Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12 ... 20  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 5 of 20]

101 Re: Kevin Durant on Thu Oct 13 2011, 19:01

Sky

NBA Superstar
NBA Superstar
Durant organizira All-Star utakmicu u Oklahoma Cityju
Kako bi održali formu i zahvalili navijačima za strpljenje tijekom lockouta u NBA ligi, zvijezde najjače svjetske košarkaške lige odlučile su pokrenuti ekshibicijske utakmice.

Tako je najbolji strijelac NBA lige Kevin Durant, uz pomoć krilnog centra LA Clippersa Blakea Griffina, organizirao svojevrsnu All-Star utakmicu koja će se održati 23. listopada u Oklahoma Cityju. Durant, koji je član lokalne momčadi Thundera, uspio je privući još niz zvijezda, poput LeBrona Jamesa, Carmela Anthonyja i Chrisa Paula, a još uvijek na nastup nagovara i klupske suigrače Russella Westbrooka i Jamesa Hardena.

Među organizatorima je i bivši košarkaš Oklahoma Cityja Desmond Mason koji je podsjetio da je povjerenik NBA lige David Stern više puta ponovio da je država Oklahoma premalo tržište za organiziranje prave All-Star utakmice.

“Zato će ovaj dvoboj biti sjajna prilika za stanovnike Oklahoma Cityja da vide toliko zvijezda na istom mjestu. Bit će to naša verzija All-Stara”,naglasio je Mason.

Sav prihod od utakmice bit će doniran u humanitarne svrhe.

View user profile

102 Re: Kevin Durant on Mon Oct 24 2011, 17:57

4evaStK

Hall Of Fame
Hall Of Fame

View user profile http://www.youtube.com/user/AllGodMix

103 Re: Kevin Durant on Thu Nov 03 2011, 17:03

Lebron#6

Rookie
Rookie
Mislim da je odlican talentovan igrac,i de je mnogo dobar u timu sa Westbrookom,Big 2 Very Happy

View user profile

104 Re: Kevin Durant on Thu Nov 03 2011, 21:02

Lawson

NBA Superstar
NBA Superstar
Lebron#6 wrote:Mislim da je odlican talentovan igrac,i de je mnogo dobar u timu sa Westbrookom,Big 2 Very Happy
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Ako postoji neka rijec koju westbrook ne zna to je onda tim...
matematicki zapisano
Oklahoma u daljem tekstu Tim.
Tim={svako_x El.Tim\Westbrook} Razz Razz

View user profile

105 Re: Kevin Durant on Fri Nov 04 2011, 20:17

4evaStK

Hall Of Fame
Hall Of Fame
koliko je ovaj durant skroman covek, ovo nije normalno, veliko postovanje imam za njega Respect

106 Re: Kevin Durant on Thu Nov 17 2011, 23:55

West

NBA Superstar
NBA Superstar
Kako me je samo razocarao Durant. Pratim njegovu grupu na fejsu i par puta me je decko "odusevio" svojim razmisljanjem o lockout-u. A danas jos citam da je on tuzio ligu Facepalm

Jedino mi nije jasno kako on moze da tuzi ligu. On ima ugovor sa klubom (vlasnikom), a oni dalje imaju ugovor sa ligom. Nego, ko ce ga znati...

View user profile

107 Re: Kevin Durant on Fri Nov 18 2011, 00:06

Bradley

All-Star
All-Star
lako je nama da pametujemo odavde, ne gubimo mi milione kao on

View user profile

108 Re: Kevin Durant on Fri Nov 18 2011, 00:10

West

NBA Superstar
NBA Superstar
Nije stvar u tome koliko gubi, nego u tome koliko zaradjuje. Sve se plasim nece imati sta da jede... kafa

View user profile

109 Re: Kevin Durant on Fri Nov 18 2011, 00:12

Strax

Administrator
Administrator
Ali ni ne zarađujemo bilione kao on.

View user profile

110 Re: Kevin Durant on Fri Nov 18 2011, 00:15

Vuk91

All-Star
All-Star
Čekajte, pa kako oni gube novac? Zbog čega?

View user profile

111 Re: Kevin Durant on Fri Nov 18 2011, 00:16

West

NBA Superstar
NBA Superstar
Ne gube novac, nego ne dobijaju redovnu platu od kluba... Pare od sponzora se ne racunaju.

View user profile

112 Re: Kevin Durant on Fri Nov 18 2011, 00:17

Kole

Počasni član foruma
Počasni član foruma
ne dobijaju platu a verovatno ni pojedine bonuse od sponzora.
Samo mi nije jasno na osnovu cega oni tuze ligu, mrzi me da ulazim toliko u problematiku. Sta zato sto im nisu dali ponudu koja im odgovara? Meni ponudi neko za kola 5000e i ja ga tuzim jer mi nije ponudio 10000e?

View user profile

113 Re: Kevin Durant on Fri Nov 18 2011, 00:22

Vuk91

All-Star
All-Star
Gube oni novac koji nisu ni dobili, kaj su toliko pohlepni jebaj ga ti

View user profile

114 Re: Kevin Durant on Fri Nov 18 2011, 00:24

West

NBA Superstar
NBA Superstar
Ni meni nije jasno. Oni su imali ugovor sa ligom 10 godina i Stern je mirne duse mogao da kaze: "ok, lepo je bilo, ali NBA liga se sada gasi zauvek."

View user profile

115 Re: Kevin Durant on Fri Nov 18 2011, 12:41

Dzoni91

Rookie
Rookie
Ne mogu da verujem da je blizu potpisivanja za nemce,nadam se da je laz.
To bi bilo bas veliko razocarenje.

View user profile

116 Re: Kevin Durant on Fri Nov 18 2011, 13:07

LeBron

Chat Animator
Chat Animator
Kako bih voleo da potpise za Makabi pa makar i ugazili Partizan 30 razlike. Very Happy

View user profile Online

117 Re: Kevin Durant on Fri Nov 18 2011, 20:13

The Dream

Sixth man
Sixth man
Mene bi takodje veoma izneverio ako ode u Nemacku. Izgleda mi kao neko zeljan dokazivanja, a ne para

View user profile

118 Re: Kevin Durant on Fri Nov 18 2011, 23:00

Vuk91

All-Star
All-Star
Najbolji NBA strijelac vrlo blizu njemačkog kluba s dna ljestvice!

Ono što je do prije nekoliko tjedana izgledalo neostvarivim dogodilo se ponudom malog njemačkog kluba Kevinu Durantu.

Najbolji strijelac najjače košarkaške lige svijeta (NBA) i to dvije godine uzastopce, Kevin Durant, blizu je potpisivanja ugovora s njemačkim klubom BBC Bayreuthom, tvrdi generalni menadžer Uli Eichbaum.
„Nalazimo se u završnoj fazi pregovora s Durantom. Njegov menadžer Aaron Godwin trebao bi nam kroz nekoliko dana poslati posljednju verziju njegovog ugovora, odnosno njegovih 'zahtjeva'. Pronašli smo sponzora koji bi financirao ovaj potez“, izjavio je Eichbaum, generalni menadžer Bayreutha, za Sport1.de.
Podatak kako momčad BBC Bayreuth trenutačno zauzima 14. Mjesto Bundeslige s omjerom 3-5 očito nije previše zbunila Duranta, no pomalo čudi što recimo puno bogatiji Bayern nije napravio prvi potez. No, tko zna možda čuvaju novac za njemačku zvijezdu Dirka Nowitzkog koji ovih dana odlučuje o nastavku karijere.
Sada kada je već gotovo sigurno da od NBA sezone neće biti ništa, ovaj 'transfer' 23-godišnjeg Duranta u Njemačku ne treba nikoga čuditi. Vrlo vjerojatno će se i drugi igrači odlučiti za isto samo kada nađu klubove, a klubovi sponzore koji bi financirali njihove izdašne zahtjeve.
Svestrani krilni igrač Durant je prošlu sezonu završio s prosjekom od 28.6 koševa i 8.2 skoka, a iako je visok 206 cm može igrati na pozicijama dva, tri, četiri pa čak i pet u europskoj košarci (kada je potrebno).

Nemoj brate u njemačku. Dođi u Makabi, ja bi samo zbog tebe išao u Zagreb Very Happy

View user profile

119 Re: Kevin Durant on Fri Nov 18 2011, 23:54

Kole

Počasni član foruma
Počasni član foruma
Ako se ovo desi, mada i dalje sumnjam, on ce imati oko 45 poena po mecu.

View user profile

120 Re: Kevin Durant on Sat Nov 19 2011, 00:41

jocamelo7

Moderator
Moderator
Haha, Vuce, ja stvarno ne znam sta vama plasiraju u Hrvatskoj - malo pre sam citao clanak na NBA sajtu - pise da su jaako male sanse da od toga uopste bude nesto

View user profile http://www.last.fm/user/RHCP_MAN

121 Re: Kevin Durant on Sat Nov 19 2011, 01:08

Vuk91

All-Star
All-Star
Šta nama plasiraju u hrvatskoj, tko zna jel to točno i s NBA.Com a kud sa goal.hr

View user profile

122 Re: Kevin Durant on Sat Nov 19 2011, 07:36

Strax

Administrator
Administrator
Koleman wrote:Ako se ovo desi, mada i dalje sumnjam, on ce imati oko 45 poena po mecu.

Ne verujem. Preko 30, 35 se u Evropi ne daje prosečno, pa makar igrao i u takvom "anonimnom" klubu. Mada mislim da bi se Durant od svih NBA igrača najbolje snašao u Evropi. Imali smo dokaz Svetskog prvenstva u Turskoj, a i takav je jednostavno tip igrača... da može da dominira Evropom.

View user profile

123 Re: Kevin Durant on Mon Dec 12 2011, 22:20

Durant je, blag orečeno, ćorav Very Happy

View user profile

124 Re: Kevin Durant on Tue Dec 20 2011, 22:13

4evaStK

Hall Of Fame
Hall Of Fame

125 Re: Kevin Durant on Tue Dec 20 2011, 23:05

johnny24

NBA Superstar