Share
View previous topicGo downView next topic
Iggy9-13
Phoenix Suns

Re: Kevin Garnett

on Thu Nov 04 2010, 23:53
garnett je strasan igrac, ali previse se zajebava na terenu....vodja u oba sjera....stalno se dere dok sjedi na klupi na defanzivne igrace
Kole
Miami Heat

on Sat Dec 25 2010, 22:56
Izgleda jako moćno večeras. Howard i Bass mu nisu ni do kolena, bar u ovoj 4/4 koju gledam.
-the lood-
Utah Jazz

on Fri Jan 14 2011, 13:03
Strax
Sacramento Kings

on Fri Jan 14 2011, 13:47
Ništa od KG-a protiv Bobcatsa, ali protiv Magica će nadam se, igrati. Taman u pravo vreme, trebaće pojačanje u reketu protiv Drvenog (mada bi ga Shaq preslišao za vreme koje provede na parketu). Doc Rivers hoće da KG prvo odradi još jedan trening, pa će onda biti siguran da li može da ga pusti na teren protiv Orlanda.
4evaStK
Los Angeles Lakers
http://www.youtube.com/user/AllGodMix

on Tue Feb 01 2011, 23:12
johnny24
Los Angeles Clippers

on Tue Feb 01 2011, 23:19
Totalno ne kontam Hmm
grozda 3
Boston Celtics

on Tue Apr 12 2011, 00:43
Dzoni91
Boston Celtics

on Sat May 28 2011, 00:19
Ubica
Jumpman
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

on Tue May 31 2011, 20:52
Jedan je od cetvorice igraca koji su tokom jedne sezone bili lideri u svojim ekipa u svim statistickim kategorijama.Skoti Pipen(sezona sa Bulsima kad se Majkl povukao),Lebron pre neku godinu u Klivlendu, Dave Cowens iz Bostona i KG u MInesoti,sezona 02-03.Tad je prosecno belezio 23 poena,6 asistencija,13,5 skokova,1,6 banana i 1.4 ukradenih lopti.POsebno je impresivno 6 asistencija za jednog PF-a u modernoj kosarci
wlacky
Boston Celtics

on Sun Jul 24 2011, 19:35
Sta reci.Moj omiljeni igrac.Igra srcem i tako je snazan i mocan na terenu.U Minnesoti pravi lider sto dokazuje i MVP titula.Obozavam kad se zaleti na njegov powers lam sa jednom rukom.Uh.Iako sad to redje radi , ima sjajan sut sa distance, jedan od najboljih u ligi.Nema toliko napadacku ulogu u sadasnjim Seltiksima ali u odbrani idalje jako cvrst.Mozda bi boston trebao da mu da malo vise prostora u napadu.Sa tri-cetiri suta vise po mecu bi davao preko 20.No, kako god, jedna slavna karijera iza njega Smile)
Sky
San Antonio Spurs

on Fri Sep 02 2011, 13:10
Garnett: Umalo sam završio u Lakersima

Kevin Garnett jučer je gostovao u emisiji Dan Patrick Show u kojoj je podijelio svoja razmišljanja o stanju u NBA ligi te je otkrio nekoliko zanimljivih podataka o svojoj karijeri.

Najzanimljiviji dio razgovora bio je vezan uz odlazak Garnetta iz Minnesote u kojoj je proveo prvih 12 godina svoje profesionalne karijere. Priznao je kako je želio napustiti Timberwolvese i kako su mu Lakersi bili prva opcija, no zbog unutarnjih svađa u Lakersima nije im se pridružio.

“Iskreno rečeno, bio sam veoma blizu potpisu za Lakerse”, priznao je Garnett. “Ono što me zabrinjavalo oko toga bila je situacija u Lakersima, tada su Kobe (Bryant) i Phil (Jackson) bili u lošim odnosima. Stalno su se međusobno napadali, a ja nisam htio biti dio toga pa sam odustao od odlaska u Lakerse.”

Garnettu je preostala još jedna godina ugovora s Boston Celticsima u kojoj bi trebao zaraditi nešto više od 21 milijuna dolara, najviše u Celticsima. Garnett je priznao kako još nije bilo razgovora o produženju ugovora, ali to je iz razloga što zbog lockouta čelnici ekipa ne smiju razgovarati s igračima. Bit će zanimljivo vidjeti kakav će ugovor čelnici Bostona ponuditi Garnettu jer on ima već 35 godina i možda još godinu ili dvije igranja na vrhunskoj razini.

Najkorisniji igrač lige iz 2004. godine podijelio je svoja razmišljanja i o lockoutu te potvrdio da on, kao i većina ostalih NBA igrača, želi da se ta situacija riješi što je moguće prije pa da utakmice mogu započeti.

“Kao sportaš, naravno da želiš igrati, ali moraš obratiti pozornost i na poslovni dio, jer on određuje pravila. Iskreno, nikome ne treba vjerovati. Vjerujem igračima jer s njima razgovaram, ali ne smije se vjerovati drugoj strani jer ne znaš o čemu oni razmišljaju. Mislim da će se na kraju uspjeti pronaći neko srednje rješenje, povoljno za obje strane. Mislim da je ova igra prelijepa i mislim da će uspjeti postići dogovor prije otkazivanja cijele sezone.”
Dzoni91
Boston Celtics

on Sun Oct 09 2011, 10:42
Kevin Garnett Earning Players’ Respect for Battling Owners in Labor Talks

KG has been quite emotional and firm during the labor meetings in this NBA lockout, something his fellow players appreciate. From Yahoo! Sports:
“He’s 35 years old, on a bad knee, and near the end of a Hall of Fame
career. And yes, it
takes some guts for Garnett to stand there in these
Players Association news conferences, strong, defiant, and take the
arrows again. He’s made more than $200 million in his career, and there
are no more big contracts awaiting him. The Boston Celtics have one more
season to make another title run, and then, with Garnett and Ray Allen
free agents, the team will probably start to rebuild again. For Garnett
to privately fight for the union in meetings, to implore the players to
make no more undue concessions even if it means they sit out the season,
has to be one of the most unselfish acts in these labor talks. They’ll
call him greedy, ungrateful, a pig, and they’ll be wrong. There’s no
winning for Garnett in this labor fight, unless he’s left something for
the next generation of players, the way his predecessors did for him.
‘What he’s doing now, to me, it says a lot about K.G.,’ says a younger
NBA player who made about $5 million last season. ‘He’s willing to sit
out the year, and give up [$21 million] at the end of his last big
contract, and probably his last really good chance to win another ring.
For him, this is about the principle. I don’t want to hear this stuff
from our guys saying, ‘Oh, he can afford to sit out. He’s made a lot of
money.’ I respect the [expletive] out of those guys standing up for us
right now, him, Kobe, all of them.’”
Strax
Sacramento Kings

on Sat Feb 04 2012, 09:36
Protiv Raptorsa je dao trojku, dao je i protiv nas. Pored toga, upisao i 10 000-ti skok u odbrani.

Well done KG Clap
Mrakar
New Orleands Pelicans

on Sat Feb 04 2012, 10:55
Svake godine je sve dalje i dalje od kosa, mislim da to i nije bas dobro...
Bradley
Boston Celtics

on Sat Feb 04 2012, 16:52
Pirs mu je pre toga rekao da treba vise da sutira trojke, a stvarno mi nije jasno zasto ih nije sutirao do sada..Pa covek je jedan od najboljih sutera u ligi, a onaj sut sa distance koji ne masi skoro nikada je samo korak od trojke, ne znaci mu nista da se samo pola metra udalji..Nadam se da ce da nastavi u tom ritmu.

Evo ga 10.000 skok i odmah posle toga je usledila trojka, kakav nacin da proslavi jubilej Very Happy

KG
Boston Celtics

on Sat Feb 04 2012, 18:55
Nije sto mi je omiljeni igrac ali da ne igra u Bostonu ,nego u nekom drugom timu , sa drugacijom koncepcijom igre ,mislim i da bi u 36 toj imao 20-ak u proseku Very Happy
Bradley
Boston Celtics

on Mon Feb 06 2012, 04:32
Garnetov intervju posle 3. uzastopne utakmice na kojoj je pogodio trojku (3/3 je ove sezone). I kako covek da ga ne voli, kraljina

Listen, I can shoot 3's. Cut this, alright? Because I don't want anymore questions about this. I can shoot 3's. You all are acting like I'm 50 and I'm out here on one leg.

When I walk around the streets, you all can stop acting like you're shocked that I can shoot 3's. Everybody in Boston, everybody in the world, everybody in Minnesota, LA, wherever I'm at, Concord, Lexington, Burlington. I can shoot 3's. Let that go. I can shoot 3's.

Look, do not get all like, 'Shoot a 3!' I don't want that. Like, you know how they used to do to Scal? 'Shoot!' No, do not do that to me, ok? I'm not on the Celtics to be out here shooting 3's. I am here to do other things, not shoot 3's. But I can shoot 3's.

I don’t shoot 3’s because we have one of the all-time greatest 3-point shooters in history [in Ray Allen]. We have Paul Pierce, who has won the 3-point contest. We have other guys in here that can shoot 3’s. That ain’t my role here. My role is to get those guys open. And if they throw it to me -- shoot it, dunk it, pass it -- OK, cool. But I can shoot 3’s.
Mislim da je zaboravio da kaze da moze da sutira trojke Laughing
Lebron#6
Miami Heat

on Thu Feb 23 2012, 00:44
Ovo je majstorcina,obozavam ga....slazem se sa vama treba da sutira troje ,a dobro mozda je to koncept Riversa mid rage i pod kos Smile
Bradley
Boston Celtics

on Wed Mar 07 2012, 18:17
KG sinoc obisao Shaq-a po broju skokova u karijeri sa 13.100 i sada je na 12. mestu svih vremena Clap

The author of this message was banned from the forum - See the message

Bradley
Boston Celtics

on Tue Mar 20 2012, 22:56

Hohoho awesome
Bradley
Boston Celtics

on Fri Mar 30 2012, 01:07
KG o Minesoti:

"As far as that franchise, I have nothing positive to say."

Bradley
Boston Celtics

on Fri May 04 2012, 11:55

Jos jedan legendarni intervju XD
LeBron
Cleveland Cavaliers

on Fri May 04 2012, 12:38
Ja se osecam neprijatno kada gledam njegove izjave.
Bradley
Boston Celtics

on Sun May 13 2012, 00:40
Ne-pre-jebiv!

Sponsored content

View previous topicBack to topView next topic