Share
View previous topicGo downView next topic
sinisa123
Atlanta Hawks

Re: Josh Smith

on Sat Sep 29 2012, 00:37
kakvi dupli postovi? ako misliš na mene ili sky-a, bojim se da si nešto pobrko.
West
Denver Nuggets

on Sat Sep 29 2012, 00:40
Izvini nosim naocare pa nisam lepo video... Nisi ti pisao duple postove, nego troduple.
Mr. Striko
Brooklyn Nets

on Sat Sep 29 2012, 00:41
Ma ti si to lijepo objasnio.I istina je da vas je Jo usporavao.I istina je da bi trebalo da sve to bude malo atraktivnije.Ali i istina je da sam ti ja sve to isto pricao prosle godine i da si mi imao oci izvaditi.Nije Atlantin duo u reketu bas tako dobar druze.Malo su niski i procitani.Klupa vam je uska do bola.Morov,Korver,Stivenson,Petro,Haris...sve su to otpadi i ne kompletni i van forme igraci.
sinisa123
Atlanta Hawks

on Sat Sep 29 2012, 00:47
West wrote:Izvini nosim naocare pa nisam lepo video... Nisi ti pisao duple postove, nego troduple.

ovo u životu nisam vidio.

ovo je nba forum. znači, dolazimo da komentarišemo timove, trejdove, igrače, dajemo prognoze za sledeću sezonu...itd. i naravno da smo subjektivni jer svako od nas navijaju za pojedine timove. ako ti smeta, ti ignoriši, a ne ko neka baba na prozoru-eno ih dubli postovi-hapsiii

nema dečko ovde nikakvih duplih postova a i ako ih ima to nije tvoj problem.
West
Denver Nuggets

on Sat Sep 29 2012, 00:52
Prvo da ti objasnim da ne smes da komentarises dva puta za redom... Ne moraju dva posta da budu ista da bi bila dupla. Nego sve sto imas da kazes, kazes u jednom postu. Ako si zaboravio nesto da napises koristis opciju edit. A koliko vidim ti si gore to uradio par puta.

Druga stvar, ja sam na tvojoj strani, ali veruj mi da ce se naci neko ko ce te banovati. A ovi postovi gore su savrseni izgovori za to.

Treca stvar, Atlanta ce se boriti za osmo mesto na istoku svidelo se to tebi ili ne.

sinisa123
Atlanta Hawks

on Sat Sep 29 2012, 00:56
nikjov wrote:Ma ti si to lijepo objasnio.I istina je da vas je Jo usporavao.I istina je da bi trebalo da sve to bude malo atraktivnije.Ali i istina je da sam ti ja sve to isto pricao prosle godine i da si mi imao oci izvaditi.Nije Atlantin duo u reketu bas tako dobar druze.Malo su niski i procitani.Klupa vam je uska do bola.Morov,Korver,Stivenson,Petro,Haris...sve su to otpadi i ne kompletni i van forme igraci.

jesu njih dvojica niski, ali živimo u vremenu bez dominantnih centara. tako da od ovoga što imamo na istoku, njih dvojica su najdominantniji.

ja obožavam džoa. on je fenomenalan igrač dobili ste najboljeg čistog šutera svoje generacije. inače, u atlanti su ga zvali psiho jer po cijeli dan razmišlja o košarci. prošle godine je imao katastrofalnu sezonu, što ne umanjuje činjenicu da je sjajan. ali, jednostavno , bilo je vrijeme da ide dalje jer je gušio razvoj džoša smita. mislim, on ne može sam sebi da kreira šut, ali brate, kad uđe u seriju - to je ludilo.
e, sad je pitanje kako će to da funkcioniše sa deronom i ko će biti prva opcija. ako bude džo, očekuj dosta spore napade i dosadnu košarku.
Mr. Striko
Brooklyn Nets

on Sat Sep 29 2012, 01:13
On je tip igraca koji se meni ne svidja.Neki sut kao Pirs, a to nije nesto sto ubrzava igru i plasi protivnike.Uvijek ce Deron biti prva opcija.Atlanta i dalje ima problem sa klupom i to je osnova svega.Nisu Zaza i Petro neko ko treba da nadomjesti nedostatke vasih centara, a sve ovo na nizim pozicijama je taman za neku borbu za PO.Uvijek postoje i drugi faktori uspjeha , a Atlanta nema ni nnjih.(mislim na hemiju,uigranost itd)
Mr.Big Shot
Detroit Pistons
http://www.facebook.com/dragan.22

on Sat Sep 29 2012, 02:20
Jbt, citam ove postove i ne verujem... Pa pustite coveka na miru, valjda sme da izrazi svoje misljenje ma koliko nerealno ono zvucalo? Zato valjda i sluzi forum. I on navija za svoj omiljeni klub kao i svi mi ostali sa foruma... I ne hvatajte se za to da li on dolazi uvek pred pocetak sezone pa nestane, ili je napisao jednom dva-tri vezana posta pa sad neko kao treba da ga banuje zbog toga... Glare
dr Hofmann
Portland Trail Blazers

on Sat Sep 29 2012, 02:25
Po onome sto ja znam,a poznajem neke ljude koji su proveli godinu skolovanja gore,Atlanta je jako lijepo mjesto za zivot sto se toga tice.Multikulturalan grad sa prilicnim brojem desavanja.Ima masu stvari za vidjet i posjetit,ali opet je to blijedo u poredjenju sa iskusenjima grada u kojem je vec CP3,a i poznato je da se on i NY "vole".Ja licno mislim da su sanse ispod1% da ode u Hawkse.Posjeta im nije nesto,Bravesi i Falconsi su miljama ispred.Plus i najvaznije pitanje,a to su pare.Treba potpisat Smitha,dat Paulu max,vec imas Horforda sa 12 miliona i sta dalje?Previse je to para,a i nezvjesnosti za tim kao sto su Hawksi.Budi ti srecan ako Josh produzi.
SN10
Phoenix Suns

on Sat Sep 29 2012, 03:15
West wrote:Imamo i jednog aktivnog, ali taj navija za Denver.

sinisa123
Atlanta Hawks

on Sat Sep 29 2012, 04:43
SymphonyX wrote:Po onome sto ja znam,a poznajem neke ljude koji su proveli godinu skolovanja gore,Atlanta je jako lijepo mjesto za zivot sto se toga tice.Multikulturalan grad sa prilicnim brojem desavanja.Ima masu stvari za vidjet i posjetit,ali opet je to blijedo u poredjenju sa iskusenjima grada u kojem je vec CP3,a i poznato je da se on i NY "vole".Ja licno mislim da su sanse ispod1% da ode u Hawkse.Posjeta im nije nesto,Bravesi i Falconsi su miljama ispred.Plus i najvaznije pitanje,a to su pare.Treba potpisat Smitha,dat Paulu max,vec imas Horforda sa 12 miliona i sta dalje?Previse je to para,a i nezvjesnosti za tim kao sto su Hawksi.Budi ti srecan ako Josh produzi.

dobro si primjetio. oni su centar tog jugoistočnog kontinentalnog dijela usa. blizo je florida , a blizu i istočna obala, a posebno što živi puno crnaca.
e, sad, tačno je da su hawksi posljednji dvadeset godina u rupi, ali bitna stvar se desila ove godine a to je deni feri. ti znaš šta je on uradio sa jednim klivlendom koji je pojam za rupu u američkom sportu, a atlanta je daleko od toga. ono što je olakšavajuća okolnost je da niko sledeće godine polu ne može dati max bez trejda i raspadanja ekipe, a havksi mogu ladno ne jedan, već dva max ugovora.
uvijek postoji taj pritisak da se ide u veliku sredinu, ali mislim da kod igrača novac ipak igra ključnu stvar-imaš milion primjera. a posebno ako već oko sebe imaš napravljen tim. uostalom, vidim da si ti starija generacija, svojevremeno su igrači odlazili u sredine kao što su finiks koji je pustinji, ili hjuston koji su daleko od marketibilnih sredina zato što su dobijali debele ugovore i tamo pravili rezultate.
sinisa123
Atlanta Hawks

on Sat Sep 29 2012, 04:49
nikjov wrote:On je tip igraca koji se meni ne svidja.Neki sut kao Pirs, a to nije nesto sto ubrzava igru i plasi protivnike.Uvijek ce Deron biti prva opcija.Atlanta i dalje ima problem sa klupom i to je osnova svega.Nisu Zaza i Petro neko ko treba da nadomjesti nedostatke vasih centara, a sve ovo na nizim pozicijama je taman za neku borbu za PO.Uvijek postoje i drugi faktori uspjeha , a Atlanta nema ni nnjih.(mislim na hemiju,uigranost itd)

pirs je emocionalni lider a to džo nije bio i nažalost nikad neće biti. on je potpuno hladan. to je možda dobro kad se lomi utakmica, ali nikako za lidera koji ekipu treba da nosi na leđima.
naravno da je najvažnija hemija i da se neko ne povrijedi, a klupa nije ništa slabija od bilo koje druge ekipe na istoku.

Mr.Big Shot wrote:Jbt, citam ove postove i ne verujem... Pa pustite
coveka na miru, valjda sme da izrazi svoje misljenje ma koliko nerealno
ono zvucalo?
Zato valjda i sluzi forum. I on navija za svoj omiljeni klub kao i svi
mi ostali sa foruma... I ne hvatajte se za to da li on dolazi uvek pred
pocetak sezone pa nestane, ili je napisao jednom dva-tri vezana posta
pa sad neko kao treba da ga banuje zbog toga...

hvala na podršci , ne brinem ja mnogo zbog toga. prošle godine sam prognozirao da će biti treći na istoku, desila se horfordova povreda i skliznuli su na peto. sad ostajem pri istoj prognozi, pod uslovom da ostanu zdravi.
Krecko
Dallas Mavericks

on Sat Sep 29 2012, 07:56
Atalanta bi trebalo da je Las Vegas istoka i svetska prestonica gaziranih sokova, na NBA live 07 samo mi se Childers zalio na grad pa sam morao da ga trejdujem. Kad oni nisu nista uradili 2010 ili 11 nece ni sad.
Sky
San Antonio Spurs

on Sat Sep 29 2012, 08:59
sinisa123 wrote:

e, sad, tačno je da su hawksi posljednji dvadeset godina u rupi, ali bitna stvar se desila ove godine a to je deni feri. ti znaš šta je on uradio sa jednim klivlendom koji je pojam za rupu u američkom sportu, a atlanta je daleko od toga.

Što je to Danny Ferry napravio u Cavsima? Dovodio rotacijske igrače poput Delonte Westa i Anthonyja Parkera koji su bili 3. opcije u timu Cavsa, najbolji LeBronov suigrač je tada bio Mo Williams, i to mu je vjerojatno najbolja odluka koju je donio tamo, ali trebao je još prije dovesti Jamisona, koji se nije stigao prilagoditi igri Cavsa. Krcali su salary, nije ni čudno zašto LeBron nije ostao.

Mislim da je poznato da se Josh Smith i Al Horford ne slažu dobro. Kao prvo, obojica ne igraju svoje prirodne pozicije, dakle Josh Smith SF, a Al Horford PF. Nekoliko puta, dok je Al još bio zdrav, pokušalo se igrati tako, te je startni centar bio Jason Collins. Kao što ti je nikjov već napisao, tko će im igrati ako se jedan od te dvojice ozljedi? Na vanjskim pozicijama su vrlo duboki, to priznajem, ali u rijetko kojem timu bi Zaza i Petro bili zamjenski centri ako se netko ozljedi.
sinisa123
Atlanta Hawks

on Sat Sep 29 2012, 21:07
ušao je u finale sa kavsima. napravio je tim oko lebrona. mo vilijams je postao allstar-a realno, on nikada nije bio taj kvalitet.

slažu se, problem džoša je bio džo, sada je to završena priča. horford je centar u ovoj ligi, oni su pokušali nešto da eksperimentišu, ali odustali su. džoš može da igra i 3 i to je ok, posebno sada kada je došao toliver koji će igrati lažnu četvorku. ja se slažem da zaza nije nešto, ali kao i većina bekap centara u ligi.
4evaStK
Los Angeles Lakers
http://www.youtube.com/user/AllGodMix

on Fri Jan 18 2013, 01:31
Ovaj namestio neko sranje na treningu, izbacili ga napolje i jos je dobio kaznu jednu utakmicu da presedi XD
Evo im Gasol pa da zalijemo, ovaj bi bio najredovniji na treningu i kad je tu ne cuje se XD Laughing
sinisa123
Atlanta Hawks

on Fri Jan 18 2013, 10:25
bolje vam je da se ne zalećete. hawksi imaju tri pobjede u sezoni kad ne igra džoš (i to protiv tandera, klipersa i bruklina). on jako usporava igru u napadu, uzima katastrofalne šuteve koje uglavnom promašuje, a u odbrani ne pravi preveliku razliku. jednostavno, ekipa igra mnogo lošije kad je on na terenu. biće trejdovan sigurno, a gdje, to je sad pitanje. ja bi se čak kockao i uzeo kozinsa za njega.
LeBron
Cleveland Cavaliers

on Thu Feb 21 2013, 04:34
Mr.Big Shot
Detroit Pistons

on Fri Sep 20 2013, 14:31
“I’m just trying to polish up on things,” he said after working with assistant coach Rasheed Wallace on the perimeter and in the low post. “I’m trying to be more consistent on my mid-range and long-range jumper. I’ve been working on it hard each and every day here. “Rasheed has been teaching me some things that I need to know on the block; some veteran leadership from him. He has been able to show me some things. It’s always beneficial when you have a veteran guy who has played in the NBA and been successful and now they’re coaches. They can see things from a player’s and a coach’s standpoint.’’
Wallace said the key is to keep Smith in his comfort zone. “You don’t want him doing things he’s not used to doing,’’ Wallace said. “We’re trying to get him comfortable making the 15- to 18-foot jump shot.’’
E blago nama, jos ako ga Sheed ohrabri da uzima te suteve kao sto je on sam to radio na zalasku svoje karijere, onda nam se lose pise... Facepalm Laughing
4evaStK
Los Angeles Lakers

on Sun Feb 23 2014, 17:09
Meni je Smoove jedan od najboljih dunkera naseg vremena, sa tom njegovom velicinom kad poleti izgleda premocno  Respekt! 

Mr.Big Shot
Detroit Pistons

on Sun Feb 23 2014, 17:28
Jedino to i ume da uradi kako valja, i mozda ponekad da odigra koju dobru odbranu... Evo bas jednog sjajnog citata iz onog clanka koji sam ostavio malopre u temi Pistonsa:

In the past 16 games, he’s 5-for-41 on 3-pointers. At what point does he look at those numbers and think, hmm, maybe I’m no good at that? At what point does he alter his game just to halt the humiliation? He’s down to 22.5 percent for the season on 3-pointers, and his overall field-goal (41.7) and free-throw percentages (55.5) are abysmal too.
LeBron
Cleveland Cavaliers

on Sun Feb 23 2014, 17:30
Ja ne shvatam kako neko ko sutira bacanja 55% i pomisli da sutne van reketa a kamoli trojku. Ne, ja to ne mogu da shvatim. Laughing
Mr.Big Shot
Detroit Pistons

on Sun Feb 23 2014, 17:34
Pa stvarno je u pravu ovaj lik Wojnowski koji je pisao ovaj tekst i pita se kada ce covek da pogleda jednom te svoje brojke i da se zapita da li stvarno treba toliko da sutira sa distance... Covek je u poslednjih 16 utakmica pogodio 5 trojki iz 41 pokusaja! Facepalm
4evaStK
Los Angeles Lakers

on Sun Feb 23 2014, 17:40
Da stvarno je neverovatno to, ali stvar je u tome da on nema potrebe da sutira trojke, toliko je fizicki sposoban i moze cak i da napravi sebi ulaz da spusti loptu dole pa cak i iz niskog posta, sto da ne, iz raznoraznih kretnji posto je lik brzi od 80% krilnih centara u ligi, neverovatno je koliko lik nije iskoristio svoj potencijal, a bez problema moze da bude 20-10 igrac da ne glumi ove moderne krilne centre ala Kevin Love.
Jumpman
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

on Sun Feb 23 2014, 17:52
njega jednotstavno boli kurac u tome je najveci problem. zakuca dva puta na tekmi, sutne 10ak uzasnih suteva i on je zadovoljan.
Sponsored content

View previous topicBack to topView next topic