Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 3 of 40]

51 Re: KK Crvena Zvezda Beograd on Sat Apr 02 2011, 20:10

Strax

Administrator
Administrator
+ osmica, treća četvrtina. Ajmo Zvezdo! banana3

View user profile Online

52 Re: KK Crvena Zvezda Beograd on Tue Apr 05 2011, 18:19

Strax

Administrator
Administrator
Sve se ponavlja, ponovo počinje isto, ponovo kidam živce! Znam da će Zvezda izgubiti, i pomirio sam se sa tim, ali zašto se onda nerviram? Ne znam ni sam...

View user profile Online

53 Re: KK Crvena Zvezda Beograd on Tue Apr 05 2011, 19:45

Sugar

Administrator
Administrator
ma niiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiije 40 razlike nijeeeeeeeeeeee Laughing Laughing Laughing

View user profile http://www.nba-serbia.net Online

54 Re: KK Crvena Zvezda Beograd on Tue Apr 05 2011, 19:47

Strax

Administrator
Administrator
Zašto si se toliko okrenuo protiv Zvezde? Sad

A najjači ćaletov komentar tokom utakmice... Laughing
On gleda u dnevnoj, ja u svojoj sobi... tek on u jednom trenutku viče: "Auuuu, ovaj Nedović je baš bolid... gledaj kako pravi početničke greške... a ne, to je ipak bio Subotić!" Laughing

View user profile Online

55 Re: KK Crvena Zvezda Beograd on Tue Apr 05 2011, 19:53

Sugar

Administrator
Administrator
nisam se okrenuo, podjednako se sprdam i sa zvezdom i sa partizanom.

ortakov status "trening..veciti trening"
Laughing

View user profile http://www.nba-serbia.net Online

56 Re: KK Crvena Zvezda Beograd on Tue Apr 05 2011, 23:05

ijaooooooooooooooooooooo koja blamaza brate ne verujem zvezdi nema pomoci

View user profile

57 Re: KK Crvena Zvezda Beograd on Fri Apr 08 2011, 18:44

Strax

Administrator
Administrator
48-41 za FMP... kako ih ide šut i kako ne igramo odbranu, imamo odličan rezultat. Jedno vreme smo bili u egalu, ali smo se greškama ponovo vratili na "normalu". Naši centri, Nikolić i Lešić razbijaju pod košem... Nikolić 13 poena, Lešić 11, s tim da Lešić možda već sada ima dabl-dabl.

View user profile Online

58 Re: KK Crvena Zvezda Beograd on Fri Apr 08 2011, 20:10

Strax

Administrator
Administrator
POBEDA! Svaka čast momci! 90-79... kakav comeback u trećoj četvrtini. Respekt! Veoma bitna pobeda protiv glavnog nam konkurenta za 4. poziciju koja vodi u NLB ligu... Nikolić i Lešić objasnili Miletu Iliću pod košem neke lekcije... Nikolić 21 poen, 10 skokova, Lešić 19 poena, ali da mi je znati i koliko skokova... mnogo me podseća na Kevina Lovea, ili Milojevića. Very Happy

View user profile Online

59 Re: KK Crvena Zvezda Beograd on Fri Apr 08 2011, 20:46

Zola

Chairman
Chairman
Lep preokret i dosta velika prednost na kraju koja može da znači dosta ako se bude gledala koš razlika. Bravo momci. Fan Smile

View user profile http://www.nba-serbia.net

60 Re: KK Crvena Zvezda Beograd on Thu May 05 2011, 20:12

Strax

Administrator
Administrator
F8:
Barselona – Crvena zvezda 56:73

Cool

Bez Cvetkovića... da je njega, pao bi i Hemofarm sigurno u finalu pre par dana...

View user profile Online

61 Re: KK Crvena Zvezda Beograd on Sat May 21 2011, 07:57

Strax

Administrator
Administrator
Realna situacija pred ulazak u Play-off... i sasvim moguća, što je bitno. Znači, Zvezda treba da pobedi Mega Vizuru u Pioniru (Mega Vizura poslednja), a da FMP u Kragujevcu izgubi od Radničkog (Radnički poziciju ispred FMP-a). I, to je sasvim realno da se desi i verovatno će se ostvariti, ali onda dolazimo do problema u vidu Metalca. OKK Beograd mora da pobedi Metalac kod kuće, ali za OKK Beograd ova utakmica nema velikog značaja. Jedino ako bi učinili uslugu Zvezdi... Nije nemoguće da vidimo Play-off za par dana, e, sad, da će se sve tri utakmice poklopiti, nisam siguran.

View user profile Online

62 Re: KK Crvena Zvezda Beograd on Sat May 21 2011, 12:45

SN10

Moderator
Moderator
kad pogledam zadnjih 5 minuta protiv fmp-a moze se reci da ni ne zasluzujemo playoff...ono su najgorih 5 minuta neke ekipe u kosarci...u istoriji sporta....

View user profile

63 Re: KK Crvena Zvezda Beograd on Tue Jul 05 2011, 10:52

pfc.tomcat

All-Star
All-Star
Znači ipak fuzija... Ipak je Čović taj mesija!?

View user profile

64 Re: KK Crvena Zvezda Beograd on Tue Jul 05 2011, 11:38

Strax

Administrator
Administrator
U petak u 17 časova će i zvanično da se dogovore kolika će članarina biti za naredni mesec Laughing Pa, šta su seniori naši onda mislili, da će da igraju besplatno u Zvezdi? Laughing

View user profile Online

65 Re: KK Crvena Zvezda Beograd on Tue Jul 05 2011, 11:42

LeBron

Chat Animator
Chat Animator
Strax wrote:U petak u 17 časova će i zvanično da se dogovore kolika će članarina biti za naredni mesec Laughing Pa, šta su seniori naši onda mislili, da će da igraju besplatno u Zvezdi? Laughing

Jos gore. Pomislili su da ce dobijati platu za to!

View user profile

66 Re: KK Crvena Zvezda Beograd on Tue Jul 05 2011, 15:23

Sylar

NBA Player
NBA Player
http://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2011&mm=07&dd=05&nav_id=523275

evo ja kao veliki grobar ovo bi najvise voleo, da dodje da vrati Zvezdu jaku kao sto je bila kod Pesica pa da bude pravi derbi, sa navijacima na obe strane, opet pun Pionir i da se vrati staro rivalsto.
Ovo je postalo dosadno, nema vise te drazi i ne radujem se kad uzmemo titulu vise.

View user profile

67 Re: KK Crvena Zvezda Beograd on Tue Jul 05 2011, 17:16

Kole

Počasni član foruma
Počasni član foruma
Ja ne podnosim Covica ali moram da priznam da mi je ovo najbolja trenutno solucija.

View user profile

68 Re: KK Crvena Zvezda Beograd on Wed Jul 06 2011, 01:32

Kole

Počasni član foruma
Počasni član foruma
Ako Covic dodje postoji mogucnost da se Kari vrati na klupu Zvezde Krstenje Mislim da je to predizborni trik ali dobro.

View user profile

69 Re: KK Crvena Zvezda Beograd on Wed Jul 06 2011, 12:54

West

NBA Superstar
NBA Superstar
Mene kao grobar iskreno raduju ovakve vesti, Covic, Pesic, mozda vam i stvarno krene, ali nemojte da zaboravite da cete jesen igrati protiv Sloge, OKK Beograda, Mega Vizure... Derbi tek na prolece ili mozda u kupu, a do tad

View user profile Online

70 Re: KK Crvena Zvezda Beograd on Wed Jul 06 2011, 13:00

Kole

Počasni član foruma
Počasni član foruma
West wrote:Mene kao grobar iskreno raduju ovakve vesti, Covic, Pesic, mozda vam i stvarno krene, ali nemojte da zaboravite da cete jesen igrati protiv Sloge, OKK Beograda, Mega Vizure... Derbi tek na prolece ili mozda u kupu, a do tad
Ako dodje do fuzija, a nesto mislim da nece, Zvezda igra NLB Smile

View user profile

71 Re: KK Crvena Zvezda Beograd on Wed Jul 06 2011, 13:06

LeBron

Chat Animator
Chat Animator
Ma kakav Pesic? Pa, nije lud da dodje ovde kada moze da vodi ekipu u kojoj ce zaradjivati 10x vise i gde ce ga vise postovati.

View user profile

72 Re: KK Crvena Zvezda Beograd on Wed Jul 06 2011, 13:11

West

NBA Superstar
NBA Superstar
Koleman wrote:
West wrote:Mene kao grobar iskreno raduju ovakve vesti, Covic, Pesic, mozda vam i stvarno krene, ali nemojte da zaboravite da cete jesen igrati protiv Sloge, OKK Beograda, Mega Vizure... Derbi tek na prolece ili mozda u kupu, a do tad
Ako dodje do fuzija, a nesto mislim da nece, Zvezda igra NLB
FMP treba da igra NLB, ali zar Covic nije rekao da ce zvezda biti glavni klub...
Prema tome mislim da ne biste trebali da igrate NLB.

View user profile Online

73 Re: KK Crvena Zvezda Beograd on Wed Jul 06 2011, 13:14

Kole

Počasni član foruma
Počasni član foruma
Pare i nisu neki problem ali se slazme da nema teorije da dodje u Zvezdu. Zasto pare nisu problem... Zvezdin igracki kadar bi cinio tim FMP-a i Zvezde, otprilike:
Nedovic, Cvetkovic, Covic
Radivojevic, Bakic, Lazic
Milutinovic, Ivelja, Radosavljevic
Lesic, Siladji, eventualno stranac
Mile Ilic, Jelic, Balaban

To su sve igraci pod ugovorom sa malim platama. Jedino za Bakica nisam siguran da li je pod ugovorom. Ovaj tim meni deluje odlicno, bas odlicno. Ceo budzet bi otisao na trenera i tog jednog stranca, eventualno.
Edit:
Zaboravih da bi mozda i Cakarevic potpisao kao slobodan igrac, posto Partizan i nije nesto zainteresovan. Mogao bi jos poneko da se dovede od slobodnih agenata.
@West
Covic jeste to rekao ali bi Zvezda sigurno igrala NLB kao 5. tim prvenstva, ako FMP odustane, jel'.

View user profile

74 Re: KK Crvena Zvezda Beograd on Thu Jul 07 2011, 11:52

West

NBA Superstar
NBA Superstar
Koleman wrote:
@West
Covic jeste to rekao ali bi Zvezda sigurno igrala NLB kao 5. tim prvenstva, ako FMP odustane, jel'.
Jel si siguran da je zvezda peta...? U onom poslednjem kolu je odlucivala kos razlika, stvarno se ne secam da li je zvezda peta ili sesta.

Ako dodje do spajanja i Covic dodje na celo kluba, docice i Pesic videcete... Rekao je prosle nedelje da bi voleo da se vrati u srpsku kosarku.

View user profile Online

75 Re: KK Crvena Zvezda Beograd on Thu Jul 07 2011, 12:45

Kole

Počasni član foruma
Počasni član foruma
West wrote:
Koleman wrote:
@West
Jel si siguran da je zvezda peta...? U onom poslednjem kolu je odlucivala kos razlika, stvarno se ne secam da li je zvezda peta ili sesta.

Ako dodje do spajanja i Covic dodje na celo kluba, docice i Pesic videcete... Rekao je prosle nedelje da bi voleo da se vrati u srpsku kosarku.
Da, 100% . Pesic je rekao za izjavu Covica da ljudi svasta pricaju Laughing Tacno sam znao.
Edit:
Evo vesti do kojih sam uspeo da dodjem od jednog druga i sa 3, 4 foruma. Ako ikoga zanima, osim Straksa....
Do juce bilo je vrlo izvesno da Ristic(onaj baja sto se zabavlja sa naftom u Srbiji) i Kojic dodju a da Covic izvisi. Ovu dvojicu je guralo SD i bolja su opcija samo finansijski(uz njih bi dosli Nektar, Lemic grup, Lukoil(reprogramiranje duga+pare). Medjutim ne bi se igrala NLB i pitanje je koliko bi ovaj dvojac duze ostao od tandema Sloba-Opacic. Trener bi u tom slucaju bio Luka Pavicevic a GM Rasa Radovanovic(sto je bolje resenje jer sa Covicem bi ostao Pavlovic, zato ga i gura u medijima ali Covic zbog poena, prosto mora da ga zadrzi. Jak je celavi). Koliko sam jos saznao do veleobrta je stiglo juce jer je Covic dobio zeleno svetlo iz politickog vrha i naprasno vec ima podrsku 10 clanova skupstine, odnosno fali mu jos 8 da nabaci da bi bio novi predsednik. Da, kako se saznaje, Pesic bi ipak bio trener sa Covicem mada je to jos daleko...

View user profile

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 3 of 40]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next