Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 6 of 12]

126 Re: Grupa B - Šiuljaj on Thu Sep 01 2011, 15:28

aooooooooo Shocked Very Happy Laughing

View user profile

127 Re: Grupa B - Šiuljaj on Thu Sep 01 2011, 15:29

Sugar

Administrator
Administrator
bot bio, bot ostao.

View user profile http://www.nba-serbia.net

128 Re: Grupa B - Šiuljaj on Thu Sep 01 2011, 15:30

Che

NBA Superstar
NBA Superstar
Rasic je barem poceo da ubacuje.. Rolling Eyes
U prvom poluvremenu je bio "indinsponiran", sto bi rekli nasi komentatori.. awesome Rolling Eyes

@ Govno
Da je bot, nebi igrao u NBA, te za CSKA sada..

View user profile http://www.nhl-serbia.com

129 Re: Grupa B - Šiuljaj on Thu Sep 01 2011, 15:33

Sugar

Administrator
Administrator
pored kidda i ti bi igrao dobro. realno lik je smesan centar. 3 skoka prosecno. darko moze da ga uci. kafa

130 Re: Grupa B - Šiuljaj on Thu Sep 01 2011, 15:38

Strax

Administrator
Administrator
Krstić se razigrao u drugom poluvremenu, ne zaslužuje kritike kafa Inače, ajmo Teo po dabl-dabl. 7 asistencija, 9 poena... ima još vremena.

View user profile Online

131 Re: Grupa B - Šiuljaj on Thu Sep 01 2011, 15:39

Che

NBA Superstar
NBA Superstar
Brate, pored toga sto se bori sasvim dobro pod reketom i u napadu, i u odbrani, Nesa siri reket svojim sutom.. Nismo to jos mnogo videli, ali nema sumnje da moze da pogodi sut sa poludistance.. Ali on i ne mora to da radi, dovoljno je da protivnici znaju da on to moze..
Nznm dal si primetio, ali nas najvolje cuvan igrac na obe utakmice..

Btw, znam da je Bjelica tamo kao jutiliti igrac, ali msm da on nije za Svetsko.. U ovakvoj formi..
Nista nije pokazao.. Sem par faulova..

132 Re: Grupa B - Šiuljaj on Thu Sep 01 2011, 15:41

Strax

Administrator
Administrator
I ono što je nekada umeo da pogodi iz daleka, sada više ne može. Bio je dugo povređen, ispao je iz forme i sada neće moći odma da se vrati. Makar dok ne namesti ruku da može vola da ubode. Inače, Paunić zaslužuje minutažu...

View user profile Online

133 Re: Grupa B - Šiuljaj on Thu Sep 01 2011, 15:49

Che

NBA Superstar
NBA Superstar
Sta bre ne moze da pogodi.. Rolling Eyes

134 Re: Grupa B - Šiuljaj on Thu Sep 01 2011, 15:53

Che

NBA Superstar
NBA Superstar
Paunic macka pod kosem.. Respekt!

135 Re: Grupa B - Šiuljaj on Thu Sep 01 2011, 16:05

Strax

Administrator
Administrator
Bravo momci, ovo je prošlo rutinski. Kako smo , otprilike, i mogli očekivati. Letonci su, sada smo se i uverili u to, opasni šuteri, koji igraju na mahove i serije i samo na taj način su i uspevali da održavaju neki rezultatski priključak. Ali da se vrate i u potpunosti preokrenu, nije bilo teorije. Paunić je imao jednu jako dobru utakmicu, što u odbrani, što u napadu, zbog svoje snalažljivosti, tako da očekujem da do kraja prvenstva dobija sve više minuta i Dudinog poverenja. Krstić je u drugom poluvremenu imao svojih 5 minuta, na kraju bio najefikasniji i verovatno najbolji pojedinac naše reprezentacije. Jedino mi se ne sviđa što je on kao naš prvi centar imao svega 3 skoka. Inače je poznato da je mlak i slab za svoju poziciju i da igra na glavu i tehniku, ali svejedno... Savan dosta dobar.

View user profile Online

136 Re: Grupa B - Šiuljaj on Thu Sep 01 2011, 16:07

LeBron

Chat Animator
Chat Animator
Paun je kralj. Moze ovo mnogo bolje, ali, dobro je i ovako. Pobedi se u zube ne gleda.
I da. Kole, svaka cast za prognozu Very Happy

View user profile

137 Re: Grupa B - Šiuljaj on Thu Sep 01 2011, 18:13

Zola

Chairman
Chairman
Odlicna pobeda, mozda i lakse nego sto sam mislio sudeci po utakmicie Letonija-Francuska. Na kraju jedan rutinska pobeda.. Meni se ovo čini veoma lepo, sada je bitna svaka pobeda jer se prenose bodovi. Srbija!

138 Re: Grupa B - Šiuljaj on Thu Sep 01 2011, 18:16

Strax

Administrator
Administrator
Prenose se bodovi, koliko se meni čini, samo protiv reprezentacija koje odu sa nama u sledeću grupu. Znači, Nemci i Francuzi... po mojoj računici, makar jednog od ova dva protivnika bi trebali da pobedimo.

View user profile Online

139 Re: Grupa B - Šiuljaj on Thu Sep 01 2011, 18:24

Zola

Chairman
Chairman
Au da da.. pa ne znam, ja se nadam da cemo dobiti Francuze, mada i oni su jaki dosta.. Nemci mi se cine malo ozbiljniji bas zbog one dvojice ispod koša.. Hmm

140 Re: Grupa B - Šiuljaj on Thu Sep 01 2011, 19:25

Nba History Fan

NBA Player
NBA Player
Kako iritira ovaj komentator. Vidi se da nije pogledao vise od 10 kosarkaskih utakmica u zivotu. Nas 90% sa foruma se vise razume u kosarku od njega. Doslo je dotle da molim RTS da vrate Sarenog. Very Happy
Imao je bas dosta debilnih izjava. I to ne nekih lapsusa, nego opste nepoznavanje meterije. Kako mi je isao na K. kad stalno govori kako Krsticu nije mesto van reketa. Njemu je jedno od najjacih oruzja sut s polja protiv sporih centara, a ovaj tvdi da on ne treba da sutira vec da ide pod kos jer je centar i tamo mu je mesto. Ako hoce da lupeta, onda nek se ugleda na Koraca pa da bude mozda i simpatican ponekad.

Btw, bravo nasi, vidi se da imamo igru i da smo uigrani. Moze da nas ide ili ne, ali ne mlatimo praznu slamu kao u pre-Ivkovic eri. Duda majstor svog posla :Respekt!

View user profile

141 Re: Grupa B - Šiuljaj on Thu Sep 01 2011, 23:15

Dzoni131

NBA Player
NBA Player
Odlican pocetak utakmice 13 razlike i onda pad i to je ono sto me najvise plasi to osciliranje u igri onda smo se nekako ponovo digli i zavrsili ovu utakmicu rutinski.Paunic Respekt! decko je odigrao fantasticno pravi 6 igrac udje postigne par poena i digne ekipu.Macvan odigrao dosta slabije nego juce,Teo na nivou,Savana i Rasica krenuo sut uglavnom svaka cast momcima Srbija! Ali opet ti padovi u igri me mnogo brinu neznam kako cemo tako protiv Spanaca,Svaba,Francuza itd....

View user profile

142 Re: Grupa B - Šiuljaj on Fri Sep 02 2011, 00:09

dr Hofmann

NBA Superstar
NBA Superstar
Tepic i Macvan ce izgleda biti kljuc za jake utakmice.Moraju da daju dodatan impuls pored ova sto izguraju momci za koje se ocekuje da budu nosioci igre.Moram da kazem da imamo odlican raspored.Kljucna 2 meca nam dolaze na kraju,do tada cemo imati vremena da ispravimo sitne greske,kojih evidentno ima,i dobijemo minimum jedan mec.Njemci su nam duznici sa prethodnog takmicenja i red je da se to vrati.Plasi me branjenje Parkera i njegovih prodora i suta.Teo nije neki defanzivac,Rasica ne treba ni spominjati.Markovic,Tepic i Paunic ce morati dobro da zapnu.Vidjecemo koga ce Duda odrediti za tu ulogu.

View user profile

143 Re: Grupa B - Šiuljaj on Fri Sep 02 2011, 00:10

Kole

Počasni član foruma
Počasni član foruma
Nije iskljuceno da igraju Teo i Stefan neko vreme zajedno. Bilo je momenata na pripremama. Stefan brani Tonija a Teo dvojku.

View user profile

144 Re: Grupa B - Šiuljaj on Fri Sep 02 2011, 14:06

Jaz

Global Moderator
Global Moderator
Ajmo danas pobeda, pa lagano na Nemce i Francuze.

View user profile

145 Re: Grupa B - Šiuljaj on Fri Sep 02 2011, 14:10

LeBron

Chat Animator
Chat Animator
Dobijamo. Ne bas lagano, ali, dobijamo Smile

View user profile

146 Re: Grupa B - Šiuljaj on Fri Sep 02 2011, 14:18

nemanjako

Sixth man
Sixth man
Sa srecom momci i bez nervoze

View user profile

147 Re: Grupa B - Šiuljaj on Fri Sep 02 2011, 14:53

TheBigTrio147

Sixth man
Sixth man
Je*emti sve pa gubimo od izraelaca

View user profile

148 Re: Grupa B - Šiuljaj on Fri Sep 02 2011, 15:00

nemanjako

Sixth man
Sixth man
To je to 41 : 35 HalfTime

View user profile

149 Re: Grupa B - Šiuljaj on Fri Sep 02 2011, 15:07

LeBron

Chat Animator
Chat Animator
Ma, je**ce njima Duda majku u poluvremenu. Dobijamo garant. Smile

View user profile

150 Re: Grupa B - Šiuljaj on Fri Sep 02 2011, 15:10

nemanjako

Sixth man
Sixth man
Ali ako treba svaka utakmica da mi skrati zivce za 10 godina onda ja za olimpijadu imam sam sebe da sahranim od stresa u basketu

View user profile

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 6 of 12]

Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Next