Share
Go down
4evaStK
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

Re: Los Angeles Lakers

on Fri Dec 23 2011, 00:31
Pa tako mi kazi macko Yey

Los Angeles Lakers star Kobe Bryant (wrist) 'should be fine' for game vs. Chicago Bulls
http://espn.go.com/los-angeles/nba/story/_/id/7381341/los-angeles-lakers-star-kobe-bryant-wrist-fine-game-vs-chicago-bulls
Vuk91
Nemam omiljeni tim

on Fri Dec 23 2011, 00:54
Bit će Bullsima još slađe kad dobiju tu utakmicu Razz
4evaStK
Los Angeles Lakers

on Sat Dec 24 2011, 01:14
Steve Blake
Kobe Bryant
Devin Ebanks
Josh McRoberts
Pau Gasol

startna petorka protiv
Ebanks je toliko rasturio na trening kampu da je osisao i Barnesa i Artesta zajedno...

KEVIN DING @KevinDing
Kobe rated Ebanks' offensive skill set as better than Ariza's. RT @KyleStack: @KevinDing Fair to say he could do lot of what Ariza did/does?
KEVIN DING @KevinDing
Ebanks has been awesome in camp, not just on D but creating and hitting his own shots, even when he plays on the pink (third) team. ...
Mike Trudell @LakersReporter
Mike Brown says he'll start Devin Ebanks on Sunday at SF, and most likely Josh McRoberts at PF. Gasol to C in Bynum absence.
Mike Trudell @LakersReporter
It was a close race between Ebanks & Matt Barnes to start at 3, but Brown thought Ebanks earned it in preseason minutes.
Evo necega sto mi se jako svidja kod Browna, znaci moras da zasluzis svoje mesto, svaka cast na ovome, bas me prijatno iznenadio, nadam se da ce Ebanks pokidati Basketball
Jaz
Los Angeles Clippers

on Sat Dec 24 2011, 01:19
Sta je sa Fisherom?
4evaStK
Los Angeles Lakers

on Sat Dec 24 2011, 01:25
Jaz wrote:Sta je sa Fisherom?

Nisam siguran tacno, ali mislim da je Mike Brown rekao da Fisher nije bas u najboljem fizickom stanju, jer nije bas trenirao puno jer je imao puno posla oko pregovora za lockout i tako te stvari, a i tu je taj njegov princim da ako zasluzis igras, evo Ebanksa je cak stavio u startnu petorku ispred Barnesa i Artesta, znam da su i jedan i drugi tesko sranje od igraca, ali ako pogledas kakav je status Ebanks imao kod Zen Mastera (Nije skoro ni minuta utakmice proveo na parketu), i sad svojim radom sebe posadio kao startera Clap
Iskreno uopste ne znam kako ce sve ovo izgledati, nemam bas nesto puno nade da cemo postici neke brutalne rezultate, jos pogotovo ovako bez Bajnama prvih 5 utakmica, eksperimentisanje sa Ebanksom i Blakeom u startnoj petorci, znaci bukvalno su sve nade u onog vristavca Gasola, i Kobija sa sjebanim zglobom... idemoo bree

Last edited by DWade on Sat Dec 24 2011, 01:28; edited 1 time in total
Jaz
Los Angeles Clippers

on Sat Dec 24 2011, 01:27
Kul, posto mrzim Artesta i Barnesa (provokatori, pogotovo Barnes sa onim protiv Kobija Facepalm). Dobar vam je i onaj rookie, Morris.
4evaStK
Los Angeles Lakers

on Sat Dec 24 2011, 01:34
Dosta ljudi je reklo da je Darrius Morris steal drafta ove godine bio, ja nisam bas nesto verovao, gledao sam malo klipove po youtubu i tako neke statistike, ali kad sam ga video sad u prvoj predsezonskoj utakmici sta je uradio awesome , i ja bi rekao da je to veliki steal sa drafta, nadam se da ce imati minutazu bar neku minimalnu, jer Kobi nece moci da se jurca sa 10 godina mladjim Rouzom citavo vreme... kafa
Kole
Miami Heat

on Sat Dec 24 2011, 01:35
Nije trenirao ali je uspesno zastupao igrace Facepalm
Izgleda da se nadao da ce vise da razvuce to.
Jumpman
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

on Sat Dec 24 2011, 01:35
svaki tim za svog pika kaze da je steal drafta
Zola
San Antonio Spurs

on Sat Dec 24 2011, 01:37
Ja mislim da je taj Morris nista posebno. Dao je svega par poena i to sa nekim sutom u guzvi u predsezonskoj utakici gde se nije igrala odbrana.. Bice dobro ako gresim, ali ne verujem.
Vuk91
Nemam omiljeni tim

on Sat Dec 24 2011, 02:03
Laza wrote:Ja mislim da je taj Morris nista posebno. Dao je svega par poena i to sa nekim sutom u guzvi u predsezonskoj utakici gde se nije igrala odbrana.. Bice dobro ako gresim, ali ne verujem.

Objasnio..

ove predsezonske utakmice ne znače ništa, pogotovo za rookije.

Svatko može zabiti šut sa poludistance
Mrakar
New Orleands Pelicans

on Sat Dec 24 2011, 11:05
Imam osjecaj da ce Ebanks izletiti iz prve postave brzinom munje. Isprepadat ce ga Artest i Barnes jadnik ce sam moliti Browna da ne igra Very Happy
Kole
Miami Heat

on Mon Dec 26 2011, 02:01
Lejkersi su pokazali da sa ovim sastavom mogu da igraju. Jeste Cikago bio ispod nivoa ali su i Lejkersi igrali sjajno. Kobi je imao generalno dobar mec ali i katastrofalnu 4/4. Mnogo, mnogo gresaka i par velikih u poslednjem minutu. Odusevile su me 2 cetvorke(Marfi, MekRoberts), sjajno su nadomestili izostanak Bajnama. Bolece ovaj poraz, imali su veliku priliku ali su i videli da mogu da igraju sa svima.
dr Hofmann
Portland Trail Blazers

on Mon Dec 26 2011, 02:05
Smijesno sta su prodali.Ovakvi mecevi se ne smiju izgubiti,ali bice im nauk za sledeci put.Covjek odluke svakako Deng sa sjajnom rolom u zadnja dva minuta.Sto Kole rece,cetvorke na nivou,nevjerovatna je zelja sa kojom su obojica igrala.
Kole
Miami Heat

on Mon Dec 26 2011, 02:09
SymphonyX wrote:Smijesno sta su prodali.Ovakvi mecevi se ne smiju izgubiti,ali bice im nauk za sledeci put.Covjek odluke svakako Deng sa sjajnom rolom u zadnja dva minuta.Sto Kole rece,cetvorke na nivou,nevjerovatna je zelja sa kojom su obojica igrala.
Da, da! Bas sam rekao na chatu da jedu parket.
johnny24
Los Angeles Clippers

on Mon Dec 26 2011, 02:10
McRoberts je mene posebno iznenadio i mogu da kazem da s njim nije veliki gubitak Odom. Propustili su Lejkersi dosta sansi, Cikago bolje odigrao zadnju cetvrtinu, pametno cuvao Brajanta i pobedio.

A Metta World Peace Samoubistvo
Jason
Nemam omiljeni tim

on Mon Dec 26 2011, 02:10
kakav poraz
dr Hofmann
Portland Trail Blazers

on Mon Dec 26 2011, 02:12
Cimer i ja smo vjerovatno probudili citavu zgradu jer smo cekali Chicago na tiketu.Drage komsije,casticemo sutra Laughing
Zola
San Antonio Spurs

on Mon Dec 26 2011, 02:13
Kakav bum na moje raspoloženje na kraju. Sad Koliko smo bili sjajni u trećoj, toliko smo se ugasili krajem četvrte. Morala su se realizovati bacanja, morao je Kobe biti fauliran, koraci su trebali biti svirani Dengu, nije smeo ući onaj ludi floter Rosea preko cele naše odbrane i na kraju nije smeo sam Kobi da ide kroz kompletnu odbranu Bullsa.. A bre.. Sad

Al 'ajde, da kažemo da nije uopšte loše sve ovo. U nedostatku Andrewa, opet smo dobro odigrali. Centarska linija me prijatno iznenadila, pogotovo u skokovima gde smo čak mislim i dobili Čikago. McRoberts odigrao na nivou celu utakmicu, nadam se da može da zadrži taj ritam i nekako prikrije nedostatak Odoma na klupi kad se vrati Bynum. Ceo bench nam je totalno po imenima anoniman, ali kad se napale, kao recimo danas može da upali. Totalno sam zadovoljan sa par poena Murphya i Guderlocka..
Kobe je igrao do 3/4 dosta rezonski i pametno, ali onda je počelo ono njegovo, ne kažem, imao je onaj jedan spin & fade away u Big Timeu, ali isto tako je zeznuo nekoliko bitnih akcija.

Rano je za procene, ali moram da kažem da nisam očekivao ovakav otpor tj. vodstvo kroz kroz celo drugo poluvreme. Kao što je Kole gore rekao, pokazali smo da kada hoćemo, da možemo da igramo i sa ovim sastavom. Smile Imamo ispred sebe vrlo težak i zgusnut raspored, a prvi prvi na listi je Sakramento sutra. Idemo do prve pobede, kad smo vec ovo lako ispustili.
dr Hofmann
Portland Trail Blazers

on Mon Dec 26 2011, 02:14
Niko da spomene bivseg Blazera Blakea,ccc.
Vuk91
Nemam omiljeni tim

on Mon Dec 26 2011, 02:15
SymphonyX wrote:Cimer i ja smo vjerovatno probudili citavu zgradu jer smo cekali Chicago na tiketu.Drage komsije,casticemo sutra

Ja sam doslovce probudio cijelu kuću Very Happy .

Jako, jako dobra obrana Bullsa!
Vuk91
Nemam omiljeni tim

on Mon Dec 26 2011, 02:16
Laza wrote:Kakav bum na moje raspoloženje na kraju. Koliko smo bili sjajni u trećoj, toliko smo se ugasili krajem četvrte. Morala su se realizovati bacanja, morao je Kobe biti fauliran, koraci su trebali biti svirani Dengu, nije smeo ući onaj ludi floter Rosea preko cele naše odbrane i na kraju nije smeo sam Kobi da ide kroz kompletnu odbranu Bullsa.. A bre..

Bullsima nije suđeno jedno 2-3 čista faula u toj četvrtini, tako da...
sinisa123
Atlanta Hawks

on Mon Dec 26 2011, 02:20
Vrlo dobri Lejkersi obzirom kakav sastav imaju, vidjećemo ih protiv slabijih ekipa kad malo adrenalin popusti.
Zola
San Antonio Spurs

on Mon Dec 26 2011, 02:21
SymphonyX wrote:Niko da spomene bivseg Blazera Blakea,ccc.

Da, da. Totalno zaboravih na njega. Skupio je muda i šutnuo u par situacija, dobra partija. Očekuje se od njega dobra igra ako se smanji minutaža Kobeu i ako bude igrao prvog pleja (a igraće, jer se vidi da Fish više ne može da izvuče normalno ni minimalac na parketu)..

@ Vuk, pa znam, zato sam i napisao "trebao" a ne "morao". Wink
Strax
Sacramento Kings

on Mon Dec 26 2011, 11:13
O drugačijim Lakersima ove godine pričamo definitivno... više je razloga zbog kojih Lakersi neće ni prošlu sezonu rezultatski nadmašiti, ali ukratko: Sinoć su prokockali 6 poena prednosti za manje od 50 sekundi! Facepalm To se Philu Jacksonu ne bi desilo sigurno.
Sponsored content

Back to top