Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12 ... 20  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 5 of 20]

101 Re: Vesti iz sveta evropske kosarke on Tue Jul 06 2010, 15:37

pfc.tomcat

All-Star
All-Star
Seljak wrote:ti pokazujes jedino ograniceni idiotizam a nigde nisi pokazao da volis kosarku nego samo kk partizan.
moj poslednji post, smara i mene ovo prepucavanje. Bye
Moja prva država je bila Jugoslavija, a druga je Partizan. Sad kapiraš zbog cega ja sve ostalo tretiram drugacije.

Kraj price, i ti si mene smorio! Wink

View user profile

102 Re: Vesti iz sveta evropske kosarke on Tue Jul 06 2010, 16:13

Zola

Chairman
Chairman
Sad bih vas sve lepo zamolio da prestanete sa vredjanjem, svadjanjem, spamovanjem itd. Stvarno je dosta bilo. Smirite strasti vise. Darjane, ajde molim te prestani, isto vazi i za tomcata. Realno pola foruma ste izmracili glupom svadjom o jos glupljem Partizanu ili Zvezdi. Ja vam sada obecavam da sledeci ko napravi ovde prekrsaj, da ce dobiti adekvatnu kaznu bez obzira na kojoj se funkciji na forumu nalazei.

View user profile http://www.nba-serbia.net

103 Re: Vesti iz sveta evropske kosarke on Sun Jul 11 2010, 23:49

'Izdajica' Spanulis otišao u Pirej

Grčki košarkaš Vasilis Spanulis i zvanično je prešao iz Panatinaikosa u Olimpijakos.

Spanulis će godišnje zarađivati 2,4 miliona evra (neto) i tako će postati najplaćeniji košarkaš u Evropi.
Prošle sezone reprezentativac Grčke je u Evroligi imao prosečno 10,5 poena i 3,8 asistencija, a u nacionalnom šampionatu je beležio 10,1 poena i 3,3 asistencije po utakmici.
Spanulis je karijeru počeo u Larisi, zatim je četiri sezone proveo u Marusiju, a potom je postao član Panatinaikosa. Nakon neuspešne NBA avanture u Hjustonu u sezoni 2006/2007., ponovo se vratio u tabor atinskih ’zelenih’.

Vasilis Spanulis je veoma brz košarkaš, prodoran, a njegov karakteristični potez je šut sa zadrškom kojim često rešava kontre i polukontre. Ima dobar šut za tri poena, a najveća mana mu je što je ponekad brzoplet i ume često da gubi lopte kada ne počne utakmicu na željeni način.

View user profile

104 Re: Vesti iz sveta evropske kosarke on Mon Jul 12 2010, 07:32

Kole

Počasni član foruma
Počasni član foruma
Ovo je vise marketinski potez nego ista drugo.

View user profile

105 Re: Vesti iz sveta evropske kosarke on Mon Jul 12 2010, 10:54

2,4 miliona marketinški potez. Onda su pukli. Wink

View user profile

106 Re: Vesti iz sveta evropske kosarke on Mon Jul 12 2010, 11:23

Kole

Počasni član foruma
Počasni član foruma
Montenegro wrote:2,4 miliona marketinški potez. Onda su pukli. Wink
Sta je to za ljude cije se bogatstvo meri milijardama?Ako su mogli one pare da daju za Cildresa onda mogu i za Spanulisa.Spanulis je odlican igrac ali ne toliko dobar koliko kaze ugovor.To je velika bomba u Grckoj i samim tim neka pobeda Olimpijakosa u odnosu na najveceg rivala(PAO je ponudio produzetak ugovora).

View user profile

107 Re: Vesti iz sveta evropske kosarke on Mon Jul 12 2010, 12:24

Omar Kuk pojačao Valensiju

Nekadašnji plejmejker Crvene zvezde Omar Kuk potpisao je dvogodišnji ugovor sa ovogodišnjim učesnikom Evrolige Valensijom.

Kuk stiže iz Unikahe, za koju je nastupao dve sezone i gde je prošle godine na 16 mečeva u Evroligi beležio u proseku 9.7 poena i 5.9 asistencija.
On je pomogao Unikahi da stigne do finala Kupa kralja 2009. godine, kao i do dva polufinala plej-ofa ACB lige. Kuk je u sezoni 2007/08 kao član Crvene zvezde bio najbolji asistent ULEB kupa.
Momak rođen u Njujorku, karijeru u Evropi gradio je preko belgijske Deksije, ruske Samare i francuskog Strazbura do Crvene zvezde, Unikahe i sada Valensije. U NBA je u periodu od 2003. do 2005. godine igrao za Portland Trejlblejzerse i Toronto Reptorse.

Kuk je standardni član reprezentacije Crne Gore.

View user profile

108 Re: Vesti iz sveta evropske kosarke on Mon Jul 12 2010, 13:01

pfc.tomcat

All-Star
All-Star
Ne bih bio u Spanulisovoj kožii... Ceo život više nece smeti da kroci iz Pireja! Sad

View user profile

109 Re: Vesti iz sveta evropske kosarke on Mon Jul 12 2010, 13:54

Sugar

Administrator
Administrator
vasa objasnio kafa

110 Re: Vesti iz sveta evropske kosarke on Fri Jul 16 2010, 00:21

Strax

Administrator
Administrator
Aleksandrov u Skavoliniju. Eh, a beše nekad veliki potencijal, kako sam ga zgotivio dok je igrao u Zvezdi, smatrali su ga za jednog od većih talenata u Srbiji. Ali, onda, opet te proklete povrede. Skavolini je ja mislim u Italijanskoj ligi bio tek tamo negde na sredini, nije ni ušao u Play-off... ne znam ni šta da očekujem sada od njega...

View user profile

111 Re: Vesti iz sveta evropske kosarke on Fri Jul 16 2010, 00:24

Sugar

Administrator
Administrator
on je u zvezdi odigrao mozda tri utakmice. da li i toliko. bio je povredjen svo vreme.

112 Re: Vesti iz sveta evropske kosarke on Fri Jul 16 2010, 00:26

Strax

Administrator
Administrator
Odigrao je 15-ak utakmica, što u Jadranskoj ligi, što u ULEB-u... i to je imao tek 18 godina, valjda...

View user profile

113 Re: Vesti iz sveta evropske kosarke on Fri Jul 16 2010, 15:01

dr Hofmann

NBA Superstar
NBA Superstar
Talenat svjetskog kalibra,ali jednostavno nije imao srece kafa

View user profile

114 Re: Vesti iz sveta evropske kosarke on Fri Jul 16 2010, 15:30

Kole

Počasni član foruma
Počasni član foruma
Ja se intenzivno druzim sa njegovim bratom Lukom.On je isao u moju osnovnu, kao i Teodosic i taj tandem je osvojio drzavno prvenstvo u 8. razredu.Sve su redom gazili, ima bas taj pehar iz 2001. u holu skole i slika ekipe sa Aleksandrovim koji je veci od svih za glavu i po.Decko je bio nevidjeni talenat i u osnovnoj je bio visok 206.Steta stvarno da tako propade.

View user profile

115 Re: Vesti iz sveta evropske kosarke on Fri Jul 16 2010, 16:41

pfc.tomcat

All-Star
All-Star
SymphonyX wrote:Talenat svjetskog kalibra,ali jednostavno nije imao srece kafa
Misliš nije imao glavu da dodje u Partizan, tj. pustio je da ga zavedu Vesic, Pauk i CO sa svojim pricama o projektu "Evropska Zvezda"! Wink

View user profile

116 Re: Vesti iz sveta evropske kosarke on Fri Jul 16 2010, 20:18

Strax

Administrator
Administrator
Ma to i ja kažem... da je došao u Partizan, definitivno bi postao igrač kalibra Jordan... bio bi verovatno bolji od njega, 10-ak puta...

View user profile

117 Re: Vesti iz sveta evropske kosarke on Fri Jul 16 2010, 22:03

-the lood-

NBA Superstar
NBA Superstar
E Strax,pa da ti dođeš u Partizan bio bi bolji od Jordana Wink

View user profile

118 Re: Vesti iz sveta evropske kosarke on Sun Jul 18 2010, 12:02

Albici Respekt!

Francuzi Respekt!

Danas finale sa Grcima.

View user profile

119 Re: Vesti iz sveta evropske kosarke on Sun Jul 18 2010, 15:05

dr Hofmann

NBA Superstar
NBA Superstar
Ja i dalje ne vjerujem sta smo mi prosuli protiv Hrvata fp

View user profile

120 Re: Vesti iz sveta evropske kosarke on Sun Jul 18 2010, 15:07

Kole

Počasni član foruma
Počasni član foruma
Ja verujem i rekao sam zbog cega se desilo.Neko je umislio da je ''zvezda'' sto igra za Partizan i Evro ligu i sto igra za Zvezdu( scratch ) pa ga malo mrzi da se vraca u odbranu.Toliko.

View user profile

121 Re: Vesti iz sveta evropske kosarke on Mon Jul 19 2010, 21:54

pfc.tomcat

All-Star
All-Star
Može da priča ko šta hoće, ali ja i dalje mislim da smo imali najbolju ekipu na tom EP, ali je savez postavio jednog smehotresnog trenera Đokića da vodi te momke... Da ih je Vlada Jovanović vodio, prošetali bi se do titule.

Zato za tri dana počinju juniori, pa ćemo videti kad Bogdanović, Bešović, Vujošević, Lambić i momci počnu da kerebeče sve od reda! Basketball

View user profile

122 Re: Vesti iz sveta evropske kosarke on Tue Jul 20 2010, 11:26

Kole

Počasni član foruma
Počasni član foruma
Besovic je cist Crnogorac, tamo je rodjen a brata sam mu i upoznao.Prica jekavicu i ima onako naglasak crnogorski.Bas me cudi sto se opredelio za Srbiju.

View user profile

123 Re: Vesti iz sveta evropske kosarke on Tue Jul 20 2010, 15:23

dr Hofmann

NBA Superstar
NBA Superstar
Koleman994 wrote:Besovic je cist Crnogorac, tamo je rodjen a brata sam mu i upoznao.Prica jekavicu i ima onako naglasak crnogorski.Bas me cudi sto se opredelio za Srbiju.
Pametan momak kafa

View user profile

124 Re: Vesti iz sveta evropske kosarke on Tue Jul 20 2010, 15:24

Sugar

Administrator
Administrator
zna covek u kojoj reprezentaciji moze i da osvoji nesto. nista cudno. Smile

125 Re: Vesti iz sveta evropske kosarke on Tue Jul 20 2010, 15:36

Niije prvi. Prodao se i Mirotić prije njega. Ali ne bih Seljak bio tako siguran. :kafica2:

View user profile

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 5 of 20]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12 ... 20  Next