Share
Go down
Insanity
Nemam omiljeni tim

Re: Los Angeles Lakers vs Dallas Mavericks - WEST 2nd Round

on Mon May 09 2011, 00:07
Peskir Peskir Peskir
Montenegro
Dallas Mavericks

on Mon May 09 2011, 00:12
Đe vam je Jennings sad Razz PEJA!!! Cool
pfc.tomcat
Los Angeles Lakers

on Mon May 09 2011, 00:30
Čestitke Mevsima, ali nadam se da neće osvojiti prsten, jer previše je nekih odvratnih likova u toj ekipi (sem ako budu igrali sa Majamijem u velikom finalu, pa da navijam za njih, tj. da od dva zla izaberem manje)!

Što se tiče Lejkersa, očigledno da je nastupilo zasićenje i potrebna je sveža krv... Nadam se da će se obisitiniti ta govorkanja o dolasku Skota Bruksa na klupu, a u tom slučaju ostaviti samo Kobija, Gasola, Bajnama (možda i Fiša kao back-up opciju nvom pleju), a svi ostali kud koji mili moji!

Zenmasteru hvala za pet titula... Srećna mirovina i trošenje zelembaća sa Hju Hefnerom!
Despot69
Chicago Bulls

on Mon May 09 2011, 00:32
Kakvog crnog Gasola Facepalm Jedino ako mislis na Marka
Mr. Striko
Brooklyn Nets

on Mon May 09 2011, 00:33
Despot69 wrote:Kakvog crnog Gasola Facepalm Jedino ako mislis na Marka
pfc.tomcat
Los Angeles Lakers

on Mon May 09 2011, 00:36
Despot69 wrote:Kakvog crnog Gasola Jedino ako mislis na Marka
Ne, ne, ne... Na pravog Gasola mislim... Par loših utakmica ne može obrisati sve ono dobro što je Pau uradio dosad!
Ћира
Portland Trail Blazers

on Mon May 09 2011, 00:37
Despot69
Chicago Bulls

on Mon May 09 2011, 00:39
Zavisi koliko se (ne?) bude trudio za vreme offseason. Koliko sam primetio, ne izgleda kao da se trudi nesto preterano. Bolje da ga menjate za nekog pleja ili nesto. Nekog Derona VIlijamsa Very Happy
leonida
Los Angeles Clippers

on Mon May 09 2011, 00:39
Kobi, Gasol, Baynam? Pa neko će od njih morati da leti ako žele dobrog igrača! Za Artesta jedino mogu da dobiju Arenasa i još da pevaju.. Very Happy
Jumpman
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

on Mon May 09 2011, 00:40
4evaStK
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

on Mon May 09 2011, 00:41
Kobi i Fisher su 100000000000000000% osigurani da do kraja svojih karijera ostaju lejkeri, ma koliko god oni sezona jos igrali to je sigurno, a kompletan ostatak rostera ce ici na trade razmatranje to je sigurno!
Jumpman
Miami Heat

on Mon May 09 2011, 00:42
http://www.nba.com/live1/
kobijev intervju uzivo
Despot69
Chicago Bulls

on Mon May 09 2011, 00:48
Tear in his eye, as he said his last goodbye Sad
Jumpman
Miami Heat

on Mon May 09 2011, 01:02
Somewhere in Boston, Shaq is smiling. Very Happy
4evaStK
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

on Mon May 09 2011, 01:37
Barea said Kobe & other Lakers checked how was doing after game & apologized for Bynum cheap shot.
bar su nesto pametno danas da uradili.... :S
kecman
Sacramento Kings

on Mon May 09 2011, 02:16
Sylar
Los Angeles Lakers

on Mon May 09 2011, 02:22
To je to od ove sezone :/
Tuzan osecaj, prevelika ocekivanja, treca zaredom se sanjala, 12ta Filova, Kobijeva sesta ali nista od toga. Sve sam ocekivao ali metlu i to od Dalasa nisam mogao ni da sanjam. Al nije mi jasno kako je ova ekipa osvojila 2 titule zaredom.
I jos nesto moram da kazem za kraj, cele godine sam gurao pricu kako ce Kobi da bude kao Majkl i najglasniji sam bio u tome i svadjao se sa svima i sad moram da kazem da sam pogresio, niko kao MJ. Kobi je fenomenalan, veliki sportista, mnogo je uradio i bice jedan od najvecih ali ne i najveci.
-the lood-
Utah Jazz

on Mon May 09 2011, 03:00
kecman wrote:
Već sam napisao u temi ''live streaming.....''
Zola
San Antonio Spurs

on Mon May 09 2011, 09:11
Dallas nam potpuno zasluženo nabio metlu u dupe i šutnuo nazad u Holivud.. Koje sranje od serije, koje sranje od igre! Videlo se protiv Hornetsa da nešto ne štima, ali to su trebale biti utakmice za podizanje, ali ne, mi smo još gore i gore igrali i sve više propadali u zemlju. Kao što Tomket reče, ova ekipa je doživela zasićenje i potrebni si novi igrači, novi tim, sveža krv. Ako pogledate dve sezone unazad, slična ekipa je dosta toga osvojila i mora joj se na tome odati poštovanje.. Fill Džekson kao najtrofejniji trener u ligi mora da ode u penziju sa ovakvim završetkom i sa ovakvim ponašanjem da ga igrači isprate.. SRAMOTA! I tako se završava naša ovogodišnja "going for 3peat" avantura.. Facepalm walldzomba A Pedji, Teriju i ostalima svaka čast.. Da su juče gađali iz svlačionice, pogodili bih.. Rekao sam da je Dallas nešto ozbiljnija ekipa ove sezone, nego prošle.. Videćemo šta će uraditi protiv Memfisa ili Oklahome..
kb8
Los Angeles Lakers

on Mon May 09 2011, 10:08
Nije mi crnjak što smo izgubili i što smo ispali nego način na koji smo to napravili... Mene je sramota bilo pred TVom milion kilometara od mjesta događanja... Ako te plačipičke nisu nimalo sramne i ako im nije sveto igrat u klubu koji im je dao više od života, onda u pm i takva rabota...

Najžalije mi je što su Jaxa poslali u penziju ko zadnjeg papka i luzera... O tome su pričali sinoć u prijenosu i o komentarima Magica i mislim da Jerry ima spremnu giljotinu i da ce ovo ljeto frcat glave na sve strane... Mislim, šta reć nakon ovoga dolje navedenog... Oni sad kenjaju kao to nije istina al ja vjerujem da di ima dima ima i vatre...

The issue of Pau Gasol's subpar play in the playoffs took on a different tone when he and Bryant were asked about a rumor that the two are having problems. A reporter took out his cellphone and showed Bryant an Internet report that said his wife, Vanessa, had been the cause of Gasol's breakup with his girlfriend, that Gasol blamed Bryant for it and that the two weren't speaking. LA Times

Bryant said that there is no discord between him and Gasol and that he knew nothing about the report involving his wife and Gasol's former girlfriend. "They barely know each other," Bryant said. LA Times

With the Lakers on the brink of elimination, trailing 3-0 in the Western Conference semifinals to the Dallas Mavericks, Pau Gasol addressed rumors published on Internet gossip websites that suggested relationship problems have led to Gasol's on-court problems. "I stay away from them but people close to me read them," Gasol said before practice Saturday. "At some level it's affecting some people that are close to me, very close to me. To me, it's sad, because if there was any truth to it, you deal with it. But, when there are lies or they make up stories, it's not pleasant. I don't think they help at any level. But, it's part of the business. We're surrounded by a lot of media and the media try to do their job the best way they can and some try to do that." ESPN.com

One report intimated that Gasol's situation had spilled into the Lakers locker room and caused an argument between him and Kobe Bryant because Bryant's wife became involved in Gasol's relationship issues. When asked if he was aware of any of the Internet stories about him and Gasol being published, Bryant responded with a pointed "No." ESPN.com

Jel to fuckin' moguće recite vi meni? I onda kažu da nije istina što je Drew reko o povjerenju i sranjima... Pa jebo bi majku i Kobeu i Pau i zenama i kurcima, palcima... Pička im materina umišljena egoistična! Ta Kobeova žena radi sranja from day 1 a ovaj idiot joj liže guzicu i to sve zbog onog Colorada... Svekar i svekrva ju nisu prihvatili i imali su pravo od starta... Volim ga jebo mater svoju al da je idiot, idiot je... Kad je njima važnije ko koga kara do samog PO i borbe za naslov, onda nek ide sve u pičku materinu!

Bilo kako bilo, mislim da nakon ovog debakla Kobe i Drew ostaju a svi ostali odoše u p mame svoje... Magic je rekao da ili Pau ili Drew neće biti nagodinu kod nas i mislim da je u pravu... Fish nek bude 13i igrač koji će mahat ručnikom s klupe a sve ostalo iztrejdat i izmjenjat... I ljut sam i živčan i svakakav al najviše razočaran... Sve to smo prolazili prije 7-8 godina dok je Shaq bio tu i sad opet ispočetka... Fuckin' ne vjerujem! Stvarno ne znam šta bi rekao... Eto ne znam, osim što sam idiot koji u noćnim satima skače pred TVom i živcira se zbog umišljenih, egoističnih i preplaćenih pizduna kojima nimalo nije stalo do toga da dostojanstveno zastupaju purple & gold i ono što piše na prsima a ne na ledjima... Nabijem ih na qrac sve redom!
Mr. Striko
Brooklyn Nets

on Mon May 09 2011, 10:18
Ja Lejkerse nikad nisam volio ali Brajant je nesto u ovom sportu neponovljivo i iskreno receno pored svih njegovih mana opet ga gotivim.Milo mi je sto su ispali naravno ,a i vidjelo se citave sezone da je to anemican tim.Bolje mozda za nih ovako. Napravit jedan ozbiljan rez i ozbiljan tim oko Kobija naravno opet...
wlattkouzd
Dallas Mavericks

on Mon May 09 2011, 10:19
Samo što ni oni neće u finale
kb8
Los Angeles Lakers

on Mon May 09 2011, 10:51
nikjov wrote:Ja Lejkerse nikad nisam volio ali Brajant je nesto u ovom sportu neponovljivo i iskreno receno pored svih njegovih mana opet ga gotivim.Milo mi je sto su ispali naravno ,a i vidjelo se citave sezone da je to anemican tim.Bolje mozda za nih ovako. Napravit jedan ozbiljan rez i ozbiljan tim oko Kobija naravno opet...

Upravo tako... Ovo nam je sad prilika (uz naravno ocajan Magic) dovest fino Dwighta jer je njemu pun q onog luzerstva u suncanoj Floridi, možda napucikat CP3 da dodje takodjer (materijala za tradeove imamo a ovo su igraci koji su spremni stavit sve u vatru samo da dodju medju pobjednike) i to popunit s livadicima razno raznim zeljnim prstena (mozda vratit Arizu natrag npr.) i eto nam momcadi kako Bog zapovijeda u roku odmah...
Strax
Sacramento Kings

on Mon May 09 2011, 11:53
Manjak motivacije i želje, definitivno. Lošija hemija u timu nego prošle godine, svađe... Pa, još sada kada odlazi velika legenda. Koliko sam očekivao od Lakersa i šta im se događalo tokom sezone i ove serije protiv Mavericksa, pisao sam skoro, pa da se ne ponavljam... ali, žao mi je što Jax oldazi na ovaj način...

Sećanja...

dr Hofmann
Portland Trail Blazers

on Mon May 09 2011, 19:25
Ima mnogo simbolike u ovom ispadanju,slicno je bilo 2004 kad ih je Detroit dobio u finalu i okoncao jednu eru Lakersa.Otisao je Shaq i vise nista nije bilo isto.Meni se cini da Dallas sinoc napravio istu stvar,zaokruzio jedan ciklus fransize LAL nakon kojeg ce doci promjene.
Sponsored content

Back to top