Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 4 of 9]

76 Re: Grupa E - DRUGI KRUG on Wed Sep 07 2011, 22:48

Strax

Administrator
Administrator
2001. je igrao sasvim neki drugi profil igrača... Počev od Stojakovića, Gurovića, Tomaševića, Jarića, ta generacija je uz onu 2002. (tad je bio i Divac) bila "najnenadjebivija"... drugačije je vreme tada kad smo imali potpunu dominaciju i sada kada smo u rangu i Litvanaca (eto, izgleda da nismo) , Francuza, pa možda čak i Španaca, na stepenici više i Nemaca, Turaka na stepenici niže. Ovde nismo više ubedljivi, nimalo. Čak bi i sve preko četvrtfinala i samo četvrtfinale bilo uspeh.

Inače, dobro me podseti awesome Odo da nađem nešto na YT-u iz tog vremena, pa da ponovo vrtim sve po ko zna koji put Laughing

Ps - Glede tih znaka. Ništa loše nisam mislio Wink U pitanju je neka igrica i... da ne objašnjavam sada, ono je bilo samo napisano Lazi.
Inače, imaš ti itekako pojma Wink Par puta si nas sve prijatno iznenadila, još od dolaska. Postaješ, jednostavno, ravnopravna sa svim ostalim "poznavaocima", pod navodnicima.

View user profile

77 Re: Grupa E - DRUGI KRUG on Wed Sep 07 2011, 22:58

D.Rose25

NBA Player
NBA Player
Sada kada sam se malo smirila i razmislila, u želji da ne provociram dalje svađu, ispravila sam morone na rečenicu koja je najbliža onome što mislim.

View user profile

78 Re: Grupa E - DRUGI KRUG on Wed Sep 07 2011, 23:19

4evaStK

Hall Of Fame
Hall Of Fame
ja bolje da ne pisem svoje utiske, da ne bi zavrsio u legendarnim postovima, tako da cu precutati....
btw da budem iskren, znao sam da ce biti sudjenje i publika uz njih, ali nisam verovao da ce uopste izgubiti, a ne 10 razlike...
nema veze, idemo dalje Srbija!

View user profile http://www.youtube.com/user/AllGodMix

79 Re: Grupa E - DRUGI KRUG on Wed Sep 07 2011, 23:27

Jaz

Global Moderator
Global Moderator
Mislim da je Kole spomenuo, ja samo da dodam da celo vece pizdim na nasu odbranu na pick&roll i njihove otvorene suteve. Sve su davali iz cistih pozicija, nikakve magije tu nije bilo.
Cekao sam jednu utakmicu kad ce mi Novica nedostajati, eto to bi bila ta.
A Litvancima svaka cast na sutiranju, kao sto sam rekao ortaku: Ovo nema ni u Space Jam-u! Very Happy
Ne znam za tekmu protiv Spanije, al nadam se da cemo imati dovoljno snage i jos vise motiva da razvalimo Tursku!
Uvek uz ove momke! Ponos nase zemlje! Srbija!

View user profile

80 Re: Grupa E - DRUGI KRUG on Wed Sep 07 2011, 23:29

4evaStK

Hall Of Fame
Hall Of Fame
Spanci se nisu nesto rezultatski pokazali protiv Nemaca, bas kao i Francuzi protiv Turaka, mislim, nisam gledao pa da kazem nesto vise, ali po rezultatima se i ne vidi bas neka dominacija...

81 Re: Grupa E - DRUGI KRUG on Wed Sep 07 2011, 23:31

Kole

Počasni član foruma
Počasni član foruma
Od Spanaca sam ocekivao licno mnogo vise. Na kraju krajeva, obicno tako vrljave pobede donose titule, nadam se nista od toga Smile

View user profile

82 Re: Grupa E - DRUGI KRUG on Wed Sep 07 2011, 23:31

D.Rose25

NBA Player
NBA Player
D-Wade 3 wrote:Spanci se nisu nesto rezultatski pokazali protiv Nemaca, bas kao i Francuzi protiv Turaka, mislim, nisam gledao pa da kazem nesto vise, ali po rezultatima se i ne vidi bas neka dominacija...

Ja sam gledala obe. Španci nisu bili ništa posebno, a Francuzi su bili dobri do sredine 4.četvrtine, vodili nekih 13-14, pa ih Turci stigli.

View user profile

83 Re: Grupa E - DRUGI KRUG on Wed Sep 07 2011, 23:33

SN10

Moderator
Moderator
I ja sam za divno cudo gledao obe...i stvarno ne znam zasto svi svrsavaju na spaniju Facepalm..vise je nemacka u odlucujucim delovima meca bila losa nego sto je spanija bila dobra

View user profile

84 Re: Grupa E - DRUGI KRUG on Wed Sep 07 2011, 23:34

Jaz

Global Moderator
Global Moderator
Zbog rostera.

View user profile

85 Re: Grupa E - DRUGI KRUG on Wed Sep 07 2011, 23:54

leonida

Sixth man
Sixth man
Samo nemojte unapred da otpisujemo turke, to se uvek obije o glavu...

View user profile

86 Re: Grupa E - DRUGI KRUG on Thu Sep 08 2011, 08:47

nemanjako

Sixth man
Sixth man
Sve jedno imamo mi jos uvek sansnu kakvu takvu

View user profile

87 Re: Grupa E - DRUGI KRUG on Thu Sep 08 2011, 09:46

Zola

Chairman
Chairman
leonida wrote:Samo nemojte unapred da otpisujemo turke, to se uvek obije o glavu...

Upravo..

View user profile http://www.nba-serbia.net

88 Re: Grupa E - DRUGI KRUG on Thu Sep 08 2011, 12:08

Nba History Fan

NBA Player
NBA Player
Bas sam bio skenjan juce posle tekme. Litvanci su bili mnoogo dobri, ubili su nas. Oni mogu jos eventualno jednom do kraja prvenstva da sutiraju ovako. Pa jbt, da su sutirali 50%, sto je bolesno dobro, bilo bi neizvesno. Sta da se radi, imali smo i mi nekih trenutaka u kojim nas je islo kao danas litvance. Pa, da li su slovenci trebali da se ubiju 2009. kada smo ih masakrirali trojkama? I to u polufinalu... ova verzija reprezentacije je imala mnoogo srece u nekim trenucima, prethodnih godina, ali isto tako i nesrece i nepravde. Jedini razlog zbog kojeg sinoc nisam hteo da dolazim sinoc na forum je da sam znao da ce se naci neki psiho koji ce da vredja igrace. Tacno sam znao. Za takve reci treba odmah bancina da smiri malo svoje komplekse. Svako ima pravo na svoje misljenje, ali takvo vredanje je dopustivo. Koliko se secam i za mnogo blaze varijante vredjanja je isao ban.

View user profile

89 Re: Grupa E - DRUGI KRUG on Thu Sep 08 2011, 13:42

SN10

Moderator
Moderator
za minga Hmm ? u temi najomrazeniji igraci

View user profile

90 Re: Grupa E - DRUGI KRUG on Thu Sep 08 2011, 15:24

Sugar

Administrator
Administrator
ne znam, meni se cini da spanci igraju sa pola gasa.

View user profile http://www.nba-serbia.net Online

91 Re: Grupa E - DRUGI KRUG on Thu Sep 08 2011, 15:33

Kole

Počasni član foruma
Počasni član foruma

View user profile

92 Re: Grupa E - DRUGI KRUG on Thu Sep 08 2011, 16:00

Jaz

Global Moderator
Global Moderator
A jeste primetili kako smo juce non-stop zatvarali bokove i pustali ih da sutiraju sa sredine? Spanci sve vreme napadaju preko bokova, koliko sam video. Mozda se Duda ipak sprema za nesto, a juce je znao da nece biti nista protiv sudija i domace publike. Upalo mi u oci i neprisustvo Keselja, tj. nije ga bilo previse u igri...
Nekako su mi ocekivanja za tekmu protiv Spanije porasla, eto... Srbija!

View user profile

93 Re: Grupa E - DRUGI KRUG on Thu Sep 08 2011, 16:01

SN10

Moderator
Moderator
zanimljiva teorija jasmine Hmm

View user profile

94 Re: Grupa E - DRUGI KRUG on Thu Sep 08 2011, 16:05

Jaz

Global Moderator
Global Moderator
Jos nesto, Pau je na poluvremenu protiv Nemaca imao tacno 0! poena, jer su ga udvajali ko blesavi. U drugom poluvremenu su Nemci promenili taktiku, na kraju je imao 19.

View user profile

95 Re: Grupa E - DRUGI KRUG on Thu Sep 08 2011, 21:01

Strax

Administrator
Administrator
Što ne znači da ako Pau ne može da da koš, da ne mogu i ostali... ipak, tu su i Navaro, Fernandez, Kalderon, Marc Gasol, pa i San Emeterio, Calderon, Ibaka... nisu izraziti šuteri, ali ako jedan igrač postaje hendikepiran u napadu, ostavlja se prostor za ostale, koji znaju jako dobro da reše pitanje poentiranja. Nisam gledao utakmicu, pa ne znam kako je to išlo, ali verujem da to udvajanje nije bila najbolja solucija, pa je Bauman rešio nešto da menja. Kao što su protiv nas s vremena na vreme igrali zonu, presing i šta ti ja znam. Previše filozofiranja.
I još nešto, Pau kad je na nekom EP-u u seriji, ne pomažu mu ni udvajanja ni preuzimanja, pomaganja, fauliranja. A ako ga ne krene, onda je u stanju da sam sebe sačuva.

View user profile

96 Re: Grupa E - DRUGI KRUG on Thu Sep 08 2011, 21:18

4evaStK

Hall Of Fame
Hall Of Fame
pa picka raspala vristava kurvanjska, bitno da je on izduvo racku u playoffu Glare nema veze, ovo je najava bolje igre Smile
btw a RIKiiiiiii RUBiooo MLADI TALENAT, ja se njega najvise bojim Laughing Laughing Laughing

97 Re: Grupa E - DRUGI KRUG on Thu Sep 08 2011, 21:57

SN10

Moderator
Moderator
RIKI JE GLAVNI IGRAC SPANIJE..NEMOJ TAKO

View user profile

98 Re: Grupa E - DRUGI KRUG on Fri Sep 09 2011, 08:10

nemanjako

Sixth man
Sixth man
Jeste Riki je opasan ko muhotepka za slona , ko god da je reko da je on talenat ja sam bolji od Lebrona u tom slucaju .

Samo me zanima zasta je on talenat za navijanje, vodoinstalaciju zasta ???????

View user profile

99 Re: Grupa E - DRUGI KRUG on Fri Sep 09 2011, 10:35

Zola

Chairman
Chairman
Meni Bijelica bio bolji od njega prosle godine.

100 Re: Grupa E - DRUGI KRUG on Fri Sep 09 2011, 13:03

Zola

Chairman
Chairman
Samo da uspem da se nakacim na vajrles pa da nadjem strim preko telefona.. Ako ne to onda cu visii na live scoreu non stop, jebes biologiju i jos neka sranja.

Napred Srbija! Srbija!

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 4 of 9]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next