Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 4 of 40]

76 Re: KK Crvena Zvezda Beograd on Fri Jul 08 2011, 00:01

Strax

Administrator
Administrator
Otkazana skupština KK Crvena zvezda

http://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2011&mm=07&dd=07&nav_id=524032

Nisu još spremni za neka izjašnjavanja... Čović ili ova dvojica? Smile

View user profile

77 Re: KK Crvena Zvezda Beograd on Fri Jul 08 2011, 15:23

Strax

Administrator
Administrator
Pešić: "Podržavam Zvedin projekat"

http://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2011&mm=07&dd=08&nav_id=524183

Smile

View user profile

78 Re: KK Crvena Zvezda Beograd on Wed Jul 13 2011, 23:28

Strax

Administrator
Administrator
Ma da li je stvar sa Čovićem gotova? Smile To znači i povratak Pešića, a i Delija valjda... Skupština je čini mi se 21./27., no po forumima čitam da su šanse skoro pa 100%. Očekuje se i solidan budžet.
Ako se ovo sve realizuje kako smo se nadali, sa Čovićem će se definitivno videti lepo svetlo na kraju tunela.

"Nema jakog Partizana bez jake Zvezde", govore obično, a ja hoću ponovo one prave košarkaške derbije!

Čisto da se podsetite, nevezano za ishod te utakmice i inače ishod čitavog kupa.

A, nedostajala bi nam i Evropa ...

View user profile

79 Re: KK Crvena Zvezda Beograd on Wed Jul 13 2011, 23:30

Jaz

Global Moderator
Global Moderator
Daj boze vise.

View user profile Online

80 Re: KK Crvena Zvezda Beograd on Thu Jul 14 2011, 11:05

Kole

Počasni član foruma
Počasni član foruma
Kazu da je gotovo stvar i da ce Ristic i Covic uci zajedno. To toliko dobro zvuci da ne mogu da zamislim. Ristic ce da drzi skupstinu i finansije a Cova sportska pitanja, tipa trener, igraci, hale, mladi tim... Uz naravno GM-a koji bi mogao da bude Rasa ako se pomire Cova i on(Rasa je napravio od FMP-a ono sto je bio u svojim najboljim danima). Do sada su Delije govorile da su vec dale legitimitet NLB-u kao sto su i dale odlascima pri formiranju ali sada ide neki nagli preokret i ne bi se islo na NLB, izgleda. Ima tu jos za ovih 10 dana svasta da se desi ali za sada su vesti odlicne.

View user profile

81 Re: KK Crvena Zvezda Beograd on Fri Jul 15 2011, 16:00

Strax

Administrator
Administrator
Cela Zvezda pod istom kasom?

Sportsko društvo Crvena zvezda izlaz iz krize u kojoj se nalazi vidi u objedinjavanju pula sponzora svih klubova koji se u njemu nalaze.

Kako “Večernje novosti” saznaju, na čelu projekta bio bi Petar Škundrić, a na vrhu košarkaškog kluba Nebojša Čović.

Kako se približava Skupština košarkaškog kluba, koja bi trebalo da se održi između 21. i 27. jula, slika o novom rukovodstvu kluba sa Malog Kalemegdana se sve više kristalizuje.

Novost je da bi kompletan projekat bio pod kapom Sportskog društva, koje, takođe, očekuju velike rekonstrukcije u organizacionom smislu.

Nezvanično, Sportsko društvo, na čelu sa predsednikom Škundrićem, objediniće veliki pul sponzora, koji će iz zajedničke kase, za početak, pomagati fudbalski, košarkaški, odbojkaški i rukometni kolektiv, kao najuticajnije u velikoj sportskoj porodici.

Dok se u fudbalu, koji je do sada samostalno funkcionisao, odbojci i rukometu neće ništa bitnije menjati, kada su u pitanju rukovodstva, kod košarkaša je Nebojša Čović i dalje viđen na čelu tog projekta, kao predsednik Upravnog odbora. U Upravni odbor bi, između ostalih, trebalo da budu Velibor Sovrović, generalni direktor Laste, Mladen Simović, direktor Energoprojekta, Aleksandar Vasiljevič Panfilov, generalni dirketor Lukoil Srbija A.D, kao i Dragan Ristić, uspešan srpski poslovni čovek u Rusiji.

Pominje se mogućnost da bi u upravu mogli da uđu nekadašnji čelnci crveno-belih iz vremena kada su osvajali titule 1993. i 1994, Dragan Kapičić i Dragiša Vučinić.

Iza UO bi stajala uticajna Skupština, kojoj bi prvi zadatak bio da, u saradnji sa Čovićem i Upravom, napravi kompletan projekat oživljavanja košarkaškog kolektiva. Za sada nije poznato ko bi bio predsednik Skupštine. Prvog ‘pika’ Živorada Anđelkovića obaveze u gradskoj vlasti sprečavaju da odgovori zahtevima mesta prvog čoveka Skupštine crveno-belih košarkaša.

View user profile

82 Re: KK Crvena Zvezda Beograd on Mon Jul 18 2011, 00:20

Strax

Administrator
Administrator
Izbor Nebojše Čovića za predsednika KK Crvena zvezda donosi mogućnost da se u klub vrati i Milan Gurović, saznaje Kurir. Tim povodom pozvali smo popularnog Čiču, koji je izjavio da je spreman da pomogne klubu s Malog Kalemegdana.

- Što se mene tiče, ja sam Zvezdin sto odsto i spreman sam da se stavim na raspolaganje novom rukovodstvu. Smatram da bih svojim košarkaškim iskustvom mogao mnogo da pomognem. Znam dosta jezika i poznajem ovaj sport. Mišljenja sam da bi za Zvezdu bilo dobro da se u klub vrate bivši igrači, jer njima nije potrebno nikakvo dokazivanje. Finansijski smo obezbeđeni i samo želimo da pomognemo klubu.

Bivši košarkaš Crvene zvezde smatra da je Nebojša Čović prava ličnost za predsednika.- Pričati o Nebojši je suvišno. Pogledajte šta je napravio od Železnika. Postali su jedna od najorganizovanijih ekipa u regionu, a to je zasluga Čovića. Siguran sam da će tako biti i u Zvezdi, samo da ga izaberu za predsednika. To je čovek koji donosi kontinuitet i autoritet, više ne bi bilo lutanja kao prethodnih godina.
Milan Gurović smatra da bi Svetislav Pešić bio idealno rešenje za trenera crveno-belih.- Kari se kao trener dokazao. Ako bi uspeli ponovo da ga angažuju, to bi bio pun pogodak. Imao sam priliku da radim s njim i znam o kakvom čoveku je reč - zaključio je Gurović.

View user profile

83 Re: KK Crvena Zvezda Beograd on Fri Jul 29 2011, 23:23

Kole

Počasni član foruma
Počasni član foruma
http://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2011&mm=07&dd=29&nav_id=528723

View user profile

84 Re: KK Crvena Zvezda Beograd on Fri Jul 29 2011, 23:32

Jaz

Global Moderator
Global Moderator

View user profile Online

85 Re: KK Crvena Zvezda Beograd on Sat Jul 30 2011, 20:54

Kole

Počasni član foruma
Počasni član foruma

View user profile

86 Re: KK Crvena Zvezda Beograd on Sat Jul 30 2011, 20:57

LeBron

Chat Animator
Chat Animator
Nece taj vise ni prismrdeti ovde. Znas kako se kaze za KKCZ? "Ko je vas poznavao, ni pakao mu nece tesko pasti"... Very Happy

View user profile

87 Re: KK Crvena Zvezda Beograd on Sun Jul 31 2011, 08:46

Strax

Administrator
Administrator
Jel to Jahmar Young na profilnoj ima Pennya ili mi se čini? awesome

Nego, nisam sada bio u mogućnosti da ispratim dešavanja u Zvezdi prehodnih dana. Pa, ako bi neko mogao ukratko (Kole predpostavljam). Jel rešena sada stvar za Čovića? Kakve su šanse za Pešića?

View user profile

88 Re: KK Crvena Zvezda Beograd on Sun Jul 31 2011, 12:17

Kole

Počasni član foruma
Počasni član foruma
Nije se nista promenilo specijalno od kada si otisao. Valjda ce se sledece nedelje nesto ozvaniciti.

View user profile

89 Re: KK Crvena Zvezda Beograd on Sun Jul 31 2011, 13:21

pfc.tomcat

All-Star
All-Star
Koleman wrote:
Returning the fire fans... Mare care, sedi 1!

View user profile

90 Re: KK Crvena Zvezda Beograd on Sun Jul 31 2011, 13:23

SN10

Moderator
Moderator
ma cela poruka ta je....fantasticna

View user profile

91 Re: KK Crvena Zvezda Beograd on Tue Aug 02 2011, 13:13

Strax

Administrator
Administrator
Kapičić: Čović za Zvezdin beg od tragedije

Posrtanjima Košarkaškog kluba Crvene zvezde, na organizacionom i rezultatskom planu, uskoro bi mogao da dođe kraj. Nebojša Čović bi u toku prve nedelje avgusta na Izbornoj skupštini trebalo da bude izabran, kao glavni i jedini kandidat, za novog predsednika, i spasonosno rešenje crveno-belih, koje malo deli od gašenja.

Prvi čovek FMP-a je napravio kompletan plan za prevazilaženje krize, a Dragan Kapičić, legenda Zvezde, i bivši predsednik Saveza, svoj glas daje Čoviću.

- Bez dileme podržavam Čovića. Nekada smo bili u Zvezdi, pa Savezu, znam njegove kapacitete. On je bukvalno jedino rešenje za klub koji je u tragičnoj i dramatičnoj situaciji. Klub je potpuno blokiran, dugovi su enormni, ništa ne funkcioniše, i ne znam kako bi se sve rešilo da nema Čovića, koji ima energiju, organizacioni smisao, radio je sportske i državne poslove. Odlikuje ga optimizam, volja, želja, zvezdaško opredeljenje, ako mu se ne da šansa, ostvariće se najcrnje slutnje. Nudi se da preuzme Zvezdu, koja ima priliku da se vrati na nekadašnje pozicije i bude još bolja. Ovo je jedinstvena šansa sa kvalitetnim rešenjem, ukoliko se to propusti, Zvezda nema nikakvu perspektivu - kaže Kapičić.

Postoji li šansa da Čović ne bude predsednik?

- Onda Zvezdu treba pustiti da bankrotira, ode u beton ligu i krene iz početka, što bi bila sramota. Kada se stvarao dug, pravile su se malverzacije. Potrebno je da se skinu dugovi da bi klub prodisao, da se reprogramiraju, da se nova uprava rastereti briga, jer su nekorektno stvoreni, davalo se pa tražilo nazad, krediti su zakopali klub.

Vidite li sebe ponovo u Zvezdi?

- Bole me problemi, ona je daleko, daleko od nekadašnje Zvezde i kada sam igrao, a kasnije i vodio je. Ostala je emocija, moj najlepši deo života, odakle sam postao reprezentativac, najbolji strelac u istoriji kluba. Uvek bih pomogao u meri u kojoj mogu i sa mesta sa kojeg mogu. Obaveza svih nas koji smo bili u Zvezdi jeste da pomognemo. Imam dug prema klubu, nemam planova, uvek sam tu da pomognem - zaključio je Kapičić.

View user profile

92 Re: KK Crvena Zvezda Beograd on Thu Aug 04 2011, 00:37

Strax

Administrator
Administrator
Radivojević: "Konačno jaka Zvezda"

Košarkaš FMP Železnika Vuk Radivojević rekao je za B92 da podržava ideju da se FMP i Crvena zvezda fuzionišu.

Nekadašnji kapiten ’crveno-belih’ prošle sezone je nastupao za FMP i oduševljen je uslovima koje ima tim iz Železnika.

„Mislim da bi to bila odlična stvar. To mogu da kažem posle jedne provedene sezone u FMP-u. To mi je možda bila i najbolja sezona, tačnije najprijatnije sam se osećao."

"Ipak su uslovi bili najbolji do sada i mislim da bi u tom slučaju organizacija bila odlična i da bi to bio odličan potez za Zvezdu. Ja smatram da konačno treba da se napravi jaka Zvezda posle svih ovih godina, jer svi znamo kako je i šta je bilo.“

Radivojević kaže da se on i njegovi saigrači pripremaju kao igrači FMP-a, jer još uvek ništa nije zvanično.

„Pa ne razmišljam o tome. Priče kruže, mi smo krenuli pripreme, spremamo se kao igrači FMP-a. Normalno je da kruže te priče, ali dok ne bude ništa zvanično, mi smo svi još uvek igrači FMP-a.“

Odlični bek smatra da bi Zvezda dobila puno jer FMp ima odlične uslove za rad.

„To su najbolji uslovi koje sam do sada imao. To je sigurno veoma bitno za jednu ekipu, pogotovo tokom sezone. Imate na jednom mestu tri hale, teretane, sobe za oporavak, saune, đakuzi, doktorske ordinacije i ljude koji su 24 časa sa ekipom. To je sigurno veoma bitno.“

Prethodnih dana i nedelja mnogo košarkaških radnika u Srbiji podržali je ovu ideju jer bi u tom slučaju i srpska košarka dobila još jedan jak tim.

„Sigurno da bi srpska košarka dobila mnogo, pogotovo ako znamo da u poslednjih par godina imamo samo jedan tim koji drži konstantu u poslednjih deset godina, a to je Partizan. Sa Zvezdom i povratkom navijača srpska košarka bi sigurno dobila mnogo, a samim time i ljudi koji prate Zvezdu i koji su slobodno mogu da kažem izgubili neko poverenje, to se vidi i na Zvezdinim utakmicama u poslednje dve, tri godine. Siguran sam da bi to bilo odlično", rekao je Radivojević za B92.

View user profile

93 Re: KK Crvena Zvezda Beograd on Thu Aug 04 2011, 00:47

Kole

Počasni član foruma
Počasni član foruma
Smorim se kada vidim ovakav naslov Sad

View user profile

94 Re: KK Crvena Zvezda Beograd on Thu Aug 04 2011, 08:18

LeBron

Chat Animator
Chat Animator
Koja Zvezda. Rekao sam ja, to je "Zvefempe"...

View user profile

95 Re: KK Crvena Zvezda Beograd on Sun Aug 07 2011, 10:29

Strax

Administrator
Administrator
Čović definitivno u Zvezdi

Ime kluba: Crvena Zvezda Beograd

View user profile

96 Re: KK Crvena Zvezda Beograd on Sun Aug 07 2011, 11:15

LeBron

Chat Animator
Chat Animator
Eee, pa vi se radujete Covicu Sad Znaci, dotle je doguralo u KKCZ...

View user profile

97 Re: KK Crvena Zvezda Beograd on Sun Aug 07 2011, 11:23

Strax

Administrator
Administrator
Kada si u govnima i na dnu jedan duži vremenski period , onda je svaka vrsta nade i spasa dobro došla. Koliko sam čuo dobrih stvari o Čoviću (i ovoj fuziji), nešto manje negativnih... Uglavnom, ne znam nijednog Zvezdaša koji se ovome ne raduje. Ako ništa drugo, sa FMP-om ćemo imati mnogo jaču školu košarke, a i roster sa Ilićem, Radivojevićem kapitenom, Milutinovićem, Čovićem bi trebao već da izgleda mnogo, mnogo bolje. Naravno, i Pešić!

edit: Da, još jedna prednost bi bio potencijalni povratak Delija u Pionir. Čak i bez Delija, Pionir bi trebao da bude mnogo puniji nego što je to bio slučaj ranije. A zna se koliko u košarci navijači znače.

View user profile

98 Re: KK Crvena Zvezda Beograd on Sun Aug 07 2011, 13:50

Sylar

NBA Player
NBA Player
Jel ovo znaci da vam se vracaju navijaci organizovano u Pionir?

View user profile

99 Re: KK Crvena Zvezda Beograd on Sun Aug 07 2011, 13:52

Strax

Administrator
Administrator
To još niko ne zna. Mislim da organizvanih odlazaka i dalje neće biti na NLB-u, eventualno na derbijima i u našoj ligi. Barem tako mislim... razlika će biti jedino što sada Delije neće braniti odlaske onih koje košarka zanima, tako da predpostavljam da će dobar deo severa (to Kole zna bolje da objasni) ići na basket neometano i praviti navijanje makar upola kako je nekad bilo.

View user profile

100 Re: KK Crvena Zvezda Beograd on Sun Aug 07 2011, 13:57

Jaz

Global Moderator
Global Moderator
Da znas samo kako su branili navijanje.
Od tad mi se smucio basket.

View user profile Online

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 4 of 40]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next