Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 15  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 4 of 15]

Zola

Chairman
Chairman
Neće biti odlaganja, sada u subotu.

View user profile http://www.nba-serbia.net

LeBron

Chat Animator
Chat Animator
Ej, salio sam se ja... Normalno da nema odlaganja.

View user profile

Lawson

NBA Superstar
NBA Superstar
Ja bi doso al nemam goriva u privatnom avionu kafa
Razz Razz valjda ce nekad bit to okupljanje u BiH il mozda i ja nekad budem dolazio u SRB pa navratim malo do NS Very Happy

View user profile

SN10

Moderator
Moderator
valjda ce nekad bit to okupljanje u BiH

to samo ako ti i nele organizujete

View user profile

Lawson

NBA Superstar
NBA Superstar
a Nele je iz ______???

P.S i moze bit okupljanje ako neki od CG naleti u Baosice kad budem tamo XD XD

View user profile

SN10

Moderator
Moderator
ja cu mozda ici ovog leta Don\'t know

View user profile

Lawson

NBA Superstar
NBA Superstar
gdje???

View user profile

SN10

Moderator
Moderator
u baosice dolaziti

View user profile

Lawson

NBA Superstar
NBA Superstar
ozb????
od__do__???

View user profile

SN10

Moderator
Moderator
ako budem dolazio (zavisi od treninga i plana celog za sledecu sezonu) to ce biti od 15-og do 26-og avgusta...mada..pitanje je Smile

View user profile

Lawson

NBA Superstar
NBA Superstar
i men ije pitanje :S
ako polozim prijemni onda od 15og do 20og najvjerovatnije(trebo bi autobusom ) a ako ne polozim prijemni onda od 10og do 20og sa starcima.....jer ako polozim prijemni upis na fakultet je od 12og do 16og pa bi moro ostati pa onda s burazom 15og....jel ti to prvi put u baosice il si vec bio tamo???

View user profile

Kole

Počasni član foruma
Počasni član foruma
Zvanicna potvrda mog dolaska. Samo ako se nesto bas, bas nepredvidjeno desi ne dolazim. Tu podrazumevam da mi umre neko, saobracajnu nesrecu i sl. Very Happy

View user profile

SN10

Moderator
Moderator
.jel ti to prvi put u baosice il si vec bio tamo???

6 leta u zivotu NISAM bio tamo Very Happy...sad u zadnjih nekoliko godina u narandzu i zajebancija Very Happy

View user profile

Zola

Chairman
Chairman
Otvorite temu letovanje pa diskutujte..

@ Nemanja, pa i da nisi, ja nikako ne mogu kasnije, 9. putujem i nema me negdo do 25. ili 26. jula..

@ Koleman, ne reci dvaput. Rolling Eyes Proveri kalendare da nema slučajno neki kevin rođendan ili tako nešto.

Lawson

NBA Superstar
NBA Superstar
SN13 wrote:
.jel ti to prvi put u baosice il si vec bio tamo???

6 leta u zivotu NISAM bio tamo Very Happy...sad u zadnjih nekoliko godina u narandzu i zajebancija Very Happy
ha???
ja tamo budem ako znas gdje onaj kafic papagaj...na ulazu u baosice(pored plaze)...e 2-3 kuce pored....pa ako budes gdje u blizini navrati XD

View user profile

Kole

Počasni član foruma
Počasni član foruma
Laza wrote:Otvorite temu letovanje pa diskutujte..

@ Nemanja, pa i da nisi, ja nikako ne mogu kasnije, 9. putujem i nema me negdo do 25. ili 26. jula..

@ Koleman, ne reci dvaput. Rolling Eyes Proveri kalendare da nema slučajno neki kevin rođendan ili tako nešto.
22.12 i 23.10 su rodjendani Very Happy

View user profile

Zola

Chairman
Chairman
Znači da rezimiramo: Beogradjanima u 10:35 polazi voz sa železničke stanice, budite tamo 10-ak minuta ranije. NEMOJTE DA ZAKASNITE! Strax i ja, a verovatno i Histori vas čekamo na železničkoj stanici na peronu tom i tom. Onda idemo po Westa, dogovaramo se sa Džonijem i treba još sa Kuzmanom videti..

Kole

Počasni član foruma
Počasni član foruma
Laza wrote:Znači da rezimiramo: Beogradjanima u 10:35 polazi voz sa železničke stanice, budite tamo 10-ak minuta ranije. NEMOJTE DA ZAKASNITE! Strax i ja, a verovatno i Histori vas čekamo na železničkoj stanici na peronu tom i tom. Onda idemo po Westa, dogovaramo se sa Džonijem i treba još sa Kuzmanom videti..
Tako je. Cuo sam se ja sa Dacom danas, kaze da mu taj najvise odgovara jer mu je onaj pre prerano.

View user profile

Zola

Chairman
Chairman
Sta je sa njim, nema ga ceo dan? Treba mi nešto ovako...

Kole

Počasni član foruma
Počasni član foruma
Laza wrote:Sta je sa njim, nema ga ceo dan? Treba mi nešto ovako...
Kaze da je u guzvi i da ce tesko stici do kompa.

View user profile

johnny24

NBA Superstar
NBA Superstar
Laza wrote:Znači da rezimiramo: Beogradjanima u 10:35 polazi voz sa železničke stanice, budite tamo 10-ak minuta ranije. NEMOJTE DA ZAKASNITE! Strax i ja, a verovatno i Histori vas čekamo na železničkoj stanici na peronu tom i tom. Onda idemo po Westa, dogovaramo se sa Džonijem i treba još sa Kuzmanom videti..

Evo potvrđujem i ja moj dolazak. Pošto vidim da uglavnom svi dolaze oko 11, doćiću ja busom koji kreće iz Palanke u 10:30, pa bih trebao stići tamo oko 11:15 - 11:20. Mogu i ja da dođem tamo do železničke pošto bus ide dotle, malo ćete me sačekati ali šta je tu je. Inače, do koliko sati vi planirate da traje ovo okupljanje? Pošto ja imam bus nazad u 15:45, ali posle toga samo u 21:00...
E da, možda ću doći i sa bratom od tetke, nadam se da ne smeta? Smile

View user profile

Zola

Chairman
Chairman
Nije problem, nek dodje.

Za ovo drugo, pa sta ja znam, BGovci imaju voz nazad u 18h, do tad sam i ja planirao recimo..

Kole

Počasni član foruma
Počasni član foruma
6h-taman. Kako cemo mi tebe u 11:15 da cekamo kada mi u 12 dolazimo XD

View user profile

Zola

Chairman
Chairman
Strax i ja cemo ispred ulaza na železničku biti u 11:45 gde ćemo čekati Historija. Ti nas tu nadji, a u medjuvremenu mi posalji broj na PM.

johnny24

NBA Superstar
NBA Superstar
Laza wrote:Nije problem, nek dodje.

Za ovo drugo, pa sta ja znam, BGovci imaju voz nazad u 18h, do tad sam i ja planirao recimo..

Jebi ga, onda ću ja malo ranije otići... Jedino ako ću moći da prespavam kod brata od tetke (a ne verujem da ću moći), onda ću ostati do fajronta.

@Kole Pa Laza je napisao da vam voz polazi u 10:35... XD

View user profile

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 4 of 15]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 15  Next