Go to page : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 38 of 40]

926 Re: KK Crvena Zvezda Beograd on Sat May 05 2012, 12:13

Stary Oskol

All-Star
All-Star
Strax, nema 93 godista samo 94 i mladji.Stvarno malo je cudno osvojili su onaj juniorski turnir Evrolige a nisu usli ni u 4 na nasem zavrsnom turniru.Jedina razlika je sto je Nikola Jankovic napustio tim.I sad ispada da u Istanbul ide tim koji u svojoj ligi nije ni medju 4. Ne znam
Danas finale u 16:30 Partizan - Hemofarm.

View user profile

927 Re: KK Crvena Zvezda Beograd on Sat May 05 2012, 13:29

Kole

Počasni član foruma
Počasni član foruma
Nisi u pravu. KSS je doneo kretensku odluku da se produzi staz juniorima pa da i '93. budu juniori. Naravno Evroliga je donela propis da to budu '94. i mladji sto je normalno i zato je Zvezda izdominirala sa generacijom '95. +Cvorovic i Jankovic '94. Jedan od glavnih igraca na turniru u Partizanu je bivsi igrac Zvezde i stvarno dobar igrac Ivan Marinkovic('93) a za Hemofarm clan provog tima Luka Mitrovic('93). On je cak dao i kos za pobedu protiv Radnickog FMP-a ove godine.
P.S.
Marinkovic je igrao i za prvi tim Partizana, mislim protiv Hemofarma.

View user profile

928 Re: KK Crvena Zvezda Beograd on Sat May 05 2012, 14:32

Stary Oskol

All-Star
All-Star
U pravu si.Ne znam samo sto su to uradili kad svugde i u Evroligi i na ovom nezvanicnom SP-u za juniore je 94 granica.
Inace taj Marinkovic je juce protiv Vojvodine u polufinalu sutirao 1-6 slobodna ali je zato Mitrovic iz Hemofarma sutirao 11-11.

View user profile

929 Re: KK Crvena Zvezda Beograd on Sat May 05 2012, 14:36

Kole

Počasni član foruma
Počasni član foruma
Marinkovic je stvarno dobar. Secam se prosle godine u tandemu sa Cveletom bas su ubijali sa pikom. Visok je bas i znaci u skoku i u odbrani a plus ima super kordinaciju. Jedino sto je kao grana mrsav, video sam ga i u Pioniru ove godine nije se nista promenio.

View user profile

930 Re: KK Crvena Zvezda Beograd on Sat May 05 2012, 17:38

Strax

Administrator
Administrator
Marinković je ispao sisa, pogotovo što kažu da je Zvezdaš!?

View user profile Online

931 Re: KK Crvena Zvezda Beograd on Sat May 05 2012, 17:50

Kole

Počasni član foruma
Počasni član foruma
Radio je decko sta misli da je bolje za njega. Licno mislim da mu to nije bila najpametnija odluka ali dobro.

View user profile

932 Re: KK Crvena Zvezda Beograd on Sat May 05 2012, 18:08

Stary Oskol

All-Star
All-Star
Malopre je bio dobar na finalu 14 poena,12 skokova,3 blokade i 2 asistencije.
Partizan sabio Hemofarm 81-65 i postao sampion.

View user profile

933 Re: KK Crvena Zvezda Beograd on Sun May 06 2012, 18:15

Bradley

All-Star
All-Star
Nedovic na draftu ove godine, mislim da je prerano, mogao je jos godinu-dve malo u Evropi da igra pa tek onda, ovako bas i nisam uveren da ce da se proslavi...Videcemo

View user profile

934 Re: KK Crvena Zvezda Beograd on Sun May 06 2012, 18:17

Kole

Počasni član foruma
Počasni član foruma
Ne mora da znaci da ce odmah u NBA. Kao Rubio, Bjelica, Valanciunas...

View user profile

935 Re: KK Crvena Zvezda Beograd on Sun May 06 2012, 18:23

Lawson

NBA Superstar
NBA Superstar
Gdje ima da se vidi ko ce od igraca iz evrope na draft??
na nbadraft.net su jos uvijek samo ameri ubaceni...

View user profile

936 Re: KK Crvena Zvezda Beograd on Wed May 09 2012, 22:06

Strax

Administrator
Administrator
Lagana pobeda protiv BKK Radničkog i ne tako utešna osveta. Čović je za promenu odigrao vrlo dobru utakmicu statistički, to je valjda i razlog zašto je bilo 15 razlike za nas i zašto nismo pali u četvrtoj. Tomas, Subotić i Milutinović sabili, loša vest je povreda Cveleta. Nadam se da nije ništa ozbiljno...
I da, radni dan, medijski slabo propraćena utakmica i uprkos tome, 3500 ljudi u Pioniru. Clap

View user profile Online

937 Re: KK Crvena Zvezda Beograd on Wed May 09 2012, 23:52

Kevin Durant

Sixth man
Sixth man
http://kosarka.rs/main.asp?dir=news&admyn=1&newsid=8332#.T6rmAoCCcg8.facebook

opasni pesic

View user profile

938 Re: KK Crvena Zvezda Beograd on Wed May 09 2012, 23:54

Kole

Počasni član foruma
Počasni član foruma
Prvi put u ovom mandatu mu vidim zar. Ae bre Kari cepaj!

View user profile

939 Re: KK Crvena Zvezda Beograd on Wed May 09 2012, 23:59

Kevin Durant

Sixth man
Sixth man
Strax wrote:Ristić i ekipa izgubili na finalnom turniru juniora u NS-u u četvrtfinalu od Beovuka. Čuo sam detaljan report od drugova koji su gledali , nažalost, nisam mogao da se iscimam do SPENS-a. Obzirom da igraju protiv 93. i 94. godišta, ovo nije neuspeh. Ristić, Rebić i ekipa su uglavnom svi 95.

Ristic i Brano Djukanovic strasni igraci djukanovic odlicna suter ovo su po meni nasa buducnost za reprezentaciju... Ima dosta zanimljivih momaka i u Hemofarmu koji polako zauzima primat u mladjim selekcijama

View user profile

940 Re: KK Crvena Zvezda Beograd on Thu May 10 2012, 15:21

Strax

Administrator
Administrator
http://www.mondo.rs/s244049/Sport/Kosarka/JUNIORI-_Zvezda_dobila_Barsu_u_Istanbulu.html

View user profile Online

941 Re: KK Crvena Zvezda Beograd on Sat May 12 2012, 10:42

Strax

Administrator
Administrator
U utorak je možda vreme da padne Partizan Hmm
Lud sam, ali verujem.

View user profile Online

942 Re: KK Crvena Zvezda Beograd on Mon May 14 2012, 00:08

dovlonja6

NBA Player
NBA Player
Kevin Durant wrote:
Strax wrote:Ristić i ekipa izgubili na finalnom turniru juniora u NS-u u četvrtfinalu od Beovuka. Čuo sam detaljan report od drugova koji su gledali , nažalost, nisam mogao da se iscimam do SPENS-a. Obzirom da igraju protiv 93. i 94. godišta, ovo nije neuspeh. Ristić, Rebić i ekipa su uglavnom svi 95.

Ristic i Brano Djukanovic strasni igraci djukanovic odlicna suter ovo su po meni nasa buducnost za reprezentaciju... Ima dosta zanimljivih momaka i u Hemofarmu koji polako zauzima primat u mladjim selekcijama

Ne znam zašto se toliko precenjuju mladi igrači CZV. Pogledajte samo njihove rezultate ove sezone:

Kadetska liga - ipali u četvrtfinalu
Juniorska liga - ipali u četvrtfinalu
Evrolig - Kao prvo nisu zasluženo prošli na finalni turnir jer su na kvalifikacionom turniru na svom terenu pobedili Partizan koji je dominirao celu utakmicu sa pola koša razlike, a da ne pričamo o porazu od 30+ razlike u Istanbulu.

Da li su to rezultati koje treba da ima ekipa koja ima 9 reprezentativaca?

View user profile http://www.twitter.com/vlad1milo

943 Re: KK Crvena Zvezda Beograd on Mon May 14 2012, 00:12

Kole

Počasni član foruma
Počasni član foruma
Za Zvezdu 90% tima cini 95-o godiste. Na juniorskom turniru su ti momci igrali protiv 93-eg. Pri tom su za Hemofarm i Partizan igrali prvotimci(Marinkovic, Dangubic, Mitrovic...svi 93-e). I u Istanbulu su igrali svi 95(osim Cvorovica 94) protiv starijih i takvi dobili Efes i Barsu i doziveli katastrofu od sampiona Ritasa(dobili domacine 18 razlike u finalu).

View user profile

944 Re: KK Crvena Zvezda Beograd on Mon May 14 2012, 00:20

dovlonja6

NBA Player
NBA Player
To ne opravdava katastrofalno izdanje na kadetskom turniru ( http://www.persija.net/statistika/klsf8/box.php?id=2 ). Na juniorskom turniru ih nisu sprečili ni Partizan, ni Hemofarm nego Beovuk koji ima solidnu ekipu. Što se tiče Evrolige, i Barsa je igrala sa podmlađenim timom (npr. Hakanson je 96 godište a imao je veliku ulogu), za Efes ne znam.

945 Re: KK Crvena Zvezda Beograd on Mon May 14 2012, 00:27

Kole

Počasni član foruma
Počasni član foruma
Prema recima Ilije Kovacica Efesovi igraci imaju dug staz brijanja Very Happy
Kadeti su podbacili, trener je dobio otkaz.

View user profile

946 Re: KK Crvena Zvezda Beograd on Tue May 15 2012, 11:59

Strax

Administrator
Administrator
Ipak ne bi trebalo da bude problema sa kartama, ali svejedno mnogo kenjaju o tribinama. Derbi nije derbi bez stoke XD

Večeras bez Cveleta, igraće Vuk, igrač sa gomilom derbija iza sebe (beše i uspešnih)... osim toga, u prethodnom duelu sa Partizanom (kao "gosti") smo dokazali da možemo da igramo sa njima, uopšte nisu nepobedivi, a uz pesmu Delija i malo sreće, možemo da slavimo večeras.

View user profile Online

947 Re: KK Crvena Zvezda Beograd on Tue May 15 2012, 12:25

dovlonja6

NBA Player
NBA Player
Na nekoj Zvezdinoj stranici su napisali da najavljuju dolazak Delija, pa makar morali na silu da ulaze. Smile

948 Re: KK Crvena Zvezda Beograd on Tue May 15 2012, 12:27

Strax

Administrator
Administrator
Da, apelovali su da se svi pojave ispred Pionira pred utakmicu, ne znam šta može da se desi ako ne uđu XD

View user profile Online

949 Re: KK Crvena Zvezda Beograd on Tue May 15 2012, 22:22

Strax

Administrator
Administrator
ali, nosite se

View user profile Online

950 Re: KK Crvena Zvezda Beograd on Tue May 15 2012, 22:44

Strax

Administrator
Administrator
terajte bojana popovića više u kurac, toliko iskusan igrač sa onako amaterskim greškama. pa jebeno je nemoguće da budeš tako neobrazovan i player na begineru. u fifi 2002 sam viđao bolje fudbalere na tom nivou. i onda glupava zona na kraju, kecman i pera sekač su najveći useri u važnim momentima, svaka im čast na tome, a mi igramo neuigranu zonu i naravno da posle par izmenjenih brzih dodavanja bekovi ostaju sami.
ali, toliko smo blizu bili... ne mogu da se žalim na šut, ulazilo je, par puta je i nas serendalo, što sa partizanom nije bio slučaj, sudije su bile skoro pa ok, momci su se borili, videla se želja za pobedom.. uz naravno, delije na tribinama. prejebena atmosfera budući da u hali nije moglo biti više od 4000 ljudi (i oni nek se nose sa tim ograničenjima)... i ti ispustiš takvu šansu. a kakav sam optimista bio, znao sam da nas neće preslišati večeras, i onda se pojavi igrač poput bojana popovića, retko retardiran igrač. sami sebe smo jednostavno pobedili...
svaka čast miletu i tomasu, odigrali su iznad nivoa, pogotovo ilićeva meka ruka u napadu.
teško je prežaliti ovakav poraz. bolji su i sve to, ali...

View user profile Online

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 38 of 40]

Go to page : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next