Share
Go down
Liverpool FC
Orlando Magic

Re: Orlando Magic

on Thu Feb 16 2012, 20:00
Howard-a treba vise odmarati kada je razlika velika ili resena tekma,ako stalno igra 40+ minuta pitanje je koliko ce biti svez i odmoran za PO.
Liverpool FC
Orlando Magic

on Sat Feb 18 2012, 13:01
Sinoc nikako nisu isle trojke,samo 9 od 29. Da nisu Howard i Anderson odlicno odigrali ne bismo uspeli da se vratimo nakon ocajne prve cetvrtine. Howard 26 poena i 20 skokova,a Anderson 23 poena i 9 skokova i 3 asistencije!
johnny24
Los Angeles Clippers

on Sat Feb 18 2012, 14:03
Auuu pa ja ne verujem Laughing Gledao sam prvu cetvrtinu samo, na videlu je bio blowout pa nisam ni vise gledao... Sada idem na nba.com, gledam rezultat 94-85 Laughing
Sjajno odigrano u drugoj i cetvrtoj cetvrtini, Nelson i Richardson su jos od pocetka utakmice bacali sudopere, ali da nisu Anderson, Howard i Hedo uzeli stvar u svoje ruke, verovatno bi izgubili. I na Recapu se vidi bitan porast raspolozenja u timu, a toga nam najvise fali od pocetka sezone. Posebno mi se svidelo kako je odigrao Hedo, vidi se da konacno pokusava da sto vise ucestvuje u akcijama umesto da stoji negde i ceka priliku na sut.

Statistika:
Orlando:
Howard 26 pts, 20 reb, 4 BS, 8-12 FG, 10-14 FT
Anderson 23 pts, 9 reb, 8-15 FG, 4-7 3PT
Turkoglu 14 pts, 7 ast, 6-10 FG

Milvoki:
Delfino 16 pts, 7-12 FG
Ilyasova 14 pts, 10 reb
Livingston, Jennings 14 pts

Sada nam sledi pet utakmica u gostima

Realno ocekujem 3-2 Smile
Liverpool FC
Orlando Magic

on Sat Feb 18 2012, 14:13
Zasto mislis da ne mozemo da dobijemo Heat ili Hawks-e? Jeste da je Miami favorit,ali ja nas ne bi otpisivao tek tako,a sto se tice Atlante,ocekujem neizvsnu utakmicu.
Mr.Big Shot
Detroit Pistons
http://www.facebook.com/dragan.22

on Sat Feb 18 2012, 14:24
Pa ako vas budu kenjale trojke onda moze da bude i skor 5-0 ali naravno da je to tesko izvodljivo tako da mislim da je skor 3-2 najrealniji. 4-1 bi bila puna kapa. Very Happy
LeBron
Cleveland Cavaliers

on Sat Feb 18 2012, 16:02
Mr.Big Shot wrote:Pa ako vas budu kenjale trojke

Upravo sam ovo krenuo da napisem. Laughing
johnny24
Los Angeles Clippers

on Sat Feb 18 2012, 16:29
Liverpool FC wrote:Zasto mislis da ne mozemo da dobijemo Heat ili Hawks-e? Jeste da je Miami favorit,ali ja nas ne bi otpisivao tek tako,a sto se tice Atlante,ocekujem neizvsnu utakmicu.

Znas i sam da sa Hawksima kuburimo zadnje dve godine, ali ko zna, ako bude neke povrede ili nesto verovatno cemo i pobediti. A Miami cisto sumnjam da cemo pobediti 2 puta zaredom, ali ako nas budu serendale trojke, onda imamo sigurnih 5-0 Very Happy
Mr.Big Shot
Detroit Pistons
http://www.facebook.com/dragan.22

on Sat Feb 18 2012, 16:32
Nemanja Granger wrote:

Upravo sam ovo krenuo da napisem.
Pa realno. Very Happy
dr Hofmann
Portland Trail Blazers

on Sat Feb 18 2012, 17:08
Nemanja Granger wrote:

Upravo sam ovo krenuo da napisem.
Pa realno. Very Happy
Posrace ih jedan mec i taj ce jedino i dobit ako dodje do duela.
Gogsii
Orlando Magic

on Sun Feb 19 2012, 11:17
Ako Howard privcue dosta paznje u napadu nije za iskljucit da Magic ima i danas sansu za pobedom, jer bi u tom slucaju opet mogli iskoristiti trice. Tesko ce Anthony danas. Samo da se posreci Andersonu i nek Turkoglu izvuce neki dobar prosek i moguca je pobeda. Ocekujem da ce bar blizu tome biti

prenos ce se naravno gledat uzivo Very Happy
airvucko
Los Angeles Lakers

on Sun Feb 19 2012, 11:46
Uzima veceras Miami pobedu.
Jumpman
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

on Sun Feb 19 2012, 16:59
With Ryan Anderson on court this season Magic have outscored opponents by 215 points. With him on bench Magic outscored by 139 points.

Howard has most missed FTs this season with 169. Blake Griffin 2nd with 91. LeBron 3rd with 65.

Dwight Howard has 7 20 point/20 rebound games this season including last meeting w/Heat. Rest of league has 8 combined.
Liverpool FC
Orlando Magic

on Sun Feb 19 2012, 22:59
Tesko da cemo stici ovo,mada ko zna.
Gogsii
Orlando Magic

on Mon Feb 20 2012, 12:35
opet u mozda najvaznijem momentu oni oko 5 ofenzivnih REB dopuste u jednom napadu Facepalm
nisu nasli Andersona..ako on ne double digit poena onda im stvarno ne ide u igri...tesko da ce bez howarda igraci bit toliko slobodni za trice
sad moramo uzet bar 3 od 4 pobede, a strah me i buckse i jetse..s ovom igrom mogu i tu kiksat
Jumpman
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

on Mon Feb 20 2012, 14:51
opet u mozda najvaznijem momentu oni oko 5 ofenzivnih REB dopuste u jednom napadu
Laughing tada je bilo +16 za majami
Gilmore
Miami Heat

on Mon Feb 20 2012, 14:58
Ma Orlando je smesna ekipa...:DDD
Gogsii
Orlando Magic

on Mon Feb 20 2012, 16:15
Seljak wrote:
opet u mozda najvaznijem momentu oni oko 5 ofenzivnih REB dopuste u jednom napadu
Laughing tada je bilo +16 za majami

hahah..ja mislim da je +9 ili +11 bilo
ipak to cini razliku da li ce za minut bit opet +16 ili mozda +7 ili cak manje pa postoji sansa ako se posreci...
ali ne zelim reci da nisu zasluzili ili da je blizu bilo, nego samo zelim napomenuti kakve greske se njima stalno desavaju (ko kad su dva igraca falila REB pa je bosh zakuco)
dr Hofmann
Portland Trail Blazers

on Mon Feb 20 2012, 19:12
Ne znam u cemu je stvar,ali dobar dio navijaca Magica je nezdravo nerealan.
LeBron
Cleveland Cavaliers

on Mon Feb 20 2012, 19:26
Takva im je narav. Laughing
johnny24
Los Angeles Clippers

on Mon Feb 20 2012, 21:27
Svaki negativan komentar sto je ovde napisan stoji, ni meni se ne svidja kako igramo. Ponekad (malo cesce) ispisujem gluposti kako smo dobar tim i ovo ono, ali to je samo zato sto sam zaslepljen pobedom tako da nemojte citati bas sve sto napisem.
Ja mislim da najrealnije sto mogu reci jeste da ove pobede sto imamo, a imamo ih dosta, su uglavnom zaslugom nasih cuvenih serendanja pre svega na trici. Jako malo se igra pametne kosarke, Van Gandi otprilike sta radi jeste "Evo vam lopta i radite sta znate". Nije mozda ni do njega, mozga normalnog nema u timu, ali da su nam hitno potrebne promene, jesu, pa makar to znacilo i da moramo trejdovati Dvajta. Neko normalan bi sad prestao pratiti ovako seljacki tim, ali ja prosto ne mogu jer za Magic navijam otprilike otkad pratim NBA.
Eto toliko od mene. Izvinjavam se na Straxovanju.
Gogsii
Orlando Magic

on Mon Feb 20 2012, 23:17
Ja ovde ovih dana nisam procito ni jedan nerealan komentar. Nije niko piso da je orlando bolja ekipa, trebala dobiti ili slicno. Cinjenica jest da je Magic medju najjacim ekipama sto dokazuje trece mesto u konferenciji. Da, priznajem da jos nisu spremni da igraju s najjacima i da je glavni razlog za uspeh Howard, ali to ne moze biti izgovor kada on pripada klubu Wink. To sto svi kazu da ih kenjaju trice nije slucajno. Znaju oni doci do tih trica. Najcesce tako da 2 ili cak 3 igraca napadaju Howarda pa on vrati loptu na slobodnog igraca koji ima sut ili jos cesce dodaje drugom blizem igracu. I to je pametna igra Magica. Nemoguce je imati toliko srece cele sezone. Drugo je u razigravanju. Nisu ni tu losi, ali moze puno bolje i kreativnije, ali totalno bez mozga sigurno nisu.
Mene je strah sta ce biti bez Howarda, najvise zbog toga sto ce sigurno past prosek trica zbog takvih napada kojih sam opiso. Njegovu kvalitetu je svakako nemoguce zameniti, ali za bacit ekipa nije, no trebat ce tu pojacanje ako zele uspeh u buduce.
Nerealan tu niko nije, vec su to misljenja i kako realno zasad izgleda.
I ja cu uvek navijat za Orlando bez obzira na sve. Doci ce pre il posle uspesnija vremena Very Happy
johnny24
Los Angeles Clippers

on Tue Feb 21 2012, 14:50
Gogsii wrote:Najcesce tako da 2 ili cak 3 igraca napadaju Howarda pa on vrati loptu na slobodnog igraca koji ima sut ili jos cesce dodaje drugom blizem igracu.

Samo problem je sto jednom sutiramo 30%, a jednom 60%, tako da nije uvek uspesna ta taktika. Jeste dobra ta taktika za ovakav roster ali ako ne idu trice na utakmici nemamo bas neku drugu opciju osim Dvajta, a videlo se u vise navrata da on ne moze sve da zavrsi sam. Zbog toga najcesce i gubimo...
Gogsii
Orlando Magic

on Tue Feb 21 2012, 16:43
istina, ali je cesto razlog taj da ne uspeva ta igra, a kad nam ide onda te trice cesto prolaze...svakako nekad fali malo kreativnija igra
a za Howarda se u potpunosti slazem...vecina se vec naucila igrat protiv njega, ne vidim vise njegovu dominaciju..prosle sezone je definitivno bolje igrao za Magic
Sky
San Antonio Spurs

on Fri Feb 24 2012, 18:17
Oscar Robertson wrote:“Oscar Robertson, NBA legend and the man who led the way so players like Dwight Howard would have the right to become free agents, has a word of advice for Dwight in this ongoing trade saga. ‘Keep your mouth shut and play basketball,’ said Robertson. ;If he wants to be traded, he’s going to be traded. Go and talk to the owners and say, ‘I want to be traded’ and keep it a secret.’ In a situation like this, he can’t win. … Anytime they (Magic) stumble and fall and every time they get beat, they’re going to blame Dwight Howard and it’s totally unfair because it’s not all his fault. I don’t think management has done a great job in keeping certain players on the team. They had a nucleus of players that got them to the Finals and then, all of the sudden, it’s gone downhill.’
Gogsii
Orlando Magic

on Fri Mar 02 2012, 20:00
Opet vodimo double digit do zadnje cetvrtine pa izgubimo Facepalm
ali bitno da sam i howarda vidio odlicno u napadu ove sezone Smile
nadam se da ce nac neki jaci ritam
Sponsored content

Back to top