Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 3 of 9]

51 Re: Grupa E - DRUGI KRUG on Wed Sep 07 2011, 21:58

leonida

Sixth man
Sixth man
Dobar je Teo, ali je nezreo i tačka na sve to.
Dali smo 90 poena, što je fascinantno visoka cifra. Ali oni su bili raspoloženi, nije samo stvar u procentu šuta za 3, već i u ostalim segmentima. Sve im je polazilo za rukom. Ostaje samo da im čestitamo, i da se okrenemo sledećim utakmicama.

View user profile

52 Re: Grupa E - DRUGI KRUG on Wed Sep 07 2011, 21:58

LeBron

Chat Animator
Chat Animator
D.Rose1 wrote:OČAJNO! Retardi! Žao mi je Ivkovića, imamo najboljeg trenera, a igrači moroni.
Teodosića uopšte neću da komentarišem!

Pa ti nemoj da gledas ako su moroni. Jednostavno.
Kako te nije sramota da tako vredjas nase igrace?

A sto se tice utakmice... Nemam reci. Ne secam se da sam gledao da ovako neko sutira. Mozda ono kada je Dalas unistio Lejkerse u 4. utakmici polufinala zapada. Ne znam
Bilo kako bilo, momci i Duda imaju moju bezrezervnu podrsku i verujem da mogu da dobiju i Spaniju. Srbija!

View user profile

53 Re: Grupa E - DRUGI KRUG on Wed Sep 07 2011, 21:59

Zola

Chairman
Chairman
Trenutno sam u afektu ali probacu da sto objektivnije napisem nesto..

Rekoh na poluvremenu...

Laza wrote:Sad ce sudije da vrate sve sto su nam dale.

istina dali su nam malo u prvom, ali ono sto su nam uzeli je stvarno neverovatno. Koliko faulova u napadu, tehnickih, pa i za svaki kontakt je sviran, ali to ipak nije srz problema ovog poraza..

Po meni publika je presudila, Litvanci su odigrali 120% svojih mogucnosti i normalno je sta im je sve prolazilo.. I kada nas taman krene opet se vracamo na sudije i tako da nismo uspeli nikako da se primaknemo.. Ja sam na poluvremenu vec znao da je ovde gotovo, a sansa je bila na pocetku meca dok oni jos nisu poceli da gadjaju.. ali jebiga..

Sad treba ohladiti glavu (bice zajebano jer je ipak dva poraza za tri dana strasna stvar) i odigrati koliko mozemo i ako pobedimo super protiv Spanaca, a onda protiv Turaka ostaviti SRCE na parketu (ili terenu, ja sam vise fudbalski lik pa ne znam ta sranja) i prcnuti ih za ono u Istambulu, ali i pobediti ubedljivo jer je moguce da ce odlucivati kos razlika.

View user profile http://www.nba-serbia.net

54 Re: Grupa E - DRUGI KRUG on Wed Sep 07 2011, 21:59

Kole

Počasni član foruma
Počasni član foruma
Pazi kada si poslednji put video da neki igrac sa klupe dobija tehnicku? Naseo je pored toga na 3 bespotrebna faula, dobio je 2 tehnicke za jedan mec...mnogo... Svaka cast na sutu, ima jedini muda covek. Uz Keselja i Savana. Previse sebi dopusta za moj ukus. Osecam da ima status u reprezentaciji kao LeBron sto je imao u Kavsima.

View user profile

55 Re: Grupa E - DRUGI KRUG on Wed Sep 07 2011, 22:00

SN10

Moderator
Moderator
Dobar je Teo, ali je nezreo i tačka na sve to.

ja nikad nisam ni rekao suprotno..ali su smesni i ..NEZRELI komentari u kojima se on predstavlja kao glavni krivac

@Nemanja

ovo za dalas

I JOS NESTO....kole..da li ti stvarno mislis da bi ta 3 nepotrebna faula bila dosudjena da lamonika nije sudio...smesne stvari je davao litvancima

View user profile Online

56 Re: Grupa E - DRUGI KRUG on Wed Sep 07 2011, 22:01

Kole

Počasni član foruma
Počasni član foruma
Realno 2/3 su zasluzena. Ja ne zelim da krivim sudije, nije uopste bilo tako strasno.

View user profile

57 Re: Grupa E - DRUGI KRUG on Wed Sep 07 2011, 22:02

D.Rose25

NBA Player
NBA Player
Nemanja Granger wrote:
D.Rose1 wrote:OČAJNO! Retardi! Žao mi je Ivkovića, imamo najboljeg trenera, a igrači moroni.
Teodosića uopšte neću da komentarišem!

Pa ti nemoj da gledas ako su moroni. Jednostavno.
Kako te nije sramota da tako vredjas nase igrace?

A sto se tice utakmice... Nemam reci. Ne secam se da sam gledao da ovako neko sutira. Mozda ono kada je Dalas unistio Lejkerse u 4. utakmici polufinala zapada.
Bilo kako bilo, momci i Duda imaju moju bezrezervnu podrsku i verujem da mogu da dobiju i Spaniju.

Samo realno sagledam situaciju, neću reći da su bili ok, kada nisu.

View user profile

58 Re: Grupa E - DRUGI KRUG on Wed Sep 07 2011, 22:03

SN10

Moderator
Moderator
Koleman wrote:Realno 2/3 su zasluzena. Ja ne zelim da krivim sudije, nije uopste bilo tako strasno.

nije bilo strasno ali je bio smesno u najmanju ruku...faulovi koji su svirani savanu ...realno je...kolektivno su zasrali i opet kazem..nenormalno je traziti krivca u jednom coveku

View user profile Online

59 Re: Grupa E - DRUGI KRUG on Wed Sep 07 2011, 22:05

Kole

Počasni član foruma
Počasni član foruma
E da samo jos 2 stvari da kazem i povlacim se do sutra. Sto kaze strucni konsultat katastrofa je da nismo nijednom ih poslali na 3 bacanja. Takodje, pick&roll nam je ogromna boljka jer imamo 2 centra koji igraju odbranu u stilu Darjana Lukica i mene. Posto sam napljuvao kao stoka mogu da kazem i da smo imali mnoge poztivne elemente u igri. Fora je sto smo Turke morali da dobijemo bilo kako bilo, to se i dalje ne menja. Ako njih prospemo idemo dalje Smile

View user profile

60 Re: Grupa E - DRUGI KRUG on Wed Sep 07 2011, 22:06

LeBron

Chat Animator
Chat Animator
@ D-Rose
Ali niko ti ne daje pravo da ih nazivas moronima. Pa sta ako nisu odigrali dobro? Mogu i oni nekada da ne odigraju dobro. I da izgube sve do kraja necu se ljutiti na njih niti ih nazivati moronima. Nemoj ni ti.

View user profile

61 Re: Grupa E - DRUGI KRUG on Wed Sep 07 2011, 22:07

SN10

Moderator
Moderator
jer imamo 2 centra koji igraju odbranu u stilu Darjana Lukica i mene.

ona scena kada valanciunas iz sprdnje pokusa da cimne krstica a krle odleti u nebo je ze mene dovoljna Facepalm

View user profile Online

62 Re: Grupa E - DRUGI KRUG on Wed Sep 07 2011, 22:09

D.Rose25

NBA Player
NBA Player
Nemanja Granger wrote:@ D-Rose
Ali niko ti ne daje pravo da ih nazivas moronima. Pa sta ako nisu odigrali dobro? Mogu i oni nekada da ne odigraju dobro. I da izgube sve do kraja necu se ljutiti na njih niti ih nazivati moronima. Nemoj ni ti.
Kako da ih nazovem? Naravno da se ljutim na njih.

View user profile

63 Re: Grupa E - DRUGI KRUG on Wed Sep 07 2011, 22:13

LeBron

Chat Animator
Chat Animator
Ako ti imas takvo vidjenje stvari ja ti tu ne mogu objasniti nista. Uzivaj i nazivaj ih sto pogrdnijim nadimcima.

ON: Mislim da cemo se Turci i mi boriti za 4. mesto. U dirktnom duelu ce se odlucivati ko ce dalje. Mi mozemo i da izgubimo od Spanije a oni da dobiju Nemce i opet ako mi njih pobedimo prolazimo dalje. Smile

View user profile

64 Re: Grupa E - DRUGI KRUG on Wed Sep 07 2011, 22:22

Kole

Počasni član foruma
Počasni član foruma
Geograf wrote:Teodosic je makar napravio 5 faula...
Rekao sam da necu vise da smaram ali kako me je jedan lik demantovao kao iz topa(i mnogo jos njih, nije meni bio upucen post).

View user profile

65 Re: Grupa E - DRUGI KRUG on Wed Sep 07 2011, 22:32

Dzoni131

NBA Player
NBA Player
Ajde D.Rose1 nemoj da si licemer danas ih nazivas moronima a za koji dan ako uradimo nesto iste te morone ces na sva usta hvaliti,stvarno te ne kapiram.Sta reci za igru sto vi vec niste naveli.Odbranu smo odigrali katastrofalno em sto je ove srao sut za 3 citavo vrijeme.Krle solidno odigrao,Teo kako mi ovaj pici na zivce to je strasno,dao je 2 trojke i nema ga.Napravi tehnicku a onda popizdi.Ima velika muda i mnogo se kocka i da on uopste nije vodja i lider na terenu....Moramo da igramo mnogo mnogo bolje i u odbrani i u napadu,ovako se ne moze ali ipak vijerujem u momke samo mirno i hrabro Srbija! Turke dobijamo ali sa Spancima ce biti mnogo gusto a jos ako budemo ovako igrali ima da nas odvale

View user profile

66 Re: Grupa E - DRUGI KRUG on Wed Sep 07 2011, 22:33

Zola

Chairman
Chairman
I veoma bitan faktor je taj da Keselj nije posteno mogao iz bloka da izadje kako su ga cuvali.. Samo dve trice iz mislim 3 ili 4 pokusaja.. Jedna od bitnijih stvari za nasu igru su njegove trice...

67 Re: Grupa E - DRUGI KRUG on Wed Sep 07 2011, 22:35

Strax

Administrator
Administrator
Razbijanje Turaka u poslednjem okršaju bi mogla da bude dupla pobeda za nas Cool Najbitnije je ono što bi najverovatnije prošli (jer sam odma rekao da bi jedna pobeda trebala da bude dovoljna, ako Nemci i Turci ne polude protiv favorita), a onda i što bi im se osvetili za onaj gorak poraz na SP-u.

View user profile Online

68 Re: Grupa E - DRUGI KRUG on Wed Sep 07 2011, 22:36

D.Rose25

NBA Player
NBA Player
Ajd mi sad molim te objasni koja je razlika što ja napisala moroni, a vi svi pljuvali po njima? Ne kontam.
Nisam licemer, ako pobede, onda ću ih hvaliti naravno, ako izgube ali da su pri tome odlično igrali i dali sve od sebe, neću reći ništa. ALI oni nisu dali ni 60% danas, šta sad očekuješ? Da im pišem ode radosti?

View user profile

69 Re: Grupa E - DRUGI KRUG on Wed Sep 07 2011, 22:37

Kole

Počasni član foruma
Počasni član foruma
Nikako da sjasem ali jako bitan informacija.
Pobedom nad Turcima smo cetvrtfinalisti 100% Gleda se medjusobni duel pa kos razlika. Najgora solucija Turci dobijaju Nemce a mi pucamo od Spanije. Dalje sledi imamo i jedni i drugi 2-1 ali medjusobni duel je nas. Tek da se napravio kurg Litvanci-Srbija-Turska 1-1 tada bi bila kos razlika.

View user profile

70 Re: Grupa E - DRUGI KRUG on Wed Sep 07 2011, 22:38

Zola

Chairman
Chairman
@ DRose

Nije tacno.. Litvanci su bili odlicni... pa pogledaj mismo dali 90 poena cak, a ovi su bili neverovatno napaljeni zbog publike i jos par stvari.. da se nije igralo u Litvaniji pa makar za 20% bi bili slabiji, pogotovo mislim na klupu Litvanaca.

I da nam ti nisi prijatelj sa lopatom sa heksa? Hmm

71 Re: Grupa E - DRUGI KRUG on Wed Sep 07 2011, 22:40

Strax

Administrator
Administrator
DRose je žensko, pokaži malo poštovanja Facepalm Very Happy

Inače, ne bih više da komentarišem utakmicu, obzirom da sam pogledao samo poslednju četvrtinu i da sam na treningu na pauzama par puta video neke detalje, nisam kompententan da dajem mišljenje dok ne pogledam reprizu.

Last edited by Strax on Wed Sep 07 2011, 22:41; edited 1 time in total

View user profile Online

72 Re: Grupa E - DRUGI KRUG on Wed Sep 07 2011, 22:41

Dzoni131

NBA Player
NBA Player
Pazi razlika je u tome sto smo mi govorili da su odigrali katastrofalno a ti ih dirketno nazvao moronima,a kao sto si i sam rekao iste te morone ces kasnije hvaliti.To je isto kao kada su neki posle onog Savanovog zicera napisali Savane retarde,Savane debilu a taj isti Savan nas je puno puta vadio iz govana...

View user profile

73 Re: Grupa E - DRUGI KRUG on Wed Sep 07 2011, 22:45

D.Rose25

NBA Player
NBA Player
Nije isto, tu utakmicu su odlično odigrali.
Sve to stoji, ali ne mogu se oslanjati na takve stvari "e nismo pobedili, jer su oni igrali na domaćem terenu i imali 10000 navijača", sve su to znali.
Kako je reprezentacija 2001. u Turskoj pobedio domaćina u finalu pored sudijske pomoći + njihovih navijača?

View user profile

74 Re: Grupa E - DRUGI KRUG on Wed Sep 07 2011, 22:46

SN10

Moderator
Moderator
Dzoni131 wrote:Pazi razlika je u tome sto smo mi govorili da su odigrali katastrofalno a ti ih dirketno nazvala moronima,a kao sto si i sama rekla iste te morone ces kasnije hvaliti.To je isto kao kada su neki posle onog Savanovog zicera napisali Savane retarde,Savane debilu a taj isti Savan nas je puno puta vadio iz govana...

View user profile Online

75 Re: Grupa E - DRUGI KRUG on Wed Sep 07 2011, 22:47

D.Rose25

NBA Player
NBA Player
Strax wrote:DRose je žensko, pokaži malo poštovanja
Šta ovi znaci predstavljaju? Da sam žensko pa da nemam pojma ili šta?

View user profile

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 3 of 9]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next