Share
Go down
West
Denver Nuggets

Re: Denver Nuggets

on Tue Dec 27 2011, 12:05
Kao da je on jedini primer za to? kafa
Lawson
Denver Nuggets

on Tue Dec 27 2011, 12:08
Nemanja Granger wrote:Ali kako Lawson ovako igra u NBA, a onako lose u Evropi?
zato sto u evropi nije imao toliku ovlast..cak je i onaj popovic il kako vec igrao vise minuta...a weems im je bio glavni igrac...znali su da ce se vratiti u nba pa valjda nisu htjeli puno da zavise od njega...a i imao je nekih problema sa trenerom kako sam ja citao...
u NBA je ipak drugacija situacija...prvi play,30 minuta u prosjeku ce igrati(ako ne i vise),moze sutati kolko hoce(to je dobro iskoristio danas,a i popravio je sut za 3...3-6 protiv dallasa)...samo da jos popravi asistencije(mada sa 27 poena rijetko koji igrac moze imati vise od 5-6 asistencija,jedino ako bas ekipa od njega zavisi)...
jocamelo7
Houston Rockets
http://www.last.fm/user/RHCP_MAN

on Tue Dec 27 2011, 12:44
Denver osvaja!
Kole
Miami Heat

on Tue Dec 27 2011, 16:23
U Evropi nemaju defanzivne 3 sekunde, velika je guzva u reketu i onda ima puno problema kada ide na ulaz. Cesto se zakuca u centra ili u 2 igraca i sutne neki nemoguci sut. To sam bas primetio kada god sam gledao Zalgiris.
Lawson
Denver Nuggets

on Tue Dec 27 2011, 16:25
ma j**o zalgiris,nek on nama igra dobro u denveru Very Happy Very Happy
mogao bi on u ovoj ekipi komotno imati 20 ppg samo da ga povrede zaobidju...po meni imamo najjaci playmakerski duo...sto ce nam biti dobro u zalasku sezone kad svi budu iscrpljeni..a i imamo siroku klupu....
Lawson
Denver Nuggets

on Thu Dec 29 2011, 07:53
jos jedna lagana pobjeda...Lawson solidan,miller dobro odigrao(12 asistencija),nene ih unistio...ostali odradili svoj dio posla(gallo,harrington,afflalo,rudy)..harrington ako ovako nastavio bi mogao biti dobar za neki trade fin

EDIT:veceras protiv portlanda..nisam siguran u pobjedu ali ni da cemo izgubiti...sanse su mozda nekih 60-40 u korist portlanda samo zbog domaceg terena...al ja se opet nadam pobjedi od nekih 5-6 razlike Wink
Lawson
Denver Nuggets

on Fri Dec 30 2011, 11:34
morali smo i mi jednu izgubiti Very Happy Very Happy
nene je malo zakazao(samo 10 poena ako sam dobro vidio),od rudya i millera sam dosta vise ocekivao..ipak su igrali u portlandu pa reko trudice se vise nego inace Very Happy
al dobro ovo je gostujuca...mi moramo uganjati da dobijemo vecinu utakmica koje igramo kuci...
sljedeca je protiv lakersa..tu ocekujem pobjedu vise nego protiv portlanda...iako se bynum vraca to nece bit to jbg..ocekujem da najbolje odigraju Nene,Lawson,Miller i ocekujem od Afflaloa da kolko tolko zaustavi kobe.a(bar ispod 20 poena)..ako to uradimo pobjeda nebi trebala doci u pitanje a vjerujem da afflalo to moze...i od harringtona isto ocekujem dobru utakmicu jer ne vjerujem da ce ga gasol dobro cuvati..i ocekujem bar 3-4 trice od njega protiv lakersa...al opet lawson bi trebao ici preko 25poena jer nezz ko njega moze cuvati od njihovih playeva...
a kako sad stvari stoje na zapadu najjaca Northwest divizija Very Happy Very Happy (POR 3-0,OKC 4-0,DEN 2-1)
Strax
Sacramento Kings

on Fri Dec 30 2011, 11:36
Lawson 8 ukradenih Respekt!
Lawson
Denver Nuggets

on Fri Dec 30 2011, 11:42
procitao sam sad na jednom forumu...u ove 3 utakmice prosjek nam je 16 ukradenih(juce smo imali samo 7 izgubljenih)..dok smo prosle sezone samo 2 puta presli 15 ukradenih...al za ovo juce je zasluzan lawson sa tih 8 ukradenih...nadam se da ce sutra biti vise..ipak igra protiv Fishera i Blakea XD
Lawson
Denver Nuggets

on Sun Jan 01 2012, 00:09
J*** ja mater onom galinariju!!!
nellepb
Memphis Grizzlies

on Sun Jan 01 2012, 01:31
Galinari glavni krivac sto su izgubili pa da je bio malo prisebni dobili bi...sta reci suta za tri zadnji minut razbja tablu Smile a ono polaganje ne bi da
komentarisem Smile
Corleone
Dallas Mavericks
http://www.nba-serbia.net/

on Sun Jan 01 2012, 01:53
Ja i dalje ne shvatam ono polaganje.. Facepalm Dečko je sve uradio kako treba i onda zajebo stvar. fp
jocamelo7
Houston Rockets
http://www.last.fm/user/RHCP_MAN

on Sun Jan 01 2012, 13:31
leva ruka, jebi ga, ja sam se 5 min. drzao za glavu posle ovoga :S
Lawson
Denver Nuggets

on Sun Jan 01 2012, 13:34
pa jbt lijeva ruka to je osnovna da bi bio kosarkas...da je q**m polago mogao je pogoditi...niko nije bilo ni blizu..
al nadam se da ce veceras da objasni neke stvari i da se iskupi za to polaganje...ako se ne vrati u staru formu slobodno ga mogu tradeovati...mislim da za njega i npr. birdmana mozemo dobiti dobrog centra i onda za Playoff vratiti chandlera...
Drago mi je u jednu ruku sto se harrington razigro ove sezone,a u drugu nije zbog farrieda... Very Happy
Mozgov juce pokazao da ako nastavi dobijati minutazu moze postati dobar centar,pogotovo u odbrani...a po nekim tekmama prosle sezone ja mislim da je koufos jos bolji od njega..nezz samo sto ga ne koriste umjesto birdmana :\
Che
San Antonio Spurs
http://www.nhl-serbia.com

on Sun Jan 01 2012, 14:08
Sudije navukle za LAL u poslednjih par minuta, inace nebi dobili...
Po meni, Nuggetsi totalno zasluzili da dobiju ovo.. Al sta ces.. kafa
Lawson
Denver Nuggets

on Sun Jan 01 2012, 14:20
ma imamo mi vremena,sudije su lose sudile i nama i njima...nisu ni oni nezasluzeno dobili al i mi da smo dobili bilo bi 100% zasluzeno,samo da je vise ovako zanimljivih utakmica.
P.S nama je cilj nekih 80-90% pobjeda u pepsi centru,a u gostima kolko pobijedimo...ulazimo u playoff 90%..pogotovo ako se pojacamo sto nadam se da hocemo jer vjerujem u nasu upravu..kako je ovaj ujiri(il kako vec)dosao samo dobre poteze pravimo:
1.Melo,Billups,Balkma,Carter,Williams za Gallinaria,Mozgova,Chandlera,Feltona,I Koufosa ako se dobro sjecam
2.Felton->Miller,Hamilton
3.pik 2. runde za Fernandeza i Brewera..
jedva cekam da vidim sljedeci trade Very Happy
ja se nadam da ce birdman ili harrington otici posto imaju prevelike ugovore pogotovo birdman za ovo sto pruza...
Kole
Miami Heat

on Sun Jan 01 2012, 14:24
Daj brate nije mi jasan ovaj promasaj. Ja sam ubedjen da kada se pogodi ovo mesto na tabli lopta ulazi 100% Jedino ako je on zapeo kao majmun:
Lawson
Denver Nuggets

on Sun Jan 01 2012, 14:31
ni meni nije jasno kako je izasla..ali eto i to se desava...
ne ide ga ni trica posebno ove sezone...pogotovo kad je sam na sutu :O
morace da se popravlja ako hoce da ostane kod nas poslije trade deadlinea Very Happy
Kole
Miami Heat

on Sun Jan 01 2012, 14:34
Pa da. Promasio je protiv Portlanda otvorenu trojku za povratak na -1 u zavrsnici.
Lawson
Denver Nuggets

on Sun Jan 01 2012, 14:39
ja bi bio zadovoljan ovakvim tradeom..
http://games.espn.go.com/nba/tradeMachine?tradeId=6tcdu3r
mada nasa uprava moze i bolje od ovoga Very Happy
Che
San Antonio Spurs
http://www.nhl-serbia.com

on Sun Jan 01 2012, 14:44
Poznato je da su obrucevi u Stejplsu jedni od najgorih u NBA. Dosta su tvrdi msm..
Ovo ozbiljno kazem..
johnny24
Los Angeles Clippers

on Sun Jan 01 2012, 18:38
Koleman wrote:

Bitch please.

Lawson
Denver Nuggets

on Sun Jan 01 2012, 18:38
GaLOL!! XD lik je postao smijesan...nezz ima li 15% za tri od pocetka sezone Sad
-the lood-
Utah Jazz

on Sun Jan 01 2012, 18:47
johnny24 wrote:
Koleman wrote:

Bitch please.

Bitch please.

sorry za off Smile
4evaStK
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

on Sun Jan 01 2012, 18:51
Brate, hteo sam da precutim, ali nisam mogao Facepalm Da li ti stvarno mislis da ste vi bolji od nas?
Da li si ti svestan ovih brojki:
Blake 0/6 za 3 poena
World Peace 0/8 iz igre 0/3 trojke
Kobi Brajant 0/5 trojke
Kapono 1/4 trojke
Fisher 0/2 trojke
Pa znas kad ce ovo da se ponovi opet? Ovako lose, NEMA SANSEE da odigramo opet, brate da li shvatas da je vas Bajnam sam pobedio? Facepalm
Vi ste odigrali sasvim dobro, da ne ulazim u pricu onog Haringtona raspalog koji nece ponoviti ovakvu utakmicu do kraja svoje karijere Facepalm A Galinarija uopste necu da kritikujem. I jeste naravno da su sudije donele pobedu, nema sta. Clap
Sponsored content

Back to top