Share
View previous topicGo downView next topic
Zola
San Antonio Spurs
http://www.nba-serbia.net

Re: Los Angeles Lakers

on Sun Mar 13 2011, 10:12
Evo pobede i protiv Dalasa. Smile Nakon ovog tesnog poraza i reklo bi se solidne igre protiv Miamia, još jedna gostujuća pobeda, ne tako ubedljiva, ali ipak je ona protiv drugog (ne zadugo) tima zapada i još u gostima posle dosta odigranih utakmica na strani.
Odbrana je bila na nivou, spustili smo Marriona i Dirka skoro na 50%, dok Terry nije mogao vola da ubode. Andrew je u odbrani sve živo poskidao. U napadu najzaslužniji ubedljivo Bynum koji je imao 3 ofanzivna skoka i čak 22 poena. Sve bolje i bolje igra, ukupna statistika: Andrew Bynum 22 poena (9-12 FG), 15 skokova. Odlicno
Gasola je čuvao Dirk pa je bilo mnogo teže, šut iz igre prvenstveno, ali ipak je solidno odigrao. A i što nije, Bynum je i za njega uradio. Statistika: 18 poena, 5 skokova, 3 asistencije. I Artest je dobar posao uradio u odbrani, pa i u napadu u pojedinim delovima utakmice.. Imao je 9 skokova i 12 poena. Kobe je opet bacao kamenje i to me baš živcira u poslednje vreme, ali ajde, barem je pogodio neke šuteve kada je bilo najvažnije, ali što pre mora to prekinuti, jer sam ubeđen da bi ova pobeda bila mnooogo ubedljivija da se on nije glupirao sa takvim šutevima.

Narednu utakmicu igramo sa Orlandom i to konačno u Los Angelsu pred domaćom publikom u žutim dresovima. Very Happy Odlično obavljena ova turneja, ako pobedimo sad Orlando biće 4-1 odnos u onim partijama koje ste vi nabrojali negde gore.. Smile Yahoo
Kole
Miami Heat

on Sun Mar 13 2011, 10:53
Bio sam blago naklonjen Fejkersima pred ovaj meč, drago mi je što su pobedili.
Zola
San Antonio Spurs

on Sun Mar 13 2011, 11:19
Evo utakmica koje igramo do kraja marta:

Sve su u Staplesu i ne tako jake ekipe za potivnike. Očekujem da stignemo Dalas na tabeli i u playoff uđemo sa druge pozicije, kad već ne možemo sa prve.
Kole
Miami Heat

on Sun Mar 13 2011, 11:24
5-2 je realno, eventualno 6-1. Sve su ovo nezgodne ekipe. Orlando, Portland, LAC, NO, Dallas svi mogu da vas iznenade.
SN10
Phoenix Suns

on Sun Mar 13 2011, 11:26
nas sa ovako napaljenim bajnamom ako ne dobijete nekih 20 razlike trebalo bi da vas bude sramota..kafa
johnny24
Los Angeles Clippers

on Sun Mar 13 2011, 11:39
Kako je posralo lejkerse jer su izabrali Bajnama na draftu Citam bas sad na vikipediji da su imali sezonu pre tog drafta 34-48, i isplatilo se XD Dobili 10. pik, izabrali Bajnama, i eto ga centar Shaqovog kalibra Very Happy
Zola
San Antonio Spurs

on Sun Mar 13 2011, 12:06
Mislim da je jako glupavo i nezahvalno porediti Andrewa sa Shaqom nakon svega što je Oneal uradio. Setite se kakvu je on rookie sezonu imao, kako je rasturao u Orlandu, pa koja je to dominacija bila u Lakersima, prsten sa Heatom.. Jedino što vezuje Bynuma i Shaqa jeste sličan stil igre, ostalo ne treba ni spominjati. Andrew je jedan od mojih omiljenih igrača, ako ne i omiljeni, ali realnost i objektivnost pre svega. Ukoliko ga povrede budu zaobilazile u budućnosti može biti jako dobar centar, ali kao Shaq sigurno neće.
johnny24
Los Angeles Clippers

on Sun Mar 13 2011, 13:02
Ja sam upravo to i rekao, da ima slican stil kao Shaq ("kalibar" = stil). A i Bajnam je jos mlad, ko zna, mozda i bude kao Shaq. On je najbolje igrao tek od svojih 27-28 godina kad je i osvajao titule, tako da jos ima vremena.
Kole
Miami Heat

on Sun Mar 13 2011, 13:04
kalibar nije isto što i stil.
johnny24
Los Angeles Clippers

on Sun Mar 13 2011, 13:10
Koleman wrote:kalibar nije isto što i stil.

Mozda nije, ali mislio sam na stil, samo mi je prvo pao kalibar na pamet.
kb8
Los Angeles Lakers

on Mon Mar 14 2011, 08:26
Laza wrote:Evo utakmica koje igramo do kraja marta:

Sve su u Staplesu i ne tako jake ekipe za potivnike. Očekujem da stignemo Dalas na tabeli i u playoff uđemo sa druge pozicije, kad već ne možemo sa prve.

Ovo je pod obvezatno... Jes da bi ova ozljeda gleznja* nas mozda mogla usporit u tim nastojanjima al svejedno... #2 na Zapadu i recimo 3. sveukupni skor lige s ovakvom i jos boljom igrom i ja zadovoljan na ulazu u PO s obzirom kakvu smo sezonu dosad imali...

* - jucer nije treniro, niti je pricao s novinarima al Jax rece da je game-time decision za veceras i da s obzirom da je sljedeca tekma onda tek u petak da mozda cak ovo s Orlandom i propusti, pa onda nek preskoci i Minnesotu i doooobro se odmori za nedjelju i Portland
Zola
San Antonio Spurs

on Mon Mar 14 2011, 09:24
Ooo dobodošao nazad Borise. Very Happy Yahoo
Ja mislim da će propustiti Orlando, što je možda i najbolje, ali i ako propusti Wolvese ne vidim neki problem za dobiti tu utakmicu. Ostali igraju stvarno dobro, posebno u reketu. Klupa nam je nešto slabija u poslednje vreme, ali kada bi se trudili verovatno bi bilo dobro, dobri su to igrači.
kb8
Los Angeles Lakers

on Mon Mar 14 2011, 10:11
E hvala, hvala Smile

Ovo si stvarno dobro reko... Kobe nek uhvati koji dan odmora vise, lopta nek se trpa pod kos a klupa nek dobije cesce nego rjedje nogom u guzicu da podignu nivo igre i to je to... Mislim da su povratkom Barnesa to u stanju i napravit, samo da on uhvati natjecateljski ritam...

Bilo kako bilo, ovo sad izgleda fenomenalno u odnosu na ono sto smo morali trpit prije All Stara a mjesta za napredak je i vise nego dovoljno...
Strax
Sacramento Kings

on Mon Mar 14 2011, 10:16
Baš kao što je očekivano, posle All-stara šampioni počinju da melju. "Nikad ne podcenjuj duh šampiona!" Posebno ne kada je na čelu Zen Master i uz Auerbacha najbolji trener u istoriji lige. Lakersi imaju najidealniji roster i što sezona dalje odmiče, očekujem da će se i najmanje rupe u igri sve bolje popunjavati. Zamistlite tek da je ovoj ekipi onaj Kobe iz 2008. godine... imaju dobre igrače u reketu, sa oporavljenim Barnesom još jaču klupu predvođenu Odomom, a pritom je igra na oba fronta na visokom nivou.
Videćemo, Spursi ove sezone igraju neočekivano dobro, i ukoliko bi se sastali u finalu Zapada (a najverovatnije će tako i biti) biće to pravi šampionski dvoboj.
dr Hofmann
Portland Trail Blazers

on Tue Mar 15 2011, 02:24
Spursi u seriji na 4 dobijene nemaju nikakve sanse protiv Lakersa.
Zola
San Antonio Spurs

on Tue Mar 15 2011, 09:09
Još jedan reklo bi se lagana pobeda protiv Orlanda! Smile Fino stvarno fino.
Kobe je igrao i videlo se da još nije potpuno oporavljen i spreman za meč, opet je bacao kamenje, mada to postaje uobičajna stvar. Počeli smo dosta stisnuto, nismo mogli ruku da namestimo na početku, gubili smo nekoliko razlike na poluvremenu, ali onda u drugom kao da smo se preporodili. Klupa se malo razigrala, posebno Odom. Shannon nije mogao vola da ubode, ali nema veze. I hteo bih da napomenem da je Fisher jako dobro odigrao, u važnim situacijama je pogađao. I nekako hemija u timu mi se čini sve bolja i bolje što je jako važno.
Gasol na kraju najefikasniji sa 25 poena i 5 skokova, Bynum još jedana odlična partija sa 10 poena i 18 skokova, Kobe 16 poena, 5 skokova, 4 asistencije.

Sad imamo do petka da se odmorimo i onda sa odmorenim timom da, nadam se, lagano dobijemo Minesottu. Yahoo Sa ovakvom igrom, ubedljivo smo najbolji na zapadu, nadam se da će se to zadržati, ali isto tako znam da je ovo samo pred plejof, sasvim druga slika se stiče u njemu.
kb8
Los Angeles Lakers

on Tue Mar 15 2011, 10:32
Bome se moram posut pepelom i rec svaka cast Mitchu sto nije tradeo Drewa... Frajer je konacno skuzio koja je njegova uloga i samo da ga zdravlje posluzi biti ce sve bolji i bolji... Suteve i poene nek ostavi drugima a nek se brine o skoku, bananama i zatvaranju reketa i isplatit ce svaki cent ulozen u njega... Stvarno fino napreduje... Iznenadio me pozitivno... I sto mi je upalo u oko nocas, pa Dwight fizicki kraj njega izgleda maltene ko SF a ne neki dominantni centar Very Happy

Sto se tice same tekme, lijepo je vidjet da se i bench skupa s Drewom lagano dize iz tekme u tekmu, Kobeov zglob ipak izgleda nije tako strasno nastrado a do petka sad ima ipak puna 3 dana odmora i to je sad to... Tako se igra regular season i priprema za ono sto nas ceka do kraja 6. mjeseca...
Sylar
Los Angeles Lakers

on Tue Mar 15 2011, 14:43
Do kraja ne bas tezak raspored, kad bi se izborili za drugo mesto na zapadu i bolji skor od svakog tima na istoku to bi bilo idealno za eventualno finale, naravno ako se prodje SAS.
Zola
San Antonio Spurs

on Tue Mar 15 2011, 19:19
Ja ipak mislim da dok smo mi u ovakvom naletu i formi da nam San Antonio ne može ništa u jednoj plejof seriji. 4 pobede, nikako.
4evaStK
Los Angeles Lakers
http://www.youtube.com/user/AllGodMix

on Wed Mar 16 2011, 02:53
San Antonio moze kuci jedino da nas dobije, mada i to je pitanje....Bynum nam je glavni igrac od njegove igre sve zavisi, i da da bog da ove godine izgura do kraja sezone bez povrede i da nastavi ovim tempom, ja mislim da nema razloga za brigu....Kobijeva povreda je stvarno ruzno izgledala, skoro nesto gadnije nisam gledao ali znamo kakav je on borac i mislim da je lagano mogao da odsedi protiv orlanda pa cak mozda i protiv minesote to je 6 dana lepog odmora da sve dodje na svoje ali nema veze, ako smatra da moze da igra, samo napred....
4evaStK
Los Angeles Lakers

on Wed Mar 16 2011, 03:29
>>>do kraja marta 6 utakmica i sve igramo u Staplesu:

mozemo i moramo skoro sve da dobijemo u zavisnosti kako Dalas bude igrao, mada ja mislim da ovde mozemo lepo 6-0 da odradimo, ali uvek postoji neka opasnost nikad se ne zna, pre svega mislim na portland, dalas i MOZDA kliperse mada ne verujem....
Zola
San Antonio Spurs

on Wed Mar 16 2011, 10:49
Biće zanimljivo protiv Portlanda. Vrati im se Roy, dosta su dobra ekipa. Protiv Minesote očekujem pobedu laganu. Ostale četiri utakmice u mesecu su bitne kako bi zadržali drugo mesto, na koje smo juče došli, ali ne isključujem mogućnost kiksa i premora.
4evaStK
Los Angeles Lakers

on Thu Mar 17 2011, 22:30
kad sad nisam povratio kad sam video sliku necu nikad, ja znam da je kod njih taj St.Patrick ali ovo je

http://www.nbclosangeles.com/news/sports/NBA-Selling-Lakers-T-Shirts-in-Celtics-Green.html
MaksPejn
Philadelphia 76ers

on Thu Mar 17 2011, 23:20
ovo ce da nose navijaci Bostona Very Happy
4evaStK
Los Angeles Lakers

on Thu Mar 17 2011, 23:23
MaksPejn wrote:ovo ce da nose navijaci Bostona Very Happy

Laughing Laughing Laughing Laughing i onda mogu da stoje medju svojima a da pritom ne sljaste bojama lejkersa, koja genijalnost Laughing Laughing
Sponsored content

View previous topicBack to topView next topic