Share
Go down
Mr. Striko
Brooklyn Nets

Re: Chicago Bulls vs Atlanta Hawks - EAST 2nd Round

on Wed May 11 2011, 11:15
Liverpool FC wrote:Ovo resava Chicago u petak.
Despot69
Chicago Bulls

on Wed May 11 2011, 12:32
nikjov wrote:
U bozje usi
leonida
Los Angeles Clippers

on Wed May 11 2011, 12:36
Despot69 wrote:
nikjov wrote:
U bozje usi

Nadam se da nece.... game 7 kaman!!!
Mr. Striko
Brooklyn Nets

on Fri May 13 2011, 09:56
sinisa123 wrote:
nikjov wrote:Navijam za i ubijedjen sam da ce da proodju dalje.E sad sto se mrze bez razloga to nije mjerilo nicega i shvatite da je Atlanta smjesan tim koji protiv ozbiljne odbrane ne moze da igra.Pogotovo ne moze na plej liniji da odgovori nikome citave sezone,a ko je pratio zna da su i od Netsa dvije izgubili u sezoni zato sto ih je Harris cjepao a protiv Hornetsa su dali samo 59 koseva sto je bruka i sramota, a Paul ih je o jadu bio zabavio cijelu utakmicu. Tako da je moje misljenje da ce Ruzica da im daje bar po 35 komada i da Noah nije tako glup bas da ima po 5 licnih na pocetku utakmice.
Zaboravio sam samo da podsjetim na njihov zadnji mec gdje je dobio 33 razlike i gdje je Rose dao 30 tak koseva i imao 10 tak asistencija

ajde malo razmisli sta pises. atlanta je imala dve fenomenalne sezone a u plejofu su se raspadali. ove sezone, moj je utisak da su nakon 2/3 utakmica vec poceli da razmisljaju o plejofu. tacno je da su izgubili neke utakmice (posebno ta protiv hornetsa) ali atlanta je po pozicijama kvalitetniji tim od cikaga i ono sto je najvaznije iskusniji kada je u pitanju plejof.

dzonson-.kraford su najbolja spoljna linija u nba a ispod kosa sa horfordom i dzos smitom su tek dominantni. problem je sto nemaju vodju i jako cesto upadaju u rupe, ali kada je u pitanju cisti kvalitet prednost je na strani atlanta.

evo razmislih nakon par dana Very Happy

I dalje tvrdim da...su smijesni Hawksi za ovaj nivo i cak losiji od Indijane po meni.Sve se nesto na silu pokusavalo sto je prolazilo kod meni nejasno loseg Orlanda ali ne i sa Cikagom.I sve se pokazalo kao tacno sto sam napisao i da ne mogu sa ovom odbranom i da ta spoljna linija koju ti pominjes igra previse lednoliko i veoma se lako cita i zatvara. Sinoc su jedva 35 koseva dali u prvo poluvrijeme itd ...
predator122
Chicago Bulls

on Fri May 13 2011, 11:12
E konacno da vidimo i onaj pravi Cikago...34 koseva dato posle asistencija, sjajna odbrana, Buzer 20p(u jeeeeeeeeee)...tako da sve u svemu Lebron je napokon izlecio komplekse od Bostona, sace Rouz da mu nabije nove od Cikaga Very Happy
LeBron
Cleveland Cavaliers

on Fri May 13 2011, 11:28
predator122 wrote:E konacno da vidimo i onaj pravi Cikago...34 koseva dato posle asistencija, sjajna odbrana, Buzer 20p(u jeeeeeeeeee)...tako da sve u svemu Lebron je napokon izlecio komplekse od Bostona, sace Rouz da mu nabije nove od Cikaga Very Happy

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Despot69
Chicago Bulls

on Fri May 13 2011, 12:07
predator122 wrote:E konacno da vidimo i onaj pravi Cikago...34 koseva dato posle asistencija, sjajna odbrana, Buzer 20p(u jeeeeeeeeee)...tako da sve u svemu Lebron je napokon izlecio komplekse od Bostona, sace Rouz da mu nabije nove od Cikaga Very Happy
Realizam > optimizam, da znas Very Happy
Strax
Sacramento Kings

on Fri May 13 2011, 13:58
Za mene je Atlanta izvukla maximum iz sebe za ovaj Play-off. Nemaju oni taj kvalitet rostera i koncepciju igre da urade nešto više. Prošli su Orlando zahvaljujući nekoliko odličnih šuterskih večeri i zbog očajne igre Magica, ali preko Bullsa već nisu mogli. Lider ekipe (Joe Johnson navodno) igra jako promenljivo, klupu mogu da imaju gotovo perfektnu, ali samo kada se Jamal Crawford seti da treba da igra. Relativno mlada ekipa, koja igra timski , ali nema ekipu za veće rezultate od polufinala konferencije, najjednostavnije rečeno. A ta priča se ponavlja već tri godine, i oni i dalje ostaju pasivni.
Zola
San Antonio Spurs
http://www.nba-serbia.net

on Fri May 13 2011, 14:34
Ja na početku od Atlante nisam očekivao da prođu Orlando, ali su oni zbog katastrofalne igre Orlanda to uradili i još ih malo spustili na zamlju.. Onda sam se nadao da će slično biti i sa Chicagom ali nije.. Prvenstveno što oni šutevi Johnsona i kompanije nisu više ulazili, jednostavno su se istrošili protiv Magičnih.. Chicago igra mnogo dobru odbranu u ovom playoffu, ako ne i najbolju i to ih može dovesti do kraja, mada ako sada pogledate da imaju ovakav Miami ispred sebe, veoma teško..
Iskreno, očekivao sam više od istoka ove godine, ali opet se ponavlja priča kao i od prethodnih par.. Nadam se da će Miami - Chicago biti dobra serija iako je realno očekivati da Miami udari po gazi u reši ih se kao i sa Bostonom.. Ali nije da se liga ne pita, sudije su tu, videćemo..
Jumpman
Miami Heat

on Fri May 13 2011, 14:35
Jumpman
Miami Heat

on Fri May 13 2011, 15:12
sad cemo bar videti ko je pravi mvp.
Montenegro
Dallas Mavericks

on Fri May 13 2011, 15:39
naravno da nećemo jer kraljica ima 10 puta bolji tim No
Despot69
Chicago Bulls

on Fri May 13 2011, 20:23
Montenegro wrote:naravno da nećemo jer kraljica ima 10 puta bolji tim No
Strax
Sacramento Kings

on Fri May 13 2011, 20:28
Rose je mogao da bude ispred Heata u regularnom delu sezone, zašto ne bi i sada? Ne osporavam njegov kvalitet, ali ćemo tek u seriji protiv Miamija videti koliko je sazreo. Da je Kraljica imala 10 puta bolji tim, tako bi igrala cele sezone, a ne tek kada upadnu u jaku formu.
Miami je posle Bostona u naletu, napokon je kompletna ekipa počela da igra ozbiljno, da melje kako bi i trebala... a ako je Derrick Rose pravi baja, pa izbaci takvu ekipu, onda mu svaka čast. Respekt! Najbolji igrač današnjice, bez prigovora. Respekt! Ali ...
SN10
Phoenix Suns

on Fri May 13 2011, 20:29
...se to nece desiti ? Very Happy
Strax
Sacramento Kings

on Fri May 13 2011, 20:30
Ali, zato su tu Wade i James tu da se pobrinu da se to ne dogodi. Što naravno ne znači da će im poći za rukom. Vreme će nam kazati... Very Happy Šanse po meni su 55-45 za Heat.
predator122
Chicago Bulls

on Sat May 14 2011, 13:26
Ako D-Vejd bude cuvao Rouza ostatak ekipe ce morati da iskoristi to ako protiv Atlante kad je Rouz odvlacio cuvare a Buzer i Deng pogadjali lake poene
dr Hofmann
Portland Trail Blazers

on Sat May 14 2011, 18:38
A Jamesa ce da cuva ko?
Lawson
Denver Nuggets

on Sat May 14 2011, 19:03
Deng...njihov ponajbolji odbrambeni igrac..koji se neznam zasto nije nasao u odbrambenim petorkama...bar umjesto Iggy.a...mada ce mu i bogans pomoci..jer ako rouz bude na wadeu ostatak ekipe komotno moze na jamesa...i noah na bosha...ostali i onako pojma nemaju XD
dr Hofmann
Portland Trail Blazers

on Sat May 14 2011, 19:18
Bas me strah da Deng moze parirati Jamesu awesome
Lawson
Denver Nuggets

on Sat May 14 2011, 19:23
SymphonyX wrote:Bas me strah da Deng moze parirati Jamesu awesome
Ne mora mu parirati...nek da svojih 15 i nek jamesa zaustavi ispod 25 poena i dosta od njega Wink
Sponsored content

Back to top