Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 5 of 40]

101 Re: KK Crvena Zvezda Beograd on Sun Aug 07 2011, 14:05

Strax

Administrator
Administrator
Čuo sam za to. Facepalm Jel si bio na tim utakmicama kada su nastajali problemi? Sećam se meča protiv Zagreba u Pioniru kada je neočekivano došlo skoro 7000 na utakmicu, navijanje je bilo odlično, iako bez Delija, oni zainteresovani za basket su napravili respektabilnu atmosferu. Još kako se tog meča sećam po atraktivnim potezima (3 vezane trojke Majlsa, Strahinja Milošević a la Đinobili dribling kroz noge, kucanje Nedovića), svima u hali se digao adrenalin i raspoloženje. Tada sam pomislio da možemo mnogo više od borbe za opstanak. I, posle toga znate šta je bilo... Facepalm Čini mi se da je sledeća utakmica bila protiv Budućnosti u Pioniru, svi su primorani bili da ćute, samo kada je Prosinečki ušao u dvoranu krenulo je skandiranje "Robert Prosinečki na na na na" ... A, eto, čitam po forumima da ove sezone neće tako biti. Stav grupe je i dalje bojkot, ali ne i zabrana odlazaka zainteresovanih.

View user profile

102 Re: KK Crvena Zvezda Beograd on Sun Aug 07 2011, 14:06

Sylar

NBA Player
NBA Player
Ma to dok se ne vidi zvanicno saopstenje grupe nista se ne zna...

View user profile

103 Re: KK Crvena Zvezda Beograd on Sun Aug 07 2011, 14:08

Jaz

Global Moderator
Global Moderator
Bas na toj sam bio, protiv Buducnosti, isto tako napaljen posle one sa Zagrebom. Ma katastrofa, od tada vise nisam isao.

View user profile Online

104 Re: KK Crvena Zvezda Beograd on Sun Aug 07 2011, 14:18

Strax

Administrator
Administrator
Smor Glare Ja bi ove sezone trebao da idem na par utakmica, makar... ako se rezultati na početku budu činili zadovoljavajućim.

Nego, ovo i dalje ne mogu da izbacim iz glave Very Happy Veoma rado se sećam detalja Very Happy

... sve protiv Zagreba...

Ono što nije i što bi voleo da dodam:

View user profile

105 Re: KK Crvena Zvezda Beograd on Sun Aug 07 2011, 14:29

Jaz

Global Moderator
Global Moderator
Ici cemo onda zajedno na neku, sa Koletom.

View user profile Online

106 Re: KK Crvena Zvezda Beograd on Sun Aug 07 2011, 14:48

Strax

Administrator
Administrator
Može awesome

Nego, Respekt!

I nešto što nije od prošle sezone ... Ali, savršenstvo od završnice Respekt! Respekt! Respekt!

View user profile

107 Re: KK Crvena Zvezda Beograd on Sun Aug 07 2011, 15:57

Kole

Počasni član foruma
Počasni član foruma
Moze, moze. Ja sam retko isao, moram da terem 5 dana drugove. Imam jednog koji hoce kao ja, ostali...
Edit:
Izgleda da smo sa ovim ''Beograd'' izgubili i dugove Laughing Kakva smo mi drzava

View user profile

108 Re: KK Crvena Zvezda Beograd on Sun Aug 07 2011, 18:54

Kole

Počasni član foruma
Počasni član foruma
kao sto sam vec u par navrata pisao(a neki mi osporavali),a to je,da dogovor nije mogao da propadne jer su iza cele price stajali izuzetno bitni i jaki ljudi(pretpostavljate i ko),zbog toga se svaka moja poruka i zavrsavala sa SVE CE BITI OK I BEZ BRIGE !!! U dogovoru sa pojedinim poveriocima,nadjeno je za nas,a i za njih najbolje resenje,a to je KK CRVENA ZVEZDA BEOGRAD !!! Pojedini poverioci i nisu bili za to ali im je zapreceno fin.policijom tj proverom papirologije(pretpostavljate o kome se radi),a sa ostalima je napravljen dogovor o reprogramu duga i da ce im KKCZ postepeno vracati dugove(upitanju su godine i godine )!!! Sto se tice UO kluba,on ce za sada ciniti 9 clanova,od cega su njih 5 iz Covine ekipe,a ostala 4 iz Risticeve i gradske ekipe(ne pitajte me o imenima,vecinu znam ali tu moze da dodje do promene),sto znaci da ce Cova tu imati vecinu!!! Naravno Covic ce biti izabran za predsednika UO kluba !!! Sto se tice SK tu ce situacija biti drugacija,predsednik skupstine ce biti najverovatnije Zika(ako ga zdravlje posluzi,imao je pre desetak dana neku operaciju creva),vecinu ce ciniti Risticevi i gradski(Djilasovi i Zikini) clanovi !!! Po statutu kluba(koji je novi),skupstina ce biti najbitniji organ kluba!!!! A SADA STO SE TICE KARIJA,sa njim je(kao sto sam vec i pisao pre par dana)sve dogovoreno i to na 4 godine,ugovor ce mu se vezati za jednog od sponzora(ne mogu reci o kome se radi) i tako ce imati vise nego dobre garancije koje je trazio !!! STO SE TICE MIRKA PAVLOVICA,tu je za sada 50%-50%,o cemu se radi,stav svih sponzora je da on ne sme da bude u klubu(iz vec poznatih razloga,pisao sam 100 puta),takodje njega ne zeli ni Zika,ni Djilas,a stav SDCZ je da na tom mestu treba da bude sposobniji GM od njega(sto i nije tesko )!! Ali je Covic zapeo iz sve snage da njega zadrzi(samo on zna zbog cega ),pogotovo sto sada tj posle ovog dogovora,vise nece imati taj pritisak poverioca(zezelj,beko),a i obavezu prema Mirku zbog istih !!! Tu oko Mirka je jos sve otvoreno i nece se znati do poslednjeg dana !!! I NA KRAJU SKUPSTINA,ona ce najverovatnije biti pocetkom one tamo nedelje(zavisi od godisnjih odmora clanova skupstine,stvarno je tako ),gde ce sve ovo biti i formalno izglasano,a odmah posle toga ce se ta skupstina raspustiti i sazvace se nova tj izabrati novi clanovi i predsednik skupstine !!! O POJACANJIMA se logicno jos ne govori,ali se zna da ce se traziti igraci od Kaprikonija,M.Jelica,Ace Raskovica i pojedinih stranih menadzera!!
Sa nekog foruma...

View user profile

109 Re: KK Crvena Zvezda Beograd on Sun Aug 07 2011, 22:45

pfc.tomcat

All-Star
All-Star
Koleman wrote:
Izgleda da smo sa ovim ''Beograd'' izgubili i dugove Kakva smo mi drzava
Najciganskija na svetu!

Tek će sad da bude saopštenja i presretanja Bartomeua po hodnicima...
Jer tobože, interes srpske košarke je da novoformirani fantom klub igra
EL, a ne istinski evropski velikan koji stanuje na svetoj adresi HUMSKA
1!

Samo štagod radili, na kraju će opet sami sebi da dodeljuju medalje!

A očekujte da ove godine rebalansi budžeta, kako Grada Beograda, tako i
Republike Srbije budu usvojeni narednog meseca, jer treba da se
košarkaškoj sek(ta)ciji najsrbskijeg fudblaskog kluba u vasioni obezbede
sredstva za dovođenje raznoraznih Raičevića, Antića, Subotića... Ko
jebe malinare, mnogo je 126 dinara za malinu... Ko jebe radnike čačanske
čipsare (a taj čips je u svojoj sferi bio brend), nema para za njih!

Jbt život... Forsiranje Zvezde, Kosova, Braće Rusa i još par propalih zabluda će dokusuriti ovu zemlju!

P.S. Ako vam pauk digne kola u prestonici, ne morate bespotrebno
gubiti vreme oko administrativnih zavrzlama, već svratite do prve pošte
ili banke i (sa svojim ličnim podacima) popunite uplatnicu (kao na
primeru ispod), ili ako vam i to predstavlja komplikaciju onda
prošetajte do Kališa i potražite Peš(k)ića (suvonjavi čikica u dva broja
većoj trenerci, ima tikove kad vidi slike Duška Vujoševića, nema šanse
da ga zamenite sa nekim) pa mu dajte pare na licu mesta... Svakako
Piroćanci više vole pare na ruke!

View user profile

110 Re: KK Crvena Zvezda Beograd on Sun Aug 07 2011, 22:49

Kole

Počasni član foruma
Počasni član foruma
Ok, ti si upravu za 99% ovoga sto si napisao ali mi se toliko sere od takvih kao ti da nisi svestan. Rekao sam da necu da ti odgovaram na ovaj nacin. Kao da je Partizan svetinja i da su Tole, Danilovic i ostali bogovi izaslanici. Fazon je sto smo mi jadna drzava i Partizan bi zadnjih 10 godina duvao u drombulje da nije bilo drzave(raznih Dacica, Ljajica i mnogih na mala vrata) tako je sada i Zvezda naglo ojacala sa(Skundricima, Djilasima, Tadicima...). Jebiga tako je!

View user profile

111 Re: KK Crvena Zvezda Beograd on Sun Aug 07 2011, 23:03

pfc.tomcat

All-Star
All-Star
Koleman wrote:Ok, ti si upravu za 99% ovoga sto si napisao ali mi se toliko sere od takvih kao ti da nisi svestan. Rekao sam da necu da ti odgovaram na ovaj nacin. Kao da je Partizan svetinja i da su Tole, Danilovic i ostali bogovi izaslanici. Fazon je sto smo mi jadna drzava i Partizan bi zadnjih 10 godina duvao u drombulje da nije bilo drzave(raznih Dacica, Ljajica i mnogih na mala vrata) tako je sada i Zvezda naglo ojacala sa(Skundricima, Djilasima, Tadicima...). Jebiga tako je!
Slobodno seri i za mene, pa ću ti ja biti dužan govno!

A što se tiče KK Partizan... Od oktobarskog prevrata pa do danas u upravi su sedeli (sede i danas) samo dva političara - Andreja Mladenović, koji pritom nema, niti je imao nijednu državnu funkciju, već stranačku!

Bez obzira što ja iskonski ne podnosim stranku iz koje je Mladenović jer ih smatram za kompletne ludake, kompletnije i od radikala, ali ne mogu da osporim da taj isti Andreja je na svakoj utakmici KK Partizan i to ne u loži, već na tribinama.

Drugi političar je Milorad Dodik... Realno, čovek se više okoristio marketinški od Partizana, nego što se Partizan okoristio od njegove funkcije počasnog predsednika!

Elem... Petar Škudnrić nije zaslužio da bude predsednik Crvene zvezde, ali je Crvena zvezda zaslužila da joj Petar Škudnrić bude predsednik!

View user profile

112 Re: KK Crvena Zvezda Beograd on Mon Aug 08 2011, 15:22

Strax

Administrator
Administrator
Zvezdin drugi život sa Čovićem!

Koncept ne podrazumeva gašenje kluba, već reorganizaciju koja bi omogućila poveriocima da u dogledno vreme namire svoja potraživanja

Znači, sada smo za dugove "kupili" sebi malo više vremena?

View user profile

113 Re: KK Crvena Zvezda Beograd on Thu Aug 11 2011, 01:14

Strax

Administrator
Administrator
Informacije iz "treće ruke". Post jednog člana sa jednog Zvezdinog foruma.

"Ево коначних информација које ће бити озваничене на скупштини клуба у петак
коначно је апсолутно све договрено
1. ККЦЗ Београд је формиран на инсистирање г.Ђиласа да би Црвена Звезда наставила да живи на кошаркашкој сцени Србије неоптерећена стварима које су јој сви знамо како биле "наметнуте" као камен око врата,захваљујући пријатељима,непријатељима,као и нама самима .
2.ККЦЗ неће бити угашена на изричит захтев г.Човића који ,веровали или не ,жели да рашчисти коме се и зашто и колико дугује,уз његову изјаву дату мом саговорнику,да он није дошао да угаси Звезду већ да је васкрсне.Његова идеја је да по окончању свих истражних радњи направи листу дужника и исплати их у догледно време,а онда здравој ККЦЗ прикључи ККЦЗ Београд.
3.јуче је на Маракани дошло до састанка са Делијама којима је све ово до танчина објашњено , као и разлог формирања новог фузионисаног клуба у оквиру СДЦЗ који ће раздвојити спортски од "проблематичног финансијског " дела који је онемогућавао спортски да заживи и делује на прави начин.Добијена је апсолутна подршка навијача!
4.Нови ГМ ће бити Давор Ристовић
5.Мирко Павловић ће остати техничко лице у старој ККЦЗ
6.Кари Пешић је јуче после Човиног састанка са Делијама ,дао пристанак и биће тренер ККЦЗ Београд,потписивање сарадње ће бити обављено у четвртак,а озваничено у петак на скупштини
7.Пар дана после скупштине играчи ККЦЗ Београд иду на Златибор на припреме
8.Воде се озбиљни преговори са озбиљним појачањима (имена нисам успео да исчупам)"

View user profile

114 Re: KK Crvena Zvezda Beograd on Thu Aug 11 2011, 12:26

Kole

Počasni član foruma
Počasni član foruma
Evo malo informacija za nasu ''romsku'' zajednicu Very Happy

Delije ce prekinuti bojkot kosarkaskog kluba, ali ce se gotovo sigurno NLB liga i dalje bojkotovati.

Pesic je prihvatio ponudu. Ugovor ce biti potpisan verovatno na 4 sezone, ali uz mogucnost da se raskine nakon svake sezone ukoliko ne budu ispunjeni Pesicevi uslovi.

Davor Ristovic, koji je bio u FMP-u, ce biti generalni menadzer, a Zika Pauk, verovatno, novi predsednik skupstine.

Vec se pregovara i sa potencijalnim pojacanjima. Sve sto znam je da se traze kvalitetni igraci u Americi.
-Pesic je juce vidjen na aeru Nikola Tesla awesome
-Prica se da ce Rikardo da se vrati awesome
Edit:
I Borisov je u opticaju

View user profile

115 Re: KK Crvena Zvezda Beograd on Thu Aug 11 2011, 12:37

Strax

Administrator
Administrator
Da, Borisov je poznat kao veliki ciganin, pa nije nerealno da nam dođe, samo što su za njega sada ponude iz inostranstva verovatno primamljivije nego iz ove "nove Zvezde". Ne znam, ove vesti me itekako raduju, ali dok se ne ozvaniči sve, neću još da slavim.

A što se tiče Delija, vidim da se većini sviđa ova nova politika i funkcionisanje kluba i znam da sa severa ima veliki broj onih koje zanima košarka, tako da ne sumnjam da će Pionir biti sve puniji i puniji.

A eto, juče/danas sam već kopirao onaj post sa drugog foruma. Pod 3. :

3.јуче је на Маракани дошло до састанка са Делијама којима је све ово до танчина објашњено , као и разлог формирања новог фузионисаног клуба у оквиру СДЦЗ који ће раздвојити спортски од "проблематичног финансијског " дела који је онемогућавао спортски да заживи и делује на прави начин.Добијена је апсолутна подршка навијача!

View user profile

116 Re: KK Crvena Zvezda Beograd on Thu Aug 11 2011, 14:08

dr Hofmann

NBA Superstar
NBA Superstar
A Pesic govori kako ima vise ponuda iz inostranstva,licemjer.

View user profile Online

117 Re: KK Crvena Zvezda Beograd on Thu Aug 11 2011, 14:21

West

NBA Superstar
NBA Superstar
Sigurno Covic nije mogao da napravi da se zvezdi izbrisu dugovi, pa kao sad prica da hoce posteno...
Znam da mnogi grobari ne podnose Covica, ali ja ga postujem jer je uspeo da nasu domacu ligu napravi barem malo jacom. Kada su u to vreme postojali samo Partizan i zvezda, on je napravio klub koji je mogao i njima koliko toliko da parira.

View user profile Online

118 Re: KK Crvena Zvezda Beograd on Thu Aug 11 2011, 14:22

Kole

Počasni član foruma
Počasni član foruma
SymphonyX wrote:A Pesic govori kako ima vise ponuda iz inostranstva,licemjer.
Pa pazi verovatno ima. Za Nemacku reprezentaciju je postojala 100% Medjutim, posto je ovo politicki projekat(na celu sa Zikom i Djilasom) i posto ce mu ugovor biti vezan za sponzore a ne klub to znaci da su tu ozbiljne pare u igri.

View user profile

119 Re: KK Crvena Zvezda Beograd on Thu Aug 11 2011, 14:27

Strax

Administrator
Administrator
@ West
Zato je sada tu da Zvezdu vrati, koliko toliko na stare slave i da ponovo stvori Partizanu dostojnog rivala. U poslednje vreme derbiji postaju sve dosadniji ... za srpsku klupsku košarku to nije dobro, a verujem da je došlo vreme da se neke stvari vrate u normalu.

View user profile

120 Re: KK Crvena Zvezda Beograd on Thu Aug 11 2011, 15:19

West

NBA Superstar
NBA Superstar
Ma podrzavam to, onda ce i nase titule imati veci znacaj Razz

View user profile Online

121 Re: KK Crvena Zvezda Beograd on Thu Aug 11 2011, 15:58

Strax

Administrator
Administrator
West wrote:Ma podrzavam to, onda ce i nase titule imati veci znacaj Razz

Da, onda će vaše titule imati značaj

View user profile

122 Re: KK Crvena Zvezda Beograd on Thu Aug 11 2011, 23:20

Kole

Počasni član foruma
Počasni član foruma
Pominje se Ognjen Askrbic na 4. ali to zavisi od ambicija i kvaliteta tima.

View user profile

123 Re: KK Crvena Zvezda Beograd on Thu Aug 11 2011, 23:49

Strax

Administrator
Administrator
Šta su rekli ono beše, 3 pojačanja bi trebala da stignu? Pretpostavljam da se misli i na makar 2 Amerikanca i jednog kvalitetnog igrača sa ovih prostora (Kole je pomenuo Aškrbića, ne bunim se). U tom slučaju bi mogli da kažemo i da smo deo sa kupovinom odradili dobro.

Čekajte bre, Miličić je u opticaju? Mellow Čitam po raznim forumima i sajtovima, uopšte njegov dolazak nije nerealan. Darko bi sigurno rado došao u Zvezdu, a finansijski neće biti toliko teško podržati čitav ovaj proces. Osiguranje , obeštećenje ili šta ja znam šta drugo se ne plaća za vreme NBA lokauta.

View user profile

124 Re: KK Crvena Zvezda Beograd on Thu Aug 11 2011, 23:53

Kole

Počasni član foruma
Počasni član foruma
Darko je pusta zelja, zezao sam se ja.
Da, plan je da se dovedu 2 Amera i jedan iskusan sa nasih prostora uz mozda jos nekog ''padobranca''.

*padobranac-ne planirano pojacanje ali se ukazala dobra prilika i iskoristila se.

View user profile

125 Re: KK Crvena Zvezda Beograd on Fri Aug 12 2011, 00:05

pfc.tomcat

All-Star
All-Star
I šta je na kraju takmičarski cilj KK Crvena limenka u ovoj sezoni... Da se izbori učešće u Uleb kupu one tamo sezone?!

View user profile

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 5 of 40]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next