Share
Go down
johnny24
Los Angeles Clippers

Re: Minnesota Timberwolves

on Mon Jan 02 2012, 18:26
Clap To e to o cemu sam pricao, nisu ovogodisnji vulvsi za bacanje. Smile
Michael Jordan 23
New York Knicks

on Tue Jan 03 2012, 21:13
Jako gotivna je ova ekipa Minesote...inace Rubio za sada igra dobro,ali ga malo previse dizu u nebesa ima tek pisljivih 5 utakmica,ali 'ajde bar za sada dobro igra,stalno sam se raspravljao da nikada nista nece biti od njega,jos je na kraju prosle sezone izgubio startnu poziciju u Barseloni + nema sut...ali Ameri mu za sada popravili sut,trojke 50%,dok je u Barsi pogadjao svaku 10-tu.Ali,ipak napravice Amerikanci nesto od njega,za sada svaka cast!
West
Denver Nuggets

on Wed Jan 04 2012, 18:15
Veceras jedan protivnik po meri . Bice to borba za neko 7., 8. mesto na zapadu, pa nece biti lose da se vidi gde su vukovi trenutno. Ako pobede ovu onda ce lagano igrati i protiv Clevelanda i Washingtona, a onda skor od 5-3 ne deluje toliko lose.
Mr. Striko
Brooklyn Nets

on Wed Jan 04 2012, 19:13
Upravo tako...mislim da imaju trunku elana i volje vise u ovom trenutku,pa bi mogli i do pobjede.
Zola
San Antonio Spurs
http://www.nba-serbia.net

on Wed Jan 04 2012, 19:45
Ja isto mislim da dobijaju Memfis. Totalno kul igraju, ne vidim ako ne bude neki ogroman pad u igri zbog povrede, žašto ne bi ušli u playoff pa makar ih i počistili, samo da uđu. Very Happy
Mrakar
New Orleands Pelicans

on Wed Jan 04 2012, 19:52
Pa posto nema Randolpha da odrzi dvoboj guzicama sa Love-om i ja mislim da bi mogli Wolvse uzeti osim ako Marc bude mogao i Darka i Kevina odjednom izguzicit iz reketa Very Happy
dr Hofmann
Portland Trail Blazers

on Wed Jan 04 2012, 19:54
Ovaj mec bi mogao da bude neki znak,ovakve meceve moraju da dobijaju.Vidjecemo.
West
Denver Nuggets

on Wed Jan 04 2012, 20:07
Ma kakav Darko... On da postigne i 20 poena u prvom poluvremenu, drugo poluvreme sedi na klupi. Ne znam koja im je fora sa tim. Osim Darka nemaju ni jednog klasicnog centra.
Sky
San Antonio Spurs

on Wed Jan 04 2012, 20:10
West wrote:Osim Darka nemaju ni jednog klasicnog centra.

bome Peković je 3 puta korisniji i, što je još važnije, igrač koji je svojom građom kao stvoren za igranje u NBA-u.
West
Denver Nuggets

on Wed Jan 04 2012, 20:34
Ne kazem da nije, Pekovic je extra igrac. Ali trenutno ima neku povredu, a kada je zdrav trener ga ne ubacuje u igru.
Jaz
Los Angeles Clippers

on Thu Jan 05 2012, 04:30
Prvo Adelman uvodi Darka, a onda Ridnour uradi ono. Sjajno! Laughing
LeBron
Cleveland Cavaliers

on Thu Jan 05 2012, 04:32
Sudija jedva docekao da svira prestup. Jeste, prestupio je, ali ne toliko da bi sudija to video u roku od jedne pikosekunde.
Ali Rubio opet double-double... Fuck Yeah
grozda 3
Boston Celtics

on Thu Jan 05 2012, 10:08
ala Rubio maklja Respekt! Respekt! sve vise i vise ga gotivim awesome
Zola
San Antonio Spurs

on Thu Jan 05 2012, 13:46
Kako Minesota igra aktraktivnu košarku, baš je milina gleati ove hajlajtese (kad već nisam gledao utakmicu jel). Smile
Rubio stvarno rastura, nisam ga ranije voleo, al' sada mi je totalno gotivan. Kad krenu on i Williams da razmenjuju pasove. Evropa i NBA dva sveta različita.
Jbg, mogli su ovo dobiti da su se ranije uozbiljili.. A na kraju Luke Ridnour. Mada super je ideja.
Kole
Miami Heat

on Thu Jan 05 2012, 16:42
Ma idi vodili su 4 i po minuta pred kraj 4 i tu stali. Nije mi jasno zasto kod Aldemana igraci moraju da imaju zagarantovanu minutazu? Milicic krece mec, zabada se ne klupu i tu bleji do neke 3/4. Onda igra nekih 5 minuta iako je sjajno zatvorio Gasola i Aldeman ubacuje Tolivera koji je na kraju i tragicar. Em sto je primio kos kada se lomio od strane Rudija nego sto je i uopsteno najslabija karika odbrane, zajebao i Lova. Steta imali su pobedu u rukama.
West
Denver Nuggets

on Thu Jan 05 2012, 16:45
Ni meni nije jasna ta njegava rotacija. Ima igrace koje moze da rotira, ali mi se ne svidja nacin na koji to radi. Poraz ne sme da ih sputa, jer stvarno igraju fino. Posebno me raduju igre Rubia i Derika.
West
Denver Nuggets

on Fri Jan 06 2012, 18:38
A veceras Cleveland. Nije neki tim, ali nisu ni za podcenjivanje. Iznenadice oni mnoge velike timove ove sezone. S obzirom na ozbiljnost cele istocne konferencije nije nemoguce i da se dokopaju nekog bednog 8. mesta. Minesota ne sme da se igra i da gubi ovakve utakmice. Ako protiv Memfisa nisu imali srece, onda ova pobeda mora da bude ubedljiva od pocetka do kraja.
Insanity
Nemam omiljeni tim

on Fri Jan 06 2012, 19:44
ne ume ova minesota da prelomi utakmicu, imaju fine igrace, dobro igraju ali kada je najvaznije oni padnu. Pa je rezultat da gube vecinu utakmica minimalnom razlikom.
West
Denver Nuggets

on Fri Jan 06 2012, 19:47
Nedostaje im zavrsnica, u pravu si... Bili su u stanju da se vrate u igru i protiv Majamija, a gubili su preko 15 razlike, ali u samoj zavrsnici su pali. Nadam se samo da je to posledica neiskustva.
Jumpman
Miami Heat

on Fri Jan 06 2012, 19:47
ja mislim da minesota ni sama ne zna kako igra ovako dobro i da ce jako brzo pasti. sto bi rekao barkli "nemaju taj mentalitet" (ovo razumeju samo oni koji su bili na chatu juce)Very Happy
West
Denver Nuggets

on Fri Jan 06 2012, 19:49
Mogli bi da budu iznenadjenje kao prosle godine
Mr. Striko
Brooklyn Nets

on Fri Jan 06 2012, 20:25
evidence wrote:ja mislim da minesota ni sama ne zna kako igra ovako dobro i da ce jako brzo pasti. sto bi rekao barkli "nemaju taj mentalitet" (ovo razumeju samo oni koji su bili na chatu juce)Very Happy

i ladno covjek bi u pravu za mentalitet Laughing Laughing Laughing
Jaz
Los Angeles Clippers

on Fri Jan 06 2012, 20:28
Charles legenda, zna znanje. Very Happy

Inace, sve vise se cuje Rubio ROY. Jos je rano, ali ko zna.
West
Denver Nuggets

on Fri Jan 06 2012, 20:30
Ricky of a year Very Happy
Sky
San Antonio Spurs

on Fri Jan 06 2012, 21:35
Rubio je kao stvoren za dirigiranje NBA napadom. njegova sposobnost da dodaje lopte sa jednog na drugi kraj terena bez gledanja i sposobniji suigrači bi ga mogli učiniti novim Steve Nashom sa lošijim šutem.
Sponsored content

Back to top