Go to page : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 19 of 20]

451 Re: Kevin Durant on Mon Jul 04 2016, 19:16

gambino

All-Star
All-Star
Picko durentee

View user profile

452 Re: Kevin Durant on Mon Jul 04 2016, 19:18

SrbijaDoTokija

NBA Player
NBA Player
Jel zna neko koji su novci u pitanju i godina?

View user profile

453 Re: Kevin Durant on Mon Jul 04 2016, 19:26

LeBron

Chat Animator
Chat Animator
2 godine, 54 miliona. Druga godina je player option.

View user profile Online

454 Re: Kevin Durant on Mon Jul 04 2016, 19:44

Legolas

NBA Superstar
NBA Superstar
gurbet

View user profile

455 Re: Kevin Durant on Tue Jul 05 2016, 18:02

West

NBA Superstar
NBA Superstar
Mogu da razumem zasto ljudi pocinju da hejtuju i Duranta i GS, ali iz nekoliko razloga mi ovo nije ni priblizno isto situacija kao sa LeBronom 2010. godine.

1) LeBron je napustio tim koji ga je draftova, njegov rodni grad. Durant nema nikakve veze sa Oklahomom, cak ga nisu ni oni draftovali. Ove "navijace" sto sada pale njegove dresove necu ni da komentarisem, kada oni prvi menjaju tim za koji navijaju u zavisnosti koji grad zadesi uragan...

2) LeBron je sa sobom pokupio i Bosha i napravili supertim, dok Durant dolazi u vec gotov tim gde su igraci uglavnom manje vise draftovani od strane Voriorsa. (Sto se tice ovog dela mozda je Durant veca sisa, jer LeBron nije znao kako ce tim izgledati na pocetku sezone).

Iako nisam bio zadovoljan prelaskom LeBrona u Majami, jer gotivim Vejda i znao sam da nece vise biti prva zvezda tima, sada kada pogledamo to se ispostavilo kao dobra odluka. Uzeo je dve titule sa Majamijem, a sada i sa Klivlendom. Da je ostao u Klivlendu, verovatno nikada ne bi pokupili Irvinga na draftu i pitanje da li bi uzeo i jednu titulu.

Sto se tice karijere Kevina Duranta, mozda ce uzeti sada titulu, ali ce ljudi poceti da ga postuju tek kada uzme svojom zaslugom... Mozda u Sijetlu, ko zna Very Happy

View user profile

456 Re: Kevin Durant on Tue Jul 05 2016, 19:51

LeBron

Chat Animator
Chat Animator
Ma taj hejt ce da traje dok KD ne bude uzeo MVP finala sad u junu. Sve ce se ovo zaboraviti tada.

View user profile Online

457 Re: Kevin Durant on Tue Jul 05 2016, 21:17

SrbijaDoTokija

NBA Player
NBA Player
Vec vidim clanak u junu na Bleacherreportu ''Zasto je Kevin Durantov potez da potpise u GSW pametan'' i ostala govna u slajdovima 

View user profile

458 Re: Kevin Durant on Tue Jul 05 2016, 23:10

Sugar

Administrator
Administrator
osvojice titulu, vratice se u oklahomu i svi ce zaboraviti da su ga ikada pljuvali, palili dresove i sta sve ne. sve ce biti kao da nikada nije ni odlazio.
vec vidjen scenario reklo bi se

View user profile http://www.nba-serbia.net Online

459 Re: Kevin Durant on Thu Jul 07 2016, 15:14

dr Hofmann

NBA Superstar
NBA Superstar
Kako krivit lika koji ide u tim dje se ljudi bukvalno zabavaljaju na parketu,a u OKC se guraju 1 na 5 napadi i Russ divlja kao da je na viagru za bikove.Uzeo,ne uzeo titulu,svakako razumljiva odluka i to sa mnogo strana.

View user profile Online

460 Re: Kevin Durant on Thu Jul 07 2016, 16:09

SrbijaDoTokija

NBA Player
NBA Player
dr Hofmann wrote:Kako krivit lika koji ide u tim dje se ljudi bukvalno zabavaljaju na parketu,a u OKC se guraju 1 na 5 napadi i Russ divlja kao da je na viagru za bikove.Uzeo,ne uzeo titulu,svakako razumljiva odluka i to sa mnogo strana.

Onda je mogao u drugu u ekipu a ne ovako, ja te ni % ne razumem sta mislis ovako? Gsw kakve igrace sad ima trebace im minimum 2 lopge u napadu

View user profile

461 Re: Kevin Durant on Thu Jul 07 2016, 17:34

LeBron

Chat Animator
Chat Animator
Djole je u pravu 100%. Sa kosarkaske strane, ovo je bila prava odluka. Durent ce konacno da igra u ekipi gde ne mora da radi kao konj za svaki sut. Sada je u ekipi koja ima nemerljivo veci basketball IQ od njegove prethodne ekipe. U Voriorsima ce konacno da uziva igrajuci kosarku.

Uopste im nece trebati dve lopte u napadu. Pa je l' si ti video kakav je njima protok lopte i kretnje u napadu dok su u formi? Covece, to je uzivancija. Ne igraju se samo 1 na 5 i 2 na 5 napadi kao u Oklahomi. Malo je povrsna konstatacija da ce "biti potrebne dve lopte u napadu". Naravno, svi ce davati manje poena ali ce sigurno imati i bolje procente suta sto je najbitnije.

Ja volim Vestbruka ali KD ce uzivati bez njega.

View user profile Online

462 Re: Kevin Durant on Thu Jul 07 2016, 17:38

4evaStK

Hall Of Fame
Hall Of Fame
Isprskace ih Kavsi opet, pozdrav.

View user profile http://www.youtube.com/user/AllGodMix Online

463 Re: Kevin Durant on Thu Jul 07 2016, 17:42

LeBron

Chat Animator
Chat Animator
Ja se tako nadam da ce se to desiti. Ne znam zasto sam ovoliko optimistican. Very Happy

View user profile Online

464 Re: Kevin Durant on Thu Jul 07 2016, 17:44

West

NBA Superstar
NBA Superstar
U potpunosti se slazem sa Djoletom i Neco (osim onog dela da voli Westbrooka)... Jedva cekam da vidim kako ce im igra na terenu izgledati.

View user profile

465 Re: Kevin Durant on Thu Jul 07 2016, 17:47

LeBron

Chat Animator
Chat Animator
Mislim, ja im sada zelim sve najgore. U rezultatskom smislu naravno. Very Happy
Ali bice strasni.

View user profile Online

466 Re: Kevin Durant on Thu Jul 07 2016, 18:03

Sugar

Administrator
Administrator
ja ne znam kako ovaj prelazak moze da se opise drugacije od "najpickastiji momenat u nba istoriji". 
jedna stvar je preci u tim koji je 5.-6. pa pokusati da napravis nesto od njega ili imas 36 godina i odes da juris titulu u nekom jacem klubu ali ovo je tacno potez osobe sa nula postovanja prema sebi. covek na vrhuncu karijere, odlazi u klub koji je imao najbolji rekord u istoriji lige, koji je bio na jedan dobar napad od osvajanja titule opet. iskreno, ne znam kako neko moze da opravda ovaj potez sa kosarkaske, ljudske, kakve god strane. Facepalm Facepalm  kevin durant je definicija PICKE, i taj label ce ga pratiti do kraja zivota.

467 Re: Kevin Durant on Thu Jul 07 2016, 18:12

Sugar je to slatko objasnio. Zamotao i nije upotrijebio riječ pizda ili ne daj Boze pič..ali tako je jednostavno.

View user profile

468 Re: Kevin Durant on Thu Jul 07 2016, 19:03

4evaStK

Hall Of Fame
Hall Of Fame
Delim misljenje takodje.

View user profile http://www.youtube.com/user/AllGodMix Online

469 Re: Kevin Durant on Fri Jul 08 2016, 12:16

Strax

Administrator
Administrator
Obično formiram mišljenje tako da bude suprotno od Dakijevog (  ), ali ovde se slažem maksimalno! 

A gotivio sam Duranta...

View user profile

470 Re: Kevin Durant on Fri Jul 08 2016, 15:02

dr Hofmann

NBA Superstar
NBA Superstar
Sve je lijepo to sto vi pisete,ali vremena se mijenjaju.Moze se to prihvatit ili ne.Lik je imao izbor dje da ode,odabrao je najbolji tim i kraj price.Uostalom,ova odluka se tice samo njega - to sto se mi zaludjujemo takvim stvarima je nas problem.Sto rece Jaz,svudje u poslovnom svijetu(kao da je i NBA nesto drugo,ali nek se narod lozi) je normalno da najbolji radnici idu u najbolje kompanije.Nema tu sentimentalnosti ili kakvih drugih sranja,to su u 21. vijeku apstraktni pojmovi.

View user profile Online

471 Re: Kevin Durant on Fri Jul 08 2016, 15:35

SrbijaDoTokija

NBA Player
NBA Player
Istina je to sto kazes, sport je odavno prestao da bude sport, vec je surovi biznis, trgovina ljudima itd da ne zalazim

View user profile

472 Re: Kevin Durant on Fri Jul 08 2016, 17:34

Ovo nije biznis i pričate bez neke veze. Bas je nesto suprotno. Novac koji ce dobiti kao ni firma u koju je otisao nece biti različiti od bilo koje druge odluke da je donio. Samo je razlika u zelji za titulom...Nece GS biti bolji, jer je to skoro SF. A on je taj novac mogao dobiti bilo dje pri tom nece vise prodati dresova to mu ja garantujem niti ce mu skociti popularnost i to mu garantujem ja odavde..Ispao je posro posrani i to je fakat. Da je otisao u Čikago sa Vejdom ili u Boston...lupam..Razbit ce ih brat nad braćom opet samo ako on to bude zelio. Jedan je King

View user profile

473 Re: Kevin Durant on Fri Jul 08 2016, 20:07

Sugar

Administrator
Administrator
da je cist biznis, odabrao bi oklahomu koja je ubedljivo najvise para mogla da mu ponudi tako da ni ta prica ne pije vodu.
picka je ispao i to je to, stvarno nema tu sta da se opravdava.

474 Re: Kevin Durant on Fri Jul 08 2016, 23:55

Jaz

Global Moderator
Global Moderator
Ljudi, Silicon Valley je Silicon Valley, razumete da se ceo svet vrti oko tog jebenog San Franciska. Eno na uvodnoj pres konferenciji su koristili virtual reality tehnologiju, nesto sto tek treba da dozivi pravi boom za nekoliko godina. Videli ste koliko se pricalo o Voriorsima prosle sezone, sta mislite sta ce biti sledece. Dobice jos vise na popularnosti, uzece titulu, mozda i MVP-a, dobice jos vece sponzorske ugovore, ma haos ce da napravi. Tih nekoliko miliona koje je mogao da dobije vise da je ostao u Oklahomi ne da ce da nadoknadi, nego...

Jeste, ispao je picka, mozes da gledas sa koje strane god hoces, ali on je za sebe uradio vrhunski posao, a o Voriorsima da ne pricam.

View user profile Online

475 Re: Kevin Durant on Sat Jul 09 2016, 08:22

LeBron

Chat Animator
Chat Animator
U Oklahomi je mogao da dobije vise para od kluba ali sada ce "endorsement deal" deo karijere da mu procveta. Pisalo se vec kako mu je prodaja patika i dresova opala i sada ce opet da napravi bum.
Jebiga, meni je krivo sto je on otisao tamo ali, kada se posmatraju samo kosarka i biznis, ovo je pravi potez.

View user profile Online

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 19 of 20]

Go to page : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20  Next