Go to page : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 13 of 15]

Sugar

Administrator
Administrator
ja se toga ne secam uopste XD

View user profile http://www.nba-serbia.net

wlacky

All-Star
All-Star
Drago mi je da vam je bilo dobro Smile

Znao sam da cete bar malo otpadati na malim kosevima na Strandu Very Happy

Inace, Histori je cale Very Happy i ova brada brate supermen bas si repekt XD Smile

View user profile

-the lood-

NBA Superstar
NBA Superstar
Znači, fini ste momci Very Happy

View user profile

Ћира

NBA Superstar
NBA Superstar
To se tako cini sa slika... Body Builder

View user profile

Sugar

Administrator
Administrator
jel hocemo opet a? Very Happy

Strax

Administrator
Administrator
Sad smo baš Laza i ja pričali o tome. Do 10. bi trebali da se izorganizujemo. Šta kažu ostali?

View user profile

Zola

Chairman
Chairman
Petak? Hmm

Ћира

NBA Superstar
NBA Superstar
ja bas i nzm...u utorak ortaku idu matorci na more, prazna gajba, bleja kod njega, pa mozda i u cortanovcima...tako da ne verujem.

View user profile

Kole

Počasni član foruma
Počasni član foruma
Ja 13. putujem na more. 10. je verovatno poslednji voz za mene Smile

View user profile

LeBron

Chat Animator
Chat Animator
Laza wrote:Petak? Hmm

I'm in...

View user profile

SN10

Moderator
Moderator
ja bi jedino ...10-og mogao ako ne lipsam do tad...posto sam citao plan treninga i uplasio se jbno Facepalm

View user profile

Sugar

Administrator
Administrator
ja cu sutra znati da li mogu u petak.

LeBron

Chat Animator
Chat Animator
A je l' ce opet biti Novi Sad?

View user profile

johnny24

NBA Superstar
NBA Superstar
Ja sam do 5. u bolnici, pa onda u petak, subotu i nedelju su Slovacke Narodne Svecanosti koje se ne propustaju Tek posle mogu. Smile

View user profile

Nba History Fan

NBA Player
NBA Player
Ja ne verujem da cu moci skoro. Moram da krecim jebenu kucu ove nedelje (a to znaci nedelju dana posla i nedelju dana psihickog opustanja od tog), a i iskreno bice 300 miliona stepeni za koji dan pa ce me mrzeti da se cimam. Zainteresovan sam, ali mozda negde krajem avgusta ili septembra tamo. Ako bude nesto od ovog, lepo se provedite i ne dopustite lazi da vam bude vodic. Takodje, ukrotite koleta pri poseti McDonaldsu. Prosli put covek pojeo 2000 kalorija za 10min Laughing

View user profile

SN10

Moderator
Moderator
ja ne idem ako knezevic ne dodje

View user profile

West

NBA Superstar
NBA Superstar
Nba History Fan wrote:Ja ne verujem da cu moci skoro. Moram da krecim jebenu kucu ove nedelje (a to znaci nedelju dana posla i nedelju dana psihickog opustanja od tog), a i iskreno bice 300 miliona stepeni za koji dan pa ce me mrzeti da se cimam. Zainteresovan sam, ali mozda negde krajem avgusta ili septembra tamo. Ako bude nesto od ovog, lepo se provedite i ne dopustite lazi da vam bude vodic. Takodje, ukrotite koleta pri poseti McDonaldsu. Prosli put covek pojeo 2000 kalorija za 10min Laughing
I ja isto tako, krajem avgusta se vracam za Novi Sad.

View user profile

Nba History Fan

NBA Player
NBA Player
SN13 wrote:ja ne idem ako knezevic ne dodje
sramota te da budes najmatoriji konj tamo Laughing
meni je prosli put bas bilo cudno, jer mi se bas jakoo retko (nikad) desi da budem najstariji u ekipi. MAda, bilo je bas zanimljivo i nikako nisam zalio sto sam dosao na okupljanje.

View user profile

Kole

Počasni član foruma
Počasni član foruma
Nba History Fan wrote:
meni je prosli put bas bilo cudno, jer mi se bas jakoo retko (nikad) desi da budem najstariji u ekipi. MAda, bilo je bas zanimljivo i nikako nisam zalio sto sam dosao na okupljanje.
Ja se nadam da ti nije bilo glupo. Recimo, moje drustvo je jednim delom malo mladje od tebe(91, 92). To je 20 godina, vec.
Et Igore
Pomislicu da si Laza jebote, stalno neki izgovori i izbegavanje. Nemoj na kraju da bude visina-Strax, licnost-Laza, godine-Sky.

sala naravno

View user profile

SN10

Moderator
Moderator
Pomislicu da si Laza jebote, stalno neki izgovori i izbegavanje.

imam skoro pa celodnevne treninge od sutra...jos ce trener uzeti u obzir to sto nisam trenirao godinu dana vise od svih ostalih pa ce samnom raditi duplo...sta ja da radim sa tim reci mi molim te ?

View user profile

Kole

Počasni član foruma
Počasni član foruma
SN13 wrote:
Pomislicu da si Laza jebote, stalno neki izgovori i izbegavanje.

imam skoro pa celodnevne treninge od sutra...jos ce trener uzeti u obzir to sto nisam trenirao godinu dana vise od svih ostalih pa ce samnom raditi duplo...sta ja da radim sa tim reci mi molim te ?
Procitaj ono malim slovima. Nemam ja nista protiv, ti znas koji su ti prioriteti u zivotu Smile

View user profile

SN10

Moderator
Moderator
ma procitao sam,i razumem samo kazem da ne ispadne posle da ne zelim da dodjem....Wink

View user profile

4evaStK

Hall Of Fame
Hall Of Fame
Koleman wrote:
Nba History Fan wrote:
Ja se nadam da ti nije bilo glupo. Recimo, moje drustvo je jednim delom malo mladje od tebe(91, 92). To je 20 godina, vec.
Et Igore
Pomislicu da si Laza jebote, stalno neki izgovori i izbegavanje. Nemoj na kraju da bude visina-Strax, licnost-Laza, godine-Sky.

sala naravno

ja patos Laughing

View user profile http://www.youtube.com/user/AllGodMix

LeBron

Chat Animator
Chat Animator
Ljudi, ja sam slobodan negde do 15.-20. avgusta. Posle mi pocinje septembarski rok i onda sam ga ugasio. Gledajte da bude negde pre toga. Stvarno bih voleo da upoznam ljude odavde, pa da ne bude kao prosli put da ne dodjem zbog ispita glupih.

View user profile

4evaStK

Hall Of Fame
Hall Of Fame
meni svaki dan odgovara, jedino sto mi ne odgovara je 1700din ili koliko je vec karta Laughing Laughing Laughing

View user profile http://www.youtube.com/user/AllGodMix

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 13 of 15]

Go to page : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15  Next