Share
Go down
Lawson
Denver Nuggets

Re: Denver Nuggets

on Tue Jan 03 2012, 11:38
Iiiiiiiii jos jedna pobjeda,jeste malo slabije odigrano po onom sto vidim na nba.com(mrsko mi bilo gledati jutros,nisam se naspavo od den-lal )...ali opet nene nam nije igrao,prva cetvorka bio koufos,nezz zasto farried nije poceo
izgleda da nas je trica krenula Razz cak smo 4 ubacili XD
gallo double double (20 poena) i to se ocekuje od njega(iako je slabo otvorio sezonu,od njega se ocekivalo 20ppg na pocetku sezone) pogotov u odsustvu nenea..
Lawson
Denver Nuggets

on Wed Jan 04 2012, 21:06
veceras protiv sacramenta....posto sam kontao uciti do jedno 2-3 mozda i ostanem budan da odgledam...ali s obzirom da imam fax ujutru u 9 jos razmisljam :\
nadam se pobjedi iako nene ne bude igrao..i da nas napokon krenu trice Wink
LeBron
Cleveland Cavaliers

on Wed Jan 04 2012, 21:15
Dobijate Kingse sigurno. Sad Jedino da Tornton i Evans bas polude. Mada, i tad ce tesko biti. Bez centra ne mogu nista...
Lawson
Denver Nuggets

on Wed Jan 04 2012, 21:55
ako njih dobijemo izjednacicemo se sa OKC na drugoj poziciji sa omjerom 5-2
malo statistike Wink
Ty 18.2 ppg
Harrington 15.7 ppg(B)
Gallo 15.0 ppg
Nene 13.8 ppg
Miller 11.5 ppg(B)
Afflalo 10.5 ppg
Rudy 6.3 ppg(B)
Corey 5.3 ppg(B)
Birdman 4.3ppg(B)
Koufos 4.0ppg(B)
Mozgov 3.3ppg
Carroll 2.0 ppg(B)
(B)-izmjene koje postizu zajedno... :49,1 ppg
starteri :60,8
ukupno:109,9
Lawson
Denver Nuggets

on Thu Jan 05 2012, 13:27
Nije da smo najjaci, al jesmo Very Happy
svi se upisali..kakve blokade farrieda Very Happy
Sky
San Antonio Spurs

on Thu Jan 05 2012, 13:31
Karl je glup kad ne stavlja Farieda u igru. lik će biti novi Rodman ako bude dobivao šansu.
Zola
San Antonio Spurs
http://www.nba-serbia.net

on Thu Jan 05 2012, 13:52
Dobar Denver, očekivala se ovde pobeda ali ovo je baš onako laganica bila..
Fernandez je fantastičan za šestog igrača, meka ruka, visina, nije toliko brz ali zna radnju.
LeBron
Cleveland Cavaliers

on Thu Jan 05 2012, 13:54
Galinari zadrzao statistiku koju je imao u EL.
Lawson
Denver Nuggets

on Thu Jan 05 2012, 14:09
@Laza ako ovako nastavi Harrington komotno moze osvojiti nagradu za najboljeg 6og igraca,a fernandez je vazan igrac u rotaciji ali da bi bio sesti igrac morace se vise potruditi Wink
Zola
San Antonio Spurs

on Thu Jan 05 2012, 14:11
A da i Harington je tu. Mada nisam mislio na šestog igrača kao mesto u timu, već kao klupu.. Ulazi sa klupe kad je potrebno i može da pogodi, nije ograničen na neko polaganje ili zakucavanje pošto je visok, već ima i dobar šut.. A i belac je Very Happy
Strax
Sacramento Kings

on Thu Jan 05 2012, 17:26
Kingsi su igrali toliko lošu odbranu da su Nuggetsi mogli da im rade šta im volja. Pogledajte samo procenat šuta iz igre, sve govori. Tyreke nikako da se uozbilji, Kazins odigrao u inat.
Lawson
Denver Nuggets

on Fri Jan 06 2012, 20:58
Veceras protiv NOH.Ocekujem pobjedu iako igramo u gostima,ovo je jedna od onih utakmica koje jednostavno bi trebao da pobjedis ako zelis da budes siguran za PO.
Lawson
Denver Nuggets

on Sat Jan 07 2012, 11:05
Pobjeda veceras ja mislim protiv SAS,i to bi mogli pobijediti ali da nas samo trica vise hoce krenuti
i nije da smo drugi Very Happy al eto djelimo prvo sa OKC Very Happy
Jumpman
Miami Heat

on Sun Jan 08 2012, 04:39
lawson prodao utakmicu kafa
Lawson
Denver Nuggets

on Sun Jan 08 2012, 07:34
Falio nam je nene i to dosta...gledao sam malo dok sam radio nesta iz matematike...i dok sam ja gledao bar 5-6 puta u ljudi skocili u napadu i dok koufos,mozgov i gallo gledaju oni polagali fino isto ko da nikog nema Mad
bice bolje...idemo po ostale pobjede Very Happy
Lawson
Denver Nuggets

on Tue Jan 10 2012, 22:33
samo :
Lawson
Denver Nuggets

on Thu Jan 12 2012, 13:17
Dobro odigrano,dosta finih akcija i nebi me cudilo da se 1,2 nadju u top 10(nisam gledo jel izaso vec top 10)...brewer pokazao da moze ubosti a ne samo igrati odbranu...za 15 min 19 poena 3 trojke...gallinari izgleda zajebo zglob :\ a i lawson nije igrao isto ja mislim radi zgloba...ako mislimo dobiti heat moraju svi igrati...dobio i stone sansu i za 6 minuta 3 asistencije i 1 skok,sto nije toliko ni lose s obzirom da se od njega ne ocekuje da suta,a i igra u D ligi..ali ako ne produzimo milera mogao bi biti solidan backup..
sljedeca protiv miamia kuci...opet kazem ako nam svi budu igrali mozda i dobijemo,zasto ne..ako su mogli warriorsi pa i clipersi mozemo i mi..
Zola
San Antonio Spurs

on Sat Jan 14 2012, 12:42
Odličan Denver na svom terenu. Iako Miami nije u bog zna kakvoj formi, fino su ih oprali i svaka im čast..
Čak 6 dvocifrenih, a moglo ih je biti i više lagano.. Što se tiče same igre sasvim lepo to izgleda, pogotovo tranzicija lopte u napadu, Lawson se polako ističe kao lider, a jedan takav će im i trebati.. Dobar Denver, pogotovo kod kuće..
Lawson
Denver Nuggets

on Sat Jan 14 2012, 12:48
Gdje su sad oni sto su govorili da necemo dogurati ni do playoffa...jest jos rano govoriti o tome ali ako ostanemo zdravi ulazimo 100%...a i vjerujem da bi mogao kakv trade biti prije deadlinea...ukoliko karl bude mislio da treba Wink
Zola
San Antonio Spurs

on Sat Jan 14 2012, 12:52
Denver može biti jedna od najboljih ekipa na zapadu jer ima najviše igrača na raspolaganju (najviše dobrih igrača, ali ni jednog da baš kažeš da je nadprosečan) za ovako zbijenu sezonu..
Lawson
Denver Nuggets

on Sat Jan 14 2012, 15:37
Mozda dodje do nekog tradea millera prije deadlinea...posto po nekim pisanjima nije zadovoljan ulogom backup playa lawsonu..mada kaze izdrzace do kraja sezone,postuje lawsona i ne zeli da se buni...ali kaze kako ne vjeruje da ce potpisati produzenje pod ovim okolnostima...tako da vjerujem da ce otici za neke pikove prve runde i MOZDA neki pg da dodje u paketu samo da popuni mjesto do kraja sezone...mozda bi se moglo iskombinovati sta sa lakersima...

EDIT:tek sad vidim kako nam je dobar raspored u narednih par tekmi...
kuci igramo protiv jazzera...i onda u goste:
1.Milwakue(To bi trebali dobiti..nisu oni nesta specijalno,a nama se sut polako popravlja ).
2.Philadelphia(I tu se nadam pobjedi al nebi bio razocaran ni manjim porazom,ipak je philadelphia jedna od ozbiljnijih ekipa na istoku(pod ozbiljnijim mislim na ekipe koje ne zavise od 1 igraca).
3.NYK(tu se pogotovo nadam pobjedi,par zanimljivih dvoboja..gallo-melo,shumpert-lawson,nene-amare,afflalo-fields...)
4.SAC(i tu se nadam pobjedi,slabi su oni..)
Kuci:
5.TOR,6.LAC
od ovih 6 utakmica bio bi zadovoljan da dobijemo 5(utah,tor,lac,mil,SAC) i dobro bi bilo da ugrabimo jos koju gostujucu..ali glavno da kuci dobijamo
dr Hofmann
Portland Trail Blazers

on Sat Jan 14 2012, 16:40
Imaju oni igraca za trejd,ali malo je zaintetesovanih za Colorado.
Lawson
Denver Nuggets

on Sat Jan 14 2012, 16:46
Ma bice njih zainteresovanih...naci nekog ko sto je brewer,odbrambeni koji moze da bljesne kad treba.
Vjerujem da ima takvih pleyeva da uzmemo u zamjenu za millera.
nellepb
Memphis Grizzlies

on Sat Jan 14 2012, 17:03
Kako gotivim ovu ekipu Nuggetsa to je strasno...kako ih je lepo gledati....svaka cast momcim samo napred :)samo jos Faried da pocne da igra..i to ce biti bas lepa ekipa za gledanje!!!
-the lood-
Utah Jazz

on Mon Jan 16 2012, 13:18
Burks vas pozdravlja, kao i Hayward, zaista odlični potezi obojice kafa
Sponsored content

Back to top