Share
Go down
Sylar
Los Angeles Lakers

Re: Los Angeles Lakers vs Dallas Mavericks - WEST 2nd Round

on Sat May 07 2011, 02:07
pfc.tomcat wrote:Haj'mo šampioni... Pokažite da zaslužujete to što ću večeras ostati budan i pratiti prenos... GO

idemoooo Smile))
4evaStK
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

on Sat May 07 2011, 05:36
mrs mater vam jebem, onda nama serete da nam sudije pomazu walldzomba
dr Hofmann
Portland Trail Blazers

on Sat May 07 2011, 06:14
Zavrsnice prvog i trece meca su nesto najgore sto su Lakersi odigrali u poslednjih par godina Laughing Ova je smijurija.7 poena u poslednjih 5 minuta,serija 11-0 Laughing Sto je najgore od svega,covjek bi pomislio da Mavsi igraju spektakularnu kosarku,a oni sasvim prosjecno igraju XD
4evaStK
Los Angeles Lakers

on Sat May 07 2011, 06:18
ja da ostajem do 6-7 sati pre podne budan, neka hvala....za ovu sezonu je dosta, a zivci su mi otisli u kurac. sutra u pola 10 utakmica gledacu posto nije uopste kasno, ali ostalo mi je jako malo vere u ovaj tim i u prolazak u sledecu rundu, jer ko je gledao vecerasnji mec jasno mu je o cemu pricam.
nikako ne smemo da se predamo sutra i izadjemo samo da bi se zvalo da smo odigrali utakmica, moramo odigrati na pobedu iako ja verujem da smo u ocima mnogih vec otpisani,ali i dalje imam vere, ali evo simfoni moze da potvrdi kakve zavrsnicu smo igrali i zasto se ovoliko nerviram posto je i on gledao utakmicu....
Zlaja41
Dallas Mavericks

on Sat May 07 2011, 06:23
Peja je junak,on je izvukao Mevse neverovatnim sutevima,Lejkersi se usrali na kraju,a sto se sudjenja tice sasvim je na mestu bilo,jos su Mevsi osteceni onom prilikom kad je Blake izbio loptu,a dosudjena bila Lejkersima...3-0,kaze Dirk we gonna go for it,idemoooo po metlu u nedelju!
Mr. Striko
Brooklyn Nets

on Sat May 07 2011, 07:18
Dirk Nowitzki Respect kakva muda i osjecaj za ovu igru covjek ima to je bruka.
Strax
Sacramento Kings

on Sat May 07 2011, 08:01
Wooow... 3-0 Respekt! Svaka čast Mavsi, svaka čast Peđi! Nije više to onaj luzerski Dallas o kome smo obično pričali. Pogledajte njihovu petorku kada se utakmica lomi. Dirk, Peja, Terry, Kidd, Chandler... pa osim Chandlera, svaki od njih može da stavi trojku kad poželi. Zahvaljujući šutu su ih i stigli u poslednjoj četvrtini, a Lakersi su sami krivi što su ponovo ispustili vođstvo. Imali su ceo meč prednost, imali su i +8, 10, čini mi se, ali su dozvolili igračima Dallasa da se na kraju napale, posle par vezanih trojki, i to bi bilo to. Nego, jel se to nama bliži metla? Auuu, najnerealnija opcija koja je mogla da se desi se desila (nije još, ali verovatno), a meni je itekako drago zbog toga. Samo sad i sledeću utakmicu odigrati pametno, i Lakerse poslati kući u Los Angeles, ali sa završenom sezonom...

PS - Nisam znao da ću ovde navijati za Mavse. Mislio sam da ću biti neutralan, ali, Peja je presudio.
leonida
Los Angeles Clippers

on Sat May 07 2011, 08:23
Kao prvo, jel sad jasno zasto je Peja bolji od Jenningsa? Very Happy Salim se... Jbt, ne mogu da prepoznam LAL u zavrsnici! Tokom meča deluju dobro, odigraju solidno, dobri na centarskim pozicijama ali kako udju u zadnjih 5 min (mozda i više) počinje smejurija... Nema timske igre, akcije se zavrsavaju solo prodorima, samo Kobi uzima loptu, ostali ne pogadjaju nista, centri ne izgradjuju poziciju već se zabijaju u igrače tražeći faul a faul ne može (pa se posle provlači priča o sodijama, bez veze).. A odbrana tri puta gora... Ovo je kraj jedne dobre generacije, i mislim da nisu preterano razocarani jer vec imaju prsten.. Naravno da svako želi još, ali šta sad Dallas je više želi i to je ovde presudno! Cestitke navijačima Mavsa.
Strax
Sacramento Kings

on Sat May 07 2011, 08:35
Slažem se sa svim što si naveo. U ovoj seriji kao da su Lakersi i Mavsi zamenili uloge, pa umesto da Lakersi budu oni koji u završnicama melju, to sada radi Dallas. LAL-u ceo Play-off fali Gasol, ni blizu onog starog koji bi trebao da bude jedan od pokretača u završnicama. Kobi je oduvek uzimao stvar u svoje ruke kada je gusto, i i dalje to radi, ali šta rade ostali? Pazi, pre početka sezone, ja sam mislio da je ovaj roster od prošle godine sada samo idealizovan, i da su sada i one male rupe koje su imali prošle godine, popunili. Potpisali par igrača sa klupe, pojačali poziciju jedinice sa Blakeom i krenuli ka treepeatu. Ali, šta ih je dočekalo u sezoni? Posle all-stara su počeli da melju kako smo očekivali, a onda opet pali. Čitavu sezonu igrali na iglama, ni blizu onih Lakersa od prošle godine, iako je sastav, manje-više ostao nepromenjen. Između redova su bile i one svađe Kobea i Phila Jaxa, pa kritikovanje Bryantovo saigrača... Protiv Hornetsa se odma videlo da ne mogu čak ni takvu ekipu (za njih bi trebali da predstavljaju lak zalogaj) da razbiju i da im prirede ono što se uglavnom i očekivalo, metlu. Imali su jedan problem u vidu Paula, ali da su oni prava ekipa ove godine, ne bi smeli da dopuste da ih jedan igrač pobedi. I to pred domaćim navijačima. Posle prolaska u drugu rundu, ja sam mislio da će im Phil Jackson održati par lekcija, da će ih stisnuti, da će ih motivisati za narednog protivnika, Maverickse. Ali, šta smo videli u ovoj seriji? Los Angeles Lakerse koji nisu ni blizu onog prošlogodišnjeg šampiona iz LA-a, već neka obična Play-off ekipa koja protiv Mavsa igra kao da su autsajderi i da im je sve osim metle uspeh. A sada im i hoće biti sve osim metle uspeh...
wlattkouzd
Dallas Mavericks

on Sat May 07 2011, 10:19
Montenegro
Dallas Mavericks

on Sat May 07 2011, 11:12
Montenegro
Dallas Mavericks

on Sat May 07 2011, 11:16
Kako Chandler uništava njihove centre... Na Dirku je Fil probao sve čuvare, ali ne pomaže. Kako su Mavsi "napaljeni" vidi se da im je samo titula u mislima, sve su nas prijatno iznenadili Smile
4evaStK
Los Angeles Lakers

on Sat May 07 2011, 11:30
Montenegro wrote:Kako Chandler uništava njihove centre... Na Dirku je Fil probao sve čuvare, ali ne pomaže. Kako su Mavsi "napaljeni" vidi se da im je samo titula u mislima, sve su nas prijatno iznenadili Smile

ma kakav chandler, nije se video od bajnama sinoc, nego nasa zavrsnica, i pedjine i terijeve trojke pred kraj utakmice su sve odradile.
Montenegro
Dallas Mavericks

on Sat May 07 2011, 11:32
Kobi 17 poena Shocked Ne sjećam se kad je poslednji put imao ovako "slab" učinak?

Andrew Bynum: Lakers beating themselves; refs 'bailed' out Dirk

The Los Angeles Lakers have the best player, the best sixth man and the best coach in the NBA. They have won the last two championships and have made it to the Finals seven times in the last 11 seasons.

But all of that doesn't add up to much over their last three games. And that's because they are playing a team that is better.

The Dallas Mavericks have found a way to win the first three games of their Western Conference semifinals matchup with the Lakers. They fought back from 16-down in the third quarter of Game 1, held the Lakers to 32 points in the second half of Game 2 and buried critical shot after critical shot late in Game 3.

However, that hasn't been enough to convince Lakers center Andrew Bynum.

Following the Mavericks' 98-92 victory Friday night, Bynum sat in the visitor's locker room icing his feet and smiling at something he was watching on his phone. He didn't have the appearance of someone who was down 3-0. No, he looked and sounded like he did the best he could and was content with his own performance.

"(It's) tough, man," he said. "We played hard and we just gave it away at the end."

Bynum, who finished with a team-high 21 points, didn't get the ball late despite dominating inside. But he didn't believe it was anything that the Mavericks were doing.

"I think we're beating ourselves a little bit, not getting a decent shot in the last five minutes of the game," he said.

Mavericks power forward Dirk Nowitzki has been the best player on the floor during the series. He's averaged 28 points per game and has been able to score whenever his team has needed.

Bynum did find it in his heart to give Nowitzki a little credit for the way he has played, but not without starting his statement with an excuse.

"Tonight, I think the refs bailed him out a little on the baseline," Bynum said before adding, "but he had a great game. I said to him that he's going to have to keep making shots over the top, and he did. That's 32 points. He did what he was supposed to do."

Whether Bynum, who also grabbed 20 rebounds, or any of his teammates want to believe the Mavericks are a better team, it truly doesn't matter. The Mavericks haven't lost to the Lakers in this series and that's the true measurement of the better team.

If Bynum feels the Lakers are beating themselves, then the Mavericks better not take their foot off the gas. Even though it hasn't happened before, the Lakers could roll off four in a row and still advance.

But judging by the quiet Lakers locker room early Saturday morning, he probably doesn't have too many teammates that truly believe that is still possible.

"For me personally, tonight we came out and played a great game for three quarters," Bynum said, "and in the fourth, for whatever reason, in the last six minutes we decide to not do the things we need to do to be successful."
Jumpman
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

on Sat May 07 2011, 13:53
Montenegro wrote:Kobi 17 poena Shocked Ne sjećam se kad je poslednji put imao ovako "slab" učinak?
protiv majamija kad ga je kapiten cuvao kafa

bice gusto bice 0-3 Dobro došli
Jumpman
Miami Heat

on Sat May 07 2011, 14:16
predator122
Chicago Bulls

on Sat May 07 2011, 14:53
Ja sam od Gasola ocekivao mnogo vise...ne moze Brajant da razigrava tim ako tim ne zeli da bude razigravan...a onog majmuna od Artesta treba trejdovati sto pre ako Lejkersi znaju sta im je raditi, ubace u paket Fisera i uzmu nekog dobrog pleja koji ce biti suterska opcija i trojku moze da igra ko god im cefne jer je ova generacija kao ovakva ocigledno dozivela jedno zasicenje i to se vidi u njihovoj igri na kraju...kad treba da se grize, najgori period utakmice
dr Hofmann
Portland Trail Blazers

on Sat May 07 2011, 14:55
Potpuno kretenski odigraju poslednjih 5 minuta,a do tada je izgledalo da Dallas nema sanse.Sto sam i prije rekao,neko bi pomislio da Dallas igra odlicnu kosarku.Strah me da pomislim sta bi im Miami uradio u ovakvim mecevima,ali moracemo da sacekamo jos malo Very Happy Ocemo reprizu.
ljebac
New Orleands Pelicans

on Sat May 07 2011, 15:08
Bynum pokidao ale ale ale Smile Bas mi je drago zbog njega Smile I Gasol lose odigrao ale ale Razz Bravo za telad! Pravda je zadovoljena.

Last edited by ljebac on Sat May 07 2011, 15:18; edited 1 time in total
Uros12
New York Knicks

on Sat May 07 2011, 15:16
Au ovi Lejkersi su pukli.Videcemo sta ce biti u nedelju,mislim da LA moze da izbori jednu tekmu ali nema sanse da preokrenu seriju.Bravo za Mavse,pretpostavljao sam da ce se desiti nesto ovako tj. da ce bas oni napraviti iznenadjenje.U tom trenutku nisam zeleo da potcenjujem sampione,ali sad se vidi ko je bolji.Lakersi pod hitno da podmlade tim,Dalas do titule Zapada.
4evaStK
Los Angeles Lakers

on Sat May 07 2011, 15:37
kako mozete da kazete da je kobi lose odigrao, kad niste odgledali ni minut utakmice.... walldzomba
Bynum i on su bili jedini koji su nesto poksuavali vise da naprave u igri, Lamar je posle pokusavao nesto ali nije bas uspeo jos kad je krenuo da ispucava lopte sa distance i pritom nista nije pogodio, a Gasol je postao #1 na hejt listi odma ispred Luke Waltona na lakers forumu, ali nema veze, nemam sta da komentarisem o ovoj utakmici, ja sam svoje rekao odma posle meca. kafa
inace eno Kobi na postgameu rece da i dalje veruje da mozemo da prodjemo
Montenegro
Dallas Mavericks

on Sat May 07 2011, 15:41
SymphonyX wrote:Potpuno kretenski odigraju poslednjih 5 minuta,a do tada je izgledalo da Dallas nema sanse.Sto sam i prije rekao,neko bi pomislio da Dallas igra odlicnu kosarku.Strah me da pomislim sta bi im Miami uradio u ovakvim mecevima,ali moracemo da sacekamo jos malo Very Happy Ocemo reprizu.

Možda navijači Portlanda koji su osjetili snagu Dallas-a na svojoj koži? Very Happy
Jumpman
Miami Heat

on Sat May 07 2011, 16:07
neke zanimljivosti sa espna..

While watching Nowitzki's performance in Game 2, Tracy McGrady said it best on his Twitter account: "how do u defend a lonnnng seven footer that shoots the ball behind his head AND fades away #dirk."

@thechrispalmer 2011 Mavs would beat 2006 Mavs 4-1.

@RoyceWebb As any Mavs fan could tell you, 8 years ago Mavs were up 3-0 and a week later found themselves going to Game 7. (They won, vs. Blazers.)

@LarryCoon Gilbert Arenas? RT @CygnisX1: Guess who will come to the Lakers next year in a huge trade? He plays for Orlando now. Two guesses, Larry.

@thechrispalmer What should Pau ice first his chest or his ego? Respekt! Respekt! Respekt!
pfc.tomcat
Los Angeles Lakers

on Sat May 07 2011, 18:21
Vratili su se Red Soksi protiv Jenkija onda... Možda se vrate i Jezerdžije!?
ljebac
New Orleands Pelicans

on Sat May 07 2011, 18:45
Nikad se u istoriji nije desilo da sa 3-0 se neko vrati. Mada ovaj Dallas ova gubitnicka ekipa je rizicna Smile
Sponsored content

Back to top