Share
Go down
Mr. Striko
Brooklyn Nets

Re: Brooklyn Nets

on Wed Dec 28 2011, 20:42
S obzirom da nisam stigao da malo prokomentarisem igru i rezultate mojih voljenih Netsa,sada cu to uraditi sa zakasnjenjem.
prva protiv Vasingtona ,pokazala je pregrst problema, od kojih je najbitniji taj sto je centarska linija slaba u odbrani,a drugi problem je u realizaciji,jer jednostavno nema bas toliko igraca koji su dobri u napadu.
Naravno sve se to ogleda u cinjenici da je povrijedjen Lopez.On je ipak neko ko u napadu cini konstrukciju tima i bez njegove post igre gubi se poenta napada ovog tima.Znaci sve ostaje na Deronovom individualnom ucinku..
Pojacanja u prvoj utakmici kao da nisu igrala t.j. DeShawn Stevenson nije ni igrao a mehmet bolje i da ne igra Laughing
I samo iz prve utakmice bih istakao ,jos borbenost u odbrani i igru meni gotivnog Damion Jamesa za kojeg sam ubijedjen da ce izrasti u odlicnog kosarkasa.I narvno standardno dobri Kris koji je obiljezio noc sa 21 poenom i 16 skokova...

E sad potop od sinoc...

Nemam sta reci osim sta ce nam Mehmet i Stevenson i sta ce nam dva Williamsa iz NY-a.Doveli smo 4 nepotrebna igraca na pozicijama gdje imamo vec po 2 istog ili veceg (ne)kvaliteta .
Ljudi, Deron nece nidje i stvarno se nekad covjek zapita,da li vi pratite ovaj sport zbog kladionice,dokolice ili ga uopste ne gledate nego mlatite o njemu kao veliki znalci Sad
Atlanta je mnogo bolji tim i po meni siguran putnik u PO ,koji se vidi vec u ovom trenutku i izlisno ih je uporedjivati sa ekipom koja je u fazi izgradnje ,a plus bez svog najboljeg pojedinca.Polako ,bitno je da ovi neki igraci za koje ja stvarno mislim da ce ciniti okosnicu tima ,igraju i trude,i volio bih da ostanu tu kad dodje Howard,prije svega mislim na Derona,Brooksa,Jamesa i Krisa...
Mr. Striko
Brooklyn Nets

on Sun Jan 01 2012, 17:45
Opet Atlanta i opet poraz ,ali smo dobili , vec vidim ,odlicnog igraca u vidu Marshon Brooksa ,koji je ubo nekih 21 poen uz 5 skokova....znaci posle dvije partije od po 17 poena,igra covjek odlicno i vrlo malo grijesi...cak mu ni odbrana nije toliko losa,a plus ima muda da uzme loptu i da organizuje napad kad je frka.
Mr. Striko
Brooklyn Nets

on Mon Jan 02 2012, 10:27
Nets - Cavaliers 82 - 98

Totalna nemoc u napadu opet.Sta reci osim ,da nije dobro.Vodimo i igramo solidno i onda jednostavno nema ko da da kos. Nastaje pometnja i opet serija cetvrtina gdje ne mozemo da damo ni 20 poena.
Okur se trudio da sutira i da da doprinos ,Gaines isto tako ali sve osim Derona
bilo ispod prosjeka.Jednostavno nema ko da igra u kontinuitetu...ni u napadu ni u odbrani,ipak je to skup igraca za klupe a ne za startne petorke.
Mr. Striko
Brooklyn Nets

on Thu Jan 05 2012, 21:38
Ali sve isto sto sam napisao i za prethodne utakmice.Trenutci inpiracije nam nekako odigraju prvo poluvrijeme i onda jednostavno nema ko.Necu da trubim o pojedinacnom ucinku ,ni o rezultatu jer nije vrijedno nista paznje osim BROOKSA!Covjek jednostavno igra dobro.

Deron povrijedjen.
4evaStK
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

on Thu Jan 05 2012, 21:54
Svi hvale malog Marshona, i gledao sam dosta komentara po youtubu i ovako na nekim drugim forumima bas dosta ljudi kaze da igrom jako podseca na Kobija Brajanta. Mene takodje podseca, samo mislim da je Kob u njegovim godinama bio dosta agresivniji sto se tice napadanja reketa, dok Brooks sa sutevima trpa lepo, ne mogu da kazem nista vise jer nisam odgledao ni jednu utakmicu Netsa, ali video sam sve poene njegove, evo ga njegov kanal na YT, pa koga zanima moze da vidi...
https://www.youtube.com/user/MarShonChannel
Kole
Miami Heat

on Thu Jan 05 2012, 22:11
Jedan je Kobi, nadam se da ce ostati tako.
Voleo bih da se probude malo ovi Netsi. Gotivim ih, mucenje mi je da vidim kako ih puni ko stigne. Jos od Njujorka da izgube pa da se ubiju.
Mr. Striko
Brooklyn Nets

on Thu Jan 05 2012, 23:12
Podsjeca na Kobija to stoji ali i ostaje na tome sva prica.Svidja mi se sto je hrabar ,pa sa umijecem to ispada cesto dobro.A Netse pune svi ,jer nema ko da igra,a i ekipa nije kompletirana vec samo iskrpljena da prezivljava do iduceg trejda.
Mr. Striko
Brooklyn Nets

on Fri Jan 06 2012, 21:28
Deron se vraca nocas ali mislim sto nam je bolje.Dobro je da nije nista ozbiljno...a ko zna iako su raspolozeni, mozda i dobijemo Toronto
Mr. Striko
Brooklyn Nets

on Fri Jan 13 2012, 19:43
Da se samo malo osvrnem na prethodnu utakmicu sa Denverom...okrenuli smo se nekoj taktici ,te se sutiraju trojke ,jer stvarno ima ko da sutne..i ide nam,to stoji. Onu noc pogodimo 20 komada od 35 i opet izgubimo...Farmar odigra extra 6 od 8 za tri i stvarno mislim da je odlican plej i da moze biti starter u nekim NBA timovima.I bitna je stvar da pravimo ogroman broj gresaka i da odbrane NEMAMO!Rudy Fernandez s druge strane odigrao extra.
4evaStK
Los Angeles Lakers

on Fri Jan 13 2012, 19:48
Kako igra mali Brooks? Very Happy nisam bas pratio netse, nisam video kako je igrao u medjuvremenu...
Mr. Striko
Brooklyn Nets

on Fri Jan 13 2012, 19:59
Vise nego dobro...protiv Atlante 19 poena i 10 skokova...prosjek mu je 14 poena i 3,8 skokova.
Mr. Striko
Brooklyn Nets

on Sat Jan 14 2012, 20:14
posle rekorda od 20 trojki sada opet strasno sutersko vece i definitivni obrt u napadackoj starategiji,15 komada protiv sansa. Extra sam zadovoljan iz razloga sto se stvarno vidi pomak ,a igra je za gledanje postala mnogo ljepsa i sa mnogo vise poena.Forsiraju se niske postave koje brzo prenose loptu i sutiraju trojke ,kad je god to moguce,a s obzirom da ima ko da sutne,vide se i rezultati!MarShon Brooks ubio opet sa 20 poena ,a i primjetio sam da mu je trener dao potpunu slobodu u igri sto me raduje.
Junak veceri je definitivno Deron koji je zasuo kos Sunsa sa 35 poena i podjelio 14 asistencija...trojke je sutirao 6-9 banana
I jos bih istakao Morrowa sa 16 poena (4-7 za tri) i Humphriesa sa 15 poena i naravno Farmara koji daje neku brzinu igri koja mi se mnogo svidja.

eto jeste bio Fenix oslabljen ali pobjeda je pobjeda
Lawson
Denver Nuggets

on Sun Jan 15 2012, 15:16
Izgleda da bi Mayo mogau NJN u zamjenu za farmara i pikove valjda.
Mr.Big Shot
Detroit Pistons
http://www.facebook.com/dragan.22

on Sun Jan 15 2012, 15:17
Sacuvaj Boze ako to NJ prihvati :S
dr Hofmann
Portland Trail Blazers

on Sun Jan 15 2012, 15:54
Taj Mayo je high risk,high reward posao za svakoga u ligi jer nema tima u kojem ne moze da igra ako je dovoljno motivisan.Covjek ocigledno hoce da ode iz Memphisa,a ovi pajseri ne shvataju da je bolje za obije strane ako ode.
nellepb
Memphis Grizzlies

on Tue Jan 17 2012, 00:22
ovaj Brooks za mene fenomenalan igrac...prvo Irving pa on ..ove godine od rookia..kako covek ima dobar sut..neko ko je govorio da lici na Brayanta upravu je ..samo da uzma vise loptu..i da napada kos sa driblingom pa da se digne na sut..ali ovo sto je veceras pokazao sasvim je dobro..za rookia...jbg ona lopta na kraju ako je bila za Clipperse jbg onda Smile
Jaz
Los Angeles Clippers

on Tue Jan 17 2012, 00:28
Bravo za Brooksa, odlican je. Deron malo podbacio, ali mislim da Netsi ne mogu mnogo vise od pruzenog.
4evaStK
Los Angeles Lakers

on Tue Jan 17 2012, 00:30
Ma da na svakom klipu na youtubu skoro svaki komentar je poredjenje sa Brajantom.
nellepb
Memphis Grizzlies

on Tue Jan 17 2012, 01:33
Samo neka nastavi ovako...bice od njega nesto...zelim mu srecu... samo kada se malo vise opusti ima da prebacuje 20poena lagano Smile
Mr.Big Shot
Detroit Pistons

on Tue Jan 17 2012, 01:43
Svidja mi se sto decko igra potpuno rastereceno. Barem tako deluje na terenu. Opusten je, smeje se, nije ga strah da sutne a ni da promasi... Stvarno je gotivan skroz, samo neka nastavi ovako Wink
Jumpman
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

on Thu Jan 19 2012, 04:01
hamfriz bolestan.
Mr.Big Shot
Detroit Pistons

on Thu Jan 19 2012, 12:02
Deron skoro pa triple-double sinoc protiv Warriorsa. 24 poena, 10 asistencija i 8 skoka. Marshon Brooks opet odlicno odigrao - 22 poena, 8 skoka, 6 asistencija i samo jedna izgubljena lopta. Trci mali, bices slavan! Very Happy
Strax
Sacramento Kings

on Thu Jan 19 2012, 14:04
Odličan Deron, nadam se da je ovo neki nagoveštaj da može da uđe u onaj pravi ritam. Brooks sve bolji i bolji, sad me već impresionira!
Bradley
Boston Celtics

on Thu Jan 19 2012, 14:12
Do we have a rookie of the year here? Smile
Mr. Striko
Brooklyn Nets

on Thu Jan 19 2012, 20:18
a bar nesto Cool
Sponsored content