Share
Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Ћира
Portland Trail Blazers

Re: Rajon Rondo

on Sun May 23 2010, 10:26
KG 5 wrote:rondo sledece sezone biti njima svima cale, a ove sezone deron je samo vise imao vise poena u proseku od ronda, ostalo nista.

edit: ali svak ima svoj ukus. Smile

Pogledaj ti koga Deron, a koga Rondo ima u ekipi, pritom D-Will ima oko 10 asistencija po mecu, a sut i ulaz su mu savrseni.O krosoveru da ne pricam...jedino sto je Rondo brzi, samo time moze da se pohvali...
Strax
Sacramento Kings

on Sun May 23 2010, 10:34
Rondo je duplo bolji defender, takođe i all-around igrač... istina da Rondo ima bolje saigrače pored sebe, zato i jeste i dalje iza D Willa, Paula i Nasha, ne daleko, ali dovoljno da ne možemo još da ga stavljamo u njihov rang.
Rondo je čak sad i postao možda i glavni igrač Kelta, al to je zato što je "najsvežiji", najmlađi, i što u Keltima makar 6 igrača donese skoro pa isti doprinos... ja ga itekako gotivim, ali ako ćemo realno, još ne možemo da govorimo o Rondu kao najboljem playu lige.
Ћира
Portland Trail Blazers

on Sun May 23 2010, 10:40
On za mene stoji kao treci plej lige.
All-round igrac sa ocajnim procentom suta...nesto tu smrdi strax...jos je on mlad ima vremena, ali deron je za njega trenutno pojam...
Strax
Sacramento Kings

on Sun May 23 2010, 10:43
Ћира wrote:On za mene stoji kao treci plej lige.
All-round igrac sa ocajnim procentom suta...nesto tu smrdi strax...jos je on mlad ima vremena, ali deron je za njega trenutno pojam...

Pa ne može sve da ima idealno... Kidd ima slično loš šut kao Rondo, a smatra se za jednog od najboljih all-around igrača, ikada!
Ћира
Portland Trail Blazers

on Sun May 23 2010, 10:52
Kidd ima odlican sut za tri, a kada je bio na vrhuncu sutirao je jedno 16x bolje od ronda...
-the lood-
Utah Jazz

on Sun May 23 2010, 11:06
Slažem se sa Ćirom u vezi svega šta je napisao kafa
Strax
Sacramento Kings

on Sun May 23 2010, 11:18
Ћира wrote:Kidd ima odlican sut za tri, a kada je bio na vrhuncu sutirao je jedno 16x bolje od ronda...

Pa dobro, jeste...al, all-around igrač ne mora da u svim segmentima bude idealan... samo, u što više njih bude dobar, to je bolji all-around igrač... zato i jeste Kidd bolji a-a igrač od njega, ali je i Rondo od D Willa!
Ћира
Portland Trail Blazers

on Sun May 23 2010, 11:30
Nije...
Nije D-Will toliko jadan u odbrani, sta vise sasvim je ok, za razliku od suta Ronda koji je kao kod nekog krilnoc centra.
ljebac
New Orleands Pelicans

on Sun May 23 2010, 12:36
ali taj sut rondo nadoknadjuje brzinom, jakom odbranom, neverovatnim prodorom. . Samo jos da dodam, secate li se h.o.r.s.e takmicenja ove godine, pa sta je rondo sve pogodio. . Znaci ima dobar sut, samo jos malo sigurnosti fali. .
-the lood-
Utah Jazz

on Sun May 23 2010, 12:44
Rondo ima bolju odrbanu i brži je.D-Will ima bolji šut,bolju kontrolu,bolji asistent,bolji skorer tj. BOLJI IGRAČ kafa
Ћира
Portland Trail Blazers

on Sun May 23 2010, 13:25
ljebac wrote:ali taj sut rondo nadoknadjuje brzinom, jakom odbranom, neverovatnim prodorom. . Samo jos da dodam, secate li se h.o.r.s.e takmicenja ove godine, pa sta je rondo sve pogodio. . Znaci ima dobar sut, samo jos malo sigurnosti fali. .

Jedno je horse drugo je utakmica...nije isto...
Strax
Sacramento Kings

on Sun May 23 2010, 13:27
Vidi se protiv Cavsa kako ga je Parker puštao...odmakne mu se 2 metra, ovaj ima čist šut za tri, al ne sme da šutne... slično ga je čuvao i LeBron, jedino što je West bio agresivan kolko tolko, al tad ga je nekoliko puta Rondo i probio...
kad ostaviš Ronda na šutu, on ima kao što sam već rekao otvorene passing lanes, i uvek može da nađe nekom da asistira....pogotovo Allenu, kad ovaj izađe iz blokova...
Jumpman
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

on Sun May 23 2010, 13:36
cisto sumnjam da bi se deron snasao ovako u bostonu ko rondo. oboijicu ih podjednako volim ali trenutno je rajon bolji.
Ћира
Portland Trail Blazers

on Sun May 23 2010, 13:40
Ja cisto sumnjam da bi se Rondo snasao u Juti...to nije merilo, obojici su ,,usadili" specifican stil igre u glavu.

Last edited by Ћира on Sun May 23 2010, 13:45; edited 1 time in total
Jumpman
Miami Heat

on Sun May 23 2010, 13:42
koliko ste vi nerealni kad volite nekog igraca, tim sta god. ti si tu na prvom mestu. Laughing
Ћира
Portland Trail Blazers

on Sun May 23 2010, 13:44
Volim ja i jednog i drugog...zar ti mislis da bi Dzezeri uspeli da trce za Rondom scratch
Jumpman
Miami Heat

on Sun May 23 2010, 13:49
meni rondo igleda kao plej koji moze lako da se prilagodi svakom tipu igre dok mi deron izgleda kao da bi u svakom timu isto igrao. ne znam tako mi deluje. i ja ih volim oboje ali trenutno mi je rajon bolji za nijansu.
Ћира
Portland Trail Blazers

on Sun May 23 2010, 14:05
Nzm, ja imam neki utisak da bez brze igre Rondo ne bi mogao ovakve rezultate da postize...mozda gresim, ko ce ga znati Ne znam
stefan23
Detroit Pistons

on Sun May 23 2010, 14:11
Ma dobar je Rondo pre svega je borac ali nije u prva 10 igraca lige.
4evaStK
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

on Sun May 23 2010, 14:48
stefan23 wrote:Ma dobar je Rondo pre svega je borac ali nije u prva 10 igraca lige.

isto misljenje
Jumpman
Miami Heat

on Sun May 23 2010, 14:56
Ћира wrote:ali deron je za njega trenutno pojam...
o boze sta sve necu cuti ovde.
tek sad videh ovu glupost.
Ћира
Portland Trail Blazers

on Sun May 23 2010, 15:03
Za mene je Deron bolji, nisam raspolozen da ulazim u raspravu, oba igraca imaju svoje mane, samo sto ja mislim da ih Deron ima mnogo manje.
Jumpman
Miami Heat

on Sun May 23 2010, 15:05
aha znaci pre 5 sati je deron bio pojam za ronda a sad samo ima malo vise mana od derona. bravo.
Ћира
Portland Trail Blazers

on Sun May 23 2010, 15:18
Kako se meni cini napisao sam da Deron ima mnogo manje mana, a ti ako ne vidis dobro slobodno se priblizi ekranu...
Sponsored content

Back to top