Share
Go down
Bradley
Boston Celtics

Re: Boston Celtics

on Tue Dec 27 2011, 21:11
3:1 prosle sezone za nas, ne trcite pred rudu....
dr Hofmann
Portland Trail Blazers

on Tue Dec 27 2011, 21:18
Koliko je bilo u PO?
Bradley
Boston Celtics

on Tue Dec 27 2011, 21:21
Ovo nije plejof..
Verovatno cemo izgubiti veceras, ali nece to biti vise od 5 razlike, tesna utakmica ce biti
nellepb
Memphis Grizzlies

on Tue Dec 27 2011, 21:53
Carmelo Anthony wrote:oprace ih Miami ko prljave dresove
btw, danas odem do kladze - i stoje 4 tekme jedino nema ove da se odigra oO
i pitam u fazonu - gde je ovde par Miami - Boston, gleda me ona likusa sto cuka bledo...
nevera
Upravu si nije bilo na spisku gde su one 4..tako je kod mene u Priboju u kladinici Soccer ali ima dodatak..gde ima taj par...i jos nekih stavki za poene skokove asistencije i tako..npr ja sam odigrao +5.5 H1 prvo poluvreme kvota 1.91
plus..Evans 6asistencija,Horford 9skokova i Jenningsa da da 17poena Smile onako..probamo pa da vidimo..i jos nesto ali necu da pisem... Razz
dr Hofmann
Portland Trail Blazers

on Tue Dec 27 2011, 21:55
Ja sam sinoc promasio 4 od 6 meceva Laughing
nellepb
Memphis Grizzlies

on Tue Dec 27 2011, 22:02
hahaha nema veze bice bolji drugi put..igrao sam LA 3poena u prvom poluvrmeneu i portlanda 5poena isto 1poluvreme!!!
Kole
Miami Heat

on Tue Dec 27 2011, 23:13
Ja se ne bih zaletao ali kada sve uzmem u obzir ne mogu da zamislim pobedu Bostona. Jedino da se povrede LeBron i Wade u 1/4(pu, pu, pu...)
Jumpman
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

on Wed Dec 28 2011, 00:10
Rondo wrote:3:1 prosle sezone za nas, ne trcite pred rudu....
prve dve pobede u prvih 7 dana lige (znamo svi na sta je licio majami do decembra), plus je vejd tada propustio celu predsezonu Smile
Jumpman
Miami Heat

on Wed Dec 28 2011, 01:50
boston bez pirsa jos dve tekmare
Zola
San Antonio Spurs

on Wed Dec 28 2011, 03:37
Gotovo 70 prijmeljnih poena na poluvremenu.. Strašno! Na stranu to što je Heat nadmoćan, ali tamo nema ni o od odbrane.. Ne znam da li će se to popraviti povratkom Pirsa, ali ovo je sada čista komedija.
Bradley
Boston Celtics

on Wed Dec 28 2011, 05:19
Sutra malo opsirnija analiza utakmice,sada odoh da spavam Bye
Somi
Boston Celtics

on Wed Dec 28 2011, 09:21
Ocekivan poraz.Odbrana je u vecem delu meca bili katastrofalna,a do nedavno smo bili najbolji odbrambeni tim u ligi.Rondo,Alen,Bas i Duling su ispunili ocekivanja,ali dzabe kad sem Garneta nisu imali bilo kakvu podrsku.Sa druge strane Majami izgleda mocno.Dzejms,Vejd i Bos odigrali odlicno,kao i Dzons(3/3 trojke).Iznad ocekivanja je odigrao i Kol.Ostaje nam da se nadamo da ce sa Pirsom to izgledati mnogo bolje,mada treba uzeti u obzir i protiv koga smo igrali prva dva meca.
dushan96
Nemam omiljeni tim

on Wed Dec 28 2011, 10:59
Rondooo :Respekt! :Respekt!
Bradley
Boston Celtics

on Wed Dec 28 2011, 11:38
Utakmicu bih podelio po cetvrtinama, u prvoj nas je LeBron kidao, ali smo kako-tako uspevali da uzvratimo, posebno pred kraj cetvrtine kada smo napravili dobru seriju..Tada sam se i ponadao da ce mozda biti nesto od ove utakmice da bi nas u drugoj cetvrtini Vejd sa prodorima i sjajnom odbranom i Dzons vezanim trojkama apsolutno presekli i odvojili se na nedostiznu prednost..U trecoj cetvrtini smo se kao sto je to i obicaj i vratili u igru uz sjajne trojke Alena i nekoliko Rondovih asistencija..U poslednjoj smo uspeli jos vise da se prikljucimo da bi KG uzeo nekoliko nerezonskih suteva (potpuno nejasno) u trenucima kada smo hvatali prikljucak, naravno Majami i mali Kol (svaka mu cast za poslednju cetvrtinu) su istrcavali kontre i tako ponovo napravili razliku..Krivo mi je sto su sudije napravile 3 greske u poslednjoj cetvrtini, koje su nas direktno kostale barem 4 poena, ali dobro, ne opravdavam poraz, zasluzili smo ga.

Od igraca bih pohvalio Ronda, Alena i Basa za pozrtvovanje i igru, mada je Bas u poslednjoj cetvrtini isto uzeo nekoliko jako losih suteva. Duling je mozda sinoc pogodio sve te trojke i poene ali njegov stil igre mi se ni malo ne dopada, kao da je Nate Robinson u ekipi (pu,pu ne ponovilo se).
Kao iskusniji plejmejker on bi trebao da organizuje napade i zameni Ronda dok je ovaj na klupi, a ne da za 5 minuta istopi celu prednost ili prikljucak u ovom slucaju koji je Boston napravio. Oni sutevi su kriminalni, iz kakvih pozicija on sve sutira. Daniels odigrao po sistemu toplo-hladno, sjajno je poceo, da bi mu posle toga Vejd opalio 2-3 banane, iz nekih jako glupih poteza. Za igru u odbrani ne mogu nista da mu prigovorim, ipak je cuvao Dzejmsa koji je za glavu visi od njega.

Zakljucak je taj da mi se ni malo ne svidja igra u odbrani, napad bez Pirsa solidno sljaka, 2 utakmice smo dali 100+, ali raduje me to sto smo pokazali borbenost u ove dve utakmice iako smo u obe gubili 15+ uspevali smo da se vratimo protiv dve vrlo jake ekipe..Ne smem ni da pomislim da su Pirs,Pietrus i Grin na terenu kako bi to lepo izgledalo, ali dobro sad...Uskoro se prva dvojica vracaju pa cemo uzivati..
LeBron
Cleveland Cavaliers

on Wed Dec 28 2011, 12:03
Au bre onaj Duling je nenormalan. Kako me je nervirao sinoc. Onako vrljav sut a onako pogadja. Mada, on ovako nece pogadjati jos 3 meseca.
Bradley
Boston Celtics

on Wed Dec 28 2011, 12:15
O tome pricam, sinoc ga je kenjalo a vec sada vidim da ce da nam zasere dosta utakmica u buducnosti sa tim sutevima. Facepalm
D.Rose25
Chicago Bulls

on Wed Dec 28 2011, 17:19
DWade wrote:I ladno cu navijati za Boston , jbt nemoguce je koliko mrzim Jamesa i Bosha
Volim Boston, ali više mrzim ovu dvojicu, zato mi je jako krivo što su sinoć izgubili baš od Miami-ja.
grozda 3
Boston Celtics

on Wed Dec 28 2011, 19:16
Veceras protiv Hornetsa. Ovu mora da dobijemo!
Bradley
Boston Celtics

on Wed Dec 28 2011, 19:30
Najvece pretnje vidim u Kamanu, Lendriju i Arizi. Gordon znamo da ce da da 20tak poena, ali Lendri me najvise plasi, covek grabi ofanzivne skokove kao lud.

Rondo bi trebao da ima jos jednu sjajnu utakmicu, ne vidim ko bi mogao tamo da ga zaustavi, a uzdam se i u Garneta da ispravi sinocni nastup.
grozda 3
Boston Celtics

on Thu Dec 29 2011, 04:59
Lose,da ne moze biti losije Facepalm Ono sto smo trebali da dobijemo mi izgubimo i to debelo,19 razlike walldzomba Odbrana nikakva,Daniels i Bass su nesto izvodili,ne zna se ko je gori. Jedino me Allen nije razocarao,ovi ostali nista nisu napravili.
Sledeca u petak sa Pistonsima. (ova je nasa) Very Happy
D.Rose25
Chicago Bulls

on Thu Dec 29 2011, 07:34
Nisam jos pogledala utakmicu, ali ne mogu da verujem da su izgubili 3.za redom i to sa skoro 20 razlike... Sad
Durantula T-mac Rose
New York Knicks

on Thu Dec 29 2011, 07:35
msm da je vreme za rebuild bostona
ilija simic
Nemam omiljeni tim

on Thu Dec 29 2011, 10:45
Odbrana je kriminalna, gledam sad na espnu neke preglede i pored 4 igraca bostona dodje jedan iz hornetsa i pokupi im loptu.
Bradley
Boston Celtics

on Thu Dec 29 2011, 11:55
Kao sto sam se i plasio, Lendri se popisao po nama. Potpuno su bili dominantniji u skoku, Kaman, Jack (svaka mu cast na partiji), Belineli, Okafor cak su sve pogadjali u napadu, dok smo mi izgledali toliko retardirano da me je sramota. Ja stvarno ne znam sta Daniels ima u glavi, prosle sezone nije uzimao ni 1-2 suta po utakmici, sinoc je za 5 minuta na terenu u prvom poluvremenu uzeo jebenih 9 komada, od cega je brat-bratu barem 4-5 puta primio bananu. Dzermejn Onil ne mogu da verujem sta je masio, kakva je igracina pre bio, kao da ima balvane umesto ruku pa da nema osecaj za jebeno polaganje lopte, bilo mi ga je zao majke mi. Bass me je razocarao, ali dobro, ipak se trudio i pogadjao je barem nesto. Duling je kao i protiv Majamija imao svojih momenata, na pocetku je sve zasrao, na kraju se malo razigrao, za Bredlija ni nemam komentar, odbranu solidno odradio, u napadu lopte video nije. Rondo skoro neprimetan, imao je dosta, dosta asistencija u prvom poluvremenu, samo sto bolidi nisu umeli da pogode posle tih dodavanja. Jedina pozitivna strana ovog meca je Stiemsma koji opalio 6 banana i imao nekoliko sjajnih skokova u napadu pred kraj utakmice na svom debiju, odmah bih ga stavio za startera posto ovo sranje sa Onilom jednostavno ne sljaka ma koliko ga ja gotivio (prosle sezone je igrao jedno 15 puta bolju odbranu nego ove, ne znam koji mu je). I za kraj, KG Facepalm Prvi put da vidim u zivotu da ovaj covek igra bez volje. Bio je 2-3 puta tesko blokiran, uzimao je kao i protiv Majamija neke bezveze suteve preko 3 igraca i bas me razocarao barem sto se liderstva tice, ocekivao sam da iskoristi prednost u visini u odnosu na Lendrija, ali eto..Jebiga....Sad sledi Detroit, ovo NE SMEMO da izgubimo, nadam se da ce Pietrus zaigrati, da onaj Daniels pajser dobije sto manju minutazu posto je poceo da mi ide na svaki zivac...
Zola
San Antonio Spurs

on Thu Dec 29 2011, 12:19
Nije niko očekivao ne znam kakve partije Bostona, ali ovi blow-outi na početku.. Very Happy Ne znam da li samo do Pirsa ili do nečeg više jer ih nisam analizirao, ali da je vreme za promene - jeste.
Sponsored content

Back to top