Share
Go down
Jumpman
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Re: Chicago Bulls vs Atlanta Hawks - EAST 2nd Round

on Thu May 05 2011, 13:16
predator122
Chicago Bulls

on Thu May 05 2011, 14:56
Zoakim Noa
Konacno i onaj Buzer malo da krene da igra
Strax
Sacramento Kings

on Thu May 05 2011, 15:33
Očekivana rutinska pobeda Bullsa. A neka, jedan brejk u Cicagu je i više nego što sam očekivao... Nisam siguran da li je realno očekivati da Hawksi obe pobede u hometownu, mada ja gajim nade da će tako biti... jer ipak, ne znam da li će Štern dopustiti da MVP lige ispadne odma po dobijanju ove prestižne nagrade. Sinoć nisam gledao, ali sam rezultat i njegovo kretanje po četvrtinama dovoljno govori... Chicago je od samog starta krenuo jako, i posle Joeu i ekipi nije dozvolio da se primaknu, tako da je ceo meč trajao onako kako su oni hteli. Noah sjajan, gotovo stopostotan u napadu, odličan pod košem... Rose je priredio jednu standardnu MVP partiju, baš u stilu plejmejkera... 10-27 iz igre i 8 turnovera... ali, otom-potom... neću da omalažavam njegov uspeh ili da govorim da nije zaslužio to priznanje... a, sada, serije ide u Atlantu... ajmo Hawksi!
Liverpool FC
Orlando Magic

on Thu May 05 2011, 17:08
Teodosic wrote:Prolaze Bulsi dalje. 4:2
I ja mislim
Teodosic
Los Angeles Clippers

on Thu May 05 2011, 17:16
Strax wrote:Očekivana rutinska pobeda Bullsa. A neka, jedan brejk u Cicagu je i više nego što sam očekivao... Nisam siguran da li je realno očekivati da Hawksi obe pobede u hometownu, mada ja gajim nade da će tako biti... jer ipak, ne znam da li će Štern dopustiti da MVP lige ispadne odma po dobijanju ove prestižne nagrade. Sinoć nisam gledao, ali sam rezultat i njegovo kretanje po četvrtinama dovoljno govori... Chicago je od samog starta krenuo jako, i posle Joeu i ekipi nije dozvolio da se primaknu, tako da je ceo meč trajao onako kako su oni hteli. Noah sjajan, gotovo stopostotan u napadu, odličan pod košem... Rose je priredio jednu standardnu MVP partiju, baš u stilu plejmejkera... 10-27 iz igre i 8 turnovera... ali, otom-potom... neću da omalažavam njegov uspeh ili da govorim da nije zaslužio to priznanje... a, sada, serije ide u Atlantu... ajmo Hawksi!

Slazem se, najverovatnije ce sudije da sude za Chicago Po meni tu NBA liga gubi draz
SN10
Phoenix Suns

on Thu May 05 2011, 17:46
Prosla sezona...LeBron...Boston...ne mora nista da znaci to kafa
predator122
Chicago Bulls

on Fri May 06 2011, 00:15
Ne mora ko sto neko kaze nista da znaci, niko nije glup pa da krade u plej-ofu, stavise bice dobar marketing za Atlantu ako izbace Cikago sa MVP-em i naprave iznenadjenje. Rouz je dosta vec pobrao mleka za Sterna.
Veceras Bullsi samo da trpaju u niski post na Buzera i Nou, ako dodje do udvajanja lopta Rouzu ili Dengu na poludistancu, sto vise pikova i jaka odbrana spolja i to je kljuc
ljebac
New Orleands Pelicans

on Fri May 06 2011, 00:34
veceras nema Bullsa Smile
predator122
Chicago Bulls

on Fri May 06 2011, 00:35
ljebac wrote:veceras nema Bullsa
jao da, zaboravih da veceras niko ne igra...ja navikao da se svako vece igra plej-of
Mr. Striko
Brooklyn Nets

on Sat May 07 2011, 07:19
MVP je MVP Wink
Strax
Sacramento Kings

on Sat May 07 2011, 08:05
MVP zaslužuje da bude MVP, koliko god ga mi kudili... U neku ruku me je sinoć podsetio na Iversona... XD Zapravo, svako ko da 40+ poena me podseti na Iversona. XD Šalim se... šteta zbog Hawksa što su već u prvoj utakmici u home townu dozvolili Bullsima brejk, ali verovatno tu nisu imali šta mnogo da promene. Sada bi neko rekao da serija kreće od nule, mada ne verujem. Chicago je sada dobio na moralu, a čak i da Atlanta izvuče sedmu utakmicu, Bullsi imaju prednost domaćeg terena. Voleo bih da grešim, ali mislim da Atlanta neće izvući ovde više od dve pobede.
predator122
Chicago Bulls

on Sat May 07 2011, 09:54
Maestralna partija D-Rouza, kad je potrebno, dao je 130% svojih mogucnosti... Very Happy
Montenegro
Dallas Mavericks

on Sat May 07 2011, 11:48
što je mnogo mnogo je! Dao 44 poena a 7 asistencija! Facepalm

Cenzura ti takvog play-a....
IzzyGnR
Memphis Grizzlies

on Sat May 07 2011, 11:56
Montenegro wrote:što je mnogo mnogo je! Dao 44 poena a 7 asistencija! Facepalm

Da,moram ponovo govoriti.Pogledaj kakve saigrace ima.Pogledaj kako Boozer igra.Sta treba da radi,da im asistira i da na kraju svaku utakmicu gube?!?On je pre svega igrac,kosarkas,pa tek onda plej.To su zapravo svi,bitno je da klub pobedjuje a ne da on obori rekord Stocktona u asistencijama.Sta ima Boston od Ronda.Covek je sam na postu i ne suta,"jer njemu nije stalo da stitistike",vec baca loptu u guzvu,Celticsi je gube i zato imaju ovakav rezultat.A on ide u kontru i saceka da dodje Allen kako bi mu dodao da upise jos jednu asistenciju.Pa jebem ti takvom igraca.
SN10
Phoenix Suns

on Sat May 07 2011, 11:58
to je zapravo jos vise fegovski od ovog sto rouz radi... XD
Despot69
Chicago Bulls

on Sat May 07 2011, 12:00
I kad covek lepo odigra, ljudi traze nacina da ga pljuju, jer su zacrtali hejt XD
Strax
Sacramento Kings

on Sat May 07 2011, 12:12
Ma ja ne volim Rosea nikako, ali mnogo je glupavo sada prigovarati na njegovu sinoćnu partiju. 44 poena obično ne daju playmakeri, ali da li ljude u Chicagu boli k***c za to? Naravno da ne, i ne treba... ako čovek zna način kako da da tih 44 poena i da njegova ekipa pritom pobedi, samo napred. Sinoć je odigrao maestralno... a takav je i Iverson bio igrač svojevremeno... Bek zarobljen u telu plejmejkera koji je u svojoj Philly i prenosio loptu (On ili Snow) i rešavao 95% napada. I davao po 40 poena kada je hteo, i kome je hteo.
Da, opet sam pomenuo Iversona Laughing
Despot69
Chicago Bulls

on Sat May 07 2011, 12:50
Za tebe respect Clap
Videcemo sta ce biti u game 4, dobro su igrali odbranu bullsi, al izgleda da treba napasti atlantu odmah na pocetku svim srcem, i odrzavati nekako to vodjstvo, ne dati im sansu da zabiju neki run od 10-2 XD Opet, to je theorycraft.
Jumpman
Miami Heat

on Sat May 07 2011, 13:55
Strax wrote:Ma ja ne volim Rosea nikako, ali mnogo je glupavo sada prigovarati na njegovu sinoćnu partiju. 44 poena obično ne daju playmakeri, ali da li ljude u Chicagu boli k***c za to? Naravno da ne, i ne treba... ako čovek zna način kako da da tih 44 poena i da njegova ekipa pritom pobedi, samo napred. Sinoć je odigrao maestralno... a takav je i Iverson bio igrač svojevremeno... Bek zarobljen u telu plejmejkera koji je u svojoj Philly i prenosio loptu (On ili Snow) i rešavao 95% napada. I davao po 40 poena kada je hteo, i kome je hteo.
Da, opet sam pomenuo Iversona Laughing
i onda dolazimo do toga da su ajverson i rouz ista govna
Jumpman
Miami Heat

on Sat May 07 2011, 14:15
Jumpman
Miami Heat

on Sat May 07 2011, 14:22
gotova je ova serija. dobija cikago lagano naredne dve. nije atlanta dorasla njima a i hawkse je dosta sralo kroz ceo PO tako da neka budu zadovoljni sa ovim sto su ostvarili.
Lawson
Denver Nuggets

on Sat May 07 2011, 14:39

7 asistencija uopste nije malo...pogotovo ako se da 40+ poena...i jos neko dobro rece pogledaj mu suigrace..Boozer nije ni pola onog igraca iz Utaha.Da ga prebaci na SG a da ubaci nekog na pleya bil mu ti opet nasao zamjerku sto nema 20 asistencija???
covjek igra za ekipu ako ostale ne ide ne moze on siliti asistencije..to je samo gubljenje lopti..
Pogledaj Lopeza iz NJN pa covjek igra najvise u ekipi(po 40 min) i opet uhvati jadnih 3-4 skoka koje ce i boykins uhvatiti da igra 40 minuta.Al opet se on toliko ne kritikuje kao Rose koji ima SAMO 7-8 asistencija u prosjeku Wink
LeBron
Cleveland Cavaliers

on Sat May 07 2011, 14:42
A je l' ste nekad razmisljali o tome da Rose nije play-maker, vec samo point guard? Nema neki osecaj za asistenciju, ali je brz kao munja. Ima odlican odraz i to koristi pod kosem. Ne volim ga ni ja nesto kao igraca, ali, za sinocnju partiju ne sme niko rec da mu prigovori.
Ni tih 7 asistencija nije malo... Rondo je u prvoj utakmici protiv nas imao 7 asisitencija(cini mi se) i 6-7 poena. A Rose je imao 44 sinoc. Tako da, samo se poklonite decku.
Montenegro
Dallas Mavericks

on Sat May 07 2011, 14:44
Lawson wrote:

7 asistencija uopste nije malo...pogotovo ako se da 40+ poena...i jos neko dobro rece pogledaj mu suigrace..Boozer nije ni pola onog igraca iz Utaha.Da ga prebaci na SG a da ubaci nekog na pleya bil mu ti opet nasao zamjerku sto nema 20 asistencija???
covjek igra za ekipu ako ostale ne ide ne moze on siliti asistencije..to je samo gubljenje lopti..
Pogledaj Lopeza iz NJN pa covjek igra najvise u ekipi(po 40 min) i opet uhvati jadnih 3-4 skoka koje ce i boykins uhvatiti da igra 40 minuta.Al opet se on toliko ne kritikuje kao Rose koji ima SAMO 7-8 asistencija u prosjeku Wink

Ne. Ali on nije playmaker Smile Izvini što volim play-a tipa Nasha, Kidda, Iversona...

Jumpman
Miami Heat

on Sat May 07 2011, 14:47
Nasha, Kidda, Iversona...
de nadje njega da trpas ovde XD
Sponsored content

Back to top