Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 2 of 6]

26 Re: Kevin Garnett on Sun Apr 18 2010, 22:28

-the lood-

NBA Superstar
NBA Superstar
Jbg ljebac ti ga sad pretjera...
Inače sam veliki fan KG-a,ali ovo nije u redu,što se nije pobio sa Shaqom ili Howardom???

View user profile

27 Re: Kevin Garnett on Sun Apr 18 2010, 22:34

zato sto sheq i posebno howard ne ulaze u ovakve sukobe.. a sto howard da se svadja sa svojim idolom. Smile

View user profile

28 Re: Kevin Garnett on Sun Apr 18 2010, 22:37

Strax

Administrator
Administrator
Shaq bogami ulazi... mene je Garnett iznenadio nekoliko puta kako je ostao miran nakon grubog faula nad njim, ali ume i da se razbesni...kao kad ga je Odom ono nogom izgurao... Very Happy ovaj ga je samo pogledao... Very Happy

View user profile

29 Re: Kevin Garnett on Sun Apr 18 2010, 22:44

richardson je prilazio samo pirsu, verovatno je hteo da vidi sta mu je posto ga je on sam gurnuo napolje, a kg odma lakat...

View user profile

30 Re: Kevin Garnett on Sun Apr 18 2010, 22:51

-the lood-

NBA Superstar
NBA Superstar
Flash wrote:richardson je prilazio samo pirsu, verovatno je hteo da vidi sta mu je posto ga je on sam gurnuo napolje, a kg odma lakat...

Posilio se čovjek... Udaranje

View user profile

31 Re: Kevin Garnett on Sun Apr 18 2010, 23:21

dobice KG samo ako budu igrali protiv cavsa

View user profile

32 Re: Kevin Garnett on Mon May 17 2010, 00:13

KG

Bench warmer
Bench warmer
wanta 23 wrote:dobice KG samo ako budu igrali protiv cavsa
sta je to dobio KG?

View user profile

33 Re: Kevin Garnett on Wed May 19 2010, 15:11

KG 5

Sixth man
Sixth man
Autoritet u NBA.

View user profile

34 Re: Kevin Garnett on Fri May 21 2010, 18:21

stefan23

All-Star
All-Star
Secam se kad sam rekao da mi je cudno da na forumu nema toliko fanova garneta, ali evo sad ih ima kolko oces.

View user profile

35 Re: Kevin Garnett on Fri May 21 2010, 20:29

KG

Bench warmer
Bench warmer
Moj omiljeni igrac od kad pratim NBA .Neverovatan mid-range sut i igra licem prema kosu.Moze i ledjima da odigra a i u odbrani je sjajan .Kako nisam bio u mogucnosti da gledam Malone-a i Barkley-a za mene je KG najbolji krilni igrac ikada.

View user profile

36 Re: Kevin Garnett on Fri May 21 2010, 20:53

KG 5

Sixth man
Sixth man
stefan23 wrote:Secam se kad sam rekao da mi je cudno da na forumu nema toliko fanova garneta, ali evo sad ih ima kolko oces.

sve u svoje vreme. :kafica2:

View user profile

37 Re: Kevin Garnett on Fri May 21 2010, 22:05

Strax

Administrator
Administrator
stefan23 wrote:Secam se kad sam rekao da mi je cudno da na forumu nema toliko fanova garneta, ali evo sad ih ima kolko oces.

Da, i ja sam to rekao, al evo...pristižu... Very Happy osetili su potrebu...
KG je inače u top 5 krilnih centara sigurno... e sad, kako kome... nekom je ispred, nekom 5...
pitanje dal je bolji od Duncana. Timmy ima više naslova, što ih jedino deli...al, činjenica da ni TD ne bi osvojio da mu nije bilo prvo Robinsona, (već u sophmore sezoni, kad je ovaj imao briljantnu godinu) i kasnije u triu sa Parkerom i Ginobilijem... KG je celu karijeru u Wolvesima igrao skoro sam... a tek je u Keltima dobio ekipu sa kojom može da konkuriše za naslov... i on je to iskoristio... tih 16 poena, 9 skokova, ne čini se nešto impresivnim, al ta 2008. je za njega bilaaaa.....

View user profile

38 Re: Kevin Garnett on Fri May 21 2010, 23:37

a bila bi i 2009 samo da nije bilo povrede, i sad bi ove sezone imali sansu da kao bulsi imamo 3 uzastopne titule .

View user profile

39 Re: Kevin Garnett on Sat May 22 2010, 09:25

KG 5

Sixth man
Sixth man
U pravu je ljebac, uz zdravog Garnetta lako smo se progurali kroz plejof.

View user profile

40 Re: Kevin Garnett on Thu Aug 05 2010, 13:08

Mislim da ce sledeca sezona biti dosta uspesnija po garnetta, sad ima shaqa i j.onila koji mogu dole da se guraju + kad se vrati perk, to ce kgu ostaviti prostora za njegov neperikosnoven midrange sut. Mislim da na individualnom planu kg ce imati uspesniju sezonu..

View user profile

41 Re: Kevin Garnett on Thu Aug 05 2010, 13:18

Iggy9-13

All-Star
All-Star
garnett bog i batina, sta je radio u Minnesoti to nitko ne moze, odlican sut, ima malo problema s koljenima, nadam se da ce ove sezone biti zdrav....i da malo je previse djetinjast

View user profile

42 Re: Kevin Garnett on Fri Aug 06 2010, 16:31

KG

Bench warmer
Bench warmer
ove sezone Boston uz zdravog Garnetta ce dogurati do finala istoka..jer KG uz svoje igracke kvalitete je i veliki motivator i ocekujem njegovu bolju statiskiku........Boston zavrsava drugi u regularnom delu...

View user profile

43 Re: Kevin Garnett on Thu Nov 04 2010, 22:28

Mr.Big Shot

NBA Superstar
NBA Superstar
Jel neko upoznat sa time, sta je ovaj zumbul rekao Villanuevi u mecu protiv Pistonsa? Ono jeste, da je covek trash talker ali ovo je ipak prevrsilo svaku meru... :S

View user profile http://www.facebook.com/dragan.22

44 Re: Kevin Garnett on Thu Nov 04 2010, 22:37

Strax

Administrator
Administrator
Šta? Very Happy
Verovatno ništa čudno za KG-a, obzirom na to šta je sve pričao tokom karijere. Sada sam baš odgledao Celtics championship 2008., on na treninzima ne prestaje. Very Happy Al stvarno je čovek uvek desna ruka treneru, i to se u mnogome ceni njegov patriotizam, ali to što je trash talker ipak nešto manje.

View user profile

45 Re: Kevin Garnett on Thu Nov 04 2010, 22:48

dr Hofmann

NBA Superstar
NBA Superstar
Cancer patient Facepalm

View user profile

46 Re: Kevin Garnett on Thu Nov 04 2010, 22:52

Mr.Big Shot

NBA Superstar
NBA Superstar
KG called Villanueva a "cancer patient" as they walked down the court.
Razumem ja da je neko trash talker ali sprdati se na racun Villanuevine bolesti i na racun bolesti ljudi koji boluju od raka je stvarno dno dna...

47 Re: Kevin Garnett on Thu Nov 04 2010, 23:01

4evaStK

Hall Of Fame
Hall Of Fame
jako je bistar magarac jedan, sram ga bilo ovo vise ni nije trash talk stvarno je prevrsio meru.....

View user profile http://www.youtube.com/user/AllGodMix

48 Re: Kevin Garnett on Thu Nov 04 2010, 23:03

Je li dobio kakvu kaznu? Stvarno je ološ zbog ovoga.

View user profile

49 Re: Kevin Garnett on Thu Nov 04 2010, 23:13

Mr.Big Shot

NBA Superstar
NBA Superstar
Koliko znam nije, a izgleda i da nece... Facepalm Nije sad da ga napadam samo zato sto je to bilo protiv Pistonsa ali reci nesto tako nisko, bilo kom igracu u ligi je stvarno uzasno. Ali KG je poznat po tome, da provocira i verbalno i svojim gestovima, samo odgledajte ovaj klip:

secam se one utakmice dok je igrao u Minesoti, pri kraju klipa, kada je gadjao McDyessa loptom. McDyess krenuo da se obracuna sa njim a KG se odmah povukao kao pi*ka.

50 Re: Kevin Garnett on Thu Nov 04 2010, 23:19

Zola

Chairman
Chairman
Kakav je to lik. Facepalm Trebao je da se kazni konjina..

View user profile http://www.nba-serbia.net

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 2 of 6]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next