Go to page : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31, 32, 33  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 30 of 33]

726 Re: KK Partizan on Thu Oct 16 2014, 13:17

LeBron

Chat Animator
Chat Animator
Idem ja na faks i tu blizu postanske stedionice ispred jedne zgrade vidim sa nekih 20-ak metara dva coveka i neko detence. Jedan od njih dvojice grmaljcina i procelav. Kad sam se priblizio, ono Djuro Ostojic. Laughing
I zamoli me da se odaljim od zgrade, gore izvode neke radove pa da mi ne padne nesto na glavu. I ja mu kazem "Vazi Djuro". I poceli da se smeju njih dvojica. Verovatno ga ne prepoznaju ljudi sad. Very Happy
A glas ima kao devojcica od 7 godina.

View user profile

727 Re: KK Partizan on Thu Oct 16 2014, 13:31

Jaz

Global Moderator
Global Moderator
Pics or it didn't happen.

View user profile Online

728 Re: KK Partizan on Thu Oct 16 2014, 14:40

jocamelo7

Moderator
Moderator
maroonedman89 ce biti ljubomoran :/

View user profile http://www.last.fm/user/RHCP_MAN

729 Re: KK Partizan on Sat Oct 25 2014, 00:55

Strax

Administrator
Administrator
Gagi se vraća za 10-ak dana. Ako ubodete sa plejmejkerom, uz Mačvana koji se već odlično uklopio, biće ovo veoma dobra ekipa. Ako ništa, fokus na ABA ligi, jer kontam da je u EK već izgubljen veliki korak.

View user profile

730 Re: KK Partizan on Sat Oct 25 2014, 01:17

West

NBA Superstar
NBA Superstar
U poslednjih, pa ja mislim 10 sezona Partizan nikada, ali nikada nije imao dobar start. Cak i kada smo belezili najvece uspehe. Secam se samo 2009/10, ono je bio raspad sistema ali smo na kraju napravili ogroman uspeh. Tek tamo od decembra pocinje Partizan da igra punom snagom. Do tada i novi plej (ko god to bio) moze da se uigra.

Slazam se da je u evro kupu sve izgubljeno, ali to nam i onako nista ne znaci. Jedino ako osvojimo, ali od toga nema nista... Ocekujem da sa ovakvom ekipom udjemo u f4 ABA lige, a posle toga videcemo.

View user profile

731 Re: KK Partizan on Mon Oct 27 2014, 21:10

Che

NBA Superstar
NBA Superstar
Kolko para tolko muzike.

Mada ekipa ni ovako ne igra dobro, tj. msm da moze i nesto bolje sa postojecim kadrom. Najveca razocarenja Tepara i Dallo, prvi airboluje 2x min po tekmi, drugi kao da nije sazreo ni malo.
Dole ispod mnogo prosecno i balvanski, nema vise ni dobrog rada sa tim cetvorkama. Od Milutinova i Bezbradice se ocekivalo da udju u vecu ulogu, ali oni za to ocigledno nisu sposobni. Njima se donekle moze i oprostiti, ali Tepari, koji je i reprezentativac bio, ne bas.
No, s obzirom da igraju volonterski skoro, dobri su.

View user profile http://www.nhl-serbia.com

732 Re: KK Partizan on Mon Oct 27 2014, 22:14

Strax

Administrator
Administrator
Gde je nestalo ono "Džaba vam novci moji sinovci" ?

View user profile

733 Re: KK Partizan on Mon Oct 27 2014, 22:20

LeBron

Chat Animator
Chat Animator
Strale izdajo. Sad
Pa gde si na draftu?

View user profile

734 Re: KK Partizan on Mon Oct 27 2014, 22:27

Strax

Administrator
Administrator
Imao trening, a zaboravio da namestim koje igrače da mi bira. Uvek sam bio sraćkalica u fantazijima, isčupaću se i ovde Very Happy

View user profile

735 Re: KK Partizan on Tue Oct 28 2014, 11:54

SrbijaDoTokija

NBA Player
NBA Player
Strax wrote:Gde je nestalo ono "Džaba vam novci moji sinovci" ?

Polako tek je pocetak sezone, vama je trebalo 2-3 godine da se razbacujete parama da biste kupili sampionski tim :DD Tim se i gradi ne kupuje se samo Smile

View user profile

736 Re: KK Partizan on Tue Oct 28 2014, 12:10

Strax

Administrator
Administrator
Samo sam se nadovezao na Džombino "koliko para toliko muzike", nigde nisam pominjao magiju, čarobnjaštvo i časove ljubavi

View user profile

737 Re: KK Partizan on Wed Oct 29 2014, 23:03

Che

NBA Superstar
NBA Superstar
Strax wrote:Gde je nestalo ono "Džaba vam novci moji sinovci" ?
Ne Strax, nisi razumeo. Pa to dzaba Zvezdi. Partizan je uvek bio vrlo efikasan sa svojim budzetu.
I sada bi... da ga imaju. Ovako, moras da radis sa onim sto imas.

738 Re: KK Partizan on Wed Oct 29 2014, 23:08

Strax

Administrator
Administrator
Pa jel imaju ili nemaju?

View user profile

739 Re: KK Partizan on Thu Oct 30 2014, 00:46

Jaz

Global Moderator
Global Moderator

Govno najobicnije.

View user profile Online

740 Re: KK Partizan on Thu Oct 30 2014, 00:47

SN10

Moderator
Moderator
ma nemoj tako,ljudina je to Rolling Eyes

View user profile Online

741 Re: KK Partizan on Thu Oct 30 2014, 00:50

gambino

All-Star
All-Star
Casovi ljubavi.

View user profile Online

742 Re: KK Partizan on Thu Oct 30 2014, 13:18

SrbijaDoTokija

NBA Player
NBA Player
Ne znam sta je medijima, izgleda da se nikada nisu bavili sportom, normalno je da trener odgurne ili opsuje mladog igraca kad pogresi i Svetislav Pesic je svoje igrace gadjao loptom, i Duca Ivkovic je lupio samar Drazenu u svlacionici, da budem objektivan sve je to iza zatvorenih vrata, Duleta bi kaznio okrutno po svom dzepu a ne po budzetu Partizana jer takvi ispadi ne smeju biti pred kamerama.

View user profile

743 Re: KK Partizan on Thu Oct 30 2014, 14:16

Che

NBA Superstar
NBA Superstar
Kada se Obradovic dere, psuje i nasrce na igrace, to je velik trener.
Kada Duda Ivkovic radi isto, to je velik trener. (samo pogledajmo najskorije sutiranje/saplitanje Balabaya, mladog turcina u turskom klubu)
Kada Pesic slicno radi, to je veliki trener.

itd.

NE KAZEM da je ovo lepo, i svakako nije svejedno pre svega porodici tog momka, ali opet, nije da ga je ubio, ili je imao nameru da mu napakosti nekako. Samo pokazuje sa koliko zara covek vodi svoju ekipu.
Ja bih ga kaznio, interno (posto ga iz ULEBa ili bilo koje organizacije u kosarci nece), ali s obzirom da niko u KKP nema prebijenog dinara, to nema nekog smisla. Ali svakako treba skrenuti paznju, i lose je sto se to ponavlja.

744 Re: KK Partizan on Sat Nov 01 2014, 00:58

SrbijaDoTokija

NBA Player
NBA Player
Isto misljenje delim...

View user profile

745 Re: KK Partizan on Tue Nov 04 2014, 10:23

LeBron

Chat Animator
Chat Animator
E oni bi mi za te gluposti debele kazne placali. Stoke nevaspitane svi do jednog. Vujosevic je najgori od svih njih. Postovao sam tog coveka do neba a sada mi pripadne muka kada ga vidim.
Oni nemaju pravo da udare igraca. Mogu da vicu na njega ali ne i da ga udare.

Meni ste jos nejasniji vi koji podrzavate takvo ponasanje. Pa pobogu da li ste vi normalni?! Kako mozete da opravdavate coveka koji svoje igrace hvata za vrat?! KAKO BRE?! Pa ljudi nije ovo srednji vek.
Oni od toga nece postati bolji igraci! Znam iz iskustva. Takav jedan indijanac mi je bio trener vise od 10 godina. I takve stvari ne pomazu igracu da igra bolje.

View user profile

746 Re: KK Partizan on Tue Nov 04 2014, 10:39

SrbijaDoTokija

NBA Player
NBA Player
Mnogo tebe mediji edukuju, to sto on radi to je za svlacionicu, drugi nasi treneri kad to urade veliki ljudi, vaspitavaju momke ''kojima je glava u nebesima'' itd. Jedino imam primbedmu da Dule manje sere o politici, manje kazni za Partizan da pravi i manje sranja pred kamerama.

View user profile

747 Re: KK Partizan on Tue Nov 04 2014, 10:58

LeBron

Chat Animator
Chat Animator
SrbijaDoTokija wrote:Mnogo tebe mediji edukuju

Da, to je to. Zbog medija ja imam ovakvu sliku o njemu. A ne zbog toga sto ga gledam vec godinama i preko televizije i uzivo.
Sta mislis, da si ti jedan od odabranih na koga mediji nemaju uticaja? Da si jedan od odabranih koji mogu da kreiraju svoje misljenje o necemu bez uticaja medija?
Mene mediji ne edukuju, mislim da sam malo pametniji od toga. Naravno, ti me ne poznajes i ne mozes da znas ali ne mozes ni da napises onakvu stvar bas zato sto me ne poznajes.

SrbijaDoTokija wrote:Drugi nasi treneri kad to urade veliki ljudi, vaspitavaju momke ''kojima je glava u nebesima'' itd.

Nikada nisam podrzavao takvo ponasanje i nikada nisam imao ovaj stav ka takvom ophodjenju prema igracima. To se ne moze nazvati vaspitavanjem. To se ne sme nazivati vaspitavanjem.

SrbijaDoTokija wrote:Jedino imam primbedmu da Dule manje sere o politici, manje kazni za Partizan da prav

Ovo je vec druga stvar. Pisao o sam o tome vec 10 puta makar. Ta prepucavanja Vujosevica i Covica oko toga ko je koliko dobio od drzave su pljuvanje u lice narodu. Toliko ima bitnijih stvari od Partizana i Zvezde kojima bi drzava trebalo da da finansijska sredstva. Bar par hiljada bitnijih stvari.

SrbijaDoTokija wrote:manje sranja pred kamerama.

A kada je kamera iskljucena u redu je da ih psuje i da ih bije? To je u redu samo dok nije ispred kamera?

View user profile

748 Re: KK Partizan on Tue Nov 04 2014, 11:06

LeBron

Chat Animator
Chat Animator
Mozda ti mislis da ja navijam za Zvezdu pa da imam ovakav stav. Navijao sam za Partizan ceo zivot. Ludacki sam navijao za Partizan i proplakao sam mnogo poraza i proslavio mnogo pobeda. Isao sam na ne znam ni sam koliko utakmica u Pionir. Evroliga, ABA liga, domaca liga, na sve sam isao. Postovao sam Vujosevica jako puno. Jako jako puno. Ali ove stvari koje on radi u poslednjih par godina su samo za osudu a ne za smisljanje opravdanja i izgovora.

View user profile

749 Re: KK Partizan on Tue Nov 04 2014, 11:30

dr Hofmann

NBA Superstar
NBA Superstar
Ovaj slucaj je samo simbol pogresne filozofije koja se forsira u evropskoj kosarci.Treneri su prve zvijezde timove,samoproklamovani bogovi,koji misle da mogu da rade sta ih je volja.Ja i ne mogu da zamislim situaciju u kojoj bi ovo moglo da se desi u NBA,ove budalstine su jednostavno van domena moguceg.

Da Vujosevic moje dijete onako uvati za vrat ili udari,otkinuo bi mu one prljave papke.

View user profile

750 Re: KK Partizan on Wed Nov 05 2014, 09:07

SrbijaDoTokija

NBA Player
NBA Player
Svako ima drugaciju filozofiju, a cak sta vise ste i u pravu, al samo da vidim da Vujosevic nije kritikovao nikada Vucica, nebi kurir,informer ili b92(poklonici njegove politike) nikad tako pisali o njemu kao neandertalcu koji ''ubija'' kosarku itd. Al da ne zalazim vise u gluposti samo ocu da vam ukazem nesto da nijedna strana nije u pravu. Nemojte misliti da ja 100 % branim Duleta, od 10 situacija iznervira me u 7, tako bi ga debelo kaznio po dzepu da se nebi vise doticao takvih stvari.

View user profile

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 30 of 33]

Go to page : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31, 32, 33  Next