Share
View previous topicGo downView next topic
-the lood-
Utah Jazz

Re: Kevin Garnett

on Sun Apr 18 2010, 22:28
Jbg ljebac ti ga sad pretjera...
Inače sam veliki fan KG-a,ali ovo nije u redu,što se nije pobio sa Shaqom ili Howardom???
ljebac
New Orleands Pelicans

on Sun Apr 18 2010, 22:34
zato sto sheq i posebno howard ne ulaze u ovakve sukobe.. a sto howard da se svadja sa svojim idolom. Smile
Strax
Sacramento Kings

on Sun Apr 18 2010, 22:37
Shaq bogami ulazi... mene je Garnett iznenadio nekoliko puta kako je ostao miran nakon grubog faula nad njim, ali ume i da se razbesni...kao kad ga je Odom ono nogom izgurao... Very Happy ovaj ga je samo pogledao... Very Happy
Flash
Miami Heat

on Sun Apr 18 2010, 22:44
richardson je prilazio samo pirsu, verovatno je hteo da vidi sta mu je posto ga je on sam gurnuo napolje, a kg odma lakat...
-the lood-
Utah Jazz

on Sun Apr 18 2010, 22:51
Flash wrote:richardson je prilazio samo pirsu, verovatno je hteo da vidi sta mu je posto ga je on sam gurnuo napolje, a kg odma lakat...

Posilio se čovjek... Udaranje
wanta23
Boston Celtics

on Sun Apr 18 2010, 23:21
dobice KG samo ako budu igrali protiv cavsa
KG
Boston Celtics

on Mon May 17 2010, 00:13
wanta 23 wrote:dobice KG samo ako budu igrali protiv cavsa
sta je to dobio KG?

The author of this message was banned from the forum - See the message

stefan23
Detroit Pistons

on Fri May 21 2010, 18:21
Secam se kad sam rekao da mi je cudno da na forumu nema toliko fanova garneta, ali evo sad ih ima kolko oces.
KG
Boston Celtics

on Fri May 21 2010, 20:29
Moj omiljeni igrac od kad pratim NBA .Neverovatan mid-range sut i igra licem prema kosu.Moze i ledjima da odigra a i u odbrani je sjajan .Kako nisam bio u mogucnosti da gledam Malone-a i Barkley-a za mene je KG najbolji krilni igrac ikada.

Strax
Sacramento Kings

on Fri May 21 2010, 22:05
stefan23 wrote:Secam se kad sam rekao da mi je cudno da na forumu nema toliko fanova garneta, ali evo sad ih ima kolko oces.

Da, i ja sam to rekao, al evo...pristižu... Very Happy osetili su potrebu...
KG je inače u top 5 krilnih centara sigurno... e sad, kako kome... nekom je ispred, nekom 5...
pitanje dal je bolji od Duncana. Timmy ima više naslova, što ih jedino deli...al, činjenica da ni TD ne bi osvojio da mu nije bilo prvo Robinsona, (već u sophmore sezoni, kad je ovaj imao briljantnu godinu) i kasnije u triu sa Parkerom i Ginobilijem... KG je celu karijeru u Wolvesima igrao skoro sam... a tek je u Keltima dobio ekipu sa kojom može da konkuriše za naslov... i on je to iskoristio... tih 16 poena, 9 skokova, ne čini se nešto impresivnim, al ta 2008. je za njega bilaaaa.....
ljebac
New Orleands Pelicans

on Fri May 21 2010, 23:37
a bila bi i 2009 samo da nije bilo povrede, i sad bi ove sezone imali sansu da kao bulsi imamo 3 uzastopne titule .

ljebac
New Orleands Pelicans

on Thu Aug 05 2010, 13:08
Mislim da ce sledeca sezona biti dosta uspesnija po garnetta, sad ima shaqa i j.onila koji mogu dole da se guraju + kad se vrati perk, to ce kgu ostaviti prostora za njegov neperikosnoven midrange sut. Mislim da na individualnom planu kg ce imati uspesniju sezonu..
Iggy9-13
Phoenix Suns

on Thu Aug 05 2010, 13:18
garnett bog i batina, sta je radio u Minnesoti to nitko ne moze, odlican sut, ima malo problema s koljenima, nadam se da ce ove sezone biti zdrav....i da malo je previse djetinjast
KG
Boston Celtics

on Fri Aug 06 2010, 16:31
ove sezone Boston uz zdravog Garnetta ce dogurati do finala istoka..jer KG uz svoje igracke kvalitete je i veliki motivator i ocekujem njegovu bolju statiskiku........Boston zavrsava drugi u regularnom delu...
Mr.Big Shot
Detroit Pistons
http://www.facebook.com/dragan.22

on Thu Nov 04 2010, 22:28
Jel neko upoznat sa time, sta je ovaj zumbul rekao Villanuevi u mecu protiv Pistonsa? Ono jeste, da je covek trash talker ali ovo je ipak prevrsilo svaku meru... :S
Strax
Sacramento Kings

on Thu Nov 04 2010, 22:37
Šta? Very Happy
Verovatno ništa čudno za KG-a, obzirom na to šta je sve pričao tokom karijere. Sada sam baš odgledao Celtics championship 2008., on na treninzima ne prestaje. Very Happy Al stvarno je čovek uvek desna ruka treneru, i to se u mnogome ceni njegov patriotizam, ali to što je trash talker ipak nešto manje.
dr Hofmann
Portland Trail Blazers

on Thu Nov 04 2010, 22:48
Cancer patient Facepalm
Mr.Big Shot
Detroit Pistons

on Thu Nov 04 2010, 22:52
KG called Villanueva a "cancer patient" as they walked down the court.
Razumem ja da je neko trash talker ali sprdati se na racun Villanuevine bolesti i na racun bolesti ljudi koji boluju od raka je stvarno dno dna...
4evaStK
Los Angeles Lakers
http://www.youtube.com/user/AllGodMix

on Thu Nov 04 2010, 23:01
jako je bistar magarac jedan, sram ga bilo ovo vise ni nije trash talk stvarno je prevrsio meru.....
Montenegro
Dallas Mavericks

on Thu Nov 04 2010, 23:03
Je li dobio kakvu kaznu? Stvarno je ološ zbog ovoga.
Mr.Big Shot
Detroit Pistons

on Thu Nov 04 2010, 23:13
Koliko znam nije, a izgleda i da nece... Facepalm Nije sad da ga napadam samo zato sto je to bilo protiv Pistonsa ali reci nesto tako nisko, bilo kom igracu u ligi je stvarno uzasno. Ali KG je poznat po tome, da provocira i verbalno i svojim gestovima, samo odgledajte ovaj klip:

secam se one utakmice dok je igrao u Minesoti, pri kraju klipa, kada je gadjao McDyessa loptom. McDyess krenuo da se obracuna sa njim a KG se odmah povukao kao pi*ka.
Zola
San Antonio Spurs
http://www.nba-serbia.net

on Thu Nov 04 2010, 23:19
Kakav je to lik. Facepalm Trebao je da se kazni konjina..
Sponsored content

View previous topicBack to topView next topic