Go to page : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 12 ... 19  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 6 of 19]

126 Re: Blake Griffin on Sat Mar 12 2011, 14:41

Lawson

NBA Superstar
NBA Superstar
http://www.dnevniavaz.ba/sport/kosarka/26401-pogledajte-novog-kralja-zakucavanja-video.html Smile Smile

View user profile

127 Re: Blake Griffin on Sat Mar 12 2011, 17:28

MaksPejn

NBA Player
NBA Player
mislim da mnogi zaboravljaju da su to "profesionalni dunkeri", nemaju nista od igre (uglavnom), citav zivot samo vjezbaju zakucavanja...

View user profile

128 Re: Blake Griffin on Sat Mar 12 2011, 19:59

johnny24

NBA Superstar
NBA Superstar
MaksPejn wrote:mislim da mnogi zaboravljaju da su to "profesionalni dunkeri", nemaju nista od igre (uglavnom), citav zivot samo vjezbaju zakucavanja...

Pa da znaju igrati NBA bi bio mnooogo zanimljiviji Smile Zato su i igraci poput James White-a, Noel-a, Desmond Masona propali.

@SN u tom clanku su pogresno napisali da je on uradio 720 zakucavanje. Znam jako dobro da je to uradio Air Up There, a njegovo pravo ime je Taurian Fonette

View user profile

129 Re: Blake Griffin on Sat Mar 12 2011, 20:04

SN10

Moderator
Moderator
dzoni opet fejluje...nisam ja sine stavio taj clanak

enivej mislim da nisi shvatio poentu pejnovog posta...ne treba nikako (za mene je to idotski) uporedjivati zakucavanja griffina i tih "profesionalnih dunkera"..griffin je pre svega igrac (i to sjajan) pa onda dunker...ovi su samo dunkeri..i nista vise

View user profile Online

130 Re: Blake Griffin on Sat Mar 12 2011, 20:09

Strax

Administrator
Administrator
johnny24 wrote:
MaksPejn wrote:mislim da mnogi zaboravljaju da su to "profesionalni dunkeri", nemaju nista od igre (uglavnom), citav zivot samo vjezbaju zakucavanja...

Pa da znaju igrati NBA bi bio mnooogo zanimljiviji Smile Zato su i igraci poput James White-a, Noel-a, Desmond Masona propali.

@SN u tom clanku su pogresno napisali da je on uradio 720 zakucavanje. Znam jako dobro da je to uradio Air Up There, a njegovo pravo ime je Taurian Fonette

Mason propao?
Pa on je draftovan tek negde kao 20. pik (ispravite me ako grešim), i posle imao sasvim solidnu karijeru, pokazujući usput svoja dunkerska umeća. Čovek je svojevremeno bio jedan od boljih igrača Bucksa, i to uz 15-ak poena prosečno mogao da bude all-star kandidat. Jbg, kada pored zakucavanja nije imao mnogo vrlina, kao što ni White i slični nisu imali... za Noela čak ni nisam znao da je bio preteran dunker... samo sam čitao još pre neke članke o njemu u časopisu "Basket". A draftovan je tek u drugoj rundi...

Nego, udaljismo se malo od teme...
Kada već pričamo o dunkerima, Griffin je igrač koji ume da skače, ali to nije jedino što zna. Jedino LeBron može da mu parira i da bude bolji atleta od njega.

View user profile

131 Re: Blake Griffin on Sat Mar 12 2011, 20:12

johnny24

NBA Superstar
NBA Superstar
SN13 wrote:dzoni opet fejluje...nisam ja sine stavio taj clanak

enivej mislim da nisi shvatio poentu pejnovog posta...ne treba nikako (za mene je to idotski) uporedjivati zakucavanja griffina i tih "profesionalnih dunkera"..griffin je pre svega igrac (i to sjajan) pa onda dunker...ovi su samo dunkeri..i nista vise

Facepalm Facepalm Facepalm Izvini mislio sam da si ti XD Nisam gledao samo sam napamet napisao

Inace, kontam Pejna 100%. Grifin ono sto je uradio ostace jos dugo upamceno, jer za NBA to je nebesko zakucavanje, dok u npr. u AND1 to nebi bilo skoro nista.

Kako god najbolja kombinacija igraca i dunkera svih vremena bio i ostace Vince Carter Respekt!

@Strax sve ovo sto si naveo je istina, i svaka mu cast na tome. Pod onim "propao" mislio sam da je trenutno propalitet, ne na ono sto je nekad bio Wink Valjda me razumes.

View user profile

132 Re: Blake Griffin on Sat Mar 12 2011, 20:42

LeBron

Chat Animator
Chat Animator
johnny24 wrote:

Facepalm Facepalm Facepalm Izvini mislio sam da si ti XD Nisam gledao samo sam napamet napisao

Inace, kontam Pejna 100%. Grifin ono sto je uradio ostace jos dugo upamceno, jer za NBA to je nebesko zakucavanje, dok u npr. u AND1 to nebi bilo skoro nista.

Kako god najbolja kombinacija igraca i dunkera svih vremena bio i ostace Vince Carter Respekt!

@Strax sve ovo sto si naveo je istina, i svaka mu cast na tome. Pod onim "propao" mislio sam da je trenutno propalitet, ne na ono sto je nekad bio Wink Valjda me razumes.

Jordan, Wilkins, Dr. J.?

View user profile

133 Re: Blake Griffin on Sat Mar 12 2011, 20:43

SN10

Moderator
Moderator
Dr.J kafa

View user profile Online

134 Re: Blake Griffin on Sat Mar 12 2011, 21:19

johnny24

NBA Superstar
NBA Superstar
Nemanja Granger wrote:
johnny24 wrote:

Jordan, Wilkins, Dr. J.?

Jeste velika konkurencija, ali ono sto je Carter uradio nije niko od ovih sto si naveo. Koliko znam, igrao je i na nekim egzibicionim utakmicama u AND1...

View user profile

135 Re: Blake Griffin on Sun Mar 13 2011, 01:58

Sugar

Administrator
Administrator
dr. j je "izmislio" zakucavanja banana3

View user profile http://www.nba-serbia.net Online

136 Re: Blake Griffin on Mon Mar 21 2011, 05:00

dr Hofmann

NBA Superstar
NBA Superstar
Pogledajte sta nba.com sta je uradio Gortatu Laughing Nazlost sudjen mu je ofanzivni faul.

View user profile

137 Re: Blake Griffin on Mon Mar 21 2011, 05:03

Sugar

Administrator
Administrator
SymphonyX wrote:Pogledajte sta nba.com sta je uradio Gortatu Laughing Nazlost sudjen mu je ofanzivni faul.
koja stoka awesome

138 Re: Blake Griffin on Mon Mar 21 2011, 05:10

dr Hofmann

NBA Superstar
NBA Superstar
Bez imalo postovanja prema starijima banana2

View user profile

139 Re: Blake Griffin on Tue Apr 19 2011, 20:20

Sugar

Administrator
Administrator

140 Re: Blake Griffin on Tue Apr 19 2011, 21:16

Zola

Chairman
Chairman
Kakav klip. Respekt!

View user profile http://www.nba-serbia.net

141 Re: Blake Griffin on Wed Sep 14 2011, 18:08

Jaz

Global Moderator
Global Moderator
Sa koledza. Very Happy

View user profile

142 Re: Blake Griffin on Wed Sep 14 2011, 18:21

moram biti vulgaran:nabio mu je k.... usta i zakucao Shocked

View user profile

143 Re: Blake Griffin on Wed Sep 14 2011, 18:30

Jaz

Global Moderator
Global Moderator
Mozgovu je i dalje u ustima. Very Happy

View user profile

144 Re: Blake Griffin on Wed Sep 14 2011, 18:32

LeBron

Chat Animator
Chat Animator
Mozgov se makar branio. A ovaj pustio da mu ga stavi pa tek kao onda poceo da se otima...

View user profile

145 Re: Blake Griffin on Sun Oct 30 2011, 01:28

Jaz

Global Moderator
Global Moderator

Odmah na pocetku klipa, i onda negde na 0:52 Very Happy

View user profile

146 Re: Blake Griffin on Wed Nov 16 2011, 17:03

Jaz

Global Moderator
Global Moderator

View user profile