Share
Go down
Lawson
Denver Nuggets

Re: Denver Nuggets

on Sun Jan 01 2012, 18:52
isto kao i gallinari
@DWade:
1.)Mislim da smo bolji
2.)Te igrace koje si nabrojao nisu neki tako da im se moze ponoviti takvo sutersko vece,sto da ne..ako galinari moze sutati 4 tekme vec trojke 15%(a poznat kao jedan od boljih sutera) zasto onda nebi mogao raspali blake,ili metta justin bieber world biggest fan(ime koje je bilo u opticaju),ili fisher koji je stariji od nba lige,kapono koji je NEKAD(kljucna rijec je nekad,ima vise od 2 godine ako se dobro sjecam) bio pobjednik u tricama na allstaru,i koji nije odigro kako treba ima i vise od 2 sezone...Jedino al JEDINO sto je kobe malo zatrokiro...al dobro smo ga cuvali i glupe je suteve uzimao tako da nije cudno...a kod nas Nene,Lawson,Rudy svi su slabo odigrali i stvarno mislis da im se moze ponoviti ovakva utakmica?? ako ne moze blakeu i artestu ne vidim kako moze lawsonu i neneu hahah
3.)Harrington igra ovako od pocetka sezone,i najbolji je igrac sa klupe,a i bio bi u prvoj da nije karl odlucio dati sansu Mozzyu.
4.)Po nekim statistikama klupa nuggetsa daje oko 50 ppg,to je samo klupa znaci a tu ima jos 5 igraca iz prve postave,koji su sinoc zakazali.
5.)Bynum nas jeste unistio,al vidicemo kako ce veceras odigrati..ja prognoziram max. nekih 20 poena...al kazem MAX,moguce je da bude i losiji..a o skokovima da ne pricam..ako uhvati 6-7 dobar je..
LeBron
Cleveland Cavaliers

on Sun Jan 01 2012, 19:00
Lawsone, brate... Sad
Lawson
Denver Nuggets

on Sun Jan 01 2012, 19:05
reci??
koji dio ti od ovih 5. tacaka nije jasan? XD
johnny24
Los Angeles Clippers

on Sun Jan 01 2012, 19:14
Lawsone nista licno, ali onu tvoju izjavu da je Lawson najbolji plej lige sam jos kako-tako prihvatio, ali sad vec previse seres. XD
Lawson
Denver Nuggets

on Sun Jan 01 2012, 19:15
i ti objasni koja ti tacka od ovih 5 nije jasna... Very Happy
Kole
Miami Heat

on Sun Jan 01 2012, 19:15
Lawson wrote:isto kao i gallinari
@DWade:
1.)Mislim da smo bolji
2.)Te igrace koje si nabrojao nisu neki tako da im se moze ponoviti takvo sutersko vece,sto da ne..ako galinari moze sutati 4 tekme vec trojke 15%(a poznat kao jedan od boljih sutera) zasto onda nebi mogao raspali blake,ili metta justin bieber world biggest fan(ime koje je bilo u opticaju),ili fisher koji je stariji od nba lige,kapono koji je NEKAD(kljucna rijec je nekad,ima vise od 2 godine ako se dobro sjecam) bio pobjednik u tricama na allstaru,i koji nije odigro kako treba ima i vise od 2 sezone...Jedino al JEDINO sto je kobe malo zatrokiro...al dobro smo ga cuvali i glupe je suteve uzimao tako da nije cudno...a kod nas Nene,Lawson,Rudy svi su slabo odigrali i stvarno mislis da im se moze ponoviti ovakva utakmica?? ako ne moze blakeu i artestu ne vidim kako moze lawsonu i neneu hahah
3.)Harrington igra ovako od pocetka sezone,i najbolji je igrac sa klupe,a i bio bi u prvoj da nije karl odlucio dati sansu Mozzyu.
4.)Po nekim statistikama klupa nuggetsa daje oko 50 ppg,to je samo klupa znaci a tu ima jos 5 igraca iz prve postave,koji su sinoc zakazali.
5.)Bynum nas jeste unistio,al vidicemo kako ce veceras odigrati..ja prognoziram max. nekih 20 poena...al kazem MAX,moguce je da bude i losiji..a o skokovima da ne pricam..ako uhvati 6-7 dobar je..
1)Ae tvoje misljenje
2)kapono ce retko kada ponoviti 1/4. A i ovi ostali nisu dosli iz KK Srem pa da ne mogu slobodnu trojku da pogode(gledam reprizu sada pa vidim)
3)Jeste igra dobro od pocetka ali i ti se sam cudis. Secam se da si rekao nesto-Samo da ovako nastavi pa da neko pomisli da je dobar da ga dobro trejdujemo. Takodje mislim da nije imao do sada jaci match-up od Gasola
4)Denver je skup jednakih igraca i normalno je da klupa daje pola i vise poena.
5)Jeste Bajnam bio motivisan ali Brown je i sam rekao da ce dobijati dosta lopti. Naravno sada ce se mnogo vise voditi racuna o njemu. Ja ocekujem da opet pokida i opet dabl-dabl. Malo me podseca na Shaqa u Lakersima Smile Naravno i dalje daleko od njega ali nekako flashback. Poceo sam manje da hejtujem Lakerse.
johnny24
Los Angeles Clippers

on Sun Jan 01 2012, 19:20
^Potpisujem.
Lawson
Denver Nuggets

on Sun Jan 01 2012, 19:20
Koleman wrote:
Lawson wrote:isto kao i gallinari
@DWade:
1.)Mislim da smo bolji
1)Ae tvoje misljenje
2)kapono ce retko kada ponoviti 1/4. A i ovi ostali nisu dosli iz KK Srem pa da ne mogu slobodnu trojku da pogode(gledam reprizu sada pa vidim)
3)Jeste igra dobro od pocetka ali i ti se sam cudis. Secam se da si rekao nesto-Samo da ovako nastavi pa da neko pomisli da je dobar da ga dobro trejdujemo. Takodje mislim da nije imao do sada jaci match-up od Gasola
4)Denver je skup jednakih igraca i normalno je da klupa daje pola i vise poena.
5)Jeste Bajnam bio motivisan ali Brown je i sam rekao da ce dobijati dosta lopti. Naravno sada ce se mnogo vise voditi racuna o njemu. Ja ocekujem da opet pokida i opet dabl-dabl. Malo me podseca na Shaqa u Lakersima Naravno i dalje daleko od njega ali nekako flashback. Poceo sam manje da hejtujem Lakerse.
1.)pa normalno da je moje misljenje..necu reci da su lakersi jaci..isto kao sto i ti neces reci da je neko jaci od heata XD
2.)Kaponu se to nece ponoviti..daj Boze da i tu jednu pogodi veceras..sto se tice otvorenih suteva i mi smo bar 10 fulili(afflalo,gallinari,miller,rudy,lawson)
3.)Jesam rekao nesta na taj fazon ali covjek u ove 4 se ekstra pokazao i treba ga pohvaliti da je u formi,izgleda da je nesta radio za vrijeme lockouta za razliku od gallinarija koji je snimo spotove,+ za mene su aldridge i nowitzki dosta bolji igraci od gasola tako da ti ta prica za match up ne pije ovde.
4.)To je jedan od razloga zasto mislim da ce mo veceras da dobijemo lakerse,i zasto mislim da smo u top 5 zapada!
5.)nije da ga poredim ali i milan milosevic kad je dosao u bosnu nakon sezone ne igranja odigrao je tekmu zivota...tako je ja mislim i sa bynumom jer je covjek odmoran i normalno da ce odigrati najbolje u ekipi..pogotovo kad im je prosjek godina preko 30...a za veceras mozda opet bude najbolji u LAL,ali ne vjerujem da ce mu kobi to dopustiti,i ne vjerujem da ce karl pustiti da opet skace ko lud...naci ce on nesta da ga kolko tolko zaustavi..ovu juce nismo bili spremni za njega Wink
LeBron
Cleveland Cavaliers

on Sun Jan 01 2012, 19:23
On nece reci da je neko jaci od Majamija zato sto, stvarno, niko nije jaci od Majamija. Nije ti to palo na pamet?
A od Denvera ima bar 10-12 jacih timova.
Lawson
Denver Nuggets

on Sun Jan 01 2012, 19:24
duga je sezona,vidjecemo Wink
Strax
Sacramento Kings

on Sun Jan 01 2012, 19:26
Jbt, ispada da sam jedini ja željnik koji makar donekle objektivno gleda situaciju na svoj omiljeni tim Laughing

I da, realno, Kaponov prosek je bolji od 1/4 za tri. Obično ni ne stigne da šutne 4 puta trojku, ali je njegova realnost neka polovičnost.
Jaz
Los Angeles Clippers

on Sun Jan 01 2012, 19:29
Strax wrote:Jbt, ispada da sam jedini ja željnik koji makar donekle objektivno gleda situaciju na svoj omiljeni tim Laughing

Nisi. Smile
Lawson
Denver Nuggets

on Sun Jan 01 2012, 19:33
ma ja sam objektivan,ali ne mogu reci da su lakersi jaci kad nisu...da je ekipa od prosle sezone pa hajd i nekako..al ova jok..
ima dosta ekipa za koje mislim da su jace trenutno sto ne mora znacit da ce bit i pred kraj sezone kao npr:
Miami(vec sam rekao da osvajaju)
OKC(Finale sa majamijem)
SAS(100% drugi krug playoffa,za ispadanje ce sami bit kriva,usrace se pojedinci)
POR(jedna od jacih ekipa,ali fali im igraca u rotaciji sto ce se pokazati pred kraj sezone)
ATL(iako sam mislio da su losa ekipa,iznenadili su me,i vjerujem da mogu daleko dogurati)
NYK(eto samo da mi nebi srali opet ovde kako su jaci od DEN,mada vjerujem da su vece sanse da mi njih umemo nego oni nas)..
ORL(jedino zbog howarda koji bi nam s lakocom pored mozgova utrpao 40+ poena i vjerujem imao ako ne i 30 skokova)...
-BOS,HOU,LAL,LAC(hahah),SAC(hahah),PHI(hahaha) i jos par ekipa za koje neki tvrde da su jaci,smijesno stvarno...
EDIT:i ja,zaboravih bullse napisati...finale istoka sa majamijem..
Jaz
Los Angeles Clippers

on Sun Jan 01 2012, 19:35
I to sve pises posle 4-5 utakmica. Sta se palite toliko, sacekajte negde pocetak februara ili All-Star, pa pricajte.
Lawson
Denver Nuggets

on Sun Jan 01 2012, 19:36
zato i kazem da se ovaj poredak do kraja moze promjeniti..ali po trenutnoj situaciji to je to...
Strax
Sacramento Kings

on Sun Jan 01 2012, 19:36
@ Lawsonov pretposlednji post u temi
Sačekajmo da sezona još odmakne Lawsone, Lakersi su doživeli 2 glupa poraza od Kingsa i Bullsa (od Kingsi zasluženo! Very Happy ) i onda se dominantno ispravili protiv Jazzera, Knicksa... polako, tek treba da vidimo kako ovo funkcioniše, nije ni njihov tim ostao nepromenjen pa da ne treba uigravanje, pa sada imaju i Bynuma, koji će sigurno praviti razliku u nekim delovima. A i od Nuggetsa nisam video dovoljno da mogu da sudim. Jednostavno, forme se menjaju.
Lawson
Denver Nuggets

on Sun Jan 01 2012, 19:38
Strax wrote:@ Lawsonov pretposlednji post u temi
Sačekajmo da sezona još odmakne Lawsone, Lakersi su doživeli 2 glupa poraza od Kingsa i Bullsa (od Kingsi zasluženo! ) i onda se dominantno ispravili protiv Jazzera, Knicksa... polako, tek treba da vidimo kako ovo funkcioniše, nije ni njihov tim ostao nepromenjen pa da ne treba uigravanje, pa sada imaju i Bynuma, koji će sigurno praviti razliku u nekim delovima. A i od Nuggetsa nisam video dovoljno da mogu da sudim. Jednostavno, forme se menjaju.
i jesu se ispravili protiv jazzera hahahah
a nasi porazi protiv lakersa i portlanda nisu glupi?? XD
al eto da se ne raspravljamo vise sacekacemo jos koji mjesec Very Happy
Mr. Striko
Brooklyn Nets

on Sun Jan 01 2012, 20:14
Jaz wrote:
Strax wrote:Jbt, ispada da sam jedini ja željnik koji makar donekle objektivno gleda situaciju na svoj omiljeni tim Laughing

Nisi. Smile

Laughing Laughing Laughing Laughing nisi vjeruj mi...ja jedino imam mozda neke nade malo nerealne
Lawson
Denver Nuggets

on Mon Jan 02 2012, 04:46
Lawson wrote:
2.)Kaponu se to nece ponoviti..daj Boze da i tu jednu pogodi veceras
3.)Jesam rekao nesta na taj fazon ali covjek u ove 4 se ekstra pokazao i treba ga pohvaliti da je u formi,izgleda da je nesta radio za vrijeme lockouta
4.)...mislim da ce mo veceras da dobijemo lakerse,i zasto mislim da smo u top 5 zapada!
5.)@Bynum:a za veceras mozda opet bude najbolji u LAL,ali ne vjerujem da ce mu kobi to dopustiti

eto samo neki dio sta sam pisao danas.... Wink
Sky
San Antonio Spurs

on Mon Jan 02 2012, 13:17
Gallinari 1-7 trice.. on to mora puno, puno bolje.
Zola
San Antonio Spurs
http://www.nba-serbia.net

on Mon Jan 02 2012, 13:18
Pa on je u ofsajdu doneo Nuggetsima pobedu juče.
Sky
San Antonio Spurs

on Mon Jan 02 2012, 13:22
govorio sam za tricu Wink
Zola
San Antonio Spurs
http://www.nba-serbia.net

on Mon Jan 02 2012, 13:24
Al' pogledaj i Lakerse.. jednostavno nikome nije ulazilo (sem Blejk Laughing )
Sky
San Antonio Spurs

on Mon Jan 02 2012, 13:27
istina, 17% šuta za trojku. Kobe je previše forsirao, trica ga nije išla, i 6-28 šut..
Lawson
Denver Nuggets

on Mon Jan 02 2012, 23:01
gleda li ko veceras?
Sponsored content

Back to top