Share
Go down
Zola
San Antonio Spurs
http://www.nba-serbia.net

Re: Chicago Bulls vs Indiana Pacers - EAST 1st Round

on Sun Apr 17 2011, 12:09
SymphonyX wrote:E jesu kretencine ovi Pacersi,pa to je za pricu.98-88,sjajni Granger i Tyler i onda potpuni pad.Tyler pogodi 3 nemoguca suta pa onda promasi lagano polaganje na 6 razlike,Granger uzima 2 kriminalno selektirana suta,Hibbert masi bacanje.Evo kako ja vidim covjeka koji ce dobit MVP nagradu.Zaleti se sa 10 metara u najvecu guzvu,baci krompir pa ako udje,udje ako ne,bacanja,svaki napad.Danas je sutirao preko 20.Eventualno sutne tricu i promasi ih 10 kao veceras.Posle se ljudi pitaju zasto su poznavaoci koji prate NBA duze vrijeme razocarani danasnjim izgledom lige.

Realno sve si rekao, sve. Ali ako pogledaš ostale, Rose je bio jedini pravi kandidat za MVP.
Inače, nisam gledao utakmicu ali sudeći po komentarima ostaje velika žal što Indiana nije napravila brejk ovde. Sad
predator122
Chicago Bulls

on Tue Apr 19 2011, 00:04
Naravno da ce se zaletati Rouz na desetoricu jer on to radi, to je njegov stil igre, to je radio tokom cele sezone, polagao je preko centara, izmedju Dvejna Vejda i Lebrona Dzejmsa zajedno, izvlacio je nemoguce suteve i to mu dodje kao dobar dan. On koristi brzinu, agilnost, i cinjenicu da polaze fantasticno loptu. I sta sad tu nije uredu? Onaj ko ume da gadja trojke gadjace ih, onaj ko ume preko trojce da zakucava zakucavace, onaj ko je zver u niskom postu bice dominantan u niskom postu. Ako ga neko Rouza ostavi samog na poludistanci i to ce pogoditi. A trojke mu nisu jaca strana ali i taj segment igre je popravio. Ipak mu je ovo 3. godina u NBA ligi. Prosle sezone Hauard je imao 20 poena u proseku pa je radio na post igri pa je sada imao 6 poena vise u proseku po utakmici. To je kosarka, stalno napredovanje, pogotovo u NBA kad dodjete iz koledza poprilicno sirovi u nekim pogledima.
4evaStK
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

on Tue Apr 19 2011, 11:21
jel moguce da je Korver opet bukvalno stavio tacku na utakmicu bas kao i u prvoj utakmici... Facepalm
-the lood-
Utah Jazz

on Tue Apr 19 2011, 11:31
Bullsi ne bi trebali predstavljati problem nekoj ozbiljnijoj ekipi Ne znam
4evaStK
Los Angeles Lakers

on Tue Apr 19 2011, 11:51
-the lood- wrote:Bullsi ne bi trebali predstavljati problem nekoj ozbiljnijoj ekipi Ne znam

naravno da ne, ali imaju bas bas otvoren put do finala istoka, jer se ukrstaju sa atalantom ili orlandom gde ja ipak mislim da imaju sanse da prodju protiv koga god da igraju, dok su druga dva para boston i miami, koji bi ja sam gotovo siguran dobili bullse, uglavnom jedno mesto je vec skoro osigurano u finalu a to je cikago, sad samo jos da vidimo hoce li im protivnik biti boston ili miami. kafa
Uros12
New York Knicks

on Tue Apr 19 2011, 12:22
Ovaj Rose igra sve bolje i bolje,ali moraju i ostali da se trude.Ponekad mi se cini ko da igra na 2 pozicije.
predator122
Chicago Bulls

on Tue Apr 19 2011, 15:37
zanimljiva statistika koja sve govori zasto Rouz (izmedju ostalog) zasluzuje MVP titulu - on tokom sezone sutira 67% u clutch situacijama

sto se tice sinocne tekme, neverovatno da su Bullsi izgubili 22 lopte. bukvalno da nije Rouza koji je opet dao 36 poena Indijana bi vodila 2-0 u seriji
Mr. Striko
Brooklyn Nets

on Tue Apr 19 2011, 22:02
Nedje prije u temi bulsa pricalo se o tome.Njima hvali i klupa i sg klasicni x2.
Jednostavno Rose svojom explosivnom igrom nadoknadi taman dvije pozicije kao sto neko rece.
UrosC
Chicago Bulls

on Wed Apr 20 2011, 12:45
4-0 za Bulls!! Rose MVP!
Chicago do pobede !
Najace bi bilo kad bi se u finalu sastali Lakers-Bulls ko pre 20 godina!
BULLS
darkoRSJJ
Atlanta Hawks

on Thu Apr 21 2011, 14:42
Lepo Colison cuva D Rosea Very Happy
salim se... videcemo veceras pravi kvalitet Bulsa na gostovanju...
Samurai
Minnesota Timberwolves

on Fri Apr 22 2011, 10:39
Rose 4-18 Facepalm
Jumpman
Miami Heat

on Fri Apr 22 2011, 10:53
cikago ispada u sledecoj rundi ako nastavi sa ovim igrama.
LeBron
Cleveland Cavaliers

on Fri Apr 22 2011, 11:05
Seljak wrote:cikago ispada u sledecoj rundi ako nastavi sa ovim igrama.

I ja to mislim. Orlando to gazi u 5-6 utakmica.
Ja stvarno ne znam zasto se svi toliko loze na Rouza. Pa pogledajte mu statistiku od sinoc. Sut iz igre 4-18, bacanja 13-15. Samo se zabija pod kos i sviraju faulove nad njim. Cak su i komentatori rekli u poslednjem napadu Bulsa, da je Rouz krenuo na ulaz kako bi,ako promasi, ipak napravio i pritisak na sudije da mu dosude penale. Izes ti tu igru.
Navijam protiv Bulsa, ne volim nesto Rouza. To sve stoji. Ali, onakva igra je odvratna. To ce reci i najveci fanovi Cikaga.
Jumpman
Miami Heat

on Fri Apr 22 2011, 11:10
IzzyGnR
Memphis Grizzlies

on Fri Apr 22 2011, 12:04
Chicagu ne lezi Indiana tokom cele ove sezone nikako,uvek su se patili.Tako da mi ne iznenadjuju ovakve utakmice.
4evaStK
Los Angeles Lakers

on Fri Apr 22 2011, 13:08
Koliko su svi favorizovali bullse, ovo je smesno, ne kazem ja imaju 3-0 u seriji ali svaka bozija utakmica se resavala u poslednjem minutu utakmica protiv indiane... Ne znam
SN10
Phoenix Suns

on Fri Apr 22 2011, 18:52
Covek bi pomislio da bi posle ovakve rouzove partije na nba.com malo stali sa svrsavanjem po njemu....ali nisu
-the lood-
Utah Jazz

on Fri Apr 22 2011, 18:56
Ovo postaje jadno (to u vezi Bullsa,Rose-a i nba.com ).Nadam se da će ih u sljedećoj rundi neko počistiti kafa
johnny24
Los Angeles Clippers

on Fri Apr 22 2011, 20:19
-the lood- wrote:Ovo postaje jadno (to u vezi Bullsa,Rose-a i nba.com ).Nadam se da će ih u sljedećoj rundi neko počistiti kafa

I ja se nadam, a posebno bi mi bilo drago ako bi ih upravo Orlando pocistio. kafa
Zola
San Antonio Spurs

on Sat Apr 23 2011, 00:37
Pa čim u reket stane neko drvo (Howard bi bio savršen primer), Rose najverovatnije neće ni moći toliko da se osloni na prodor, mada kako mu sviraju ove godine...
Teodosic
Los Angeles Clippers

on Sat Apr 23 2011, 11:36
Rose ce da da 30 poena cak i ako Howard bude stajao u reketu
SN10
Phoenix Suns

on Sat Apr 23 2011, 12:23
zato sto ce 97 puta sutirati slobodna bacanja Don\'t know
IzzyGnR
Memphis Grizzlies

on Sat Apr 23 2011, 13:03
Evo zasto se toliko puta Rose nalazi na linija za slobodna bacanja.Verujem da vam nije dovoljno pa cu zbog toga postaviti jos u toku dana.Napominjem,ja ne navijam za Chicago,niti mi je Rose nesto posebno drag,samo sam objektivan.

Zola
San Antonio Spurs

on Sat Apr 23 2011, 13:09
Pa dobro, jesu to bacanja (no ipak se svira u njegovu korist najviše, ali zanemarimo sada to), ali sam stil igre Rosea nikako ne odgovara zvanju playmakera.. on je čist fizikalac.
IzzyGnR
Memphis Grizzlies

on Sat Apr 23 2011, 13:30
Laza wrote:Pa dobro, jesu to bacanja (no ipak se svira u njegovu korist najviše, ali zanemarimo sada to), ali sam stil igre Rosea nikako ne odgovara zvanju playmakera.. on je čist fizikalac.

Nije mozda odlican plej,ali igrac jeste.Od svoje ekipe je napravio najbolju u sezoni.Mislim da bi svaka ekipa htela ima takvog igraca na koga se moze toliko osloniti.
Sponsored content

Back to top