Share
Go down
Jaz
Los Angeles Clippers

Re: Chicago Bulls

on Sun Jan 15 2012, 20:08
Domacu publiku da, ali ne i sire. Pretpostavljam da je na to mislio.
Jumpman
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

on Sun Jan 15 2012, 20:08
bas na to. Smile
Mr. Striko
Brooklyn Nets

on Sun Jan 15 2012, 20:10
i bilo ih je stvarno zadovoljstvo gledati ,s tim sto su imali i cool igrace,a harizmaticni i cool igraci dovode publiku
D.Rose25
Chicago Bulls

on Sun Jan 15 2012, 20:14
Ono što se meni ne sviđa da nemaju kontinuitet, svaki put vode 10-20 razlike i onda u jednom momentu sve to padne u vodu. Nikako da sastave pa da svi igraju dobro, jednom Deng odvali 20+ poena, drugi put jedva 6 i tako i ostali, jedino Rose nema takve uspone i padove, mada i on ponekad krene da šutira i kad mu ne ide.
Pozitivna strana je što imaju dobru klupu (Gibson i Lucas su me pozitivno iznenadili), igraju timski, nema kod njih kao kod npr.Lakersa da jedan igrač da skoro 50% od ukupnih poena, svi učestvuju, imaju jako puno skokova, agresivni su uglavnom u odbrani.
Možda se mnogima ne sviđa što ne igraju atraktivnu košarku, imaju možda po 2-3 zakucavanja po utakmici, a ponekad deluju kao da nemaju ideju šta da rade u napadu.
Jumpman
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

on Sun Jan 15 2012, 20:16
D.Rose1 wrote:a ponekad deluju kao da nemaju ideju šta da rade u napadu.
nije retko da vidis rouza sa loptom a ostatak tima stoji i ceka sta ce on da uradi. deng coskari kao i uvek Very Happy
Mr.Big Shot
Detroit Pistons
http://www.facebook.com/dragan.22

on Sun Jan 15 2012, 20:17
Jaz wrote:Domacu publiku da, ali ne i sire. Pretpostavljam da je na to mislio.
Slazem se, naravno. Mada ne verujem da bi se Dacha bunio da Miami osvoji pet-sest prstena a da Miami pritom ne privlaci publiku van AAA. Very Happy
Mr. Striko
Brooklyn Nets

on Sun Jan 15 2012, 20:17
D.Rose1 wrote:Ono što se meni ne sviđa da nemaju kontinuitet, svaki put vode 10-20 razlike i onda u jednom momentu sve to padne u vodu. Nikako da sastave pa da svi igraju dobro, jednom Deng odvali 20+ poena, drugi put jedva 6 i tako i ostali, jedino Rose nema takve uspone i padove, mada i on ponekad krene da šutira i kad mu ne ide.
Pozitivna strana je što imaju dobru klupu (Gibson i Lucas su me pozitivno iznenadili), igraju timski, nema kod njih kao kod npr.Lakersa da jedan igrač da skoro 50% od ukupnih poena, svi učestvuju, imaju jako puno skokova, agresivni su uglavnom u odbrani.
Možda se mnogima ne sviđa što ne igraju atraktivnu košarku, imaju možda po 2-3 zakucavanja po utakmici, a ponekad deluju kao da nemaju ideju šta da rade u napadu.
hvali organizacije malo ali ne moze i Rose i organizacija ,jer onda ne bi bio MVP
Jaz
Los Angeles Clippers

on Sun Jan 15 2012, 20:18
Tom Thibodeau je kraljina, ali stvarno, sto se tice odbrane. A i u napadu imaju cesto jako lepe akcije, pogotovo kad se utakmica odlucuje (mosa Rosea, pa dodavanje Noe Dengu npr.). Definitivno je Chicago najozbiljnija ekipa pored Miamia, a i ima jos vremena do PO.
D.Rose25
Chicago Bulls

on Sun Jan 15 2012, 21:19
evidence wrote:
D.Rose1 wrote:a ponekad deluju kao da nemaju ideju šta da rade u napadu.
nije retko da vidis rouza sa loptom a ostatak tima stoji i ceka sta ce on da uradi. deng coskari kao i uvek Very Happy
A najmanje Brewer dobija loptu, sinoc protiv Raptorsa, bas sam njega pratila jedno vreme, u momentu kad izgradi sebi situaciju za prijem i sut, Rose se okrene na drugu stranu i igra na Denga.
-the lood-
Utah Jazz

on Sun Jan 15 2012, 21:42
Meni je Chicago ozbiljnija ekipa od Majamija, još ako dođe Howard, back to the 90s we gooo Smile
airvucko
Los Angeles Lakers

on Mon Jan 16 2012, 19:52
Zna li neko sto Rose ne igra koji K...??? Nema ga na spisku povredjenih?
Mrakar
New Orleands Pelicans

on Mon Jan 16 2012, 19:55
vjerovatno obnovio povredu protiv celticsa...
D.Rose25
Chicago Bulls

on Mon Jan 16 2012, 20:18
Ma zajebavaju se, prvo nije uopšte trebao da igra s tom povredom protiv Celticsa, a sad su verovatno mislili da će Memphis dobiti i bez njega, kanda su se zeznuli...
airvucko
Los Angeles Lakers

on Mon Jan 16 2012, 20:30
Ne daj boze da se ovoj ekipi Bulsa dogodi da na duzi vremenski period ostanu bez Rouza ka npr. Atlanta bez Horforda...a veceras je Memphis u delirijumu i publika i igraci... Sjebase me na tiketu,na onom CBS injuri reportu nije se dovodilo u sumnju Rouzovo igranje veceras...
D.Rose25
Chicago Bulls

on Mon Jan 16 2012, 20:43
Jako me nerviraju, pogotovo Noah, apsolutno ništa ne radi!
grozda 3
Boston Celtics

on Mon Jan 16 2012, 20:54
kakav je onaj Asik mentol Respekt!
D.Rose25
Chicago Bulls

on Mon Jan 16 2012, 21:01
grozda 3 wrote:kakav je onaj Asik mentol
Ništa mi ne govori, još ajde u odbrani može da prođe, ali u napadu, ili mu ispadne lopta ili ne primi...
airvucko
Los Angeles Lakers

on Mon Jan 16 2012, 21:12
Ovaj presing preko celog i udvajanje ih je vratilo u zivot...memphis se pogubio...al gotovo sad ce da ih pocepaju sa jedno 25komada...i taj gibson treba da krece umesto boozera.
D.Rose25
Chicago Bulls

on Mon Jan 16 2012, 21:26
Znači užas! Nisam gledala prvo poluvreme, a u drugom su još i solidno igrali, tako da ne bih puno da komentarišem, ali da nemamo centre to stoji Noah i Asik po 2 poena?! Nemam reči za njih.
grozda 3
Boston Celtics

on Mon Jan 16 2012, 21:32
Mislio sam da se mogu vratiti,ali tuki. Bez Rosea su nula. Facepalm
Kole
Miami Heat

on Mon Jan 16 2012, 21:40
kada vidim ovaj mec, kazem sebi da je Rose zasluzeno MVP.
Jaz
Los Angeles Clippers

on Wed Jan 18 2012, 11:58
Sjajan Watson, nista manje nisam ocekivao od njega kad ima priliku da vodi ekipu celu utakmicu!
D.Rose25
Chicago Bulls

on Wed Jan 18 2012, 12:09
Konačno odlična igra Boozera, Noah i Asik solidni, može to i bolje.
Watson i Rip su tkđ.bili odlični. Imali smo malo slabijeg protivnika, ali ako prorade malo više na odbrani (97 primljenih poena u UC-u je puno), mogu bez Rose-a da dobiju i bolje ekipe.
Samo da dodam da Korver nije pogodio ni jednu trojku od utakmice sa Washingtonom.
Mr.Big Shot
Detroit Pistons
http://www.facebook.com/dragan.22

on Wed Jan 18 2012, 12:23
Rip is back! 20 minuta u igri, 11 poena i 6 asistencija. Wink Vidim i da je Boozer konacno malo proradio, mada je u drugom poluvremenu stao. A i Watson je bio odlican, kao sto rece Jaz imao je priliku da vodi ekipu celu utakmicu i stvarno maksimalno iskoristio svoju sansu.
SN10
Phoenix Suns

on Wed Jan 18 2012, 13:46
nismo mi nikakvo merilo za ucinke nekih igraca
Sponsored content

Back to top