Share
Go down
Durantula T-mac Rose
New York Knicks

Re: Golden State Warriors

on Fri Dec 30 2011, 02:13
oakland ti je na 5 km od san francisca Very Happy
Durantula T-mac Rose
New York Knicks

on Fri Dec 30 2011, 02:13
i da sky cestitke na pobedi Smile
Sky
San Antonio Spurs

on Sun Jan 01 2012, 10:37
jučer nas Phila relativno lagano dobila, jako se osjetio nedostatak Ellisa, falio nam je pravi scorer. zakazali D.Wright i Rush, iskazao se Udoh. taj dečko bi mogao biti monstrum u obrani samo da mu netko pomaže u tome. nema veze, ima još utakmica i nadam se playoffu. GO

sretna nova godina svim igračima i stožeru, i da nam 2012. godina bude uspješnija nego 2011. Smile
Sky
San Antonio Spurs

on Tue Jan 03 2012, 00:01
Facepalm Facepalm

kakva loša utakmica. Lee je previše falio. imali su 13 skokova više od nas. Monta jedini na nivou, Curry i Wright nas odveli u poraz. McGuire me pozitivno iznenadio, lijepo odigrano. na Klaya nemam komentara, čovjeku bi dobro došlo neko vrijeme u D-ligi. ne znam zašto se Biedrins nije amnestirao kad je bilo vrijeme, nevjerojatno koliko propusta ima taj čovjek. u zadnjim minutama Sunse je jako išao šut, ali kakva obrambena taktika, najbolji šuterski tim u ligi pustiti da šutira otvorene trice Clap Clap Curry me strašno razočarao, on je jedan od najvažnijih faktora ekipe.

sljedeća utakmica protiv Spursa, nadam se otporu i mogućoj pobjedi. GO
Kole
Miami Heat

on Tue Jan 03 2012, 00:06
Realno cim sam video da ne igra Lee znao sam da pucaju. Ipak, sramota da se PF-ovi i centri Sansa izivljavaju Sad
Sky
San Antonio Spurs

on Thu Jan 05 2012, 11:46
novi poraz. Monta je nevjerojatan talent. za njega je samo nebo granica. Steph je odigrao sasvim pristojno, on i Ellis su u top 5 backcourta lige i mogu biti nezaustavljivi ako žele. mislim da je Kwame odigrao pristojno. Biedrins je mogao dobiti više minuta, dobro je koristio u obrani. D.Wright me opet razočarao, ja bi njega najrađe stavio na klupu i pustio McGuirea da starta. Klay je odigrao najbolju utakmicu dosada. s obzirom na poraze prošlih godina protiv San Antonia, ovo je moralna pobjeda. da su Curryju gležnjevi dobro, pobjedili bi. kada Wright i Rush zabiju par koševa i odigraju dobro, GS pobjeđuje. u ovoj fazi važan je napredak da budemo bolji od prosjeka. ovaj tim ima pozitivnih stvari, jedan od najboljih backcourt dua, jako dobro klupu, PF-a.. ne vidim nas sada baš kao tim koji će doći do polufinala Zapada ali vidim tim koji može biti puno bolji od ovog trenutno.

očekivao sam malo bolje rezultate na početku sezone, ali i ovako je dobro, imali smo malo teži raspored, sada još protiv Lakersa i Heata i imamo onda lakše utakmice. GO
Kole
Miami Heat

on Thu Jan 05 2012, 16:44
Bitno je da se Lee vratio. Da je on igrao protiv Sansa ubedjen sam da bi ih oprali. Ne tamo mi Warick dominira Facepalm
Sky
San Antonio Spurs

on Sat Jan 07 2012, 12:17
još jedan poraz, sasvim očekivano, neću komentirat jer nisam gledao utakmicu. sada dolazi malo lakši raspored i nadam se vraćanju na pozitivan skor. GO
Strax
Sacramento Kings

on Sun Jan 08 2012, 13:42
Ellisu, Ellisu... izgubio je završnicu. A ni juta se ne zajebava u poslednje vreme...
Sky
San Antonio Spurs

on Wed Jan 11 2012, 10:44
pobjedaaaaaa Yey Yey Yey

nisam ovo stvarno očekivao, odličan rezultat. Lee je nevjerojatno krenuo sezonu, igra doslovno bez pogreške. Dorell napokon proigrao, to mi je drago. Nate odigrao odlično. kod kuće možemo pobjediti svakoga, još da se Curry vrati i idemo na playoff. GO
grozda 3
Boston Celtics

on Wed Jan 11 2012, 11:14
Robinson Respekt!
LeBron
Cleveland Cavaliers

on Wed Jan 11 2012, 11:57
Darjane, vidis kako nam se vratilo ono sto si lajao za Robinsona... Pogresio je Golden Stejt, nja, nja... Laughing

ON: Svaka cast na pobedi. Nema sta, odlicno su odigrali. Cetiri igraca ce dobiti dva, pa makar to bili LeBron i Vejd. Clap
Jumpman
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

on Fri Jan 13 2012, 03:11
kvami 3 meseca van terena, puko mu neki misic sto povezuje grudi i rame valjda Krstenje
4evaStK
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

on Fri Jan 13 2012, 03:14
Dajj zezas jebote Facepalm Pa ja ne mogu da verujem, sta je ovo jebote koliko povreda ove godine, nevera fp
Jumpman
Miami Heat

on Fri Jan 13 2012, 03:16
pa nista cudno s obzirom na lokaut, kratak kamp i zbijene utakmice. vecina igraca je radila na sebi preko leta ali nije to isto..
dr Hofmann
Portland Trail Blazers

on Fri Jan 13 2012, 04:06
U NBA je odlicna situacija kako je u NHL,tu je tek haos.
Jumpman
Miami Heat

on Sat Jan 14 2012, 21:43
Monta Ellis Offered For Danny Granger?

According to multiple sources, the Golden State Warriors are interested in trading their star guard Monta Ellis to the Indiana Pacers for Danny Granger. Recently the Warriors had said that they were in the market for a star to help them compete in the very tough Western Conference, and they may have found their main target.

Ric Bucher of ESPN says The deal is, “Not as bad as you’d think… (Ellis) in that range of second-tier swingmen… who are seen as very good but wildly overpaid.”

The Pacers (8-3) are currently tied with Orlando for the 4th spot in the Eastern Conference. The move could be seen as questionable from Indiana’s perspective as they and already have a deep backcourt with player such as Paul George, Darren Collison and George Hill. The addition of Ellis could be seen as unnecessary, but according to Iamagm.com they may be better off without Granger in the long term. He is due nearly $40 million over the next 3 years and has been with the Pacers since he was drafted by them in 2005. He is currently averaging 15.9 points and 4.4 rebounds per game through 10 games this season.

The Warriors (3-7) are a half game out of the bottom spot in the West. They also have a very deep backcourt with players such as Stephen Curry, Nate Robinson, Brandon Rush and rookie Klay Thompson, but are lacking in the small forward position. Ellis is due $33 million over the next 3 year and has been in perpetual trade rumors for the last year. Ellis was a 2nd round pick by the Warriors also in the 2005 draft. Through 9 games so far this season he is averaging 24.6 points, 7.9 assists and 2.8 rebounds.
4evaStK
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

on Sat Jan 14 2012, 21:50
Facepalm Facepalm
-the lood-
Utah Jazz

on Sat Jan 14 2012, 22:01
Ja se samo nadam da Indiana nije luda da to prihvati
Lawson
Denver Nuggets

on Sat Jan 14 2012, 22:11
tad bi bili medju jacima(na zapadu) mozda....
Nate
Curry
Granger
Wright
Lee
centar im i ne treba
Strax
Sacramento Kings

on Sat Jan 14 2012, 22:30
Od svih plejmejkera u NBA, mislim da je Nate najmanje za startera... jednostavno, nije taj tip igrača. Ne znam On je bencher koji može da poludi sa vremena na vreme, i to je to.
A što se tiče trejda, verujem da je novinarska patka, Pacersima sigurno ne treba Ellis sad.
airvucko
Los Angeles Lakers

on Sat Jan 14 2012, 22:37
Nate Robinson http://www.muglestonspitbullfarm.com/images/Magoo.jpg

Moguce da hoce da trejduju zbog one afere koja je bila sa njim.mada mislim da Ellisa gotivi publika dosta...tako da tesko...
Sky
San Antonio Spurs

on Sun Jan 15 2012, 10:22
loša igra protiv Bobcatsa sinoć, kada se Curry vrati, trebali bi igrati bolje. btw. nisam za taj trejd Granger-Monta.
LeBron
Cleveland Cavaliers

on Sun Jan 15 2012, 10:47
evidence wrote:but are lacking in the small forward position.

A Dorel? :S Onda ce on da propada na klupi.
Jumpman
Miami Heat

on Sun Jan 15 2012, 14:13
pa ono brate on im igra fazon 40 minuta po tekmi a ove godine igra bas lose tako da bi mu se onda verovatno smanjila minutaza. a meni je on i bolji igrac kad ulazi sa klupe. mada nista od ovog trejda...
Sponsored content

Back to top