Share
View previous topicGo downView next topic
dovlonja6
Los Angeles Clippers
http://www.twitter.com/vlad1milo

Re: Peđa Stojakovic

on Mon Dec 19 2011, 22:45
Mogao bi jednu sezonu u zvezdi da odigra za neki minimalac. Rolling Eyes
SN10
Phoenix Suns

on Mon Dec 19 2011, 22:47
svima je omiljena prica kako bi voleli da zavrse karijeru u zvezdi...
Strax
Sacramento Kings

on Mon Dec 19 2011, 22:48
Neka dođu on i Rakoč sledeće sezone awesome
dovlonja6
Los Angeles Clippers

on Mon Dec 19 2011, 22:53
I Darko i Jare Very Happy
SN10
Phoenix Suns

on Mon Dec 19 2011, 22:57
i vladimir tica
LeBron
Cleveland Cavaliers

on Mon Dec 19 2011, 23:08
Ne znam da li je to istina. Moracu da sacekam zvanicnu vest. Bice mi krivo kad god da se to desi.
Jumpman
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

on Mon Dec 19 2011, 23:11
Zola
San Antonio Spurs
http://www.nba-serbia.net

on Tue Dec 20 2011, 00:20
Mr.Big Shot
Detroit Pistons
http://www.facebook.com/dragan.22

on Tue Dec 20 2011, 01:02
Iskreno, ponekad me je nervirao kad nije hteo ili jednostavno nije mogao da igra za reprezentaciju. Ali sve se to brzo zaboravi kad se setim onog evropskog zlata iz Turske a pogotovo onog svetskog iz Indianapolisa! Respekt! Uz njega sam odrastao gledajuci kosarku, imitirao ga po basket terenima, divio se svim onim trojkama... Hvala mu za sve! Smile
dr Hofmann
Portland Trail Blazers

on Tue Dec 20 2011, 01:13
Mr.Big Shot wrote:Iskreno, ponekad me je nervirao kad nije hteo ili jednostavno nije mogao da igra za reprezentaciju. Ali sve se to brzo zaboravi kad se setim onog evropskog zlata iz Turske a pogotovo onog svetskog iz Indianapolisa! Respekt! Uz njega sam odrastao gledajuci kosarku, imitirao ga po basket terenima, divio se svim onim trojkama... Hvala mu za sve! Smile
Potpisujem.
Mr. Striko
Brooklyn Nets

on Tue Dec 20 2011, 01:43
Pedja je bio cudoviste vrlo cesto,a sjecam se prve godine u NBA ,davao je lopte od straha protivncima... Laughing
SN10
Phoenix Suns

on Tue Dec 20 2011, 01:52
pun twiter pedje stojakovica Very Happy

Ziv bio i dugo uzivao !
Bradley
Boston Celtics

on Tue Dec 20 2011, 02:33
Peđa laser, žao mi je samo što ga je Kidd prestigao u trojkama Very mad
airvucko
Los Angeles Lakers

on Tue Dec 20 2011, 13:27

Mislim da se kod nas nikad nece ponoviti kvalitet igraca tipa Stojakovica iz Sakramenta!
West
Denver Nuggets

on Tue Dec 20 2011, 14:34
I taj dan je morao da dodje. Drago mi je da je karijeru zavrsio na pravi nacin. Ostaje samo jos jedna stvar da se odradi: #16
LeBron
Cleveland Cavaliers

on Tue Dec 20 2011, 14:37
Sta da se radi... Posle Seka i Jaoa, otisao je jos jedan umetnik. Neverovatan igrac. Po mom misljenju, najbolji srpski igrac ikada. Svaka cast ostalim nasim legendama, ali, niko nije postigao uspeh u NBA ligi kao Pedja. Jos da nije bilo tih prokletih povreda... Ne smem ni da slutim do kojih bi brojki stigao.
Hvala mu za Istanbul i Indijanapolis, hvala mu za sve neprospavane noci koje sam provodio uz B92 i Kingse i hvala mu sto sam zbog njega i Vladeta poceo da pratim NBA. Uvek se najezim kada se setim kako je palio trojke i koja su to cepanja mrezice bila. To je, zaista, bilo savrsenstvo. Neverovatno talentovan igrac koji je, i pored svog tog talenta, krvavo trenirao. Secam se kada nam je trener pricao kako Pedja trenira sut. Ostane posle treninga u hali, dovede 5-6 klinaca, da im neki dzeparac i kupi im sok a oni njemu dodaju lopte. Decaci nisu mogli da postignu da mu vracaju lopte koliko je on brzo sutirao. Dnevno je po 1000+ suteva uzimao posle treninga. E, to je posvecenost. Uvek ce imati posebno mesto u mom srcu medju sportistima i uvek cu se sa uzivanjem secati trenutaka koje sam proveo gledajuci ga. Bice pod svodovima Arco Arene i dres sa brojem 16.
Pisem ovo, a suze mi cure niz obraze... Jos jednom, HVALA PEDJI, NASEM HEROJU, ZA SVE!
West
Denver Nuggets

on Tue Dec 20 2011, 15:07
Ajde dogovorite se ko ce da iskuca jednu postenu kolumnu. Mislim da Pedja to zasluzuje.
Liverpool FC
Orlando Magic

on Tue Dec 20 2011, 18:20
Srecno legendo i hvala,mada si mogao vise da igras za repku.
Corleone
Dallas Mavericks
http://www.nba-serbia.net/

on Tue Dec 20 2011, 18:33
-the lood-
Utah Jazz

on Tue Dec 20 2011, 18:38
Svaka čast za sve uspjehe Respekt!
Strax
Sacramento Kings

on Tue Dec 20 2011, 19:03

... toliko od mene. Peđa legendo!
airvucko
Los Angeles Lakers

on Tue Dec 20 2011, 19:11
Nemanja Granger wrote:Sta da se radi... Posle Seka i Jaoa, otisao je jos jedan umetnik. Neverovatan igrac. Po mom misljenju, najbolji srpski igrac ikada. Svaka cast ostalim nasim legendama, ali, niko nije postigao uspeh u NBA ligi kao Pedja. Jos da nije bilo tih prokletih povreda... Ne smem ni da slutim do kojih bi brojki stigao.
Hvala mu za Istanbul i Indijanapolis, hvala mu za sve neprospavane noci koje sam provodio uz B92 i Kingse i hvala mu sto sam zbog njega i Vladeta poceo da pratim NBA. Uvek se najezim kada se setim kako je palio trojke i koja su to cepanja mrezice bila. To je, zaista, bilo savrsenstvo. Neverovatno talentovan igrac koji je, i pored svog tog talenta, krvavo trenirao. Secam se kada nam je trener pricao kako Pedja trenira sut. Ostane posle treninga u hali, dovede 5-6 klinaca, da im neki dzeparac i kupi im sok a oni njemu dodaju lopte. Decaci nisu mogli da postignu da mu vracaju lopte koliko je on brzo sutirao. Dnevno je po 1000+ suteva uzimao posle treninga. E, to je posvecenost. Uvek ce imati posebno mesto u mom srcu medju sportistima i uvek cu se sa uzivanjem secati trenutaka koje sam proveo gledajuci ga. Bice pod svodovima Arco Arene i dres sa brojem 16.
Pisem ovo, a suze mi cure niz obraze... Jos jednom, HVALA PEDJI, NASEM HEROJU, ZA SVE!

Nadam se da je ovo sarkazam? Je li je?
dovlonja6
Los Angeles Clippers

on Tue Dec 20 2011, 19:11
Nemanja Granger wrote:Ostane posle treninga u hali, dovede 5-6 klinaca, da im neki dzeparac i kupi im sok a oni njemu dodaju lopte.

Ovo sam oduvek hteo da uradim. Samo ne znam gde da nadjem 3-4 budale da mi dodaju lopte. Nema boljeg osecaja nego kad neprestano sutiras. Smile

[ontopic]

Zao mi je sto se povlaci, ali makar je imao sjajnu oprostajnu utakmicu. Svaka cast majstore za sve sto si uradio za ovaj sport! Respect
SN10
Phoenix Suns

on Tue Dec 20 2011, 19:12
@Airvucko

od celog nemanjinog sastava ti to pronadjes...pa dobro jebote
Michael Jordan 23
New York Knicks

on Tue Dec 20 2011, 19:31
Svaka cast majstoree,Legendo nasa Very Happy Bye
Sponsored content