Share
View previous topicGo downView next topic
SN10
Phoenix Suns

Re: Grupa E - DRUGI KRUG

on Fri Sep 09 2011, 13:33
http://www.kosarka24.com/vesti/ostalo/reprezentacije/vesti/5443-bez-raia-na-pance

nego laza..jel mozes da pustis bilo koji stream na mobilnom ?..mene zanima,a uvek me mrzi da makar pokusam
Zola
San Antonio Spurs
http://www.nba-serbia.net

on Fri Sep 09 2011, 13:35
imam SkyFire browser koji sam skinuo jer imam android.. preko BSa ide kao podmazano. Samo treba solidan interent, nadam se da cu se nakaciti negde.
SN10
Phoenix Suns

on Fri Sep 09 2011, 13:36
imam SkyFire browser koji sam skinuo jer imam android..

a ja mislio da imas obican fon ...jesi ga na marketu skinuo ?
SN10
Phoenix Suns

on Fri Sep 09 2011, 15:01
jel se ovaj fakini drogira koju picku materinu ?....ne pamtim kad sam zadnji put video da neko pazi na ulazak igraca u reket nakon slobodnog a ovaj valjda drka kurac kad moze to da dosudi
nemanjako
Phoenix Suns

on Fri Sep 09 2011, 15:05
Ljudi ocajna igra samo to mogu da kazem
grozda 3
Boston Celtics

on Fri Sep 09 2011, 15:11
Kakav je ovaj sudija konj...tehnicka Ivkovicu Facepalm
SN10
Phoenix Suns

on Fri Sep 09 2011, 15:14
fakini je i lamoniku zajebao

inace dobar rezultat na poluvremenu ako se ima u vidu da mi se na trenutke ucinilo da gledam mesavinu finiksa i golden stejta na terenu Facepalm
LeBron
Cleveland Cavaliers

on Fri Sep 09 2011, 15:16
Koji je k***c ovom sudiji? Ne mogu da verujem. Evo sada na kraju kada smo spustili na -10 on svira tehnicku i oni iz jednog napada odu na +14. Mad
D.Rose25
Chicago Bulls

on Fri Sep 09 2011, 15:17
Sudija je stvarno preterao!
nemanjako
Phoenix Suns

on Fri Sep 09 2011, 15:20
Jos cemo da ih i pobedimo
grozda 3
Boston Celtics

on Fri Sep 09 2011, 15:21
Ako ovako nastavimo nema od pobjede nista Laughing
nemanjako
Phoenix Suns

on Fri Sep 09 2011, 15:38
Sto ne igraju do 21 mozda i pobede
grozda 3
Boston Celtics

on Fri Sep 09 2011, 15:44
kakva akcija spanaca Respekt!
moze li gore jbt 25 razlike Sad
SN10
Phoenix Suns

on Fri Sep 09 2011, 15:46
duda vec zna i mislim da samo idiot obican ne zna da ovde nema vise sta da trazimo...odbranu ne igra 90 posto nasih igraca..napad ne igra niko...tako
nemanjako
Phoenix Suns

on Fri Sep 09 2011, 15:48
Cini mi se da je bolje do 11 da igraju
LeBron
Cleveland Cavaliers

on Fri Sep 09 2011, 16:21
Mi smo izgubili jedinu sansu da se vratimo kada je Perovic omasio ono polaganje na drugi obruc koje bi nas spustilo na -7. Pa taj Perovic je nas najgori igrac na ovom prvenstvu. Kako neko moze onako da promasi? Dobro da nije razbio tablu...Facepalm
SN10
Phoenix Suns

on Fri Sep 09 2011, 16:24
ja se ne bi slozio sa time...(ovo da je perovic najgori)..imamo mi jos jednog..velikog coveka koji nema apsolutno..ali apsolutno nikakvu svrhu u timu..niti zna da igra odbranu,niti zna da se snadje pod protivnickim kosem,ne skace uopste,nema sut,ne moze da pomogne u pravljenju akcija..jedino sto moze da uradi jeste kad je sam ispod kosa da pokupi teodosicev pas...a i to jednom u utakmici se desi...naravno pricam o celavcu bez pola glave
Jumpman
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

on Fri Sep 09 2011, 17:09
nisam bio u prilici da gledam utakmicu ali bolje je i ovako nego da smo izgubili tesno. to bi psihicki ubilo igrace a duda im je mozda rekao da sasvim opusteno odigraju ovu utakmicu. pravi test je prekosutra. mora da se dobije.
West
Denver Nuggets

on Fri Sep 09 2011, 17:38
Drago mi je sto ce utakmica protiv Turske imati ogroman znacaj. Nije toliki ulog kao finale SP, ali i ovo moze da bude dobar revans. Teo mora da proradi, deli on lopte, ali njegov sut nam nedostaje. Bjelica ima malu minutazu, ali svaki minut odigra maksimalno. Kosta me podseca na Vranesa iz "najboljih" dana.
LeBron
Cleveland Cavaliers

on Fri Sep 09 2011, 17:45
Nama je sad svejedno da li ce Turska pobediti Nemce. Ako mi dobijemo Turke prolazimo 100%. Ili ne?
SN10
Phoenix Suns

on Fri Sep 09 2011, 17:52
prolazimo 100 posto Wink

jedina svetla stvar u svemu ovome je sto rudy jos ima tikove zbog bjelice verovatno awesome
dr Hofmann
Portland Trail Blazers

on Fri Sep 09 2011, 18:08
Samo naivan covjek se danas mogao nadati pobjede,mrzim da igram protiv nasih,ali danas sam morao da uzmem hendikep.
Kole
Miami Heat

on Fri Sep 09 2011, 18:13
Nesto se i nisam nervirao specijalno. Ono sto sam video:
1.Bjelici treba vise lopti. Ne postoji igrac koji ima takvu kontrolu iste a da je tako visok. Pritom odusevljen sam agilnoscu i igrom u odbrani s obzirom da je toliko pauzirao.
2.Sudija je govno. Da prostite. Ja onakvu tehnicku nisam video u zivotu, zaista. A tek da neko 2 puta dosudjuje ranije ulazenje jer je otac, majstor i bog Gasol jebiga promasio 2. Ne moze to tako. Drugi put je pobedio. Bjelica hvata loptu nigde zive duse ali ipak je on usao u reket ranije. Kao slag na tortu kompenzacije krecu na 26 razlike. Bravo majstore!
3.Spanci su stvarno dobri. Braca Gasol su objektivno jednu svetlosnu godinu tehnicki ispred svih centara na prvenstvu i to ce im verovatno, nazalost doneti finale sa cenim Litvancima(ili nama XD ) gde cemo ih mi dobiti tako sto cemo odigrati perfektno ili Litvanci koji ce da bacaju kamena sa ramena bez koske. Realno su igracki iznad svih na prvenstvu tako da su se moje tvrdnje obistinile.
4.Paunic sasvim ok rola. Bobi je pokazao zasto je odigrao...bese 0 sekundi(?) do sada. Njemu lopta ispada iz ruku covece Very Happy Perovicev sut na drugi obruc je vrhunac genijalnost. Zamalo(jedno pola metra) pa da pogodi obruc. Ja ono u zivotu nisam video.

Na kraju mislim da ne mozemo Spance nikako da dobijemo ali isto mislim da nisu toliko bolji kako je danas izgledalo. Sada juris na Turke. Oooo Turci!!!
leonida
Los Angeles Clippers

on Fri Sep 09 2011, 18:34
Ovde nisam ni očekivao pobedu. Ok revanširali su nam se za SP, idemo dalje. Ono pravilo, ne mogu dva puta da dobiju istu ekipu na jednom takmičenju Laughing
Mislim da pitanje ko će osvojiti EP ne treba ni postavljati...
Perović - Marjanović walldzomba

The author of this message was banned from the forum - See the message

Sponsored content

View previous topicBack to topView next topic