Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 3 of 9]

51 Re: Euroleague 2011/2012 on Thu Nov 03 2011, 19:28

Vuk91

All-Star
All-Star
Ma utakmica je bila smiješna do bola, za Zagreb je to stvarno bio Dream Team. Imam par slika pa ču stavit. I još dalje ne vjerujem da sam vidio Krstića, Teodosića , Šiškaunasa i naravno legendarnog Kirilenka Yey Respekt!

View user profile

52 Re: Euroleague 2011/2012 on Thu Nov 03 2011, 19:44

LeBron

Chat Animator
Chat Animator
Vuk91 wrote:Ma utakmica je bila smiješna do bola, za Zagreb je to stvarno bio Dream Team. Imam par slika pa ču stavit. I još dalje ne vjerujem da sam vidio Krstića, Teodosića , Šiškaunasa i naravno legendarnog Kirilenka Yey Respekt!

Ja se rukovao sa obojicom. Very Happy

View user profile Online

53 Re: Euroleague 2011/2012 on Thu Nov 03 2011, 20:39

Vuk91

All-Star
All-Star
Nemanja Granger wrote:
Vuk91 wrote:Ma utakmica je bila smiješna do bola, za Zagreb je to stvarno bio Dream Team. Imam par slika pa ču stavit. I još dalje ne vjerujem da sam vidio Krstića, Teodosića , Šiškaunasa i naravno legendarnog Kirilenka Yey Respekt!

Ja se rukovao sa obojicom. Very Happy

Ja bio na drugoj tribini, da sam znao da na toj strani izlaze kupio bi karte za zapad Sad

View user profile

54 Re: Euroleague 2011/2012 on Thu Nov 03 2011, 21:44

Strax

Administrator
Administrator
Kakvo kucanje Slaughtera iz Bamberga, a tek reakcija komentatora Respekt! In your face! Slaughter baš kida danas, što se ne može reći za njegovog rođaka Tuckera.

View user profile

55 Re: Euroleague 2011/2012 on Thu Nov 03 2011, 21:47

LeBron

Chat Animator
Chat Animator
Dobija ovo Partizan sigurno. Pekovic je zivotinja. Very Happy

View user profile Online

56 Re: Euroleague 2011/2012 on Thu Nov 03 2011, 22:37

Strax

Administrator
Administrator
I, eto, na kraju došao kec na Makabi kafa Domaći teren je domaći teren.

View user profile

57 Re: Euroleague 2011/2012 on Wed Nov 09 2011, 11:17

E sad pitanje dana je ....

Da li moze Olimpija pobijediti lagano neuigranu Galatu

Da li moze Prokom da cijepa Uniksa

Da li ce Bilbao izgubiti od Turaka

Da li ce Cantu pobijediti Olimpijakos

I da li nekim slučajem moze Zagreb pruziti otpor Unikahi????

Hmhmhm to je vise pitanja ali u ovoj nemaštini dogadjaja eto tema za diskusiju i pomoci kladionicarima..

Ja bih mozda naredao sve dvojke sa hendikepom izuzev Olimpije...

View user profile

58 Re: Euroleague 2011/2012 on Wed Nov 09 2011, 15:27

Strax

Administrator
Administrator
1. Galata ove godine igra toplo-hladno, i dok se ne uigraju, to će im predstavljati jedan od većih problema. Debitovali su uspešno protiv nezgodnog Prokoma, i to u Poljskoj, a onda kod kuće izgubili od Unicsa, doduše, nesrećno, vodili su dobar deo utakmice. U Turskoj bi protiv Slovenaca svakako bili favoriti, ali u ovom slučaju... ne znam šta da kažem. Olimpiji ne igraju Jagodnik i Markota, treba i to uzeti u obzir. Prognoziram tešku pobedu Olimpije.
2. Nisam siguran. Prokom ove godine u Evroligi ne igra nikako, čak ni u homecourtu nisu imali šansu. Još ako im se dogodi ovaj hendikep (Alonzo Gee, however, may not play against Unics due to personal issues.) , rekao bi da je Uniks favorit. Istina, ni oni nisu mnogo uspešnija ekipa od Poljaka, ali su na nivou samopouzdanja, trenutno sigurno jači. Ako bi sada pobedili u Poljskoj, napravili bi dobar iskorak u narednim mečevima grupne faze, dok se Prokom po mom mišljenju, već oprostio od svake šanse za dalji prolazak.
3. Mislim da neće. Domaći teren bi i ovde mogao da bude prevaga. Fener je i dalje neuigran, oni su prošle sezone počeli sa nagomilavanjem igrača u rosteru, i ove su to nastavili, doduše, malo pametnije. Sa druge strane, Bilbao je debitant u EL-u, ali im finale ACB lige prošle godine uliva veliko samopouzdanje za čitavu sezonu. Ovo će biti bitan meč i za jedne i za druge... predviđam pobedu Bilbao od 5, 6 razlike.
4. Mogao bi, a i ne mora. Jeste da ovo nije ni bleda senka Olimpijakosa od prethodnih godina (svi znaju zašto), nisu nikako ni za bacanje i podcenjivanje. Ako se dobro sećam, samo su protiv Bilbaa odigrali lošu utakmicu, i to u Španiji. Neugodni fener su dobili, a sada i namučili Kahu, u gostima. Ostali su tu idalje dovoljno kvalitetni igrači za Evroligu, i ruku na srce, svakako da su bolji i poznatiji od Kantuovih. E sad, da li igraju bolje kao tim, videćemo, budući da me je Kantu pomalo iznenadio sa ovim startom.
5. Ne verujem. Unikaha je miljama ispred, ova Zagrebova pobeda protiv Zvezde ništa ne treba da znači. I još se igra u Španiji... kec sa hendikepom.

View user profile

59 Re: Euroleague 2011/2012 on Wed Nov 09 2011, 21:02

Strax

Administrator
Administrator
Zagreb poveo 11 razlike protiv Unikahe Laughing Ne znam šta im se dešava... ali, igraju, nekako... timski. Ne znam Ma preokrenuće Unikaha ovde.

View user profile

60 Re: Euroleague 2011/2012 on Wed Nov 09 2011, 21:23

Strax

Administrator
Administrator
Moraću da prođem ovog puta sa tripl-postom:
Ja tek sad vidim sutrašnji derbi Panatanaikos - CSKA. Šta mislite, imate li savet za kladioničare ili da jednostavno uživamo u košarci?
Inače, sad gledam Bilbao - Fener. Komentator je... malo žešći Very Happy

View user profile

61 Re: Euroleague 2011/2012 on Wed Nov 09 2011, 21:28

Jaz

Global Moderator
Global Moderator
Ja gledam Olympiakos.
Imam neki osecaj da ce CSKA da dobije, deluju mi jace trenutno. Don\'t know
Pre toga se gleda Efes - Makabi, ako stignem, zbog faxa. Glare

View user profile Online

62 Re: Euroleague 2011/2012 on Wed Nov 09 2011, 21:37

Strax

Administrator
Administrator
I Partizan - Real će na svoj način biti spektakl.
Bilbao - Fener je postala dosadna utakmica, eventualno da se ubacim na kraj, ako bude dobra završnica.

View user profile

63 Re: Euroleague 2011/2012 on Wed Nov 09 2011, 21:53

Da prošaram ovaj tvoj monolog...gledam i ja Cantu i Zagreb po malo i mogu ti reci da su i jedni i drugi po malo tužni ...nekako loši brate. Stvarno nedostaje NBA jer ovo je stvarno daaaaleeekoo..Olimpiju odgledah čitavu i nije toliko losa utakmica bila (mnogo bolja od ove dvije) ali naidju im neki periodi da po 5-6 minuta ne daju kos ni jedni ni drugi. Ne zbog dobrih odbrana nego zbog bezidejnih i losih napada..eto

View user profile

64 Re: Euroleague 2011/2012 on Wed Nov 09 2011, 22:20

Strax

Administrator
Administrator
Kešelj je odlično otvorio utakmicu za Olimpijakos, sada je malo stao, ali celokupni utisak je iznad proseka, svakako. Još da Oli pobedi... taman ću tu da se uključim do kraja.

View user profile

65 Re: Euroleague 2011/2012 on Wed Nov 09 2011, 22:35

Bilbao je jedna nizerazredna amaterska jebena ekipa

View user profile

66 Re: Euroleague 2011/2012 on Wed Nov 09 2011, 22:36

Strax

Administrator
Administrator
E jeste bivol crnja. Hines ili Lucas, koji je to bio, sad nisam uspeo ni da ih razlikujem? Sve u svemu, trebao je da stane na loptu, ja ne znam koji bi još mozak išao na 3 igrača koja su očito viša od njega dosta... a imao je desno na trojci samog igrača.

A Bilbao

View user profile

67 Re: Euroleague 2011/2012 on Wed Nov 09 2011, 22:47

Ali stvarno smiješno...njih i Zagreb je trebalo posle prvog kola izbaciti iz ovog takmičenja... Ne znam

View user profile

68 Re: Euroleague 2011/2012 on Thu Nov 10 2011, 15:17

Strax

Administrator
Administrator
Lepo Evroligaško veče nas čeka. Krenem sa Partizanom i Realom i onda kombinujem sa Panatanaikosom i CSKA.
Nego, šta mislite, jel Efes dobija Makabi u Turskoj?

View user profile

69 Re: Euroleague 2011/2012 on Thu Nov 10 2011, 16:27

LeBron

Chat Animator
Chat Animator
Strax wrote:Lepo Evroligaško veče nas čeka. Krenem sa Partizanom i Realom i onda kombinujem sa Panatanaikosom i CSKA.
Nego, šta mislite, jel Efes dobija Makabi u Turskoj?

No way. Nono

View user profile Online

70 Re: Euroleague 2011/2012 on Thu Nov 10 2011, 17:29

Strax

Administrator
Administrator
Ja mislim da dobijaju Smile I prošle nedelje sam predpostavio pobedu Makabija nad Realom u Izraelu, zbog domaćeg terena, tako bi moglo i ovog puta da bude.
Podcenjujete prednost domaćeg terena...

View user profile

71 Re: Euroleague 2011/2012 on Thu Nov 10 2011, 18:37

The Dream

Sixth man
Sixth man
Efesu ne igra Kinsi koji je od velikog znacaja za njihovu odbranu, koja im je donela ove dve pobede i bez njega to ne izgleda isto. On je vrsio strahovit pritisak na Loa u prvoj utakmici preko celog terena, a uz to je dao preko 15 poena. Efes nema igraca koji ce da cuva debelog Sofoa tako da ce Barac opet brzo da udje u problem s faulovima. Na bekovskim pozocija bih uvek pre uzeo igrac Makabija( Farmar, Papalukas, Lengford, Smit) nego Efesa(Ilijevski, Tunceri, Vujacic). Na cetvorci je Efes jaci sa Savanom i Ersanom ali je s druge strane tu onaj prljavi Pnini kojeg mrzim, ali ipak moze da napuni trojkama. Jos su tu i Blu i Elijahu, da ne pominjem Blata. Bolji sastav i bolji trener u pozorisnoj atmosferi su dovoljni za pobedu.

View user profile

72 Re: Euroleague 2011/2012 on Thu Nov 10 2011, 19:38

Strax

Administrator
Administrator
Koliko samo Bambergova igra može lako da se čita. Kada nema Tuckera i Slaughtera u igri (a večeras nisu mnogo igrali), Jenkins svaki napad staje u levi ugao, pre toga dobija blok da bi viši igrač ostao na njemu, a za to vreme plejmejker (Roberts) i Pleiss igraju pik i svaki put lopta završava u rukama Jenkinsa. On pravi dribling u jednu ili drugu stranu i šutira , bez obzira da li protivnik igra agresivnu odbranu i da li je postavio ruku. I tako već koji put... dobro, nije da ne može vola da ubode, ipak je on "rasan". Na drugoj strani, u Žaligirisu me Weems impresionirao. Znam da je i on jedan od Amera koji igraju mnogo promenljivo, ali večeras ga je krenulo, šta sve samo pogađa... na kraju poluvremena i buzzer beater sa skoro pola terena, a pre toga imao strašan tomahawk dunk. Ty Lawson ništa posebno... nije se snašao u Evropi, definitivno.
Eto, 3 je razlike za Žalgiris, cenim da se Bamberg odlično drži kako su zreli da im se Žalgiris odlepi...

View user profile

73 Re: Euroleague 2011/2012 on Thu Nov 10 2011, 20:33

Strax

Administrator
Administrator
Slaughter i Tucker su životinje, ali previše sirovi. Žalgiris na kraju rutinski

View user profile

74 Re: Euroleague 2011/2012 on Thu Nov 10 2011, 21:58

Strax

Administrator
Administrator
I PAO nagoveštava dobru sezonu, uprkos tome što su mogli da krenu stopama Olimpijakosa. Ne igra CSKA toliko loše u napadu, koliko oni igraju u odbrani jako i agresivno, te pametno u ofanzivi. Igraju kao tim, niko se ne izdvaja... a i domaći teren je domaći teren, navijaju fino Grci. CSKA može da se probudi u drugom delu, ali sumnjam da će Diamantidis i ekipa dozvoliti da prokockaju ovu prednost.

View user profile

75 Re: Euroleague 2011/2012 on Thu Nov 10 2011, 22:35

Sijena me je razočarala definitivno...nekako su mi oni bili kao neka ozbiljna ekipa koja ne moze ni od koga da izgubi vise od 10 tak razlike...s druge strane
generalno sam misljenja da NBA igrači nikome nisu u Evropi donijeli dobro osim timovima gdje je dosao po jedan ili niti jedan igrač...

View user profile

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 3 of 9]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next