Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 9 of 11]

201 Re: Stephen Curry on Sat Dec 19 2015, 12:03

Jaz

Global Moderator
Global Moderator

Mogu da zamislim koliko ce klinaca krenuti da rade ovakve vezbe Very Happy

5:08 Muzika  Muzika  Muzika

View user profile

202 Re: Stephen Curry on Sat Dec 26 2015, 14:44

SN10

Moderator
Moderator
Steph Curry’s great. Steph Curry’s the MVP. He’s a champion. Understand what I’m saying when I say this. He’s hurting the game. And what I mean by that is that I go into these high school gyms, I watch these kids, and the first thing they do is they run to the 3-point line. You are not Steph Curry. Work on the other aspects of the game. People think that he’s just a knock-down shooter.

Idi useri se...

View user profile

203 Re: Stephen Curry on Sat Dec 26 2015, 16:26

SrbijaDoTokija

NBA Player
NBA Player
Ja ako budem nesto komentarisao zvucacu kao hejter al neka..
Kari jeste trenutno no.1 sto se tice mvp power rankinga nekog, al da napravimo par cinjenica
Da ga stavis u prosloginji tim Klivlenda bez 2 povredjena superstara(love i irving) Curry ne bi mogao onako da nosi sakat tim kako je Lebron
Sixersi iz 2001, zameni mesta Karija i Ajversona, da Kari nosi taj tim, ti do plejf ofa ne bi stigli, ono sto hocu reci da je GM ovde pravi MVP sto je tako sistemski ukomponovao ekipu do savrsenstva, igraju najbolju kosarku vec 2 god.

View user profile

204 Re: Stephen Curry on Sat Dec 26 2015, 17:28

Sugar

Administrator
Administrator
ne laprdaj

View user profile http://www.nba-serbia.net Online

205 Re: Stephen Curry on Sat Dec 26 2015, 17:42

SN10

Moderator
Moderator
ta poredjenja ne mogu da budu validna zato u 99 % slucajeva imaju isti rezultat a to je : 

Igrac X ne bi mogao da uradi ono sto je igrac Y (mozda losiji igrac od njega) uradio pre 5-10 godina.. Don\'t know

Ne treba ceprkati po detaljima,proslosti i cemu sve ne.. Trenutno je najbolji igrac na svetu i to je to.

A Mark Jackson je idiot..

View user profile

206 Re: Stephen Curry on Sat Dec 26 2015, 17:52

West

NBA Superstar
NBA Superstar
poslednji put kada sam proverio, sutiranje trojki je bilo dozvoljeno u kosarci

View user profile Online

207 Re: Stephen Curry on Sat Dec 26 2015, 17:58

SrbijaDoTokija

NBA Player
NBA Player
A nije laprdanje kad ceo svet komentarise '96 Bullse sa Warriorsima, nzm cemu dupli standardi..

View user profile

208 Re: Stephen Curry on Sat Dec 26 2015, 18:01

SN10

Moderator
Moderator
@West

i radije cu da gledam mlade kosarkase koji ce da sutiraju trojke kao Kari ( ili makar upola tako) nego sve one propale talente koje smo proteklih godina gledali po YT koji iskljucivo znaju da zakucaju loptu..i to je to..

jos jaci mi je komentar ovog..strucnjaka nekog vazdan

"Mark Jackson will get killed for saying that because he’s Mark Jackson but I’m not sure I want to see hoops evolve to just 3-point shots"

ako se ljudima kosarka Stefa Karija (a i Warriorsa) svodi iskljucivo na sutiranje trojki onda ja gledam pogresnu kosarku ocigledno..

edit: ispod ovog iskopiranog tvita je lepo objasnjeno sve

http://bleacherreport.com/articles/2602411-mark-jackson-comments-on-how-steph-curry-is-hurting-the-game

View user profile

209 Re: Stephen Curry on Sat Dec 26 2015, 18:11

West

NBA Superstar
NBA Superstar
Ne moze neko da bude toliko popularan, a da ne izazove gnev odredjene grupe ljudi. Brajant je sebican, LeBron je izdao Klivlend - udri po njima!

Kariju (barem trenutno) ne mogu da nadju nesto zbog cega bi ga ljudi zamrzeli, pa onda traze dlaku u jajetu. Ali ovo deluje dosta jadno da ti nekoga kritikujes zato sto ga klinci kopiraju.

View user profile Online

210 Re: Stephen Curry on Sat Dec 26 2015, 18:20

4evaStK

Hall Of Fame
Hall Of Fame
Pa da ali mozda je u Americi tako, ovde sigurno nije.
Sigurno da se i ovde klinci loze na Stefa sto je i logicno jer lik kida, ali niko ga ne kopira i ne igra tako, to mozda na nebitnim basketima, a u ovim cak i nizeligaskim tekmama ja nisam video da je neko potegao tricu kao Stef, jer se zna sta sledi ako uradis tako nesto.

View user profile http://www.youtube.com/user/AllGodMix

211 Re: Stephen Curry on Tue Dec 29 2015, 09:42

Jaz

Global Moderator
Global Moderator

View user profile

212 Re: Stephen Curry on Tue Dec 29 2015, 09:53

LeBron

Chat Animator
Chat Animator
Jebote... Ovo je strasno.

View user profile

213 Re: Stephen Curry on Thu Dec 31 2015, 10:11

Jaz

Global Moderator
Global Moderator
http://www.sbnation.com/lookit/2015/12/22/9880402/stephen-curry-best-calendar-year-ever-riley-mvp-golden-state-warriors-curse-dad-toilet

View user profile

214 Re: Stephen Curry on Thu Dec 31 2015, 15:57

SrbijaDoTokija

NBA Player
NBA Player
Ja ne znam gde je onaj Drejmon Grin, igrac koji je top 10 u ligi, ispod proseka je kad nema Karija i Barnesa... sistemski igrac i to je dokazano

View user profile

215 Re: Stephen Curry on Thu Feb 04 2016, 09:32

Jaz

Global Moderator
Global Moderator

View user profile

216 Re: Stephen Curry on Thu Feb 04 2016, 11:15

Sugar

Administrator
Administrator
bukvalno sam prebacivao izmedju majamija i tekme iz minuta u minut, nisam znao sta da gledam Very Happy kako je krenuo jbt, mislio sam da obara kobija sigurno. verovatno najiscekivaniji rekord koji cekam da padne je da neko ubode 13 trojki na tekmi Very Happy

View user profile http://www.nba-serbia.net Online

217 Re: Stephen Curry on Thu Feb 04 2016, 12:02

Jaz

Global Moderator
Global Moderator
Ima da se stvori neki Kori Bruer koji ce to da uradi na nekoj tekmi koju niko ziv ne gleda i opet ce kurac da bude Very Happy

View user profile

218 Re: Stephen Curry on Thu Feb 11 2016, 01:11

Jaz

Global Moderator
Global Moderator
http://espn.go.com/nba/story/_/id/14750602/how-golden-state-warriors-stephen-curry-got-best-worst-ankles-sports

View user profile

219 Re: Stephen Curry on Fri Feb 26 2016, 07:31

Jaz

Global Moderator
Global Moderator
Nerealno, ali nerealno...

51 poen, 20-27 iz igre, 10-15 za tri, 7 skokova i 8 asistencija

View user profile

220 Re: Stephen Curry on Fri Feb 26 2016, 11:52

Nele

Počasni član foruma
Počasni član foruma
Dosadno

View user profile

221 Re: Stephen Curry on Fri Feb 26 2016, 22:38

Jaz

Global Moderator
Global Moderator
http://www.slamonline.com/nba/steve-kerr-dismisses-oscar-robertson-saying-he-could-stop-stephen-curry/#r3oC9WKqs4AeWhgR.97

View user profile

222 Re: Stephen Curry on Sat Feb 27 2016, 00:15

Legolas

NBA Superstar
NBA Superstar

View user profile

223 Re: Stephen Curry on Sat Feb 27 2016, 00:19

gambino

All-Star
All-Star
Tako je Legi,samo da Simons dodje u Filu pa ce za 2,3 godine urnisati Ratnike.

Alo GSW jebace vas ludi Siksersi!

View user profile Online

224 Re: Stephen Curry on Sat Feb 27 2016, 04:38

4evaStK

Hall Of Fame
Hall Of Fame
Pocecu da ga hejtujem samo zbog novinara majke mi, znaci decko kida nema tu sta, ali kakve sve stvari citam ovo je strasno, tipa ovo sto radi nikad nije vidjeno, ove serije sa 50+ i tako to, pa od kad su ovi poceli da prate NBA ja ne znam stvarno  Ne znam
Jel imao Kobi 2008 tamo 4-5 vezanih sa 50, 60 plus poena sve pobede, mislim da Kari to uradi danas da bi pao internet, prebrzo ljudi zaborave.
Sigurno ima jos neko jos bolesniji streak, ali ovo mi je prvo sto sam se setio, samo da nadjem statse video sam negde na tviteru pa cu okaciti.

View user profile http://www.youtube.com/user/AllGodMix

225 Re: Stephen Curry on Sat Feb 27 2016, 08:53

Jaz

Global Moderator
Global Moderator
Sto bi se nervirao i njega hejtovao kad izvestavaju neobrazovani magarci koji traze sto vise klikova i sto veci reach?

Ja samo iskuliram takve naslove. Cinjenica jeste da lik menja nacin na koji se igra kosarka, tj. ne menja ga u fazonu da svi to rade, nego je kao neki glitch u stvarnom svetu, ne moze mu niko nista i nikakve taktike tu nema za odbranu. Osim ako Pop ne odradi neku nevidjenu magiju.

View user profile

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 9 of 11]

Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next