Share
Go down
darkoRSJJ
Atlanta Hawks

Re: Oklahoma City Thunder vs Denver Nuggets - WEST 1st Round

on Tue Apr 26 2011, 16:14
Lawson wrote:Jbt ovaj rezultat je komotno mogao biti 3-1 za denver
pa pogledajte samo 1 i 3 utakmicu....lagano smo i mi mogli da dobijemo Sad

isto tako je sinoc moglo sve da se zavrsi... svejedno gotovo je sve prekosutra...
Lawson
Denver Nuggets

on Wed Apr 27 2011, 18:53
Veceras se vracamo na 3-2 Very Happy Very Happy
Jumpman
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

on Wed Apr 27 2011, 19:05
moj ortak veruje da ce denver ovde pobediti 4-3. isti taj ortak je 2005. rekao da ce grcka osvojiti EP u kosarci mesec dana pre nego sto je prvenstvo uopste pocelo
Zola
San Antonio Spurs

on Wed Apr 27 2011, 19:10
I ja nekako priželjkujem da će Denver da se vrati ili pak uzme brejk večeras i smanji na 3-2 i onda kod kuće izjednači... Nije nemoguće.
Lawson
Denver Nuggets

on Wed Apr 27 2011, 19:12
Pa ako pogledas prvu,trecu,cetvrtu utakmicu uopste nije nemoguce...sve su izgubljene u zadnjim sekundama
tako da ako bzudemo u egalu mozda budemo imali vise srece pa dobijemo Very Happy
4evaStK
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

on Thu Apr 28 2011, 04:34

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Zola
San Antonio Spurs

on Thu Apr 28 2011, 10:35
Evo kraja ove serije. Reklo bi se potpuno zasluženo ide u Oklahomu.. Realno jesu sve utakmice odlučivane u poslednjih nekoliko sekundi, ali taj gas koji Oklahoma na kraju da nije sigurno slučajan. I opet dolazimo do one priče da Denver nema lidera koji će da stisne muda i podigne moral ekipi.. VIdeli ste juče da su čistu prednsot na kraju izgubili (dobro Durant ih je razbio na kraju).. Na kraju imaju napad za produžetak i naravno Aflalo promašuje..
Westbrook opet katastrofalno odigrao.. JA stvarno ne znam šta on hoće, počinje strašno da me nervira.. Ali zato šta reći za Duranta koji je bukvalno pokidao Nuggetse na kraju.. Respekt! Realno celu seriju je odigrao na visokom nivou.. Ibaka jednostavno vladar reketa, juče 9 bandži ako dobro mislim..
Oklahoma se čini zanimljivo, sledeću ide na Memphis ili Spurse i sigurno ih izbacuje. Osigurano finale zapada za mlade Thundere koju su, čini se, konačno sazreli..

Oklahoma City Thunder Wins Series 4-1
Strax
Sacramento Kings

on Thu Apr 28 2011, 10:59
I očekivao sam da Thunderi dobiju ovu seriju, 4-1 jeste na prvi pogled ubedljiva pobeda, ali kada se pogledaju pojedinačno rezultati u svakoj, očito je da je moglo vrlo lako da se završi i drugačijim ishodom. Zato kada su se utakmice lomile, Durant je u takvim završnicama iskusniji od čitavog tima Denvera. Ovim rečima veličam i njega, ali isto tako i umanjujem Nuggete. Jedino u drugom meču je OKC održala košarkašku lekciju, i to pošteno ... Onako ubedljive momente i serije kakve je OKC tada imao, nisam video dosada u ovogodišnjem Play-offu. Ubiše ih presingom, stealovima, dok su igrači Nuggetsa samo ređali grešku za greškom. Tada im je i moral drastično pao , tako da posle nije bilo lako otići u Denver i odigrati dve kvalitetne utakmice.
I sinoć su u završnici imali prednost koju su morali da održe, sve dok se Durant nije umešao. Nekada protiv takve sile ne možeš ništa, ali velike ekipe sa velikim trenerima na kormilu obično nađu povoljnije rešenje. A jesu li Nuggetsi velika ekipa?
Jumpman
Miami Heat

on Thu Apr 28 2011, 11:42
Jumpman
Miami Heat

on Thu Apr 28 2011, 12:04
da je denver igrao u ovom sastavu od pocetka sezone mozda bi se druga pesma pevala.
Zola
San Antonio Spurs

on Thu Apr 28 2011, 12:51
Biće oni opasni sledeće godine..
darkoRSJJ
Atlanta Hawks

on Sat Apr 30 2011, 17:58
Strax wrote:I očekivao sam da Thunderi dobiju ovu seriju, 4-1 jeste na prvi pogled ubedljiva pobeda, ali kada se pogledaju pojedinačno rezultati u svakoj, očito je da je moglo vrlo lako da se završi i drugačijim ishodom. Zato kada su se utakmice lomile, Durant je u takvim završnicama iskusniji od čitavog tima Denvera. Ovim rečima veličam i njega, ali isto tako i umanjujem Nuggete. Jedino u drugom meču je OKC održala košarkašku lekciju, i to pošteno ... Onako ubedljive momente i serije kakve je OKC tada imao, nisam video dosada u ovogodišnjem Play-offu. Ubiše ih presingom, stealovima, dok su igrači Nuggetsa samo ređali grešku za greškom. Tada im je i moral drastično pao , tako da posle nije bilo lako otići u Denver i odigrati dve kvalitetne utakmice.
I sinoć su u završnici imali prednost koju su morali da održe, sve dok se Durant nije umešao. Nekada protiv takve sile ne možeš ništa, ali velike ekipe sa velikim trenerima na kormilu obično nađu povoljnije rešenje. A jesu li Nuggetsi velika ekipa?

do ove serije Durant je odigrao 5 plej of meceva,sa druge strane JR Smit 35(tu ulazi i finale zapada),Nene 44,Martin 89,da ne nabrajam dalje shvatio si poentu... samo reci on je vrhunski igrac...
sa ostatkom posta se slazem...
Lawson
Denver Nuggets

on Sat Apr 30 2011, 18:02
Razlika izmedju duranta i te trojice sto si nabrojao:
1.Durant za razliku od smitha igra preko 40 minuta dok ovaj jedva 20 dobije...jedino ako ga krene malo...
2.Durant za razliku od nene.a pogadja sa svih pozicija dok ovaj samo pod kosem i malo dalje...
3.Durant za razliku od k.marta isto pogadja sa svih pozicija dok martin pogodi tricu jedino ako ga bas usere..a sa onakvim izbacajem neznam kako ista pogodi...tj. kako se ne nadje neki da ga svaki sut polijepi...e sad ti meni reci..u presudnim trenutcima jeli bolje imati dobrog sutera sa svih pozicija ili dobrog igraca pod kosem...pogotovo ako gubis 3-4 razlike Wink
Samurai
Minnesota Timberwolves

on Sat Apr 30 2011, 18:08
Seljak wrote:da je denver igrao u ovom sastavu od pocetka sezone mozda bi se druga pesma pevala.

Pa da, nebi ni usli u PO XD
SN10
Phoenix Suns

on Sat Apr 30 2011, 18:09
nisi mogao vise odvaliti ovo awesome
Samurai
Minnesota Timberwolves

on Sat Apr 30 2011, 18:14
Da se kladimo da sledece godine play offa videti nece? XD
Sponsored content