Share
View previous topicGo downView next topic
Mrakar
New Orleands Pelicans

Re: Josh Smith

on Fri Sep 28 2012, 11:01
Postoji nekoliko stavki koje igraci gledaju(u danasnje vrijeme) kada potpisuju za neki tim:
1. Pare
2. Saigraci
3. Market(koliko je tim popularan, koliko se tim spominje u NBA krugovima, ..)
4. Kakav je grad

Atlanta nekom fenomenalnom slobodnom igracu moze pruziti samo prvo. Saigraca nema nekih pozeljnih(smith i horford jesu dobri igraci ali nisu dovoljni kada se pogledaju kandidati za naslov). A sto se tice poslednje dvije stavke ja mislim samo da je Milwaukee gora destinacija od Atlante...
sinisa123
Atlanta Hawks

on Fri Sep 28 2012, 15:34
ne znam da li znaš, ali u atlanti tokom off sezone živi većina nba i nfl igrača.problem atlante nije nikad bio grad, atmosfera i sl. bila je uprava. to je neka spirit group inc. koji uopšte nisu bili zainteresovani za tim. ako se sjećaš prije par godina kad je joe johnson iz finiksa prelazio, gm hawksa mu je ponudio max. ugovor, a onda su to iz uprave poništili, pa se otezalo cijelu predsezonu po sudovima, na kraju su ipak izglasali. pa je prošle godine šek htio da dođe da igra, oni nisu htjeli da mu ponude ni minimalac. znači,igrači nisu dolazili jer nije bilo pokušaja da ih se dovede, atlanta nije ni bila na tržištu u pravom smislu riječi.sada je situacija mnogo drugačija jer feri ima potpuno odriješene ruke. sada je samo pitanje da li je neki igrač u stanju da odbije 20 miliona po sezoni od hawksa (a oni će te pare sigurno ponuditi paulu) ako mu niko drugi ne nudi, a u atlanti ima horforda i smitha kao duo ispod koša.
Strax
Sacramento Kings

on Fri Sep 28 2012, 17:03
sinisa123 wrote:ne znam da li znaš, ali u atlanti tokom off sezone živi većina nba i nfl igrača.problem atlante nije nikad bio grad, atmosfera i sl.

Kako to? Fazon, čistiji je vazduh pa im to dođe kao leto rehabilitacije?
Nisam neki ekspert za kvalitet gradova u Americi, ali znam da Atlanta sigurno nije u vrhu.

Što se Pola tiče, mislim da se on sada ipak ogradio za sebe u Klipersima na neko vreme. Osim ako se nešto radikalno ne desi u Houksima.
4evaStK
Los Angeles Lakers
http://www.youtube.com/user/AllGodMix

on Fri Sep 28 2012, 17:46
U Klipersima nema buducnosti, bez obzira sto su verovatno uz Heat najuzbudljiviji za gledanje, ja mislim da je Polu jasno da on titulu nece videti, takodje i Grifinu. Od kad se on oporavio od povrede i poceo da zakucava preko ljudi, Klipersi su se digli, ali dalje od toga nista nece biti.
Evo ko sme sad odma da se kladi, da za nekoliko godina ni Pol ni Blejk nece biti u klipersima, jednostavno nisu dovoljno jaki, bice oni PO tim definitivno, ali nista vise od toga. Spursi, Oklahoma, Lejkersi koga god sretnu u plejofu, sledi im pozdrav. Zestok je zapad i to porpilicno, a gde je jos finale, i masinerija Majamija.....
btw sto se tice para, zasto zaboravljate , jesu doveli mnogo igraca, ali to su sve ugovori na jednu i dve godine, i njima su dzepovi puni, i sto je najbitnije imaju vlasnika koji bi sve dao za svoju ekipu.
Jumpman
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

on Fri Sep 28 2012, 17:55
ja prvi mislim da pol nece ostati u klipersima nakon ove godine ali u atlanatu sigurno nece otici...
sinisa123
Atlanta Hawks

on Fri Sep 28 2012, 20:37
Strax wrote:
sinisa123 wrote:ne znam da li znaš, ali u atlanti tokom off sezone živi većina nba i nfl igrača.problem atlante nije nikad bio grad, atmosfera i sl.

Kako to? Fazon, čistiji je vazduh pa im to dođe kao leto rehabilitacije?
Nisam neki ekspert za kvalitet gradova u Americi, ali znam da Atlanta sigurno nije u vrhu.

Što se Pola tiče, mislim da se on sada ipak ogradio za sebe u Klipersima na neko vreme. Osim ako se nešto radikalno ne desi u Houksima.

znaš kako, valjda je džordžija tradicionalno crnački kraj, jako puno crnih sportista se rađa u atlanti, repera i sl. tamo je jedana od najačih crnačnih zajednica. u atlanti je centar cnn-a, espn-a, čarls barkli i keni smit realizuju svoje emisije iz atlante, koka kola ima centralu...oni su daleko od neatraktivne sredine, ali posljednjih 20 godina uprave su te koje su im pravile probleme.
recimo, osamdesetih, kad su za hawkse igrali vilkins, rivers, mozes meloun, spad veb-oni su godinama važili za najatraktivniji tim lige.
Sky
San Antonio Spurs

on Fri Sep 28 2012, 20:39
Njegov ostanak u Clippersima ovisit će o njihovom ishodu ove sezone, a ja sumnjam da mogu do finala Zapada.
sinisa123
Atlanta Hawks

on Fri Sep 28 2012, 20:42
Sugar Ray wrote:ja prvi mislim da pol nece ostati u klipersima nakon ove godine ali u atlanatu sigurno nece otici...

sa prvim djelom se slažem klipersi NIKADA u svojoj istoriji nisu obnovili ugovor sa svojim kvalitetnim igračima. svi pikovi koje su draftovali uvijek su odlazili. i zato su ih proglasili ukletom ekipom. možda pol i grifit naprave promjenu, ali to će jako teško ići, jer klipersi u nba krugovima su jednostavno uvijek doživljavani kao mlađi brat lejkersa. a posebno sad kad su lejkersi napravili fenomenalan tim.
e, sad, ako od iz klipersa, atlanta je najlogičniji izbor.
Jumpman
Miami Heat

on Fri Sep 28 2012, 20:44
zasto bi atlanta bila logicniji izbor? sta ima tamo sto nema u klipersima? po meni pol ide u njujork. ili ako dvajt ne produzi sa lejkersima oticice negde sa njim..
sinisa123
Atlanta Hawks

on Fri Sep 28 2012, 20:49
ja ne tvrdim da će doći u hawkse, ali u klipersima neće ostati sigurno. ako hawksi dobro odigraju sezonu i ako smit eksplodira (nadam se) to će im povećati šanse. ja mislim da su niksi napravili katastrofalnu grešku što su pustili lina, ali vidjećemo.
Sky
San Antonio Spurs

on Fri Sep 28 2012, 20:55
Atlanta će se po meni boriti za 8. mjesto s Bucksima. Za privući Paula treba još barem jedan dobar igrač, npr. Iggy.
sinisa123
Atlanta Hawks

on Fri Sep 28 2012, 21:06
ja mislim da hawksi imaju bolji tim od prošle sezone. nema više džonsona da davi loptu. napadi će ići preko unutrašnje linije koja je najča na istoku (horford, smith), lu vilijams i heris su odlični skoreri, a da ne govorim da su doveli igrača sa najboljim prosjekom za tri poena u ligi (entoni morou) najboljeg koledž šutera (dženkins) plus kris korver i toliver po bokovima. ima da pljušte trojke- a ofanzivnih skokova će biti sigurno.
moja prognoza je treće-četvrto mjesto na istoku, uglavnom, prednost domaćeg terena pred plej of.

znam da će sada da suger rey da iskomentariše "kako si ti nerealan" - ali vidjećete kad počne sezona.
Jumpman
Miami Heat

on Fri Sep 28 2012, 21:09
prvo Laughing za post a drugo - sta kad to ne bude tako kao sto je uvek slucaj kad ti "prognoziras" nesto Laughing opet ces da pobegnes i dodjes pred sledecu sezonu da pricas isto? Very Happy
Sky
San Antonio Spurs

on Fri Sep 28 2012, 21:23
sinisa123 wrote:
moja prognoza je treće-četvrto mjesto na istoku, uglavnom, prednost domaćeg terena pred plej of.

Vou, vou. Shocked
Pratiš li ti druge timove osim Hawksa? Gdje im je pravi lider? Josh Smith je dosegao svoj vrhunac, dalje ne ide, pa opet ne može voditi ovu momčad na vrh. Horford bi mogao postati prva opcija, ali tek za nekoliko godina. Lou Williams je u Philadelphiji imao sustav stvoren za njegovu igru, a s obzirom na to kakva je gužva na guard pozicijama u Atlanti, teško je išta prognozirati. Devin Harris je igrao grozno prošle sezone, više ne zaslužuje ni da bude starter, a kamoli među glavnim igračima. I da nabrojimo timove na Istoku koji su bolji od Atlante:

Miami, Indiana, Boston, Brooklyn, Knicks, Philadelphia, Bullsi te su otprilike snažni isto kao i Bucksi, s kojima, kao što sam rekao, vjerujem da će se boriti za 8. mjesto.
Mr. Striko
Brooklyn Nets

on Fri Sep 28 2012, 21:26
to e to
West
Denver Nuggets

on Fri Sep 28 2012, 21:27
Jel se seca neko onog lika O_Magic-a ili tako nekako? Dok sam citao postove ovog lika setio sam se njega... Stvarno ne znam zasto Very Happy
Jaz
Golden State Warriors

on Fri Sep 28 2012, 22:11
Sta se raspravljate uopste sa ovim likom? Laughing
Mr. Striko
Brooklyn Nets

on Fri Sep 28 2012, 22:26
A sto ste bas takvi.Covjek je samo zagrizeni nerealni navijac.Ima i dosta ispravnih stvari u njgovoj prici, samo sto malo Josh ispade kao Cak Noris.
Jaz
Golden State Warriors

on Fri Sep 28 2012, 22:31
Ma nije problem u tome, nego sto se pojavi tako jednom u pola godine, naprica se kojekakvih budalastina, svi se popale, Atlanta ga standardno izduva i onda opet nestane. Zbog toga ni ne ulazim u ovo, dzaba trosim slova.
West
Denver Nuggets

on Fri Sep 28 2012, 22:38
Imamo i jednog aktivnog, ali taj navija za Denver.
Strax
Sacramento Kings

on Fri Sep 28 2012, 23:44
Sugar Ray wrote: po meni pol ide u njujork.

Iz tvoje tastature u Božije uši.
A onda ako se realizuje, imaš 2 piva na moj račun.
sinisa123
Atlanta Hawks

on Sat Sep 29 2012, 00:14
Jaz wrote:Sta se raspravljate uopste sa ovim likom?

možda što je taj lik košarkaški stručnjak pa se od njega može nešto i naučiti
sinisa123
Atlanta Hawks

on Sat Sep 29 2012, 00:17
Sugar Ray wrote:prvo za post a drugo - sta kad to ne bude tako kao sto je uvek slucaj kad ti "prognoziras" nesto opet ces da pobegnes i dodjes pred sledecu sezonu da pricas isto?

za one koji nisu u toku, suger ray aludira na moju prognozu da će atlanta dobiti boston u 7 utakmica.
ja i danas tvrdim da je horford bio zdrav i da je džonson igrao bar na 50% svojih mogućnosti atlanta bi prošla. ne zaboravi da se džoš smit povrijedio tokom serije.
sinisa123
Atlanta Hawks

on Sat Sep 29 2012, 00:30
Sky wrote:
sinisa123 wrote:

Vou, vou.
Pratiš li ti druge timove osim Hawksa? Gdje im je pravi lider? Josh Smith je dosegao svoj vrhunac, dalje ne ide, pa opet ne može voditi ovu momčad na vrh. Horford bi mogao postati prva opcija, ali tek za nekoliko godina. Lou Williams je u Philadelphiji imao sustav stvoren za njegovu igru, a s obzirom na to kakva je gužva na guard pozicijama u Atlanti, teško je išta prognozirati. Devin Harris je igrao grozno prošle sezone, više ne zaslužuje ni da bude starter, a kamoli među glavnim igračima. I da nabrojimo timove na Istoku koji su bolji od Atlante:

Miami, Indiana, Boston, Brooklyn, Knicks, Philadelphia, Bullsi te su otprilike snažni isto kao i Bucksi, s kojima, kao što sam rekao, vjerujem da će se boriti za 8. mjesto.

tek sada smit postaje prva opcija. nama više izolacija na džonsona , pa kad ne ide baci loptu džošu, a on sa distance šuta i znamo kako to završi.
sada je lider ekipe džoš. tu je all star horford. oko njih fenomenalni šuteri. onda lu vilijams koji je najpotcjenjeniji igrač u ligi u ovakvom timu će još da napreduje, kad se skupi reket za onu dvojicu-znaš ti kolko oni otvaraju prostora. pa prošle godine je pargo izgledao kao ozbiljan igrač. ovo je idealna sredina za vilijamsa. devin heris u izlaznoj godini još uvijek je jako dobar, prošle godine je bio povrijeđen, u svakom slučaju, mnogo jači tim nego prošle godine.

ako se sjećaš na početku prošle godine svi su prognozirali da će hawksi završiti 7-8, na kraju su bili peti, sa puno izgubljenih utakmica u poslednjim sekundama , bez horforda cijelu sezonu i katastrofalnim džonsonom.
u ovom trenutku na istoku postoji samo jedan dominantan tim, ostali će morati da se dokažu u dugoj sezoni. ja bih stvarno volio da bruklin nešto napravi ove sezone, ali vidjećeš kako džonson usporava napad i koje je to mučenje dok se on ne namjesti za šut.

u svakom slučaju atlanta napokon ima poletan tim i može da igra košarku ko filadelfija prošle godine.
West
Denver Nuggets

on Sat Sep 29 2012, 00:34
Zabranjeno ponašanje

Na forumu je zabranjeno:
- Pisanje duplih postova
NBA Serbia

Sada administratori imaju opravdan razlog da urade ono sto je neophodno Bye
Sponsored content

View previous topicBack to topView next topic