Share
Go down
sinisa123
Atlanta Hawks

Re: New York Knicks

on Wed Dec 14 2011, 01:01
http://basketball.realgm.com/wiretap/217484/Crawford_Turns_Down_Indianas_Offer
Tim Thomas
New York Knicks

on Wed Dec 14 2011, 09:25
Sense I get is @JCrossover wants to choose #Knicks but concerned about taking such a low salary ($2.5M) and despite $ POR/SAC don't compare.
Jumpman
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

on Wed Dec 14 2011, 13:20
oce u njujork pored onakvog portlanda :S
LeBron
Cleveland Cavaliers

on Wed Dec 14 2011, 13:33
Budala. Facepalm A i on ce da ima 2.5 miliona platu! A Kwame mrtvi 7 miliona.
dr Hofmann
Portland Trail Blazers

on Wed Dec 14 2011, 13:49
Neka on bude daleko od Portlanda,ne treba nam taj Indijanac.
sinisa123
Atlanta Hawks

on Wed Dec 14 2011, 21:27
ma neće ispod mid levela, samo čeka trejd.
LeBron
Cleveland Cavaliers

on Wed Dec 14 2011, 22:32
Realno, on igra za nekih 10 miliona. Mozda i vise, u poredjenju sa nekim pacijentima koji dobijaju i preko toga.
Ali, ja ne mogu da izbijem iz glave onih 7 miliona Kvamija Brauna. Laughing
Lawson
Denver Nuggets

on Thu Dec 15 2011, 23:18
http://www.nba.com/knicks/video/2011/12/14/121411nykpractice-1935457/index.html?ls=iref:nbahpt1

@strax jel ovo balkman trenira da nosa vodu i peskire??
Strax
Sacramento Kings

on Fri Dec 16 2011, 20:56
Amar'e Stoudemire Mic'd Up at Training Camp (12/15)
Listen in as Amar'e Stoudemire wears a mic while practicing with the Knicks as they prepare for the season to begin.

http://www.msg.com/videos/amare-stoudemire-micd-up-at-training-camp-1215-1.79131

Više sam postavio zbog isečaka sa treninga. Uglavnom su svi na okupu, nema Anthonya... Chandler se već odavno priključio, Fields se napucao tokom leta... sasvim logično.

jocamelo7
Oklahoma City Thunder
http://www.last.fm/user/RHCP_MAN

on Fri Dec 16 2011, 21:17
a gde je Melara?
nisam ispratio totalno tu povredu kolena

*melo was nursin' that hyperextended knee - neko napisa dole ispod klipa
Strax
Sacramento Kings

on Sat Dec 17 2011, 22:29
U ovako dosadnoj utakmici, ipak pobeđuju srećniji... jednostavno, danas smo bili bolji, a Netsi i nisu nešto goreli od želje da se vrate i da preokrenu Ne znam Budući da se na taktičkoj bazi uglavnom sve taji (istina, kod nas ne verujem i da će biti neke posebne taktike na oba fronta), učinak večeras kao tim i nije bio posebno bitan. Više na individualnom nivou, gde su Balkman (MVP!) i Shumpert bili dominantniji od drugih. Amare i Melo su ladili jaja, bolelo ih je za utakmicu, a ovi su goreli od želje da se dokažu. Balkman se napalio , pa mu se isplatilo... Shumpert je lepo počeo, bitno da ostane pri sebi i na početku prave sezone i da ono poverenje koje mu Mike ukaže iskoristi maksimalno.
LeBron
Cleveland Cavaliers

on Sat Dec 17 2011, 22:58
Balkman. Respekt! Ako ovako nastavi, izbacuje Mela iz prve petorke. Laughing
Salu na stranu, nije bila nesto zanimljiva utakmica. Ali, prijalo mi je da opet gledam NBA. Evroliga se ne moze porediti cak ni sa ovakvom utakmicom.
Zola
San Antonio Spurs
http://www.nba-serbia.net

on Sun Dec 18 2011, 12:42
Mislim, vidi se stvarno šta je predsezona.. Ni sa pola snage se ne igra, ne mari se za greške. Ja bih najradije preskočio ovu predsezonu.
Strax
Sacramento Kings

on Wed Dec 21 2011, 17:42
Još jedna predsezonska utakmica sa Netsima nas očekuje večeras, ovoga puta u New Yorku. Rezultat nije bitan, samo da vidimo koliko oni igrači koji su prošli put sabili mogu da ponove partije... znači, Balkman i Shumpert ponajviše...
jocamelo7
Oklahoma City Thunder
http://www.last.fm/user/RHCP_MAN

on Wed Dec 21 2011, 18:57
u koliko je po nasem vremenu? negde pola 2 bese
grozda 3
Boston Celtics

on Wed Dec 21 2011, 19:15
upravo tako
Strax
Sacramento Kings

on Thu Dec 22 2011, 11:57
Taman posla da u košarci neki igrač veže 2 vezane dobre partije Rolling Eyes 80% igrača u ligi je u modu "ili ću da ti dam 35 poena, ili ću da imam 0-10 iz igre", znači, neverovatno je koliko u ovom sportu ne postoji kontinuitet (kod većine)... naravno, ima tu i ironije u mom postu i naravno da verujem u Shumperta i da računamo na njega u sledećoj sezoni, ali je jebena retkost ta da te neki igrač iznenadi 2, 3 vezana puta. Glare Da je Balkman imao veću minutažu, možda bi se i on silio kao Shumpert, ali bio je dobar i ovako...
Uglavnom, lepa pobeda na kraju, katastrofalan procenat šuta iz igre nas i dalje prati, ali, otom-potom. Dovoljno da se dobiju Netsi bez MVP-a.
Strax
Sacramento Kings

on Sat Dec 24 2011, 18:50
Red je reći koju pred početak sezone, koji je već sutra pred nama. Da krenem od pozicija...
PG - Veoma interesantno mesto u timu. U isto vreme, verovatno i najslabije. Od odlaska Billupsa nismo ni imali plejmejkera u rosteru, da bi onda krenule da kruže priče o Baronu, Bibbyu. Znalo se da Toney Douglas ne može da igra klasičnog keca i da će on vreme na toj poziciji provoditi samo po potrebi, što kraće moguće (nadam se da tako i DAntoni misli). Zato smo dobili i Bibbya i Barona, ali 33-godišnjeg Bibbya koji bi u veoma retkim timovima mogao da igra startera i Davisa koji i dalje krije u sebi mnogo toga, ali će ga povreda udaljiti sa terena minimalno 8 do 9 nedelja. Znači, ostaje nam Bibby na toj poziciji, da čekamo povratak Barona i da Toney Douglas igra na ovoj poziciji. Ipak se mora...
SG - Fields, Shumpert, Douglas... Ne mogu da tvrdim kakva će minutaža očekivati svakog pojedinačno, ali u čestoj rotaciji, ova pozicija ne bi trebala da bude rupa. Od Fieldsa očekujem da se sve više uključuje u dešavanja na terenu, sada postaje iskusniji, radio je tokom leta na sebi, što fizikalijama, što šutu. Shumpert je 17. pik kojeg smo pokupili sa namerom da ga pustimo da pokaže koliko može. Debi u New Jerseyu je bio i više nego zadovoljavajući, kasnije nešto lošija partija u MSG-u, ali ja i dalje verujem u njega. Nisu malobrojni Knicks fanovi koji su očekivali neki drugi izbor na draftu, ali šta da se radi. Bek koji će dobijati 15-20 minuta svakako može da bude. Treći je Douglas, koji u neku ruku može da bude ubedljivo najbolji naš najbolji igrač na ovoj poziciji, AKO ga krene. Naravno, on je combo SG koji će se rotirati na te 2 pozicije, najverovatnije sa klupe.
SF - Superstar je sasvim dovoljan na ovoj poziciji. Sudeći po predsezonskim utakmicama, reklo bi se i da će imati solidnu zamenu u vidu Balkmana. 35-40 minuta za Mela, 10-ak ili manje za Balkmana i ne bi trebalo da bude problema. Još ćemo videti da li će Bill Walker izboriti mesto u rosteru, on za mene nikako nije igrač za bacanje. I ne ume samo da skače...
PF - Superstar je sasvim dovoljan na ovoj poziciji. Što se tiče Amarijevih zamena, ne postoji igrač koji će adekvatno da pokriva poziciju krilnog centra, ali nekoliko njih u rotaciji će biti u opticaju. Pada mi na pamet ovaj Harrellson, i dalje neformirani "centar". Ili makar meni nije jasna njegova prava uloga... Prespor je, trom je, jak je, dobar rebounder, ali voli da izlazi spolja i da šutira trojke. Znači, mešavina PF-a i C-a bi on trebao da bude. Dovoljno da bude backup Amareu uz Jeffriesa... I Novaka, ako bude bio u prvih 12. I stvarno ne znam koji će nam Nole.
C - Stigao nam je Chandler, ja sam sasvim zadovoljan. Nije superstar, ali jedan od zahvalnijih na ovoj poziciji, svakako. I verovatno i jedan od najboljih, u nedostatku dobre konkurencije Howardu. Dovoljno da ostavi prostor Stoudemireu na distanci i poludistanci i da ga odvrati od briga pod košem, pošto se Amare ne snalazi tu uvek najbolje. Makar kada je u pitanju odbrana... Chandler je ipak u tom segmentu mnogo bolji i biće veliko olakšanje ne gledati gospodin Jared Jeffriesa kako za 25 minuta kao 1. centar ne može da uhvati 5 masnih hartija pod košem. Ali će zato sada JJ biti backup, uz Harrellsona i Jerome Jordana, za kojeg takođe nisam siguran da li će izboriti mesto u rosteru.

Tako da, to bi bilo to... o novim pojačanjima za koje i dalje kruže priče i glasine ne bi da govorim, jer sumnjam da kod nas više ima mesta za bilo koje kvalitetnije igrače. Cap space nam je odavno u tukiju... tj. u minusu.
Očekujem od ove sezone siguran odlazak u Play-off, po mogućstvu kao jedna od prvih 5 ekipa u regularnom delu, i onda eventualni prolazak u drugu rundu.
A posle toga za naredne godine ćemo da vidimo. Mislim da sada angažovanje igrače poput Polketa , Derona i sličnih neće više biti snovi, sada je formiran kakav-takav tim koji će igrati na sličnom okupu u budućnosti.
PS - Zanemarite gramatičke greške ako ih ima, mrzi me da čitam ponovo ceo text Laughing

GO
nellepb
Memphis Grizzlies

on Sat Dec 24 2011, 20:45
Super odradjeno STRAX sta reci slazem se sa tobom..problem 1i2..mora Melo da uzme sve u svoje ruke..ali nece nista uraditi ako mu AMARE ne pomogne 100% sto moze!!!
SRECNO!!!
Durantula T-mac Rose
New York Knicks

on Sun Dec 25 2011, 17:39
Shumpert mi se svidja ume da pogodi dobar je defender msm da smo sa njim dobili na defanzivi samo tako....Tyson da zatvori reket,Woodsona je D'Antoni angazovao kao assistent coach for defense svidja mi se ovaj tim a sad da oderemo Boston...idemo Strax :DDDDD
Durantula T-mac Rose
New York Knicks

on Sun Dec 25 2011, 18:02
Douglas,Fields,Anthony,Stoudemire,Chandler nista od barona jos
Sky
San Antonio Spurs

on Sun Dec 25 2011, 18:04
Barona neće biti jedno 8 tjedana.
Michael Jordan 23
New York Knicks

on Sun Dec 25 2011, 18:17
Za sada ovo izgleda odlicno,bogami Very Happy
Durantula T-mac Rose
New York Knicks

on Sun Dec 25 2011, 18:18
da mozda i vise nece biti barona zbog povrede :S al dobro mali toney je za sad veoma dobar...odlicna igra na pocetku dobar sut,odlicno zatvaranje reketa za sada super
Sky
San Antonio Spurs

on Sun Dec 25 2011, 18:19
odlični su zasada, dobro funkcioniraju i u napadu i u obrani.
Sponsored content

Back to top