sam da pomenem Cousinsa koji je lepo odigrao, duble-duble, samo moraće da jako pazi da se ne povredi isto onako kako je i Griffin prošle godine. Gladan NBA-a krenuo je punom snagom u preeseason i ostao bez cele NBA sezone. Kad smo već kod Griffina vredi napomenuti da je i on juče u porazu od Portlanda za 22 minuta imao 9 poena, 7 skokova, ali i 5 izgubljenih. Mada naučio je on lekciju i startovaće malo laganije nego prošle godine.. Iskreno se nadam dostojnom početku ove Regularne sezone i za njega i za Cousinsa.

55 Re: NBA Preseason 2010 on Wed Oct 06 2010, 15:04

dr Hofmann

NBA Superstar
NBA Superstar
Hvala Miamiu sto mi je malo dopunio kucni buzdet.Mi smo posteno rastavili Clipperse,Wesley je blistao sto me jako obradovalo.Nadam se da ce nastaviti u ovom stilu.Rudy je dobro odigrao,valjda je sve price oko odlaska ostavio iza sebe i da ce razbiti ove sezone.Bio bi i red.Oden ostaje potpuna nepoznanica,sta i kako dalje niko ne zna.Trejd,renesansa ili mozda lagano propadanje i dekadencija u prosjek sto on realno nije.

View user profile Online

56 Re: NBA Preseason 2010 on Wed Oct 06 2010, 15:05

Kole

Počasni član foruma
Počasni član foruma
Stavio sam da se skida.Po hajlajtima rekao bih da smo igrali lepršavo i lepo.Nadam se da nije ništa ozbiljno sa DW3.

View user profile

57 Re: NBA Preseason 2010 on Wed Oct 06 2010, 15:07

Strax

Administrator
Administrator
E dajte game recap Pistons @ Heat. Ne mogu nikako da nađem, odgledao sam sve ostale, samo mi je još to ostalo.

View user profile Online

58 Re: NBA Preseason 2010 on Wed Oct 06 2010, 15:07

4evaStK

Hall Of Fame
Hall Of Fame
Koleman994 wrote:Stavio sam da se skida.Po hajlajtima rekao bih da smo igrali lepršavo i lepo.Nadam se da nije ništa ozbiljno sa DW3.

ma nije mu nista ja sam gledao uzivo cak nisu ni prikazali repaly sta mu je bilo kao sto je neko gore napisao da je ovo bio fejk samo da bi ga sacuvali za sezonu.

View user profile http://www.youtube.com/user/AllGodMix

59 Re: NBA Preseason 2010 on Wed Oct 06 2010, 15:07

Jack Dempsey

Sixth man
Sixth man
prvo da kažem da sam se pomalo razočarao kad sam video da su skinute utakmice netsa i kingsa sa neta walldzomba

tako sam gledao malo miami, pa bullse protiv bucksa, orlando i na kraju wizardse jer je tamo bila ubedljivo najbolja slika

miami je opasna ekipa, to se i znalo. igraju odličnu odbranu, izuzetno su brzi u kontrama ali su često previše razigrani i naprave pas ili potez više. neko reče sinoć na chatu da lebron deluje baš napaljeno XD i mislim da je to istina, počeo je kao da se radi o 7.utakmici finala a ne o predsezoni lol. bosh je delovao nekako... ne znam ni sam, kao da je sebe ubedio da je tu treća violina i da mora da se bori za mesto u rotaciji. ne znam kako je delovao u drugom poluvremenu.
greg monroe je delovao pomalo uplašeno. prilokom nekih asistencija je se videlo da je izuzetno talentovan ali je bio previše pasivan, nekako je samo pazio da ne pogreši.

bucksi i bullsi su igrali dosta slabo i trapavo. baš je se videlo da im nedostaju bogut i boozer. kod bucksa me je prijatno iznenadio rookie larry sanders. izuzetno brz za visokog igrača sa dosta dobrom koordinacijom nogu. pritom izuzetno agresivan u napadu, stalno je tražio loptu i sigurno je pogađao većinu svojih šuteva. od jenningsa sam očekivao više

orlando protiv houstona sam samo malo gledao. dwight howard je tu delovao kao čudovište Blink čovek izgleda veći i jači nego ranije, videlo se da tamo ne može niko da ga čuva a verovatno se ni u čitavoj ligi neće naći neko ko ga može zaustaviti.

john wall će biti zver, mnogo će značiti wizardsima u narednoj sezoni. naravno, ovo je samo preseason ali vidi se da čovek odskače od ostalih. od njegove igre su profitirali i visoki igrači blatche, mcgee i yi. jedino me malo nick young razočarao sa svojim nerezonskim šutevima. kod dallasa mi je se najviše svideo tyson chandler. highlight je bio kad sudije nisu svirale faul na njemu a on se razbesneo, otrčao nazad i lupio rampu ja mislim mcgeeju. i onda se dere, valjda "not in my house" Nono
dominique jones se dobro snašao i pogodio važnu dvojku na kraju meča za izjednačenje, ali to im na kraju nije pomoglo

View user profile

60 Re: NBA Preseason 2010 on Wed Oct 06 2010, 22:19

Strax

Administrator
Administrator
Huh, a zašto ovaj Randolph misli da ima preteran šut? Atleta je odličan, ali bolje nek ide malo i dole, potreban je i na skoku gde su nas Wolvesi ubili! Duplo više imaju skokova, ja mislim!

View user profile Online

61 Re: NBA Preseason 2010 on Wed Oct 06 2010, 22:20

Zola

Chairman
Chairman
Miličić nije loš. kafa

62 Re: NBA Preseason 2010 on Wed Oct 06 2010, 22:31

Mr.Big Shot

NBA Superstar
NBA Superstar
A ovaj Beasley me nervira sa ovim bacanjima. Kad god promasi prilazu obrucu i gleda u njega kao majmun walldzomba

View user profile http://www.facebook.com/dragan.22

63 Re: NBA Preseason 2010 on Wed Oct 06 2010, 22:53

Strax

Administrator
Administrator
Na kraju zaslužen poraz... ne bi puno pisao o meču, ipak je preseason, znate kakve su okolnosti, nije cilj rezultat, već oprobati ove slabije igrače, videti ko može u roster, ko ne... jednostavno, Wolvesi su celo vreme kontrolisali rezultat, tek u prvoj što smo vodili, ali ja prvo poluvreme nisam ni gledao (bio na treningu), ali jesam drugo, i ono što sam video, jesu gomila glupih poteza, i to na obe strane, raspucavanje pre svega Randolpha, Rogera Masona... prebrzo smo rešavali napade, i koliko god to za NYK bilo normalno, dozvolili smo gomilu turnovera, promašaja... Wolvesi su takođe grešili, ali zato iskontrolisali skok, bolje šutirali za tri, više rezonski. Love sjajan (17p, 14r), Webster (17p, 5r), Beasley (13p, 7r, ali i 6to), Wes Johnson (12p, 5r, 3a), Ridnour (11p, 8r), Peković (!) (11p,6r) a kod nas, bukvalno niko! Jedva je bilo dvocifrenih, čak je na kraju Toney Douglas bio najbolji sa statsima od 12 poena i 3 asistencije, (nisu samo statsi u pitanju, nije previše grešio, igrao je solidnu odbranu, delio dobre pasove, povukao 3, 4 dobre kontre), ali ipak to nisu statsi kakve bi najbolji akter ekipe mogao da ima.

View user profile Online

64 Re: NBA Preseason 2010 on Wed Oct 06 2010, 23:06

Zola

Chairman
Chairman
Meni se Wolvesi čine sasvim dobro. Možda jedini igraju sa malo više gasa ovu predsezonu, ali sve jedno dobri su. Razbiše onako Lejkerse, sad i Knickse.. Videćemo šta će biti od njih. Samo da malo usavrše kontrolu lopte, jer ono što rade MIličić i kompanija sa pasevima je strasno..

65 Re: NBA Preseason 2010 on Wed Oct 06 2010, 23:22

dr Hofmann

NBA Superstar
NBA Superstar
Strax wrote:Love sjajan (17p, 14r)
Ni s od sjajan nije bio...Sut iz igre sjajnih 4/16 Facepalm

View user profile Online

66 Re: NBA Preseason 2010 on Wed Oct 06 2010, 23:24

Balzak

NBA Player
NBA Player
svidja mi se kako je odigrao portland

View user profile

67 Re: NBA Preseason 2010 on Thu Oct 07 2010, 00:28

Sugar

Administrator
Administrator
kako su ih samo ubili u skoku 66:33 valjda je bilo na kraju u skokovim od toga 21:9 u ofanzivnim Respekt!
navatao sam da gledam poslednjih 6-7 minuta kod ortaka u kladzi.
znao sam da su oni niksi go kuurac od tima bez obzira ko je igrao danas. jedino felton je dobar.

68 Re: NBA Preseason 2010 on Thu Oct 07 2010, 00:38

OKC @ CHA ,PHI @ BOS ,IND @ MEM ,TOR @ PHX

To su vecerasnji mecevi. Bit ce interesantno vidjeti izgled satrog Bostona sa po svemu sudeci simpaticnom a nejakom Philom a i licno cu odgledati i Indijanu.

View user profile

69 Re: NBA Preseason 2010 on Thu Oct 07 2010, 01:01

I da napomenem opet odlicna igra Pekovica : za 15 minuta 11 poena i 6 skokova (3 u napadu). Iskreno raduje me sto se polako privikava.

View user profile

70 Re: NBA Preseason 2010 on Thu Oct 07 2010, 08:20

Insanity

All-Star
All-Star
Lasme dao 12 poena, uz to jos je prikupio 4 skoka

View user profile

71 Re: NBA Preseason 2010 on Thu Oct 07 2010, 13:48

Sugar

Administrator
Administrator
dobar ovaj finiks Razz

72 Re: NBA Preseason 2010 on Thu Oct 07 2010, 13:57

Strax

Administrator
Administrator
Seljak wrote:
znao sam da su oni niksi go kuurac od tima bez obzira ko je igrao danas. jedino felton je dobar.

Ne možeš to baš ni odma tek tako da zaključiš, jedna utakmica ne može da "kaže" kako ćemo igrati narednih 82.
Sa sve izmenjenim sastavima, Wolvesi su dobili tesno, i to samo jer ih je šut za tri nenormalno išao. Mislim da je bilo oko 60%... otprilike, 3pt 7-12... istina da smo igrali loše, ali treba sačekati još koji meč.

View user profile Online

73 Re: NBA Preseason 2010 on Thu Oct 07 2010, 14:09

Jack Dempsey

Sixth man
Sixth man
ja sam sinoć osim wolvesa i knicksa zbog glupog streama odgledao samo celticse protiv sixersa, a i tu tekmu nisam mogao celu gledati. sixersi su smejurija, da celticsi nisu popustili u 4/4 phila nebi dala ni 50 poena. krajem 3/4 su imali 30 i nešto poena Shocked često sam imao osećaj oni bukvalno nisu ni izašli na teren. celticsi su se zezali kao da nema protivnika. od novih lica me je jedino semih erden pozitivno iznenadio, može on biti solidan igrač u NBA. a shaq... onak, nije loše odigrao ali realno, nije imao ni pravog protivnika. izuzetno je spor i meni je jako teško bilo da ga gledam takvog. imaće on dosta problema tokom sezone sa bržim centrima.

View user profile

74 Re: NBA Preseason 2010 on Thu Oct 07 2010, 14:11

Sugar

Administrator
Administrator
@Strax
7 trojki na tekmi nije nista neuobicajeno to je sasvim normalno. u skoku su vas oprali samo tako. na kraju je bilo 24:2 u second chance points a u skokovima u napadu 21:8 Laughing
nista se to meni ne svidja kod niksa kafa

nisam gledao seltikse ali svuda citam kako su na odusevljeni o'nilovom igrom. znao sam da lazu, ti si samo to potvrdio. Smile

Last edited by Seljak on Thu Oct 07 2010, 14:30; edited 2 times in total

75 Re: NBA Preseason 2010 on Thu Oct 07 2010, 14:18

Strax

Administrator
Administrator
Da, ali kada iz 12 pokušaja, daš 7 trojki, to je odlično. Nisu se raspucavali, ali sve što su šutnuli skoro, ušlo im je. Na skoku logično da je bilo problema, kada su i Darko i Love igrali preko 25 minuta (I Peković 15), dok su naši najviši Amare i Turiaf igrali jedva 20. Ostajala je praznina ispod koša, a Mozgov od koga se takođe očekivalo da se gura ispod koša, on je bio fokusiran isključivo na napad, čak se često dizao gore na midrange šut, a u odbrani spavao.

P.S. NYK je za tri šutirao 9-31. Facepalm Zato i kažem da smo se bezveze raspucavali, pravili glupe greške.

View user profile Online

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 3 of 9]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next