Go to page : Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 37 of 40]

901 Re: KK Crvena Zvezda Beograd on Tue Apr 10 2012, 16:12

AleksaTebra wrote:Izgubili smo nazalost jucerasnji duel.:S
Partizan i nije delovao toliko mocno posebno zbog loseg suta za tri poena,ali dozvolili smo im da izvedu veliki broj slobodnjaka i uglavnom su ih pogadjali.
Jako mi je zao zbog Thomasa koji je prebijen na zurci od strane huligana i videlo se da nece pruziti partiju na svom nivou i postigao je svega 2 poena uz veliki broj gresaka,ali uvek cemo ga ceniti zbog njegove borbenosti i ostalim osobinama sto pokazuje na terenu.Malo mi je cudno sto se osisao na celavo,verovatno je to zbog povreda,takodje su i mene sisali kad sam lupio glavom u zid.Nedovic je odigrao veoma dobro i jos jednom je potvrdio svoje atletske sposobnosti,a i ono polaganje uz faul se stvarno retko vidja.
Milutinovic je imao sjajan procenat suta za tri poena i za razliku od nekih vecitih derbija ovu je odigrao na visokom nivou.Popovic je takodje bio veoma raspolozen i bio je nas najbolji igrac na ovom mecu.
Komentatori RTS-a su jos jednom pokazali da navijaju za Partizan,a krajnji neprofesionalizam je pokazao izjavom pred sam kraj:Ovo sranje ne moze da prodje izmedju dva Popovica ili tako nesto na taj fazon nije bitno.
I ja sam to cuo,ali mislio sam da sam to pogresno cuo Laughing

View user profile

902 Re: KK Crvena Zvezda Beograd on Fri Apr 13 2012, 18:30

Strax

Administrator
Administrator
http://sportal.rs/news.php?news=72076

Najebali su kad se Vuk vrati

View user profile

903 Re: KK Crvena Zvezda Beograd on Fri Apr 13 2012, 18:45

Legolas

NBA Superstar
NBA Superstar
Ja sam Vuka uvek gotivio zbog borbenosti!

View user profile

904 Re: KK Crvena Zvezda Beograd on Fri Apr 13 2012, 19:53

Kole

Počasni član foruma
Počasni član foruma
Mene je Vuk uvek odusevljavao kako moze brzo da napravi licne Laughing
Ipak, sa ovim iskustvom je zaista dobar igrac, za Covica je Rondo. Nikada necu zaboraviti onu trojku protiv FMP-a za produzetak, finale kupa 2006. u NS-u. Promasi trojku, ofanzivni skok, opet sutne i pogodi Very Happy To je jedno od ludjih zavrsnica. Prvo izbacen Partizan posle produzetaka u 1/2 finalu, pa u finalu FMP posle produzetaka.

View user profile

905 Re: KK Crvena Zvezda Beograd on Fri Apr 13 2012, 20:05

Legolas

NBA Superstar
NBA Superstar
Koleman wrote:Mene je Vuk uvek odusevljavao kako moze brzo da napravi licne Laughing
Ipak, sa ovim iskustvom je zaista dobar igrac, za Covica je Rondo. Nikada necu zaboraviti onu trojku protiv FMP-a za produzetak, finale kupa 2006. u NS-u. Promasi trojku, ofanzivni skok, opet sutne i pogodi Very Happy To je jedno od ludjih zavrsnica. Prvo izbacen Partizan posle produzetaka u 1/2 finalu, pa u finalu FMP posle produzetaka.

Jbt ja sam na to zaboravio, mislim da imam negde specijalno izdanje video kasete o tom kupu radivoja koraca. secam se da je rakocevic igrao pod inekcijama i onog alej-upa iz auta mislim bas vuka za milana dozeta. a najace na toj kaseti je bila zavrsna scena na kojoj luka bogdanovic kaze ovo smo ucinili za vas i onda predje u partizan. XD

View user profile

906 Re: KK Crvena Zvezda Beograd on Sat Apr 14 2012, 00:07

Strax

Administrator
Administrator
Koleman wrote:Mene je Vuk uvek odusevljavao kako moze brzo da napravi licne Laughing

Zar nije to bilo 2004.? Nešto mi je blizu mnogo ta 2006., čini mi se da je tada i Rakoč bio u timu. Uglavnom, gledao sam završnicu i produžetke, koja utakmica Respekt!
Radivojevića inače cenim kao igrača, verovatno je sada ispao iz forme i svakako da ga polako i godine stižu, ali za Čovića je, kao što si rekao, Rondo.

View user profile

907 Re: KK Crvena Zvezda Beograd on Sat Apr 14 2012, 00:29

Kole

Počasni član foruma
Počasni član foruma
U pravu si, evo i snimka:

Video bas pocinje sa tom trojkom Very Happy

View user profile

908 Re: KK Crvena Zvezda Beograd on Tue Apr 17 2012, 21:47

Strax

Administrator
Administrator
Stiven Marković je klasičan serator. Kako uvek ima motiva da igra protiv nas, neverovatno.
Dobro, kao i uvek, sami smo krivi, a nije da sam očekivao pobedu u Kragujevcu.

View user profile

909 Re: KK Crvena Zvezda Beograd on Wed Apr 18 2012, 14:05

Ipak bilo je gusto sve do kraja,kada su prelomili serijom 12:0.

View user profile

911 Re: KK Crvena Zvezda Beograd on Sat Apr 21 2012, 15:10

Legolas

NBA Superstar
NBA Superstar
Veceras u 7 protiv hemofarma u gostima

View user profile

912 Re: KK Crvena Zvezda Beograd on Sat Apr 21 2012, 16:45

Strax

Administrator
Administrator
Must win.

View user profile

913 Re: KK Crvena Zvezda Beograd on Sat Apr 21 2012, 20:46

Strax

Administrator
Administrator
Pobeda... očajan start u 4. je mogao da nas košta i preokreta na stranu Hemofarma, sreća, probudili smo se na kraju. Statistički, Tomas najbolji kod nas.

Bajdvej, Vuk kapiten se vratio na parket Yey

View user profile

914 Re: KK Crvena Zvezda Beograd on Sun Apr 22 2012, 00:16

Kole

Počasni član foruma
Počasni član foruma
Cvetkovic igrao 19 minuta. Jedina dobra vest.

View user profile

915 Re: KK Crvena Zvezda Beograd on Sun Apr 22 2012, 00:18

Strax

Administrator
Administrator
Kada se "gospodin" Filip Čović povredio, inače bi kepec idalje silio loptu. Pritom je Cvele bio sasvim dobar... Smile

View user profile

916 Re: KK Crvena Zvezda Beograd on Thu Apr 26 2012, 20:04

Strax

Administrator
Administrator
Dođoh sa utakmice, morao sam dobru vezu da potegnem da bi došao do karata. I onda me tamo dočekaju krompiri i useri Vošinih centara. Neverovatno...

View user profile

917 Re: KK Crvena Zvezda Beograd on Thu Apr 26 2012, 23:59

Kole

Počasni član foruma
Počasni član foruma
Pesic je izgubio kompas. Izlapeo je nacisto.

View user profile

918 Re: KK Crvena Zvezda Beograd on Fri Apr 27 2012, 00:45

pfc.tomcat

All-Star
All-Star

View user profile

919 Re: KK Crvena Zvezda Beograd on Fri Apr 27 2012, 23:57

Strax

Administrator
Administrator
Odgovorio je Nedovic na fejsu, za ono sto je napisao na twitteru juce, pitali ga neki...

"Nemanja Nedovic : Nema to veze sa malom minutazom, u pitanju je prst, bol...da ne nagadjate"

@Kole
Kari je gospodin naspram svih hendikepiranih igrača. Ipak je jedan od naših najvećih trenera u istoriji, ne verujem da je prolupao za ovih par godina... možda bolje od ovoga ni ne može ekipa.
Igrali smo prihvatljivo 30 minuta i onda zablokirali totalno. Zeković nas pokopao trojkama do kraja...

View user profile

920 Re: KK Crvena Zvezda Beograd on Sat Apr 28 2012, 00:27

Kole

Počasni član foruma
Počasni član foruma
Ne kazem samo za ovaj mec. Crvena zvezda Diva ima najmanje napada po mecu od svih evropskih timova 64, nesto. To je sramotno. Najsporija kosarka se igra u Pioniru, od Partizana smo to navikli.

View user profile

921 Re: KK Crvena Zvezda Beograd on Wed May 02 2012, 19:45

Strax

Administrator
Administrator
Bojan Pop na poluvremenu protiv Mege već 9 asistencija Clap

View user profile

922 Re: KK Crvena Zvezda Beograd on Wed May 02 2012, 20:06

Kole

Počasni član foruma
Počasni član foruma
Petar Pop za 11 minuta 16 poena.

View user profile

923 Re: KK Crvena Zvezda Beograd on Wed May 02 2012, 20:40

Strax

Administrator
Administrator
Ali da da 20 poena za 24 minuta uz index 9... to samo on može. Smile
Inače, ne bi trebao da bude problem da ovo mirno privedemo kraju...

View user profile

924 Re: KK Crvena Zvezda Beograd on Sat May 05 2012, 09:57

Strax

Administrator
Administrator
Ristić i ekipa izgubili na finalnom turniru juniora u NS-u u četvrtfinalu od Beovuka. Čuo sam detaljan report od drugova koji su gledali , nažalost, nisam mogao da se iscimam do SPENS-a. Obzirom da igraju protiv 93. i 94. godišta, ovo nije neuspeh. Ristić, Rebić i ekipa su uglavnom svi 95.

View user profile

925 Re: KK Crvena Zvezda Beograd on Sat May 05 2012, 10:55

Kole

Počasni član foruma
Počasni član foruma
Dobili su otkaze i trener juniora i kadeta. Sasvim zasluzeno.

View user profile

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 37 of 40]

Go to page : Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next